forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Radna akcija - cpt. SINISA ft. cnt. NERA (WTF!?)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 72

kriticni
New Member



Serbia
279 Posts

Member since 04/12/2009

Posted - 25/05/2010 : 23:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send kriticni a Private Message  Reply with Quote


www.deviantart.com/kriticni
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 26/05/2010 : 00:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by all_ba

...Što bi rekli, crta se iz glave...




ekšli, lord crta po knjizi...



gle, ni džon bušema nije nacrt'o spajdijev levi guz.


www.bogdanovic.deviantart.com

Edited by - Djeno on 26/05/2010 00:24:33
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 26/05/2010 : 00:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
@Kritični, solidan rad. Druga skica je jako dobra, ali do završnog crteža nestanu neke stvari (slično je i kod Lorda). Npr.forma koljena je na spomenutoj skici prilično pogođena no do završnog crteža prerastu u formu koja više liči na kuglični ležaj, nego na koljeno. Onda, ovo lijevo koljeno je previše okrenuto u lijevo (neprirodan položaj). Butine nisu dobro riješene. Sjenke su grube i neprirodne. Gornji dio ekstremiteta, od torza preko ruku do glave je dosta dobro riješen. Dobre su i sjene i rad tuš perom. Podkoljenice i stopala solidno riješeni. Sitne linije na bicepsima su suvišne, izbriši ih biće bolje.
Probaj ovaj isti rad da koriguješ.

Za kraj, za sve, koljeno je jako kompleksan dio ekstremiteta i dobro bi bilo da se prouči njegova anatomija.
Napamet ga crtati dovešće vas do ovakvih situacija. @Kritični, čestitke i tebi za trud i rad.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 26/05/2010 : 01:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djeno

quote:
Originally posted by all_ba

...Što bi rekli, crta se iz glave...




ekšli, lord crta po knjizi...



gle, ni džon bušema nije nacrt'o spajdijev levi guz.




Ne kaže se ekšli, nego ekši (žargon koji se upotrebljavao prije 25 godina). Naravno, da mu se ne vidi lijevi guz, kad mu je jaka potkoljenica što nije slučaj kod Lorda.
Što misliš što sam zadao onaj zadatak, da vidimo tačno kako ko može (kopirati) savladati određenu vježbu.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 26/05/2010 : 02:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by all_ba


Ne kaže se ekšli, nego ekši (žargon koji se upotrebljavao prije 25 godina)...


to nešto zastarelo. u mom selu se kaže ekšLi. sa sve engljeskim naglaskom.


quote:
Originally posted by all_ba


Što misliš što sam zadao onaj zadatak, da vidimo tačno kako ko može (kopirati) savladati određenu vježbu.


aj nam ti pokaži kako se to radi.

www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 26/05/2010 : 10:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Stvarno si smješan dječak. Ti se trebaš dokazati, a ne ja. Ti se učiš crtati,a ne ja. Od mene samo možeš nešto naučiti. Ja sam za tebe profesor i to tako shvati, ako ne možeš shvatiti onda mi se i ne obračaj.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 26/05/2010 : 10:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by all_ba

Stvarno si smješan dječak. Ti se trebaš dokazati, a ne ja. Ti se učiš crtati,a ne ja. Od mene samo možeš nešto naučiti. Ja sam za tebe profesor i to tako shvati, ako ne možeš shvatiti onda mi se i ne obračaj.



Mislim, stvarno?

Djeno je crtač stripova. Crtač stripova je onaj tko nacrta i objavi neki strip i po mogućnosti, ima i neku publiku za njega.

Ilustracija nije strip, makar na njoj bude nacrtan i neki lik iz stripa. Neispravna anatomija i slične tehničke anomalije ne smetaju nužno stripu koji ih ima da bude dobar, jer strip je više od niza sličica.

Pusti teoretičari i filozofi, sa titulama i bez njih, ukoliko nikada u praksi nisu uspjeli do kraja napraviti ni jedan završeni strip, makar na samo dvije stranice, mogu pričati koliko god hoće, ali oni nisu strip autori i moraju se jako dobro potruditi i argumentirati to što žele reći onima koji to jesu, a ne: "ja sam doktor za tebe, pogledaj titulu koja mi piše prije imena".




www.stripgen.com
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 26/05/2010 : 11:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by all_ba

Stvarno si smješan dječak. Ti se trebaš dokazati, a ne ja. Ti se učiš crtati,a ne ja. Od mene samo možeš nešto naučiti. Ja sam za tebe profesor i to tako shvati, ako ne možeš shvatiti onda mi se i ne obračaj.



