forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Radna akcija - cpt. SINISA ft. cnt. NERA (WTF!?)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 72

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 07/08/2010 : 10:50:00  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
[i]Originally posted by all_ba
Nije ali-baba, nego all_ba (da paziš ubuduće).




To se zove nick na nick. Stvarno, zasto dva L? U smislu svi bosanci (All dje's, ba)?
A i avatar ti je neobican. Em se ne vidi sta je, em nije stripski, em ne govori nista o tebi.
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 07/08/2010 : 11:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

quote:
[i]Originally posted by all_ba
Nije ali-baba, nego all_ba (da paziš ubuduće).




To se zove nick na nick. Stvarno, zasto dva L? U smislu svi bosanci (All dje's, ba)?
A i avatar ti je neobican. Em se ne vidi sta je, em nije stripski, em ne govori nista o tebi.


Pošto si me pitao da ti i odgovorim. Oduvijek mi se sviđalo ime All (od All Williamson), a kako moje ime počinje tako, samo sam dodao još jedno /l/ al+l=all, drugi dio /ba/ početna dva slova moga prezimena.
Avatar sam takav uzeo na samom početku (od onih koje sam imao na raspolaganju, pa mi se nije dalo kasnije ga mijenjati.
Dakle, vrlo jednostavna konstrukcija.

A to da ništa ne govori o meni, nije mi toliko važno. Svoj imidž gradiš vremenom, tako da te kolege cijene po onome što imaš reći i po onome kakve stavove zauzimaš po svim pitanjima.

Rijetko ko i uzme odgovarajući avatar. Uglavnom su to neki stripovski (opasni) junaci, čast izuzecima.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/

Edited by - all_ba on 07/08/2010 11:14:50
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 07/08/2010 : 12:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Ih, znam sve to, osim onog za Williamsona, A sto se tice avatara, jako gresis. Uvek se moze naci neki koji odgovara liku.
Evo ja nasao za tebe.

Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 07/08/2010 : 13:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Ih, znam sve to, osim onog za Williamsona, A sto se tice avatara, jako gresis. Uvek se moze naci neki koji odgovara liku.
Evo ja nasao za tebe.




Neka hvala, uzmi ga ti za sebe.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 07/08/2010 : 13:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
ZNAO SAM!!!!
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 07/08/2010 : 13:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Izvanredno je ovo od Vladimira Kirina, e to je ono sto danas fali, al jebiga on je radija 1 ilutsraciju 3 dana, radija je vjerojatno od gusta, a danas te pitaju jel možeš 4 dnevno radit za 10X manje para... i tako to


Iako je i all_ba u pravu za ovu modernu djecu i sarene boje, treba se samo sjetit crtanih filmova danas, e.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

vesele_saonice
New Member



Serbia
282 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 07/08/2010 : 17:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vesele_saonice a Private Message  Reply with Quote
Sando, res si me lepo presenechil. Totalno sam pozabo LENT in MARTINOVANJE.. hehehehe...
Kje si shtudiral? Pri Mariboru? Ali si bil v shtudentskem domu ob Shentiljskej cesti? Mogoche pa se mi2 znama...

Seamos realistas y exijamos lo imposible!
Go to Top of Page

vesele_saonice
New Member



Serbia
282 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 07/08/2010 : 17:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vesele_saonice a Private Message  Reply with Quote
All_ba, izvini, nije bilo namerno, cisto to mi je bila omiljena prica iz 1001 noci Sheherezade, pa rekoh.. mozda si namerno napravio da bude slicno... Uz Ali-babu, Aladina i Sinbada moreplovca sam takoreci, odrastao.
O Sandokanu da i ne govorimo...

Seamos realistas y exijamos lo imposible!
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 07/08/2010 : 18:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vesele_saonice

All_ba, izvini, nije bilo namerno, cisto to mi je bila omiljena prica iz 1001 noci Sheherezade, pa rekoh.. mozda si namerno napravio da bude slicno... Uz Ali-babu, Aladina i Sinbada moreplovca sam takoreci, odrastao.
O Sandokanu da i ne govorimo...



Znam da nije namjerno, ne ljutim se, a i kako bih se na takvog veseljaka mogao ljutiti.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

vesele_saonice
New Member



Serbia
282 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 08/08/2010 : 00:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send vesele_saonice a Private Message  Reply with Quote
evo sad sam gledao ova neka scenarija sa konkursa sto mi je dao macan, nego sta mu znaci ovo "off the panel" - verovatno je neki strucni izraz...

Seamos realistas y exijamos lo imposible!
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 08/08/2010 : 00:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Znaci IZVAN slike, tj, onaj koji govori se ne vidi.
Go to Top of Page

vesele_saonice
New Member



Serbia
282 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 08/08/2010 : 00:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vesele_saonice a Private Message  Reply with Quote
hvala cat claw...

