forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Put na MAFEST
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Humbert Coe
Average Member

Croatia
592 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 22/04/2010 : 20:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message  Reply with Quote
Ojte!
Planira li tko ići iz Zagreba na MAFEST, a vozi i treba suputnike(uz mene, još najmanje jedna osoba ide sigurno) radi podjele troškova, pa da se na vrijeme dogovorimo i organiziramo? Rado bih tamo bio najkasnije u petak u 11 h (nema mi smisla dolaziti tek navečer), a povratak planiram u nedjelju popodne ili navečer. Zainteresirani se mogu javiti i privatno.
Pozdrav!

Humbert Coe

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/04/2010 : 21:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Sutra - prekosutra ću sigurno znati da li idem, pa ti javim.Možemo ići s mojim autom, a može nas i pet stati bez problema

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

kapetan
New Member



Croatia
202 Posts

Member since 28/09/2004

Posted - 23/04/2010 : 08:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kapetan a Private Message  Reply with Quote
Kakvo je trenutno stanje stvari ja idem u petak ujutro sam autom (istina iz Siska, ali nije mi problem svratiti do Zg-a) i planiram povratak u nedjelju popodne. Možemo se dogovoriti...
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 24/04/2010 : 23:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
zasad je plan da ja u srijedu oko podne krenem iz Velike Gorice i u Botincu pokupim Zvonu (76 - ovo je njegov nick, a ne godine :-))))

vozimo se na plin i idemo autocestom

moram jos trznuti na mobitel nasega starog suputnika Janga da vidim ide li i on s nama. zasad stoji jedno slobodno mjesto, a ako Jang odustane bit ce i drugo

predbiljezbe na PM ili dok.lester@gmail.com

povratak najvjerojatnije u nedjelju navecer iako smo pricali o mogucnosti ostanka do ponedjeljka ujutro
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2617 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 26/04/2010 : 10:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dok Lester

zasad je plan da ja u srijedu oko podne krenem iz Velike Gorice i u Botincu pokupim Zvonu (76 - ovo je njegov nick, a ne godine :-))))

vozimo se na plin i idemo autocestom

moram jos trznuti na mobitel nasega starog suputnika Janga da vidim ide li i on s nama. zasad stoji jedno slobodno mjesto, a ako Jang odustane bit ce i drugo

predbiljezbe na PM ili dok.lester@gmail.com

povratak najvjerojatnije u nedjelju navecer iako smo pricali o mogucnosti ostanka do ponedjeljka ujutro



Nisu godine, ali je godište.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/04/2010 : 10:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Zasad idemo: Humbert sa dragom, moja dva frenda i ja, a danas ću saznati za drugi auto, tj.slobodna mjesta

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 26/04/2010 : 12:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo




Konačno ćemo popiti pivo i na Makarskoj rivi, sto mu pomahnitalih moderatora!!

...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/04/2010 : 12:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ideš i ti?? Izvrsno

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 26/04/2010 : 16:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dok Lester

zasad je plan da ja u srijedu oko podne krenem iz Velike Gorice i u Botincu pokupim Zvonu (76 - ovo je njegov nick, a ne godine :-))))

vozimo se na plin i idemo autocestom

moram jos trznuti na mobitel nasega starog suputnika Janga da vidim ide li i on s nama. zasad stoji jedno slobodno mjesto, a ako Jang odustane bit ce i drugo

predbiljezbe na PM ili dok.lester@gmail.com

povratak najvjerojatnije u nedjelju navecer iako smo pricali o mogucnosti ostanka do ponedjeljka ujutro


mislio sam da si na Havajima
ja još nisam odlučio 100% dali idem ove godine...a pošto idete več srijedom koštalo bi me dodatan dan godišnjeg
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 26/04/2010 : 17:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
i s havaja stizu sms-ovi i pozivi na koje ne odgovaras :-)))))))))))))))))

ajd odluci pa javi ;-)
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 26/04/2010 : 18:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by Dok Lester

i s havaja stizu sms-ovi i pozivi na koje ne odgovaras :-)))))))))))))))))

ajd odluci pa javi ;-)