Mislim, stvarno?

Djeno je crtač stripova. Crtač stripova je onaj tko nacrta i objavi neki strip i po mogućnosti, ima i neku publiku za njega.


Ilustracija nije strip, makar na njoj bude nacrtan i neki lik iz stripa. Neispravna anatomija i slične tehničke anomalije ne smetaju nužno stripu koji ih ima da bude dobar, jer strip je više od niza sličica.

Pusti teoretičari i filozofi, sa titulama i bez njih, ukoliko nikada u praksi nisu uspjeli do kraja napraviti ni jedan završeni strip, makar na samo dvije stranice, mogu pričati koliko god hoće, ali oni nisu strip autori i moraju se jako dobro potruditi i argumentirati to što žele reći onima koji to jesu, a ne: "ja sam doktor za tebe, pogledaj titulu koja mi piše prije imena".
-------------------------------------------
Vidiš, kako je nekad dobra provokacija. Ovako si se ti javio i stao u zaštitu Djene. Neka si, meni to ne smeta. No, nisam se ja pozivao na titule, nego ti. O ovome sam se dosta istrošio na drugim topicima. I ne bih više o tome. Ono što hoću da kažem je da dok se Bane i Rico ponovo ne uključe, na neki način, sam ja preuzeo ulogu vođenja ovog topika. I šta ima loše u tome. Ja sam likovni umjetnik, nisam crtač stripova, ali sam objavio jednu strip slikovnicu u karikaturalnoj formi. I, pored toga ne pada mi napamet da se prozivam strip autorom. Ono, u čemu sam jak to je crtanje. Davno sam apsolvirao sve grafičke i slikarske tehnike. Obzirom na moje veliko iskustvo iz oblasti likovne i primjenjene umjetnosti mogu reći da sam za njega profesor, kako teoretski tako i praktično.



C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 26/05/2010 : 11:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Obzirom na moje veliko iskustvo iz oblasti likovne i primjenjene umjetnosti mogu reći da sam za njega profesor, kako teoretski tako i praktično.




Šta se tiče stripa, praktično sigurno nisi, a nekako sumnjam i u teoriju.

A i Rico će mi dati škicu, da tamo neke majice :).


www.stripgen.com

Edited by - The Hammer of Hell on 26/05/2010 11:23:46
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 26/05/2010 : 11:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Dobra vijest je moguća saradnja Maze sa Marvelom. Više na www.strpopeka.com
Dobro bi bilo da nam Maza kaže nešto iz prve ruke.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/

Edited by - all_ba on 26/05/2010 19:07:17
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5803 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 26/05/2010 : 14:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by all_ba

Stvarno si smješan dječak. Ti se trebaš dokazati, a ne ja. Ti se učiš crtati,a ne ja. Od mene samo možeš nešto naučiti. Ja sam za tebe profesor i to tako shvati, ako ne možeš shvatiti onda mi se i ne obračaj.



All-ba, inače mi Djeno nije najomiljeniji forumaš (što ne znači ni da mi je mrzak :D), ali malo si pretjerao ovdje... Najbolje je pustiti djelima da govore za sebe... Ovako ispada da si titulu stekao samo da to možeš nekome nabiti na nos, a mislim i nadam se da nije tako...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 26/05/2010 : 18:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by all_ba

Stvarno si smješan dječak. Ti se trebaš dokazati, a ne ja. Ti se učiš crtati,a ne ja. Od mene samo možeš nešto naučiti. Ja sam za tebe profesor i to tako shvati, ako ne možeš shvatiti onda mi se i ne obračaj.


EKŠLI, ja sam profesor. švapskog jezika i književnosti doduše, al' to ti je to. s hodno tome i pošto si mnogo bezobrazan od sada zahtevam da mi se obraćaš sa "poštovani gospodine profesore", "djeno, majstore nad majstorima" ili "svevisnji gospodaru univerzuma".

što se dokazivanja i učenja tiče: ja sam te pozvao da nam na konkretnom primeru demonstriraš kako to majstor radi pa da i mi nešto naučimo. a ti o'ma krenuo da se svađaš sa mnom.

deder, man' se busanja u prsa sopstvena nego da nama smrtnicima fino nacrtaš jednu psajlouk (pošto je to još uvek tema) pa da ti se divimo.





www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 26/05/2010 : 19:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Dobro, @ekšli, da se ne naduravamo, stvarno mi je ispod nivoa. Vidio sam dokle ideš kad si bio u konfliktu sa Banetom. Ako je ko bezorzan onda si to ti i toliko si narcisoidan da ne podnosiš nikakvu kritiku. Umišljaj ti da si majstor.I sanjaj. Ne pada mi napamet da se tebi dokazujem.



