forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Block Out
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 24/03/2010 : 23:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Jeste li ih slusali i kakvi su utisci. Meni se po snazi mere sa hrvatskim Hladnim Pivom, koji su opet kategorija za sebe.

Za vas koji niste imali blizi susret Block Out su nekakva muzicka mesavina Metalike, Pink Floida i Rejdioheda,. Tekstovi jesu uzasno depresivni i teski, ali i zivot je nekad takav. Mene tekstualno podsecaju na EKV.

http://www.youtube.com/watch?v=QLEMZK-LBhc&feature=related

Poslusajte, radi se o novoj pesmi. Preporucio bi par slusanja dok pesma malo udje u uvo.

Edited by - manhunter on 07/06/2010 23:39:29

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 24/03/2010 : 23:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Jeste li ih slusali i kakvi su utisci. Meni se po snazi mere sa hrvatskim Hladnim Pivom, koji su opet kategorija za sebe.

Za vas koji niste imali blizi susret Block Out su nekakva muzicka mesavina Metalike, Pink Floida i Rejdioheda,. Tekstovi jesu uzasno depresivni i teski, ali i zivot je nekad takav. Mene tekstualno podsecaju na EKV.

http://www.youtube.com/watch?v=QLEMZK-LBhc&feature=related

Poslusajte, radi se o novoj pesmi. Preporucio bi par slusanja dok pesma malo udje u uvo.

Ovo je zadnji album,jel da???
Sta znam,nikad nisam bio mnogo zagrizen za njih,ali su mi totalno i veliko OK
A stvar je super


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4706 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 24/03/2010 : 23:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Nije za bacit' .

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 24/03/2010 : 23:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Block Out albume snimaju godinama, zato sto je svaki sekund svake pesme izbrusen filigranski. Ovo je nova pesma koju oni sviraju na koncertima i na taj nacin je uvezbavaju i doteruju pre nego udju u studio. Tako su radili Dzoni, Pink Flojdi i mnogi drugi medju velikima. Kada Nikola Vranjkovic ( sve i svja u bendu ) udje u studio da snima svoje albume, tonski snimatelji dobijaju nervne napade. Nikola Vranjkovic je u stanju da tri tona nasnimava i dosnimava danima.
Preporucio bih i album Godina sirotinjske zabave koji je za mene O.K. Kompjuter srpskog roka devedestih. Takodje bi buduceg slusaoca upozorio da su pesme teske kao najteza crna zemlja i da iste mogu da ucine trajne poremecaje na vasem mentalnom sistemu.
Evo jedne sa te ploce :

http://www.youtube.com/watch?v=RAQ-Q8qaq0g

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

mlLandj3
Average Member



Serbia
680 Posts

Member since 22/09/2009

Posted - 24/03/2010 : 23:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit mlLandj3's Homepage  Send mlLandj3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Jeste li ih slusali i kakvi su utisci. Meni se po snazi mere sa hrvatskim Hladnim Pivom, koji su opet kategorija za sebe.

Za vas koji niste imali blizi susret Block Out su nekakva muzicka mesavina Metalike, Pink Floida i Rejdioheda,. Tekstovi jesu uzasno depresivni i teski, ali i zivot je nekad takav. Mene tekstualno podsecaju na EKV.

http://www.youtube.com/watch?v=QLEMZK-LBhc&feature=related

Poslusajte, radi se o novoj pesmi. Preporucio bi par slusanja dok pesma malo udje u uvo.



njihov prvi i komercijalno verovatno najznacajniji hit je "neki moji drugovi"http://www.youtube.com/watch?v=6zhpxng7bbk&feature=related

ja licno preporucujem stvar "trenje". Bio sam tako mlad kad sam napravio prvo, a sad ih imam troje i volim ih k'o svoje...http://www.youtube.com/watch?v=JUDiAw0l0Wo

Edited by - mlLandj3 on 24/03/2010 23:55:26
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 24/03/2010 : 23:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Trenje je jedna od najbrutalnijih bracnih pesama. Djiboni je puno rekao o tome, ali Vranjkovic je ogoljeniji. Posle njegovog Trenja boli dzigerica.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 25/03/2010 : 00:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Mene boli kichma iskrivljena...krv li joj jeb...

Ja JA JA! dOBAR OVAJ vRANJKoVic..kao da je iZ VraNjE??!
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 25/03/2010 : 00:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Jes, majku mu... Vranje... Tamo sam ti prijatelju karao i harao kao student. A sad? Trenje. E crni Raspucine...

