forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Negativni komentari
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

sawitch
Advanced Member



Serbia
40010 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/03/2010 : 12:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Moderatori, imam predlog: Mogli biste napraviti neku listu ljudi koji imaju negativne preporuke i editovati prvi post na topicu "Crna lista".. Pa da se tu svi informisu... Da ne cesljamo svi ceo topic vec samo da bacimo pogled na prvu stranicu...
Primer:

sawitch - 2 negativne preporuke (Globinjo i Manhunter)
itd...

A?

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/03/2010 : 12:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Čemu? Sve je lijepo vidljivo na aukcijama.

Trouble will find me
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 22/03/2010 : 12:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
@sawitch

slican sam prijedlog dao, ali neko reko da se ne isplati, a neko nije ni dao svoj komentar. Evo prijedlog u produzetku:

@Markos
posto je ovo treci topic u dva dana na ovoj temi - predlog:
da neko od moderatora uredi topic "bela lista" i "crna lista" tako, da na prvoj strani bude spisak svih onih koji su na listi i ko ga je stavio. Isto tako da moderatori azuriraju te liste kad se neko doda. Cisto radi preglednosti

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40010 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/03/2010 : 12:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Čemu? Sve je lijepo vidljivo na aukcijama.



Pa zato sto nisam mislio na aukcije vec na saradnje sa ljudima van aukcija... Tako je mene prevario onaj smrad iz Makedonije i onaj djubar iz Banja Luke, a nismo na aukcijama saradjivali da bih mogao da mu ostavim negativan komentar.. Ali sam svakako ovde preporucio....

Zato bi bilo dobro napraviti to sto sam predlozio.. Pa mozda i pored link ka topicu ili stranici gde je potegnuta rasprava...

Pa i o onim sto kod Dveribada nabijaju cene, sto je pomislio da je Mr. Brooks i sl..

Secas se kako se onaj iz Banja Luke cudio kada sam ga prozvao itd i rekao da ce se on jos javiti itd i nista.. Moze to mnogo cemu koristiti...
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 22/03/2010 : 13:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Markos

Čemu? Sve je lijepo vidljivo na aukcijama.



Pa zato sto nisam mislio na aukcije vec na saradnje sa ljudima van aukcija... Tako je mene prevario onaj smrad iz Makedonije i onaj djubar iz Banja Luke, a nismo na aukcijama saradjivali da bih mogao da mu ostavim negativan komentar.. Ali sam svakako ovde preporucio....

Zato bi bilo dobro napraviti to sto sam predlozio.. Pa mozda i pored link ka topicu ili stranici gde je potegnuta rasprava...

Pa i o onim sto kod Dveribada nabijaju cene, sto je pomislio da je Mr. Brooks i sl..

Secas se kako se onaj iz Banja Luke cudio kada sam ga prozvao itd i rekao da ce se on jos javiti itd i nista.. Moze to mnogo cemu koristiti...



Ko te iz Makedonije prevario. "Kume" javi i "plivace sa ribama" ali momentalno.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/03/2010 : 13:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ko je taj iz Banja Luke?

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/03/2010 : 13:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
E pa onda ne suradjujte s ljudima van aukcija, jednostavno:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 22/03/2010 : 14:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Zasto bi stripove.com trebalo zanimati sta se desava van njih?
Nema logike,sta Marka boli cosak,ko je koga uzeo negdje na granicnom prelazu npr....,bez veze!
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 22/03/2010 : 15:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Markos

Čemu? Sve je lijepo vidljivo na aukcijama.



Pa zato sto nisam mislio na aukcije vec na saradnje sa ljudima van aukcija... Tako je mene prevario onaj smrad iz Makedonije i onaj djubar iz Banja Luke, a nismo na aukcijama saradjivali da bih mogao da mu ostavim negativan komentar.. Ali sam svakako ovde preporucio....

Zato bi bilo dobro napraviti to sto sam predlozio.. Pa mozda i pored link ka topicu ili stranici gde je potegnuta rasprava...

Pa i o onim sto kod Dveribada nabijaju cene, sto je pomislio da je Mr. Brooks i sl..

Secas se kako se onaj iz Banja Luke cudio kada sam ga prozvao itd i rekao da ce se on jos javiti itd i nista.. Moze to mnogo cemu koristiti...