@Beva nikad mi nije palo napamet da se pozivam na neku diplomu i titulu. Ja sam samo siguran u svoje znanje i to je isto da glumac provocira režisera glupim pitanjima tipa zna li on napraviti film.

Obzirom da je Bane došao prepuštam njemu palicu. Dobro nam došao Bane.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/

Edited by - all_ba on 26/05/2010 19:09:35
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 26/05/2010 : 19:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by all_ba


@ekšli...


"gospodaru univerzuma", moliću...


quote:
Originally posted by all_ba

Vidio sam dokle ideš kad si bio u konfliktu sa Banetom.


ekšli, to je bio konflikt mišljenja i ukusa. nema tu ništa strašno, profesore moj. sve se lepo završilo. a i ne moram ja kercu da se ulizujem samo zato što je kerac. to prepuštam tebi.


quote:
Originally posted by all_ba


Ako je ko bezorzan onda si to ti i toliko si narcisoidan da ne podnosiš nikakvu kritiku.


ja obožavam kritiku. zato i kačim radove. ti si taj koji neće da nacrta ništa. sramota te valjda, šta li?


quote:
Originally posted by all_ba


...Ne pada mi napamet da se tebi dokazujem.


š'o? frka da s' ne obrukaš? deder jednu sajlokicu da nam nakačiš ovde pa nek ide život. lako je qrčiti se. valja to ponekad i potkrepiti nečim. hoćemo sajlouk!


quote:
Originally posted by all_ba


Ja sam samo siguran u svoje znanje i to je isto da glumac provocira režisera glupim pitanjima tipa zna li on napraviti film.


nema ništa od tih priča. sajlokicu jednu da okačiš. možeš ti to.


quote:
Originally posted by all_ba


Obzirom da je Bane došao prepuštam njemu palicu...


kako da mu prepustiš nešto što nisi nikada ni imao?


www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/05/2010 : 19:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
dečkiiiii.....
Ajmo, ljubav i mir
I dobri crteži

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 26/05/2010 : 21:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
ja obožavam kritiku. zato i kačim radove. ti si taj koji neće da nacrta ništa. sramota te valjda, šta li?
-----------------------------------
Ti si @ekšli slijep pored očiju. Nakačio sam ja dosta radova, samo treba da se vratiš koju stranicu ranije.
-----------------------
quote:Originally posted by all_ba


Obzirom da je Bane došao prepuštam njemu palicu...


kako da mu prepustiš nešto što nisi nikada ni imao?

--------------------------------
Pa kao što si imao priliku vidjeti, zamjenio sam Baneta (i Ricu) desetak dana dok je bio na Ma festu.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 26/05/2010 : 21:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by all_ba

...
Ti si @ekšli slijep pored očiju. Nakačio sam ja dosta radova, samo treba da se vratiš koju stranicu ranije.


pa sam si rekao da su ti one brljotine sa početka karijere kad još nisi znao šta radiš. može l' neš' friškije? sajlouk na primer. ajmo, profesore, samo napred. da vidimo kako to majstor radi. nema ništa od prazne priče.


quote:
Originally posted by all_ba


Pa kao što si imao priliku vidjeti, zamjenio sam Baneta (i Ricu) desetak dana dok je bio na Ma festu.


ma nije to isto.


www.bogdanovic.deviantart.com

Edited by - Djeno on 26/05/2010 21:33:36
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 26/05/2010 : 22:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Dajte dečki, nema potrebe za dizanjem tenzija.

Ne znam zašto, ali mi stripaši smo dosta konfliktna čeljad

No sikiriki
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 26/05/2010 : 22:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
@Archy, u pravu si. A pošto sam ja stariji i pametniji:), evo ja mu se više neću javljati.
@Bane jesi li se odmorio:)
@Rico, odavno se nisi javio, nešto opasno spremaš.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 26/05/2010 : 23:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
All ba,stvarno je vrijeme da te vidimo u akciji.Postaj koji crtež,neće ti se ruka osušiti...

