forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Libellus - Novi projekti
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/04/2010 : 00:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Sad bez sale,cudi me da ovo nije i ranije neko odradio i bas me raduje sto ce DD Color Fest i ovi one shot DD&MM
Ali,ovaj Sherlock ne da izgleda dobro nego rastura i jos samo sto je krenuo serijal,bas premijera.
IRS mi deluje privlacnije od Skorpiona,cini mi se da vuce na krimi zanr a toga ima malo.
Skorpion mi deluje previse nalickan,mozda gresim. Ne bi bila losa jos neka informacija o sadrzaju na razumljivom jeziku.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 06/04/2010 : 00:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Skorpija je zanimljiv strip, ima finu avanturisticku radnju, ceo strip se vrti izmedju Skorpije i Pape Bio u Zabavniku, solidan, meni nista posebno, ali tebi ce da se svidi

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.

Edited by - Bob Rok on 06/04/2010 00:54:09
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/04/2010 : 02:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Panon

quote:
Originally posted by Dado

Od Bonelli izdanja koja do sad nismo imali dogovorili smo da cemo raditi Dylan Dog i Martin Mystere one shot
koja ce ici u nasu Super Book biblioteku, te Dylan Dog color fest koje ce imati svoju biblioteku.
Oba "one shot" izdanja kao i prve dvije knjige iz color festa trebali bi svjetlo dana ugledati na jesen.




Ou jeaaa! Ovaj me dio posebno zanima !
Kad ovo vide ostali Dylanovci... a nekako sam bio ubjeđen da će Ludens ipak izdati DD&MM, ali bolje ovako nego da čekamo do tko zna kad.
Ima da već sad počnem izdvajat pare za ova izdanja jer znam da će masno koštat

@ Dado, jel će DD&MM biti poseban Superbook ili će biti uključeni u ovaj MM Superbook kao brojevi 7 i 8?


Super Book nije MM super book, istina najvise ima MM ali vec od prije smo rekli i planirali ukljuciti sve vise junaka.
Ide naravno u tu biblioteku...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/04/2010 : 02:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by jaki

Vrlo dobri BD stripovi.
Samo mislim za IR$ je bolje da idu po dva albuma jer su takve cjeline.
Ako budu išli po tri onda za nastavak trećeg treba čekati godinu dana.
Škorpion je odličan povijesni(pseudo)strip a ovi Scherlok Holmes i londonski vampiri mi je nekidan zapeo za oko.



Hm, možda se Dado zeznija jerbo smo o tome Gaston i ja pričali i mislim da on zna da su dva po dva... Tako su ih i Francuzi reprintirali, po dva. Sad će se on izjasnit



Znao sam da cu nesto zasrat ili zaboravit...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/04/2010 : 02:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

Hoće li u jednoj knjizi izaći DD&MM 1 i 2(posljednja stanica užas i kraj svjeta),ili posebno,i pod kojim brojevima u Superbook-u,eh da i čije budu naslovne,od Stana ili Ville ?


Posebno, brojeve jos ne znamo tocno, ali vjerojatno iduca dva, ovisno hocemo li prije toga
objaviti jos jedne kratke price MMa ili ne.
Za naslovnice cemo vidjeti.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/04/2010 : 02:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by Panon


Nego šta!
Prije će Kolorfest biti u Libellusa nego u VČ-a!



Ma najverovatnije ih je Deers isprovocirao onim postom u sticky DD, kad su videli koliko je to dobro, znali suu da treba da se uhvate za to!

Jos jednom: BRAVO LIBELLUS!


