forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 max.tv.videoteka--problemi??
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/03/2010 : 10:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Da li je itko od vas imao problema sa max.tv-videotekom!??
T-com mi vec nekoliko mjeseci zeli naplatiti filmove koje uopce nisam posudio! Ulogirao sam se na njihovim stranicama, da mogu vidjeti preko net-a popis posudbi, i šok! ->ispada da posudujem filmove kad me neka kod kuce-puno je posudbi kad nikog nema kod kuce, ili u 3 ujutro, i sl. Nisam primjetio da je netko provalio i gledao filmove!
Taj popis koji mogu vidjeti uopce nije po redu,po datumu.
Npr. prosli mjesec-veljaca--nisam uopce koristio tu videoteku, a naplacuju mi 18 filmova!
Zovem sluzbu za korisnike, oni me spajaju jedni drugima, uvjeravaju me da to nije moguce, da sam sigurno posudio, da to mogu samo ja svojim pino-om, itd. Uglavnom ne priznaju gresku.
Moram se navodno zaliti pismeno.

Pa ako netko imam kakvih iskustava...




Edited by - manhunter on 07/06/2010 23:39:44

split85
Advanced Member



Croatia
8205 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 25/03/2010 : 11:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
tih 18 filmova nije malo, to je 270kn kojih nisi uopče potrošija
ja nemam nikakvih problema s max.tv-videotekom, uzmem misečno 3-4 filma i izađe me oko 60kn
možda bi bilo najbolje da odeš u njihov T-centar i odneseš im račun od zadnjih par miseci, da vide ta velika odstupanja
jer bojin se da češ im svakako morat platit, potrošia ti ili ne, a to je sranje

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/03/2010 : 12:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Da, +2 filma u 12.mjesecu, 8 u 1.om, +18 2.mj, i jos 5 sad u trecem-->to je 33 filma ukupno -oko 400kn!
ove stare racune sam platio, nisam gledao toliko detaljno, imao jos i neke popuste na ostale usluge, nesto besplatno, i sl. i sad kad mi to sve istice htio sam uvid u sve to , i sad problemi!
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 25/03/2010 : 13:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
najbolje bi bilo da si odmah promijenio pin da ne bude novih naplata

feka
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/03/2010 : 13:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Na žalost ja ti ne mogu pomoći, ali ti si pomogao meni.
Poslije ranijih protužbi, a posebno ove tvoje, nema šanse da ikada uzmem taj max tv, a reći ću svima šta rade i kakvi su...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/03/2010 : 13:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by feka82

najbolje bi bilo da si odmah promijenio pin da ne bude novih naplata



Da, sad je to promijenjeno!
Problem je sto prije nije bilo toliko očito, pa nisam previše ni obračao pažnju!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 25/03/2010 : 13:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hrvoje23

quote:
Originally posted by feka82

najbolje bi bilo da si odmah promijenio pin da ne bude novih naplata



Da, sad je to promijenjeno!
Problem je sto prije nije bilo toliko očito, pa nisam previše ni obračao pažnju!

Svejedno, male su šanse da netko "slučajno" pogodit tvoj username i pin (kako god to radilo na maxtv, jer ga je nemam). S druge strane sumljam da ćeš išta istjerati protiv sustava.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/03/2010 : 13:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Na žalost ja ti ne mogu pomoći, ali ti si pomogao meni.
Poslije ranijih protužbi, a posebno ove tvoje, nema šanse da ikada uzmem taj max tv, a reći ću svima šta rade i kakvi su...



da, malo pogledaj jos po forum.hr, pa ces vidjeti kakvih sve ljudi imaju problema sa tim max.tv-om.
Pogotovo oni koji su na rubnim dijelovima grada, ili na selu, prigradskim naseljima...
Jucer sam bas citao kako se neka zena zali da posudi film-pukne veza, moras opet ispocetka sve uspostaviti, uzme film opet-i naplate joj ga 2 puta!! a posudba 1 filma traje 24h!

ja sam samo 1 imao problem da je pukla veza, a ostalo je sve ok-sto se tice slike, programa, teleteksta i sl.
u globalu, nije lose ako imas vremena gledati.
65kn/mjesecno, a pretplata za hrt je 80!
bilo bi super kad ne bi bilo tih 'dodatnih problema'
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/03/2010 : 13:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by hrvoje23

quote:
Originally posted by feka82

najbolje bi bilo da si odmah promijenio pin da ne bude novih naplata



Da, sad je to promijenjeno!
Problem je sto prije nije bilo toliko očito, pa nisam previše ni obračao pažnju!