Ko te iz Makedonije prevario. "Kume" javi i "plivace sa ribama" ali momentalno.


Ma daj,zar ces se usuditi da bacisd ribama naseg uvazenog izdavaca ACIKA,ne zezaj sad,pa ti trcis od trafiku na trafiku kako bi uzeo cak po dva komada od njegovih izdanja
A da,mozes uzeti i jedan komad i poslati ga savichu,za uspomen...hehehe
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22298 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/03/2010 : 16:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
evo topica:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=10043&whichpage=1

jednom preci preko tih 17 stranica i moze se vidjeti ko, zasto i kako.
Jednom procitati i onda sa vremena na vrijeme pogledati da li ima novih komentara.
To sve strpati u jedan post nema mnogo smisla, jer se ponekad desi nesporazum ili nerazrijesena situacija, pa je tesko ljude staviti na neku listu bez objasnjenja.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40010 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/03/2010 : 18:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

Zasto bi stripove.com trebalo zanimati sta se desava van njih?
Nema logike,sta Marka boli cosak,ko je koga uzeo negdje na granicnom prelazu npr....,bez veze!



Zato sto ces mozda naici na nekog od prevaranata i zapalice te za 1000 eura pa ces da vidis da li bi te zanimalo... Eto zato...

I ja se slazem da je najbolje raditi preko aukcija.. Sve javno, sve sa dokazima ali svi od nas naidju na sto sta van aukcija...

@King warrior
To sam predlozio zato sto ce biti pregledno... A po malo i funkcionalno.. I link ka toj stranici se moze postaviti tako da se vidi prilikom prijave na sajt.. To bi znacilo da se prevaranti nalaze na nekoj vrsti stuba srama, i da ih svi zivi upoznaju kao mahinatore...
Tu bi mogao biti i onaj iz Novog Sada itd.. Da se postave podaci o njima da ljudi ne nasednu jer oni nikad ne odustaju.. Svi se loguju opet i opet pod drugim nikovima pa da se ljudi upoznaju sa tim stvarima.. Ja sad znam posle par godina iskustva trgovanja stripovima ko je ko, sta smrdi na prevaru, itd. ali rukiji ne znaju... Nista meni ne bi ovo koristilo ali novima mislim da bi...
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 23/03/2010 : 00:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
@sawitch
sasvim si u pravu i razumjem te!
na aukcijama ne nedzes sve. Vecinom se prodavaci jave na PM ili mail, pa tako kupis nesto.
Ali ako si na forumu brzo naucis ko valja, ko ne.
Aukcije su ipak najbolji nacin za prodaju pojedinih stripova.
Za prodavace velikih kolicina mozda ne, ali strip po strip nigdje ne pici ko na auckcijama.

@Makros
kako ide placanje??? Meni je prvi mesec na aukcijama.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 23/03/2010 : 01:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rgorgiev

@sawitch
sasvim si u pravu i razumjem te!
na aukcijama ne nedzes sve. Vecinom se prodavaci jave na PM ili mail, pa tako kupis nesto.
Ali ako si na forumu brzo naucis ko valja, ko ne.
Aukcije su ipak najbolji nacin za prodaju pojedinih stripova.
Za prodavace velikih kolicina mozda ne, ali strip po strip nigdje ne pici ko na auckcijama.

@Makros
kako ide placanje??? Meni je prvi mesec na aukcijama.


Zajedno cemo platiti,ja cu ti objasniti.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40010 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/03/2010 : 03:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Mozda bi bilo dobro otvoriti i topic u svastari "Dobrodosli i predstavite se"...
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 23/03/2010 : 08:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Mozda bi bilo dobro otvoriti i topic u svastari "Dobrodosli i predstavite se"...