Ne znam na koji post mislis? Ali ako si mislio na slike sadrzaja, eh znamo mi to vec odavno.
Vidjeli smo cak i crteze nekih iducih koji se jos ne mogu vidjeti na sluzbenim stranicama.
I sve to odlicno izgleda. Ovaj sad aktualni, humoristicni, uistinu je zabavan.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/04/2010 : 02:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Sad bez sale,cudi me da ovo nije i ranije neko odradio i bas me raduje sto ce DD Color Fest i ovi one shot DD&MM
Ali,ovaj Sherlock ne da izgleda dobro nego rastura i jos samo sto je krenuo serijal,bas premijera.
IRS mi deluje privlacnije od Skorpiona,cini mi se da vuce na krimi zanr a toga ima malo.
Skorpion mi deluje previse nalickan,mozda gresim. Ne bi bila losa jos neka informacija o sadrzaju na razumljivom jeziku.


I IRS i Skorpion meni su odlicni stripovi. Mladen mi je jednom spominjao da se Skorpion izlazio nesto malo negdje,
u zabavniku ili stripoteci nemam pojma, ja sam ga citao kao albume i meni je odlican a i tebi ce se svidjeti.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 06/04/2010 : 02:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
Nova izdanja,bogami lepo,lepo,nema se tu šta drugo reći.I zaista dobar i osvežavajući izbor.Ostaje samo da se polako pripremimo za to,a dobro je što smo na vreme čuli za to.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4625 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 06/04/2010 : 02:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dessa

quote:
Originally posted by Colt

Libellus je odradio odlican posao sa onim Texovima u koloru, razlog vise da stampaju i DDCF... ali je moguce i da ce VC to da radi, to je nesto sto bi se dobro prodalo i na kioscima.


Nadam se da hoće pošto nemam nameru da kupujem LL izdanje, zbog cene.




takodje!
what is much, much is :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/04/2010 : 03:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast na novin izdanjima!
Vako letimično, najviše me zanimaju DD colorfestovi, Sherlock Holmes i naravno NN gigant 12

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/04/2010 : 03:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado


I IRS i Skorpion meni su odlicni stripovi. Mladen mi je jednom spominjao da se Skorpion izlazio nesto malo negdje,
u zabavniku ili stripoteci nemam pojma, ja sam ga citao kao albume i meni je odlican a i tebi ce se svidjeti.



Da je to reko Gaston s njegovim istancanim ukusom(NN) ne bi mu poverovao ni rec
Ali posto ti cenis prave vrednosti(Tex) moguce je da si u pravu
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2295 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 06/04/2010 : 03:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Iako imam Dnevnikov i pirat u glanc stanju,nestpljiv sam za ova team up izdanja,by the way,koliko će koštati,(i kolorfest)?

#!??
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 06/04/2010 : 03:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado
Ne znam na koji post mislis? Ali ako si mislio na slike sadrzaja, eh znamo mi to vec odavno.
Vidjeli smo cak i crteze nekih iducih koji se jos ne mogu vidjeti na sluzbenim stranicama.
I sve to odlicno izgleda. Ovaj sad aktualni, humoristicni, uistinu je zabavan.


Ma ja se zezao sa Panonom, znam ja da ste skroz u toku, eeeh! Drago mi je da krecete sa color festom, tu sam sigurni kupac 100%otni! Najverovatnije cu i ovog Sherlocka, doima mi se superiska
Jos mi je puno toga u planu, samo da nakupim lovu..dobro za sad napredujem sa Martinom i pricama iz baze drugdje..valjda cu uskoro da krenem cu i sa jadnim pilotom, a vidim i on cepa u najvece! Ali bice para za odlicni libellus, kad mogu ona dvojica alkosa, Tex i matori Carson...ma, snaci cu se i ja..
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3536 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 06/04/2010 : 04:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

I IRS i Skorpion meni su odlicni stripovi. Mladen mi je jednom spominjao da se Skorpion izlazio nesto malo negdje,
u zabavniku ili stripoteci nemam pojma, ja sam ga citao kao albume i meni je odlican a i tebi ce se svidjeti.



Na žalost, nisam ispratio Škorpiju od početka u Zabavniku, ali sada i nije bitno. Više bih voleo albume - kao Riđobradi, ali i ovo je fenomenalna vest. Zaista odličan, odličan strip!