Svejedno, male su šanse da netko "slučajno" pogodit tvoj username i pin (kako god to radilo na maxtv, jer ga je nemam). S druge strane sumljam da ćeš išta istjerati protiv sustava.



Znam
Svjestan sam toga! tesko da ce tu nesto biti , jer operateri koji rade na tel.se kao 'cude' svakom problemu!

Al'pazi ovo-salter za zalbe radi u zg (palmoticeva ul.) od 8->16, kad radi i 95% ljudi! kao i ja!
a t-centri-gdje se mozes (moras) obvezati za neraskidive ugovore cak i do 22, ali tamo ne mozes nista rijesiti!
znaci nema osobne zalbe, jedino ako mislis ici u subotu-cijelo prijepodne traziti parking, i jos se zivcirati i pokvariti si vikend!

Moze se i postom i fax-om, ali to traje,dok oni zaprime, pa se zagubi, pa dok odgovore...
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/03/2010 : 14:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hrvoje23
65kn/mjesecno, a pretplata za hrt je 80!


daj mi objasni po kojem si to zakonu oslobođen plačati tv pretplatu ako imaš maxtv?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/03/2010 : 15:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by hrvoje23
65kn/mjesecno, a pretplata za hrt je 80!


daj mi objasni po kojem si to zakonu oslobođen plačati tv pretplatu ako imaš maxtv?



po nijednom!
zasto bih bio osloboden!?
Usporedio sam cijene--znaci hrt za 80kn daje svoja 2 programa+nova, rtl, a ako ulovis nesto sa strane, ovisno gdje si, a max.tv za 65 daje njih +jos 100tinjak programa!

no, hrt preplata nije navodno namet za programe i njihov broj, nego je to porez na tv-prijamnik!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/03/2010 : 15:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hrvoje23
to porez na tv-prijamnik!




razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/03/2010 : 15:34:32  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by hrvoje23
to porez na tv-prijamnik!







Ne vrijedi ono: Kupit cu TV, pa cu gledat'samo DVD-e...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/03/2010 : 16:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ako imaš samo radio, također moraš plaćati pretplatu.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 25/03/2010 : 17:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand
To je kao da porez na auto placas INI.



pa kaj ne plaćaš porez na auto svake godine?


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/03/2010 : 17:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by hrvoje23
to porez na tv-prijamnik!








To je kao da porez na auto placas INI.




naravno da ne...i za auto se placa ali nije samo gorivo bitno!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 25/03/2010 : 18:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Moram da se ukljucim posto vidim da pricate o tv pretplati,nisam znao da je i vi placate.U Srbiji bi trebalo da se placa ali 80% stanovnistva to ne radi,jednostavno nece niko da placa oko 5 evra za program koji je ocajan,a plus pola Srbije uopste nema rts.Imaju ga vecinom oni koji imaju kablovsku pa placaju i jedno i drugo.
Vratite se temi samo sam hteo da vam kazem kako je to kod nas,a vidim da je slicna stvar i u Hrvatskoj.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/03/2010 : 18:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Čuo sam sa raznih strana da je MaxTV pushiona i kaj je najbolje to traje već barem dve godine. Ja preporučam B.net. Nemaš videoteku, ali za 180 kuna dobiješ TV program sa tridesetak kanala, od kojih su barem dva filmski i to sa prijevodom i uz to dobiješ superbrzi flat i možeš sve poskidati za sat i pol - dva - tri. Dakle, 80 kn TV i 100 kn flat