I ja sam dole u srijedu pa deder kakav SMS da se nadjemo pa da i meni platis pivo. I mene je majka rodila.

ideš dole? do kad ostaješ?
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 26/04/2010 : 21:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by Dok Lester

i s havaja stizu sms-ovi i pozivi na koje ne odgovaras :-)))))))))))))))))

ajd odluci pa javi ;-)




I ja sam dole u srijedu pa deder kakav SMS da se nadjemo pa da i meni platis pivo. I mene je majka rodila.

ideš dole? do kad ostaješ?



Htio ne htio moram, osim ako mcn i sudzuka ne misle raditi promociju bez mene. Ostajem, nemam pojma, do subote ujutro pretpostavljam. Trebas prijevoz za nazad?


BAŠ TOa ako bog da imat ću i ja štogod za prezentirati pravo SS izdanje - ne SchutzStaffeln već Sloba-Sergej

Edited by - rommel on 26/04/2010 21:25:00
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 26/04/2010 : 22:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

Ako zelis sa mnom, mjesta ima... Samo moras biti fleksibilan, ako mi pukne ici doma u petak, idem u petak, ako u nedjelju, kuzis vec... BTW naslovnice su preprepre....

ako niš drugo uvalim tištogod da teglish dom
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 26/04/2010 : 22:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

I ja sam dole u srijedu pa deder kakav SMS da se nadjemo pa da i meni platis pivo. I mene je majka rodila.



zar si mislio da cemo se mimoici?

pa zato i dolazim u srijedu da uspijem zasjesti s ljudima prije nego sto se primim posla tijekom sljedeca cetiri dana
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/04/2010 : 22:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
znaš šta se kaže-put na mafest je popločan dobrim namjerama

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 06/05/2010 : 22:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
STATUS UPDATE - prodano i trece mjesto - TRAZI SE CETVRTI

ja u srijedu oko podne krenem iz Velike Gorice i u Botincu pokupim Zvonu (76), a nakon toga Gorana (shiva314) u Trnskom i krecemo prema Makarskoj

vozimo se na plin i idemo autocestom

predbiljezbe za cetvrto mjesto na PM ili dok.lester@gmail.com

povratak u Zagreb u nedjelju navecer
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2617 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 07/05/2010 : 08:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Nedjelju navečer, a ne ponedjeljak ujutro? Šteta...

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/05/2010 : 09:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 76

Nedjelju navečer, a ne ponedjeljak ujutro? Šteta...


napit cemo doka u nedjelju navecer,pa cete ici u ponedjeljak ujutro

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2617 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 07/05/2010 : 09:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da će biti zaposlen od četvrtka popodne do nedjelje popodne, bilo bi logično da se nakon posla malo opusti.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/05/2010 : 09:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 76

S obzirom da će biti zaposlen od četvrtka popodne do nedjelje popodne, bilo bi logično da se nakon posla malo opusti.


logično,ali tko zna zašto se mora vratiti baš u nedjelju navečer

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 07/05/2010 : 09:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
Ja Doku nista vise ne vjerujem dok god Sawitch to ne provjeri sa njegovom zenom preko FB

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39963 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/05/2010 : 11:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Pusti Sawitcha, kako god okrenes nabasa na neciju zenu..
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 07/05/2010 : 20:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
@globinjo
1. prebaci taj plan za srijedu navecer
2. pa moram se vratiti u nedjelju jer mi je gazdarica do tad dala slobodno


@ponki
ne laprdaj nego misli gdje cemo doruckovati u utorak ujutro


@sawitch
borko sine, pa ti se nista nisi promenio!
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 07/05/2010 : 20:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
STATUS UPDATE - prodano i cetvrto mjesto - PUNI SMO

cisto da javim
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/05/2010 : 00:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Ja sam mislio da samo globinjo mora kuci kad mu zena kaze, kad sad vidim da ima i drugih...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 08/05/2010 : 00:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
ma to je moja zena i naucila od njegove
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000