Seamos realistas y exijamos lo imposible!
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 08/08/2010 : 11:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kriticni

Opet kaskam za vama, bio sam na putu.
Sta je konkretno sadasnja tema?




Kritični, rad ti je od naših "prepucavanja" prošao nekako neprimječen.
Pa da kažem par riječi. Crtež ti je vrlo simpa, čist (oslobođen suvišnih detalja) i korektan.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 08/08/2010 : 11:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Kritični, rad ti je od naših "prepucavanja" prošao nekako neprimječen.
Pa da kažem par riječi. Crtež ti je vrlo simpa, čist (oslobođen suvišnih detalja) i korektan...


Ali uz svu stilizaciju i dozu karikiranja i stiliziranja noge su joj pretanke u odnosu na ruke (posebice pogledati zglob i gležanj:)

Inače, meni se svidja.

Necu sad picajzlirati o faci, ocima i nosu.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

kriticni
New Member



Serbia
279 Posts

Member since 04/12/2009

Posted - 08/08/2010 : 12:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kriticni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rico

...picajzlirati...


Hvala obojici
Nije da volim pljuvacinu al to me ipak tjera da ispravim neke greske.
Dakle slobodno udrite, vase kritike mogu samo da mi pomognu. Takodjer, moja malenkost nije imuna na pohvale pa mozete i neki plusic da stavite ispod rada tek da imam nesto za kraj godine
Odoh veceras na put pa ako u medjuvremenu smislite novi zadatak cujemo se od cetvrtka. Pa paaa

www.deviantart.com/kriticni
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 08/08/2010 : 12:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
pa večina je zapravo dobra, te greškice mnogi rade, ja apsolutno:) uvik je lakse sa strane srat:)

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 08/08/2010 : 13:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rico

pa večina je zapravo dobra, te greškice mnogi rade, ja apsolutno:) uvik je lakse sa strane srat:)


Ta ti je prava Rico.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 08/08/2010 : 14:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Odlican (4).
Srecan put i lepo se provedi.

Go to Top of Page

vesele_saonice
New Member



Serbia
282 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 08/08/2010 : 23:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vesele_saonice a Private Message  Reply with Quote
evo ako moze neko nesto na ovu moju kratku pricu da nacrta:

Vatra je gorela u uglu razrusene zgrade na nicijoj zemlji. Dok je njegova jedinica leskarila i spavala oko vatre, Ivan je pijuci kafu iz porcije, ispod sedista pronasao neku beleznicu. Napolju su se culi topovi i barazna vatra. Bio je sledeci u rasporedu straze. Od nekog vremena, moglo se cuti i zavijanje vukova. Kapetan je gledao kartu sa desetarom, i komentarisao kako bi trebalo da se nalaze na nicijoj zemlji. Sta ti to u ruci, zapitali su? nista, neka beleznica. U beleznici je pisalo: "... najbolje da nismo uopste nabasali na ovu kucu, jebo ja i ovaj nehumani rat, i nocjnu izvidnicu, sta mozemo da pronadjemo po ovom mraku osim svoju glupost ili neprijateljsku pashtetu. dobro bi nam doshao odmor, svi smo iznemogli od ove jurnjave. Stari vodnik je ukljucio radio stanicu da ceka dalja naredjenja. Ne svidja mi se ovo zavijanje vukova okolo. Vukovi i ostale zivotinje uglavom izbegavaju rokanje, ukoliko nisu besni. Besni? samo jos to nam treba, da se zarazimo, a najbliza ambulanta je na 10 km odavde preko bodljikave zhice... zguzvana strana.. nesto me je ujelo sinoc dok sam bio na strazi. stalno sam zedan.. pocinjem da vidim u crvenoj boji sve.. kao da sam u kakvom transu.... (nema dalje)."
Hm.. kapetane, cini mi se da ovde ima epidemija besnila.
-Sta?
-Pa, ovi vuci sto se cuju. Izgleda da su besni. Evo nasao sam ovu beleznicu, cini se kao da je ove sto su ovde dosli pre nas nesto napalo ujelo..i .. i... sad ih nema nigde...
-Hoces da kazes da si se uplasio, pa bi da udvostrucim strazu kako bi mogao da se sacuvas od par pasa lutalica. Imas pusku, bombu, i noz. Ne mogu ti nista.
-Ali kapetane?
-Dosta, Ivane. Dosta mi je problema i bez tebe. Ne pametuj mnogo, nego radi sta ti se kaze. Jasno?
-Razumem kapetane.
(kapetan, za sebe) sve mi je trebalo bas i ovaj napad sujeverja sto je veceras pun mesec. Pa sta?
- Ali, kapetane, sta ako je stvarno neka epidemija kao sto kaze Ivan.
- Nema ovde nikakve epidemije. Ima samo nekolicina naoruzanih neprijatelja do zuba. Nemote mi tu sad izmisljati. Nema dvostruke straze. Hocu da mi se svi odmorite za sutra. Bice akcije. A sad - razlaz, i da vise nisam cuo ni rec. Jasno?
- Ali, ali...
- Jasno?
- Razumem kapetane.
(kapetan desetaru) Odoh sad i ja da odmorim, u sobu s kraja. Nemoj da me neko ometa, ako nije vazno. Ako se jave iz komande, odmah me zovi.