Wtf?
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 26/05/2010 : 23:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
podržavam.

ajmo, profesore, jednu sajlokicu pa nek ide život. 'ebeš praznu priču.

evo, pošto sam ja mlađi i pametniji ja ću da probijem led a ti za mnom...




www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

dupli
Senior Member

Croatia
1018 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 27/05/2010 : 10:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message  Reply with Quote
Ekipa, niste fer prema all_ba.
Čovjek je dobronamjeran. Ima pravo doživljavati sebe kako mu drago i zaista nije dužan nikom ništa dokazivati. Čak i kad bi all_ba okačio sajlokicu tko bi od nas bio mjerodavan reći jel to šta vrijedi ili ne? Cat Claw? Rico? Na osnovu čega? Jer su objavljivali stripove? Cijeli forum stalno komentira stripove, ovi su dobri, oni nisu. S kojim pravom? Koliko je njih objavilo ili barem napravilo strip pa da ima "kredibilitet" komentirati? Velika većina su samo čitatelji stripova. Čak i oni koji se busaju da su potkovani u teoriji su samo čitatelji teorijskih knjiga. Sve te ljude uvažavamo na osnovu onog kako komentiraju i da li njihove komentare prihvaćaju drugi. Da li bi itko od all_ba tražio da okaći sajlokicu kada bi njegovi komentari bili "Genijalno!", "Odlično!", "Zakon!". Vjerojatno ne. Ali čim je kritika, odmah krene "Tko si ti da meni govoriš jel to išta vrijedi?" A koji k...c kačite radove na forum ako niste spremni na to da svaki lik u prolazu nabaci komentar.
Pa u radnoj akciji se radi o zanatu, a ne o umjetnosti. Što bih ja trebao napraviti desetak kuhinjskih elemenata pa da imam pravo stolaru prigovarati da mu stranice nisu pod pravim kutom? Čak i oni koji brane stilizaciju i nervira ih točna anatomija ipak zahtjevaju da barem ekstremiteti budu iste veličine i veći od glave. A zašto? Evo i od mene jedna stilizacija.

I što da čovjek tu komentira? Sve je krivo, nesrazmjerno, napamet. U principu možete samo komentirati "Sviđa mi se." ili "Ne sviđa mi se." I tko je tu onda nešto naučio?
Na kraju bih dodao da je i all_ba malo pretjerao i da zna biti brzoplet što mu s obzirom na godine ne služi na čast. Draž foruma je u tome što nema šanse da znaš tko ili što se krije iza nick-a.

P.S. Nego Djeno, ni ti nam ne okači sajlokicu, a komentiraš na široko
P.P.S. I daj all_ba okači više tu sajlokicu da vidimo i to čudo
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 27/05/2010 : 10:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da niko ne shvaća ozbiljno ovo za mene, ja sam se samo druzio, zajebavao ovdje i pokusavao biti konstruktivan, mozda pomoći u onome o cemu nesto znam. PS trikovi i sl. O crtanju jos previse moram nauciti.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 27/05/2010 : 10:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djeno

podržavam.

ajmo, profesore, jednu sajlokicu pa nek ide život. 'ebeš praznu priču.

evo, pošto sam ja mlađi i pametniji ja ću da probijem led a ti za mnom...




A ja ga nahvalio.

Tko je ovo na slici? Psylocke nije.

Sad ga slobodno možete i masakrirati:) s obzirom na pozu, anatomiju i ostale trivijalnosti, po mogućnosti sa flomasterom.


www.stripgen.com
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 27/05/2010 : 10:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
Dupli : Djeno 1:0

Ovo me podsjetilo: vidio sam nekad davno na Gelatometti blogu - to je valjda Wildstorm ekipa, sljedeću ideju:

valjda po uzoru na tv-show Iron Chef, dva crtača jedan protiv drugoga, zadani motiv, kao recimo Psylocke, Wolverine, etc. Nakon šta nacrtaju, naprave se dva topika, svaki za jednog crtača sa njegovim radom. Ako ste za jednoga, ostavite bilo kakav komentar u njegovom; za drugoga, isto tako tamo u drugom. Na kraj se jednostavno vidi tko ima više glasova/postova. Pobjednik je Iron Gelatomettista, čast i slave, itd. Na kraju, na sljedećem festivalu, prodaje se u dobrotvorne svrhe (i naplaćuju ulaznice za dobrtvorni cage match Dveribad vs Dado ili Dado:).

To je ideja koja bi mogla unijeti malo živosti u ova prepucavanja.






www.stripgen.com
Go to Top of Page
Page: of 72 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000