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2282 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 25/03/2010 : 22:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Ja imam Digi,i zadovoljan sam,(najviše cijenom),imao sam i max-tv,i otkazao sam ugovor(naravno u periodu u kojem sam to mogao),skupa tarifa i loša veza,(bar za mene na selendri),kod Digija ti je prednost što ide preko satelita(a ne odašiljača),pa digitalni signal možeš imati svugdje,bez obzira na udaljenost(od grada na primjer),druga prednost jest,što možeš odjaviti filmski HBO,(samo 2 kanala),a to ti je cijenovno pola paketa,i nije reklama već iskustvo pa ti stoga to preporučujem,ako želiš imati kvalitetne strane kanale(s prijevodom,tj.titlovima),a opet po povoljnoj cijeni.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8205 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 25/03/2010 : 22:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
meni je problem kod Max.tv šta mi za svakog nevrimena ili jače kiše izbaci, a prije 20-ak dana san u istom naletu osta bez telefona , interneta i televizije na 24 sata

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25966 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/03/2010 : 22:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ja sam bio na digi tv pa sam od nove godine prešao na max tv.sa digi tv sam bio zadovoljan za 4.kod nevremena bi znalo nemat signala.sa max tv sam zasad zadovoljan(ne koristim videoteku i neću ionako ako nešto hoću gledat mogu skinit sa neta kojeg isto plaćam t-comu)osim šta mi je jedanput pukla veza pa sam reklamirao i za otprilike sat ipo vratilo se u normalu.ali kad zvao tehničku službu na moje pitanje<kad ću opet dobit vezu?rekao mi da će javiti tehničkoj službi a oni će to otkloniti u najkraćem mogućem vremenu a na pitanje koliko je to najkraće moguće vrijeme,sat,dva ,dan,5 dana nije mi odgovorio već se žalio u stilu<znate gospodine,mi imamo 600 000 pretplatnika a s time se i puno ljudi žali na nešto a ja sam onda popizdio irekao pa šta se žalite,zar vam nije dobro da imate puno korisnika pa će te tako više zaraditi.uglavnim zasad guram bez problema.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8205 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 25/03/2010 : 23:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
meni je tribalo , da osposobin ovu e-mail adresu doslovno 3 miseca, i onda san popizdija nazva ih 5 puta u dva dana i nekako su mi namistili da radi.
samo mi nije jasno zašto mi prilikom potpisivanja ugovora daju papir sa lozinkom i e-mail adreson ako ta adresa u startu neradi, nego se moraš ispizdit, i onda kad ti naprave desi se ovo: "ime.prezime@st.t-com.hr" i sad meni umisto "st" stoji "os" , a živim u Splitu zadnjih 25 godina

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/03/2010 : 01:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
o opravdanosti ili neopravdanosti plaćanja porez na prijemnik nema smisla raspravljat, jer sumnjam da ima itko da misli kak je to opravdano......


p.s.
odustal si od recenzije?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 26/03/2010 : 09:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by dosada
odustal si od recenzije?




Ne pratim te...


Paranoja.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/03/2010 : 11:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
bas si se nabrusil protiv pretplate.....sigurno ju plaćaš!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7895 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 26/03/2010 : 12:23:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
pretplata je teško sranje, nelegalna rabota koja financira tisuće zaposlenih koji ne rade ništa, a cijeli posao im radi otprilike isti broj ljudi kao i na rtlu i nova tv, a koji žive samo od marketinga, je, je, hrt je 'javni' medij, koji ima zadatak i biti obrazovan, kulturan, ekumenski... ali znamo da to nije, u mnogome se ponašaju tržišno, a mjesečno ubiru 50-ak milijuna od pretplate, zašto im se to dozvoljava, ne znam, evo i poskupili su za 2 kune, jer je prosječna plaća narasla, i to u godini gdje je skoro 100 tisuća ljudi ostalo bez posla, ostali samo direktori i logično, narastao prosjek

što se max tv-a tiče, ja sam relativno zadovoljan, ne posuđujem puno iz videoteke, a gledam možda desetak programa
glupo mi je da ne postoji mogućnost snimanja sadržaja na video, a i t-com je u cjelini preskup
na ljeto mi ističe ugovor s njima i idem na iskon ili b-net

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000