forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 karrika!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 19/03/2010 : 02:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
Ovo prelazi u bezobrazluk..
Javio se dvaput,jos me i pitao za neke druge stripove,a sad vidim da kupuje na aukcije iste one zagore koje jeosvojio kod mene,znaci nema nameru da obavi svoju obavezu prema mene..
Ne bi mu ja zamerio ako bi odustao od kupovine,ali samo da se bar javio,nije mi odgovorio na 4-5 maila,a meni se zurilo posto sam planirao da mi on uplati taj novac gore u HR..zato sad trazim sankcie za njega.

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 19/03/2010 : 06:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
Cekaj nemoj da galamis prerano.
Jas sam mu juce poslao stripove, mada novac jos nije stigao, ali ti si rekao da je decko super.
Tvoja preporuka, i nemoj sad da lajes.
I sta ima veze sto kupuje stripove koje je kod tebe vec kupio.
Kod mene se moze desiti da kupujem stripove koje u isto vreme prodajem.
I dali si video da sam opet (kod PA) kupio 359, 360 i 361 i koliko sam platio??
Strpi se, ako ne nacicemo ga i...

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 19/03/2010 : 17:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
Ne lupetaj,ja sam ti rekao da je super Damir70,a ne ovaj.
a on je kod mene osvojio zagor specijali odlicno ocuvani,a sad kupuje iste te zagore kupuse,ja sam mu pisao 3-4 puta,on mi nije ni odgovorio.
To sto si njemu poslao predvreme je ok,verujem da ce ti platiti,ali on se izgleda prema meni oseca neobavezan da to uzme..neznam.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/03/2010 : 19:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Sacekaj 30 dana od zavrsetka aukcije i onda mu daj negativni.
To je sve sto mozes da uradis.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/03/2010 : 19:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja dajem 10 dana rok za javljanje.. Dogovor moze svakakav, nije problem, ali da je dogovor.. Ignorisanje ne tolerisem.. NIKAKO!!!
Go to Top of Page

bitola
Average Member



USA
821 Posts

Member since 22/02/2003

Posted - 19/03/2010 : 21:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send bitola a Private Message  Reply with Quote
osvojio je kod mene stripove, rekao je da mi je poslao novac ali od 26.02 nisam nista dobio, inace mi obicno stigne za 7 -8 dana.
Neznam sta da kazem.

Edited by - bitola on 19/03/2010 21:45:48
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 19/03/2010 : 21:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
Super,
i meni je rekao da je novac poslan pre vise od 7 dana.
Ali ako novac ne stigne, dao sam bez pare LMS 99 i 100.
Imam ja to jos par puta, ali ipak ne bi bilo u redu.
Ali ko sto rekoh i prije, necu da sudim dok ne prodze jos 10tak dana.
@kerber
da sam znao da on nije uzeo specijalce zagora, ja bih, ali sad sam to uzeo kod PA.
@bitola; @ostali
nije li malo simptomaticno sto karrika kupuje vecinom kod Makedonce???
da mozda ne fura na: "mora da ima poteskoca sa postom u Makedoniji" :).
Zdravi-zivi, ostalo ce se resiti.
@kerber
ako on ne uzme specijalce, ja cu, pa cu i to imati duplo :-)

ja sam jos i pozitivni dao, jer sam svima sto su osvojili kod mene aukcije poslao stripove, bez obzira na to dali sam dobio novac ili ne, jer ipak tek sam poceo da stavjlam po nesto na aukcije.
Ali vise necu tako.
@kerber
Damir mi reko da ste se dogovorili gde da ide novac, ja sam mu svoje stripove poslao. Ja i ti cemo lako

so it shall be written, so it shall be done

Edited by - rgorgiev on 19/03/2010 21:55:07
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 20/03/2010 : 00:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rgorgiev

Super,
i meni je rekao da je novac poslan pre vise od 7 dana.
Ali ako novac ne stigne, dao sam bez pare LMS 99 i 100.
Imam ja to jos par puta, ali ipak ne bi bilo u redu.
Ali ko sto rekoh i prije, necu da sudim dok ne prodze jos 10tak dana.
@kerber
da sam znao da on nije uzeo specijalce zagora, ja bih, ali sad sam to uzeo kod PA.
@bitola; @ostali
nije li malo simptomaticno sto karrika kupuje vecinom kod Makedonce???
da mozda ne fura na: "mora da ima poteskoca sa postom u Makedoniji" :).
Zdravi-zivi, ostalo ce se resiti.
@kerber
ako on ne uzme specijalce, ja cu, pa cu i to imati duplo :-)

ja sam jos i pozitivni dao, jer sam svima sto su osvojili kod mene aukcije poslao stripove, bez obzira na to dali sam dobio novac ili ne, jer ipak tek sam poceo da stavjlam po nesto na aukcije.
Ali vise necu tako.
@kerber
Damir mi reko da ste se dogovorili gde da ide novac, ja sam mu svoje stripove poslao. Ja i ti cemo lako


@Rudi,ja sam ti vec rekao da uzmes te specijalce,nisi dobro razmislio...steta!

@Rudi,On svakako nece uzeti te specijalce,ne dam mu ih sad,a ne dam ih ni tebi,bar ne po tu cenu,cena je narasla..hihihi

@Rudi,Lako cemo sa Damirom,a jos lakse stobom.