To ce ti sawitchu proci kao topic koji otvorio jedna budala, a topic se zvao "forumasi cao"

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40010 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/03/2010 : 13:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ne bi trebalo to meni da prodje vec da bude obaveza za svakog novog registrovanog clana pre postanja na forumu...
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 23/03/2010 : 13:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
trebalo bi da su svi posteni ali tako nije ni u stvarnom zivotu tako da nece biti ni ovdje na aukcijama ....

feka
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40010 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/03/2010 : 13:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja to znam ali bar malo pojacati filtraciju ne bi bilo lose...
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 23/03/2010 : 13:50:15  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
slazem se , ali ni sa tim nece se puno postici nesto hoce ali velike ribe se uvijek provuku capische

feka
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 23/03/2010 : 13:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
imam i ja jednu pricu a desila mi se nedavno :

na forumu stripovi.com vidio sam reklamu za strip.knjizara palach i preko web stranice i emaila stupio sa vlasnikom u kontakt ....tada nisam znao da postoji neko ko prodaje libelusova izdanja u bosni i hercegovini a zainteresovala su me i zelio sam da imam ... stupim ja tako u kontakt sa njim sve fino , krasno , lik prva liga , dogovorimo se oko kupnje , sve bez nikakvih problema , uplatim ja novce , dodju novci , rekne mi poslao je narudzbu , cekam ko ozeblo sunce i nista , opet ja kontaktiram sa njim sta se desilo , imao sam nekih problema doci ce u petak , dobro nema problema nije nikakav problem ,javim ti kada dodje , opet petak nigdje narudzbe , opet ja pisem zovem , ne javlja se .... Onda ga dobijem preko mobitela i po ko zna koji put mi obecava da ce stripovi doci u petak , ja opet nasjednem nema nikakvih problema samo da znam da li si poslao i da vise nece biti problema .... dodje opet petak , ponedljejak nigdje narudzbe opet ja zovnem ne javlja se , posaljem pm jer vise mi je vrh glave i nemam strpljenja , mogao mi je jednostavno reci imam posla ne mogu sada prihvatiti narudzbu i sve bi bilo ok ili da mi je rekao tada i tada saljem , ali opet ne znam covjek koji se bavi tim poslom to mu je jedino zanimanje da ne uhvati vremena da posalje narudzbu a ljudi koji u slobodno vrijeme prodaju na aukcijama sve uredno to obave ....
jucer sam takodje iznio svoje misljenje na njegovom topicu na ovom forumu jer vise ja mislim da nema smisla ovo zavlacenje , nisam zeleo da javno izlazim ali me primorao ..... takodje na njegovom topicu sam vidio da je dosta ljudi zajeb... sta vi mislite o ovome jer mi je ovo prvi put da mi se desava otkako sam clan foruma ....
pozdrav


bio sam stavio post na drugom topicu a vidim da se i ovdje o tome pise pa bujrum sta kazete

feka
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 23/03/2010 : 15:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
izgleda nista

feka
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/03/2010 : 16:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
nemamo ti šta reći
čuvaj živce bit će ok sve na kraju

obično šaljem ljudima onoliko novaca koliko mogu "halaliti" tako da se pretjerano ne nerviram
valjda će se neko od prozvanih javiti na forumu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 24/03/2010 : 13:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

nemamo ti šta reći
čuvaj živce bit će ok sve na kraju

obično šaljem ljudima onoliko novaca koliko mogu "halaliti" tako da se pretjerano ne nerviram
valjda će se neko od prozvanih javiti na forumu



tako ti je i kod mene sto se tice novaca ali meni je knjiga potrebna ko hrana nadam se dace javiti ali evo je vec tri dana proslo ni glasa ni traga od njih

feka
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22298 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/03/2010 : 13:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
hm, to nije bas nikako dobro.
Vidim da nisi jedini koji ima probleme sa njima.
Ja sam nedavno preko stripovi na kvdrat narucio jednu porudzbinu sa 50 stripova i dobio tacno sedam dana poslije. Croatia-Svica.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/03/2010 : 13:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ma najgore je kad nesto ocekujes sve mi je jasno novce neces izgubiti sasvim sigurno :D ali zivce da :(

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 01/04/2010 : 14:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Znam da nije baš topic za ovo, ali da vas pitam:
ako netko meni pošalje stripove (tj. kaže da je poslao), a oni nikad ne dođu - koji komentar bih ja trebao njemu ostaviti?
Nije slano preporučeno pa nema dokaza da je poslao.
Pozitivni? Stripove možda nije ni poslao...
Negativni? Možda je on stripove poslao, a pošta je negdje zajebala... To nije njegova krivica.
Još mi najpoštenije zvuči neutralni.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000