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 25/03/2010 : 00:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Ja bio jednom na koncert Block Out-a, ali sam bio suvise janpi da bi sad mogao da pisem utiske, ali se secam da sam se super proveo.

Te, 2002. godine, isao sam na koncerte...

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 25/03/2010 : 00:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

Ja bio jednom na koncert Block Out-a, ali sam bio suvise janpi da bi sad mogao da pisem utiske, ali se secam da sam se super proveo.

Te, 2002. godine, isao sam na koncerte...



Dje si stari druze? Ne progovorismo jos od onog karambola. Idemo li na Mafest? Ti, onaj tvoj ludak, ja i jos jedan? A? Moze?

Gde ti je Teks Viler, kad smo vec kod ludaka?

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 25/03/2010 : 00:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Mogli bi prvo da spavamo jednu noc u Banja Luci, pa da se spustimo do Makarske.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 25/03/2010 : 00:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by Kit Carson

Ja bio jednom na koncert Block Out-a, ali sam bio suvise janpi da bi sad mogao da pisem utiske, ali se secam da sam se super proveo.

Te, 2002. godine, isao sam na koncerte...



Dje si stari druze? Ne progovorismo jos od onog karambola. Idemo li na Mafest? Ti, onaj tvoj ludak, ja i jos jedan? A? Moze?

Gde ti je Teks Viler, kad smo vec kod ludaka?

Zaboravih da te pitam,jesi nabavio vozacku ??


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 25/03/2010 : 00:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
@ Raspucin
Jbg, meni fali taj deo kad smo pricali. Ja imam crne rupe...i mogu da dozovem veliku kisu...Ne bre! To je iz nekog drugog filma. Ali da imam crne rupe - imam. Secam se ja da sam bio i pored tebe, ali pojma nemam koje smo "lamotili" (preuzeto od Cronosa ).

Za MaFest mnogo tesko. Ja zbog skole (nema ko da me menja ) a Tex zbog toga sto dokazuje da je kicmenjak.
Imamo volju, ali...

A ludak je tu negde. do malocas se ulizivao moderatorima.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!

Edited by - Kit Carson on 25/03/2010 00:29:38
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 25/03/2010 : 00:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by Kit Carson

Ja bio jednom na koncert Block Out-a, ali sam bio suvise janpi da bi sad mogao da pisem utiske, ali se secam da sam se super proveo.

Te, 2002. godine, isao sam na koncerte...



Dje si stari druze? Ne progovorismo jos od onog karambola. Idemo li na Mafest? Ti, onaj tvoj ludak, ja i jos jedan? A? Moze?

Gde ti je Teks Viler, kad smo vec kod ludaka?

Zaboravih da te pitam,jesi nabavio vozacku ??



Jesam, jebem mu vozacku. Ja ti prijatelju zivim u jednom svetu koje je Murov Vendeta hteo da stvori u istoimenom stripu.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/03/2010 : 00:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Majstore,nisu mi novost,ali su mi teski.
Dobri za preslusati,pazljivo ispratiti tekst ali teski za cescu upotrebu.

Otkrovenje mi je bio sa hrvatske strane Damir Urban za koga ne verujem da je culo mnogo ljudi u Srbiji. Nekad davno sam malo slusao Laufer,ali potpuno zaboravio na njih a nisam ni znao imena clanova grupe. Tek sam kasnije povezao da je to to.
Tekstovi su mu fenomenalni,bas vuku na EKV ili je to samo stvar mog licnog dozivljaja.

Zao mi je sto ne mogu da se setim imena jos jedne hrvatske grupe koja me odusevila. Znam samo da su radili dosta za pozoriste(kazaliste),da je pevacica u pitanju i da su skroz lude izmene ritmova.
Moracu da iskopam gde mi je to na kom disku pa da cujes i to.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 25/03/2010 : 00:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

@ Raspucin
Jbg, meni fali taj deo kad smo pricali. Ja imam crne rupe...i mogu da dozovem veliku kisu...Ne bre! To je iz nekog drugog filma. Ali da imam crne rupe - imam. Secam se ja da sam bio i pored tebe, ali pojma nemam koje smo "lamotili" (preuzeto od Cronosa ).

Za MaFest mnogo tesko. Ja zbog skole (nema ko da me menja ) a Tex zbog toga sto dokazuje da je kicmenjak.
Imamo volju, ali...

A ludak je tu negde. do malocas se ulizivao moderatorima.