@Rudi,Zivio!
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 20/03/2010 : 07:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by rgorgiev

Super,
i meni je rekao da je novac poslan pre vise od 7 dana.
Ali ako novac ne stigne, dao sam bez pare LMS 99 i 100.
Imam ja to jos par puta, ali ipak ne bi bilo u redu.
Ali ko sto rekoh i prije, necu da sudim dok ne prodze jos 10tak dana.
@kerber
da sam znao da on nije uzeo specijalce zagora, ja bih, ali sad sam to uzeo kod PA.
@bitola; @ostali
nije li malo simptomaticno sto karrika kupuje vecinom kod Makedonce???
da mozda ne fura na: "mora da ima poteskoca sa postom u Makedoniji" :).
Zdravi-zivi, ostalo ce se resiti.
@kerber
ako on ne uzme specijalce, ja cu, pa cu i to imati duplo :-)

ja sam jos i pozitivni dao, jer sam svima sto su osvojili kod mene aukcije poslao stripove, bez obzira na to dali sam dobio novac ili ne, jer ipak tek sam poceo da stavjlam po nesto na aukcije.
Ali vise necu tako.
@kerber
Damir mi reko da ste se dogovorili gde da ide novac, ja sam mu svoje stripove poslao. Ja i ti cemo lako


@Rudi,ja sam ti vec rekao da uzmes te specijalce,nisi dobro razmislio...steta!

@Rudi,On svakako nece uzeti te specijalce,ne dam mu ih sad,a ne dam ih ni tebi,bar ne po tu cenu,cena je narasla..hihihi

@Rudi,Lako cemo sa Damirom,a jos lakse stobom.

@Rudi,Zivio!



Ok furaj onda dalje, jer ja sam vec jednom kupio te i to bolje ocuvane, a po slicnoj ceni. Ako ti mislis da mozes bolje prodati
Ziveo i ti Kerberu, ali ja sam ustanovio da se ovo vecinom shvata kao uvreda a ne ko kod nas.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 20/03/2010 : 17:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
@Kerber

evo tek da znas, poslao sam karriku mail, da covek vidi ko sta misli i da moze sam da kaze nesto, jer ko sto sam reko, mislim da nije lepo da se na osnovu par pretpostavki dodze do pogresnog utiska.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 20/03/2010 : 18:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
Nije lepo da se na par pretpostavki dodze do pogresnog utiska???
Pa covece,aukcija je zavrsila pred tacno mesec dana,koja je ta pretpostavka,ovo je fakt.
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 20/03/2010 : 19:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Sacekaj 30 dana od zavrsetka aukcije i onda mu daj negativni.
To je sve sto mozes da uradis.


Izbegavam negativne.zato sam i ovde pisao,ali evo karrika se javio,tano na 30ti dan
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 20/03/2010 : 20:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by manhunter

Sacekaj 30 dana od zavrsetka aukcije i onda mu daj negativni.
To je sve sto mozes da uradis.


Izbegavam negativne.zato sam i ovde pisao,ali evo karrika se javio,tano na 30ti dan



Naravno da ce se javiti, sta mislis ti zasto sam poslao taj mail.
Sada od sve strane hocu debelu proviziju.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

bitola
Average Member



USA
821 Posts

Member since 22/02/2003

Posted - 21/03/2010 : 09:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send bitola a Private Message  Reply with Quote
i meni se javio i pitao me je , jeli stigao novac, a ja sam mu rekao nije, i da je ovo prvi put da ne dodje novac.
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 21/03/2010 : 23:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
Ja neznam kako vi to objasnjavate ljudima iz HR na koji nacin da vam salju novac,zasto ne pitate?Terate ljude da salju preko bankovni racun za koji se placa provizija ravna na WU,ili obicno pismo koje je 200% nesigurno,jednostavan i jeftin nacin je medzunarodna postanska uplatnica,srbi mogu preko bankovni,ali da posalju kao nekom rodzaku pomoc(kod nih nema postanska uplatnica),slovenci isto bankovni,najbolje je preko ljubljanska banka,ali da vi imate racun u tutunska,ljubljanska je partner tutunske,pa provizija je veoma povoljna,a novac ponekad stigne i za jedan dan,realno je 2-3 dana..
I na kraju ostaje opcija novac u stripu,nikad nisam imao problema.
Go to Top of Page

hogar_5
New Member



Bosnia and Herzegovina
284 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 22/03/2010 : 01:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit hogar_5's Homepage  Send hogar_5 a Private Message  Reply with Quote
mislim da je to isti lik
http://www.pik.ba/profil/karrika/

www.hogarcaffe.com ...bh strip sajt
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 22/03/2010 : 07:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
taj je

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 22/03/2010 : 07:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kerber

Ja neznam kako vi to objasnjavate ljudima iz HR na koji nacin da vam salju novac,zasto ne pitate?Terate ljude da salju preko bankovni racun za koji se placa provizija ravna na WU,ili obicno pismo koje je 200% nesigurno,jednostavan i jeftin nacin je medzunarodna postanska uplatnica,srbi mogu preko bankovni,ali da posalju kao nekom rodzaku pomoc(kod nih nema postanska uplatnica),slovenci isto bankovni,najbolje je preko ljubljanska banka,ali da vi imate racun u tutunska,ljubljanska je partner tutunske,pa provizija je veoma povoljna,a novac ponekad stigne i za jedan dan,realno je 2-3 dana..
I na kraju ostaje opcija novac u stripu,nikad nisam imao problema.




sen-sei - cilaut malo, sta si se tako zapalio

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 30/03/2010 : 17:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
Sad je sve ok sa karrikom,reseno je!Cak i pohvale moze da dobije
Go to Top of Page

hua
Average Member



Serbia
768 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 17/04/2010 : 00:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send hua a Private Message  Reply with Quote
Karrika je OK!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000