forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 568

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/09/2014 : 08:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
joj jes dobar ovaj novi specijal
inače 160 stranica znam čitati po nekoliko dana ako je smor
a ovo ode odjednom
non-stop akcija, napeto i zanimljivo

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/09/2014 : 22:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
joj gledam da jos uvijek na lageru imaju prve brojeve talijanskih originala...

tek pakao i svemirsko pjesastvo nema na lageru
sramota

pa koliki su to tirazi bili da nije prodano???

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 11/09/2014 : 22:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

I daj izreklamiraj bjelolasicu s reckom, vidiš da se skroz popravio. Trebamo ga nagraditi bar javnom reklamom na forumu.


Tko zna kad će opet Dee na topic.


Vjetrovi rata
NN LIB 45 a,b/192 str.
by bjelolasica


Skupina generala izvede napad na Little round top s ciljem da izazove krizu i rat između Zemlje i orbitalnih postaja. Agencija Alfa ima zadatak otkriti tko stoji iza napada, ali vrijeme joj opasno curi dok se podižu tenzije između vojske i orbitalnih postaja. No, svi računi će biti izravnani tek kada krčmar kaže svoju posljednju, a krčmar se u ovom slučaju zove Mister Alfa.


http://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-45a-b-vjetrovi-rata/1753/


Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
380 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 14/09/2014 : 12:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
U novoj Agenciji Alfa, cak 5 prica:

https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/09/2014 : 19:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Čovječe, nije valjda da imaju takvu hiperprodukciju priča za redovnu seriju da ih moraju ispucavati po 5 komada po izdanju!? kvaliteta je sigurno na razini...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 15/09/2014 : 20:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Massimo Dall'Oglio na Nathan Neveru

Šteta što je tek sada došao uz onog nesretnog Gualdonija....





https://www.facebook.com/maxdalloglio?fref=ts

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 15/09/2014 21:05:25
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/09/2014 : 23:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote

Paralelni univerzumi & Velika prijetnja


Kao što sam već rekao, baš čituckam gigante ovih dana i mogu reći da su mi bolje sjeli već kad imamo dovoljnu pozadinu. Magnat William Campbell aka Kvantni čovjek postao je malo poznatiji nama lokalnim čitateljima nakon speca Šeste moći (uz kratke spomene u redovnoj seriji i agenciji alfa), tako da barem možemo pojmiti lik koji stoji iza Kvantnog. Doduše, nastanak je u Sp14 koji još nije izašao, no on je prepričan u samom gigantu. Viettijevoj Velikoj prijetnji tu je Čuvar iz Agencije Alfa (#7 ČElični stijeg), isto kao i Sivi odnosno Servanti Mr. Alfe koje smo mogli vidjeti podosta u nizu novijih epizoda. Ne znam jeste li primijetili da ih Dok sad naziva Servanti (u originalu su U-Serv ako se ne varam). Zatim tu je razlika u dimenzijama između redovne serije i giganata. Kako je saga Alfa izašla tek nakon ovog giganta, u kojoj smo lijepo vidjeli kako se ruši stara zgrada agencije Alfa i gradi nova, nismo ni mogli pojmiti zašto neki pišu da su to dvije odvojene dimenzije. Sad puno više stvari sjeda na mjesto. Vietti je super osmislio cijelu tetralogiju, svaka mu čast. Giganti su svi više-manje vrhunski, šteta što su ukinuli ediciju (Talijani).


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/09/2014 : 23:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Da, valjalo bi ih opet pročitati sad kad imamo te neke epizode u Libellusovom izdanju. Nadam se da ćeš se sad uhvatiti recenzija oba giganta.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/09/2014 : 23:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Danas sam dobila jos dva Nathanica koja sam zeljela
Sva sam uzbuđena jer sam jedva cekala. To ja odem na recenzije pa "poludim" za pricom. Ovaj put je Specijalni agent Alfe i Babilonska biblioteka.
Jos sam mala, kad narastem bit cu Nathanovka. Jerry to zna pa me zove Čarlica

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/09/2014 : 23:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by chris.tower

U novoj Agenciji Alfa, cak 5 prica:



1. priča- Trostruki napad: Erika, Tanya i Monique, tri Walkirye (tko je sad ovo???), uključene su u očajničkoj misiji u kojoj moraju djelovati istodobno pod zemljom, u zraku i na moru, kako bi se spriječila strašna katastrofa koja bi mogla dovesti do smrti tisuća nevinih ljudi!