Veruj ti meni da sam se ja danima posle toga prisecao nekih detalja i sam sa sobom crkavao od smeha. Kako je bilo dobro kad nam je Teks Viler objasnjavao kako da stignemo do kafane. Ja ono necu da zaboravim nikad, i sad se smejem. Totalno scena kao iz nekog filma Dzima Dzarmusa. Sizenje je bilo u Nis.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/03/2010 : 00:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin



Gde ti je Teks Viler, kad smo vec kod ludaka?



Ja lud
Jbg,za Mafest tesko,po zakonu ne smem da napustam okrug filijale dok sam u obradi za IK
Jedino neka preporuka za oporavak na moru,ali koje je to more par dana?
Mozda dogodine,a opet cemo u Nish na jesen
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 25/03/2010 : 00:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Majstore,nisu mi novost,ali su mi teski.
Dobri za preslusati,pazljivo ispratiti tekst ali teski za cescu upotrebu.

Otkrovenje mi je bio sa hrvatske strane Damir Urban za koga ne verujem da je culo mnogo ljudi u Srbiji. Nekad davno sam malo slusao Laufer,ali potpuno zaboravio na njih a nisam ni znao imena clanova grupe. Tek sam kasnije povezao da je to to.
Tekstovi su mu fenomenalni,bas vuku na EKV ili je to samo stvar mog licnog dozivljaja.

Zao mi je sto ne mogu da se setim imena jos jedne hrvatske grupe koja me odusevila. Znam samo da su radili dosta za pozoriste(kazaliste),da je pevacica u pitanju i da su skroz lude izmene ritmova.
Moracu da iskopam gde mi je to na kom disku pa da cujes i to.



Nadji Hladno Pivo. Odusevices se.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/03/2010 : 00:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin



Veruj ti meni da sam se ja danima posle toga prisecao nekih detalja i sam sa sobom crkavao od smeha. Kako je bilo dobro kad nam je Teks Viler objasnjavao kako da stignemo do kafane. Ja ono necu da zaboravim nikad, i sad se smejem. Totalno scena kao iz nekog filma Dzima Dzarmusa. Sizenje je bilo u Nis.



Ja???
Pa ja se ne secam uopste gde je ta kafana
Znam da smo trebali u Biser kod opstine a zavrsili u Biser 2 za koji i sad ne znam gde je
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 25/03/2010 : 00:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Raspucin



Veruj ti meni da sam se ja danima posle toga prisecao nekih detalja i sam sa sobom crkavao od smeha. Kako je bilo dobro kad nam je Teks Viler objasnjavao kako da stignemo do kafane. Ja ono necu da zaboravim nikad, i sad se smejem. Totalno scena kao iz nekog filma Dzima Dzarmusa. Sizenje je bilo u Nis.



Ja???
Pa ja se ne secam uopste gde je ta kafana
Znam da smo trebali u Biser kod opstine a zavrsili u Biser 2 za koji i sad ne znam gde je

Ma ajde sto se ti ne secas,ali se ne seca ni Karson ,a zivi prekoputa Kafane


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/03/2010 : 00:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin


Nadji Hladno Pivo. Odusevices se.



Njih nam je davno otkrio Carsonov sestric kad mi je trazio da mu skinem s neta.
Pa onda reko da se ne baci,preslusam i ja i ostavim
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 25/03/2010 : 00:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Nadji Hladno Pivo. Odusevices se.


Grupu Texe, grupa se tako zove.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 25/03/2010 : 00:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Hladno Pivo je Dostojevski.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 25/03/2010 : 00:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Raspucin


Nadji Hladno Pivo. Odusevices se.



Njih nam je davno otkrio Carsonov sestric kad mi je trazio da mu skinem s neta.
Pa onda reko da se ne baci,preslusam i ja i ostavim


Ali su stvarno genijalni. Za mene su pravo otkrovenje bili tad. Doduse, ja sam bio cuo jednu pesmu koju su vrteli tad, ali kad sam sve preslusao,odusevio sam se. Bioloski sat.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/03/2010 : 00:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

Ma ajde sto se ti ne secas,ali se ne seca ni Karson ,a zivi prekoputa Kafane



Ma ja se secam kafane,ali ne pamtim kako smo dosli do nje.
Delovi s vazduhom mi nedostaju,isece me uvek lebac mu jebem
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/03/2010 : 00:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Raspucin

Nadji Hladno Pivo. Odusevices se.


Grupu Texe, grupa se tako zove.



Pre bi da nadjem gajbu pivo,pa nek je i toplo,ce ga oladim
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000