Ivan na strazi, kroz pola sata. Zvuci se cuju sve blize. Odjednom prestaju. Tisina. Cvrci samo. Ivan cuje samo svoje srce kako uplaseno lupa. Sve mu se cini kao 2 puta vece, I drvece i trava, svaka senka mu deluje kao zivotinja. Odjednom, nesto frkne i skoci na njega. On uhvati pusku i ispali ceo rafal. Pogleda. Izresetao je macku.
(u picku materinu, sad ce me svi stati zajebavati...)
Dolaze trojica sa psom, medju njima i kapetan. Sta je bilo, Ivane?
-ovaj.. nista, ovaj.. pucao sam u machku.
Prilazi kapetan i zalupi mu shamar. - Pa jebem li ti majku nenormalnu!! - jel sam ja dosho ovde sa decom da ratujem, ili shta???
Idi mali u pichku materinu, mozhemo da nadrljamo svi zbog tebe. Odo si nam polozhaj sad. Jebacje nam majku kad saznaju da smo ovde. Nemoj vishe da sam te chuo da pucash na machke. Jel jasno?
- ovaj..
- Jel jasno, zhutokljunac, jebo ti ja mater!!!
- Jasno.
- Sta koji kurac jasno?
- Jasno, kapetane!
- E, tako, ajmo i mi sad odavde u tri pichke materine..

nesto kasnije, na strazarskom mestu. opet shumovi. Ivanova zamena gleda u pushku. Odlazhe je. Uzima nozh, i prilazi zhbunu. Chuje se potmulo rezhanje. Kuc, kuc.. nishta ti necju, kuco, dodji. Rezhanje staje. On se okrecje da se vrati na mesto, ali iza njega se javlja ogromna crna prilika.

Kroz nocno nebo odjekuje krik. Ivan, koji je dotada sedeo kraj vatre, ustade kao oparen. - sta to bi?

-kapetane, probudite se, nema nam straze na istocnom delu.
-opet je neko napravio neko sranje jebem li mu oca dechijeg.. - tako ti je kad ti daju balavce za vojsku.
-krecje trochlana patrola da ga trazhi. posle par minuta chuje se krik, pucnjevi, i onda opet tishina.

Ostala su josh trojica vojnika, medju njima i Ivan.
- Ivane, cini mi se da se njima tamo nesto desilo? Sta da radimo sada?
- ja ne bih da idemo nigde odavde.
- ni ja - odgovori drugi vojnik.
u taj mah, pocne da shushti radio stanica.

- Halo, Ara-1, shta se deshava?
- Ovde Ara-1, izgubili smo kontakt sa Djurom, i josh dvojicom. Ne znamo da li su ushli u "crvenu zonu" Ne znamo ni kolika je "crvena zona". Molimo za dalje instrukcije.
- Aro-1, ovde Kondor-2. Ne ulazite dalje u "crvenu zonu". Chekajte dalja naredjenja. Kraj transmisije.

- Sta da radimo sad?
- Pricekacemo.
- Sta? Da cekamo da dodju ovde da nas pokolju. Ja necu da cekam. Idem napolje.
- ostani tu - kaze mu Ivan - ne idi. Ne znamo koliko ih je tamo napolju.

vojnik odlazi, i posle nekoliko minuta chuje se stravichan krik.

Ivan tu rece - hajde, zabarikadiracemo sve ulaze i strazaricemo na smenu. Ti prvi strazari, posto sam ja vec bio jednom na strazi veceras. - ok.

Ivan se probudio sam u neko doba noci. Vatra se ugasila. Cula se sova, i mesec se probijao kroz prozore. Culo se samo grebanje po vratima. Ivanu se digla kosa na glavi. Cuo je kretanje oko ulaznih vrata, zatim kvaku kako se okrece. Dok je neko otvarao vrata video je odraz vuka koji hoda uspravno na prozoru...