2. priča- Muškarci i nadljudi: Istraga o otkrivanju identitete akrobatskih lopova opet stavlja pritisak na emocionalni odnos između May i Branka.

3. priča- Dadilja: Brak Betty i Sigmund je u krizi zbog nemogućnosti da par ima djecu. No, neočekivano sudjelovanje u otmici djeteta stavlja mladu ženu pred proturječjima svojim osjećajima ...

4. priča- Sumnja: Link mora stati na kraj trgovcu piratskom tehnologijom, ali stvari mu idu u kompliciranom smijeru...

5. priča- Dva ratnika: Legs i Tanya u misiji na Teritoriju u opasnoj borbi protiv gigantskog pokretnog oklopa...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/09/2014 : 23:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Danas sam dobila jos dva Nathanica koja sam zeljela
Sva sam uzbuđena jer sam jedva cekala. To ja odem na recenzije pa "poludim" za pricom. Ovaj put je Specijalni agent Alfe i Babilonska biblioteka.
Jos sam mala, kad narastem bit cu Nathanovka. Jerry to zna pa me zove Čarlica



Babilonska biblioteka, mmm, jedna prelijepa epizoda, uz to jako emotivna, ko stvorena za tebe...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/09/2014 : 00:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Da, valjalo bi ih opet pročitati sad kad imamo te neke epizode u Libellusovom izdanju. Nadam se da ćeš se sad uhvatiti recenzija oba giganta.


Idem sa sva četiri do kraja, dovoljno je bilo odgađanja... Devetka možda već sutra.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/09/2014 : 00:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

U novoj Agenciji Alfa, cak 5 prica:



Redom: Rigamonti, Gualdoni, Russo, Lisiero, Gualdoni

Nisam znao da se Gualdoni gura i u NN staff...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/09/2014 : 12:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Babilonska biblioteka.


Moja druga NN priča- Svidilo mi se što se za razliku od Zagora ovdje puno više prikazuje žensko tijelo

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/09/2014 : 23:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Paralelni univerzumi
Nathan Never
NN LIBG 9 | 224 str.


Tajanstveni Kvantni čovjek poziva Nathana i sve važnije agente Agencije Alfa na neobično putovanje; putovanje koje će ih odvesti preko niza različitih alternativnih dimenzija gdje će morati pratiti dimenzionalni trag, čije je izvorište na planetu Arretu, van multiverzuma. Tamo naime leži ključ smrtnosti Kvantnog čovjeka, a da bi se do njega došlo, brojne opasnosti leže na tome putu…



“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 20/09/2014 : 13:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Evo naslovnica za nešto:

Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 20/09/2014 : 19:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
pošto dylan postoji u nathanovom univerzumu; ovo bi moglo bit interesantno.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 21/09/2014 : 00:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Babilonska biblioteka.


Moja druga NN priča- Svidilo mi se što se za razliku od Zagora ovdje puno više prikazuje žensko tijelo



Zezas se. Ne vjerujem da si od svega u ovoj prici odusevljen samo zenskim tijelom. Malo prije sam zavrsila s citanjem. Nathan mi malo ne lici na sebe, izgledom. A inace nije nista manje sjeban ni sjetan kao u svim ostalim epizidama. Voljela bih vidjeti ekranizaciju ove epizode, s atmosferom na sveucilistu i profesorom kao u H.Potteru.