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture

Edited by - Gil-galad on 06/04/2010 04:21:21
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/04/2010 : 07:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

Iako imam Dnevnikov i pirat u glanc stanju,nestpljiv sam za ova team up izdanja,by the way,koliko će koštati,(i kolorfest)?


Tesko mi je sad konkretno govoriti o cijeni, ali cim budemo imali sve podatke eto nas s informacijom.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39711 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/04/2010 : 07:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
SKORPIJA, to majstori... Jako mi se svideo taj strip... Isao je u Politikinom zabavniku...
Ovaj S. Holms mi izgleda interesantno, svakako cu to pazariti..
..dok mi ovaj IRS ili kako se vec zove ne lici ni na sta...
Moja preporuka svima za Skorpiju...
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 06/04/2010 : 07:48:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
@sawitch - pingvine ne slusamo, pogotove ne one
koje lete

@Dado - super vest decki, pogotovo zbog stvari koje
do sada kod nas nisu radjene, bar ne u toj formi.
Ovo IRS mi izgleda kao dobar krimi-serijal i vidim da
ima dosta toga, pa me interesira zbog cega ne ide ko
posebna biblioteka. Sve ostalo super, i jedva cekam
prve brojeve.

Pretpostavljam da su Greystorm i neki ostali junaci
ostali da cekaju da malo "ostare" u originalnoj verziji
dok se pojave kod nas??? hvala na odgovoru

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/04/2010 : 08:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rgorgiev

@sawitch - pingvine ne slusamo, pogotove ne one
koje lete

@Dado - super vest decki, pogotovo zbog stvari koje
do sada kod nas nisu radjene, bar ne u toj formi.
Ovo IRS mi izgleda kao dobar krimi-serijal i vidim da
ima dosta toga, pa me interesira zbog cega ne ide ko
posebna biblioteka. Sve ostalo super, i jedva cekam
prve brojeve.

Pretpostavljam da su Greystorm i neki ostali junaci
ostali da cekaju da malo "ostare" u originalnoj verziji
dok se pojave kod nas??? hvala na odgovoru


Kako mislis posebna biblioteka? Pa svaki je za sebe, samo neki po nekoliko albuma skupa kao integral.
Greystorm ne planiramo raditi. Ali mislim da citatelji svejedno nece ostati uskraceni za to izdanje.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

milan16
New Member

192 Posts

Member since 21/08/2007

Posted - 06/04/2010 : 08:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send milan16 a Private Message  Reply with Quote
A Magični Vetar ? Rečeno daq će biti do kraja marta a sada ga nema u planu ni u aprilu!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39711 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/04/2010 : 08:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado
Ali mislim da citatelji svejedno nece ostati uskraceni za to izdanje.



Kakav spojler..
Go to Top of Page

milan16
New Member

192 Posts

Member since 21/08/2007

Posted - 06/04/2010 : 08:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send milan16 a Private Message  Reply with Quote
Tek sada vidim najavu za Magični Vetar 25-28.Moje izvinjenje.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39711 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/04/2010 : 08:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rgorgiev

@sawitch - pingvine ne slusamo, pogotove ne one
koje lete



Ja iz vazduha i sa supersonicnim naocarima sve bolje vidim..
Stvarno, ta Skorpija je odlican istorijski triler... Vatikan, Papa, Jerusalim, perfektno inteligentan negativac.. Sta ces bolje..
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18543 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/04/2010 : 08:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
NAJBOLJI STEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!
SVAKA ČAST BAŠ SVE MI JE PO UKUSU,sad sam preuzbuđen da bi još kaj napisao....
ako me sada nije sterefilo?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39711 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/04/2010 : 08:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Hahaha.. Teller, najjaci si... Da na bali slame zabodu etiketu Libellus arhivirao bi je...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18543 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/04/2010 : 09:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
šta češ...takav sam,kad se zaljubim LJUBIM CIJELIM SRCEM...

ps: di je ta bala slame?kad su je izdali?zašto je ja još nemam?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000