Neeeeeeeeeeeee... -kriknuo je iz sveg glasa, i ispalio jedan magacin metaka, promenio, repeterirao, ispalio novi. Citava horda vukova na dve noge je ulazila u kucu u kojoj je bio. Pucao je i dalje, ali vukovi nisu umirali, samo su padali, da bi se ponovo digli, i nastavljali da idu ka njemu. U jednom momentu, nestalo mu je municije, video ih je kako mu se priblizavaju, uzeo je pistolj i prislonio sebi na celo, medjutim, vukovi su bili brzi. Skocili su svi na njega odjednom...

neljuski krik se prolomio kroz noc. Sova je usplahierno proletela i promenila drvo na kome je sedela.

u pustoj kuci je odzvanjao radio, kao jedini svedok postojanja ivanovog bezivotnog tela u prostoriji.
- Ara-1, javi se, prijem.. Ara-1, ovde Kondor-2, javi se prijem...Ara-1, javi se, prijem...

"Kako bih voleo da je ovo kraj moje price. Zovem se Ivan, i borio sam se za svoju zemlju, za svoj narod. Posle ovoga se vise nicega ne secam, sta se desavalo sa mnom. Voleo bih da sam stvarno umro te noci, umesto sto mi je zhivot veshtachki produzhen. Da sam imao neku beleznicu da zabelezim sta se sve desavalo sa mnom posle ove noci, ili da je to neko drugi belezio umesto mene u neku beleznicu. Bio sam jednako prisutan i na jedno i na drugoj i na trecoj strani. Svima je bio potreban vukodlak tih dana. Jeo sam i pio sa politicarima. Drogirali su me necim da ne zudim za ljudskom krvlju dok sam sa njima, ne znam sta je to bilo. Jednom su me drogirali necim, ne znam sta je to bilo, zaspao sam i probudio se u mraku, stojeci, nista nisam video, ali sam mogao da ih namirisem. Stavljali su one jeftine sprej-dezodoranse."

Streljacki stroj je bio postrojen za izvrsenje kazne. Dvojica kontrolora stoje pokraj streljackog voda. Tiho stariji kontrolor pita mladjeg: - jesi proverio da li su svima podeljeni srebrni meci? - jesam. - I? - sve je ok. - ok, reci im da moze da se pocne.

Zbog zverskih ubistava, i genocida, na smrtnu kaznu streljanjem, drzava osudjuje vojnika Ivana Strizhibabicja.

Stroj, priremi se. Nisa-ani, pa-ali!

Odjeknuo je plotun, i poslednje sto je video Ivan, nakon sto su mu skinuli povez bilo je odraz njegovog dlakavog vuchjeg lica u lokvi sopstevene zelene krvi...




Seamos realistas y exijamos lo imposible!

Edited by - vesele_saonice on 09/08/2010 10:11:04
Go to Top of Page

vesele_saonice
New Member



Serbia
282 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 08/08/2010 : 23:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vesele_saonice a Private Message  Reply with Quote
izvinajvam se za zbog lapsusa, umesto:
"Hm.. Stari vodnice, cini mi se da ovde ima epidemija besnila."
treba da stoji
"Hm.. kapetane, cini mi se da ovde ima epidemija besnila."

Seamos realistas y exijamos lo imposible!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 09/08/2010 : 00:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Ovdje postoji mikropotencijal za nešto dobro:

> Bio sam jednako prisutan i na jedno i na drugoj i na trecoj strani. Svima je bio potreban vukodlak tih dana. Jeo sam i pio sa politicarima.

Sve ostalo je fraza na frazu i klišej na klišej.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 09/08/2010 : 01:12:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Interesantan scenarij, evo prilike crtačima Naše radionice da ga oblikuju u formu stripa.:)
Dobro si ovo napisao @vesele saonice, čestitam.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

vesele_saonice
New Member



Serbia
282 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 09/08/2010 : 04:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vesele_saonice a Private Message  Reply with Quote
Hvala all_ba. Kogod pokusa da nacrta nesto, dobro dosao...
Mada, ne mora celo da crta, kapiram da je dosadno, nek pokusa neku scenu, onu koja ga je najvise dojmila...

Seamos realistas y exijamos lo imposible!
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 09/08/2010 : 08:45:03  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vesele_saonice

izvinajvam se za zbog lapsusa, umesto:
"Hm.. Stari vodnice, cini mi se da ovde ima epidemija besnila."
treba da stoji
"Hm.. kapetane, cini mi se da ovde ima epidemija besnila."



Kad si ulogovan, imas iznad svog posta gomilu opcija. jedna od njih je i edit post, tako da mozes svoje postove da brises ispravljas i menjas.

Preneo sam ovaj tvoj scenario i na topik koji je njemu namenjen http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37547&whichpage=7

Sad je letnja pauza, i razred se radije zeza na plazama. Ako neko voli vannastavne aktivnosti i hoce da se slihta nastavnicima, nek izvoli.
Go to Top of Page

vesele_saonice
New Member



Serbia
282 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 09/08/2010 : 10:15:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vesele_saonice a Private Message  Reply with Quote
ok, cat claw, izmenio sam, hvala na obavestenju.

Seamos realistas y exijamos lo imposible!
Go to Top of Page
Page: of 72 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000