Procitala sam recenziju prije citanja i sada nakon.
Pa ako netko zeli osvjeziti pamcenje:
http://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lu-50-babilonska-biblioteka/210/

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/09/2014 : 00:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Kako ce sliciti na sebe kad je to Mari garant nogom crtao.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 21/09/2014 : 21:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dobra vecer Jerry.
Ne mogu ja slijediti vas tempo, vec je prezvakana tema Nathanovih crtaca, ali ja u svoje vrijeme osjetim potrebu nesto komentirati ili kao veceras, dati se u istrazivanje.
Pa sam uzivala ko prase u kaljuzi, (posebno nakon sinoc procitane Babilonske biblioteke, koja mi je fenomenalna, samo mi je Nathan malo ..cudan) okruzena Nathanima i raznim crtacima. Uspoređivala sam, i stvorila svoju listu najboljih crtaca Nathana - ne epizoda, vec samo lika Nathana, sto je razumljivo, s obzirom na cinjenicu da sam osjetljiva kao zena, na izgled omiljenog mi lika. (Iduci put slozim svoju listu naj..svega drugoga.)
To je izgledalo ovako nekako:



pa sam ih poredala.

Ivan Calcaterra/Max Bertolini
Castellini
Bastianoni
De Angelis/Esposito Bros (dijele 4. mjesto)
Toffanetti
Mari
Bonazzi

toliko, za sada.

edit: dodala i Maxa na listu (Njemu je simpaticno ili sam mu ja ispala tako- kao zena koja cita Nathana.).

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 21/09/2014 21:30:42
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/09/2014 : 22:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Dobra vecer Jerry.

pa sam ih poredala.

Ivan Calcaterra/Max Bertolini
Castellini
Bastianoni
De Angelis/Esposito Bros (dijele 4. mjesto)
Toffanetti
Mari
Bonazzi


E sad možemo složiti tvoj psihološki profil kakve muškarce preferiraš. Pa ćemo reći:

Ivan Calcaterra (emotivni tip muškarca do boli )/Max Bertolini (zgodni, nabildani tip)
Castellini (nabildani, superherojski tip)
Bastianoni D. (opet nabildani mišićavko)
De Angelis (emotivni mršavko)/Esposito Bros (superherojski macho tip) (dijele 4. mjesto)
Toffanetti (pomalo grubijanski, cool tip)
Mari (mršavko na Marijevski način)
Bonazzi (grubi, cool tip)
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 21/09/2014 : 22:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Dobra vecer Jerry.

pa sam ih poredala.

Ivan Calcaterra/Max Bertolini
Castellini
Bastianoni
De Angelis/Esposito Bros (dijele 4. mjesto)
Toffanetti
Mari
Bonazzi


E sad možemo složiti tvoj psihološki profil kakve muškarce preferiraš. Pa ćemo reći:

Ivan Calcaterra (emotivni tip muškarca do boli )/Max Bertolini (zgodni, nabildani tip)
Castellini (nabildani, superherojski tip)
Bastianoni D. (opet nabildani mišićavko)
De Angelis (emotivni mršavko)/Esposito Bros (superherojski macho tip) (dijele 4. mjesto)
Toffanetti (pomalo grubijanski, cool tip)
Mari (mršavko na Marijevski način)
Bonazzi (grubi, cool tip)



Umacem zlicu u nutellu, tak sam se udobno smjestila i odusevljena sam tvojim domisljatim odgovorom. Sad cu jos neko vrijeme tako sjedit i gledat u to sto si napisao. Jer tvoj odgovor to zasluzuje.

edit: A zasto?
Dok sam uzivala u stripu ko prase u kaljuzi, matirala sam samu sebe.
U stvari, Jerry me.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 21/09/2014 23:01:07
Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
380 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 22/09/2014 : 21:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
quote:

Svi ljubitelji Nathana Nevera znaju da je njihov omiljeni serijal poznat po svojim brojnim spin-off projektima, a jedan od njih je i Asteroid Argo koji je inače premijerno predstavljen u drugome NN spin-offu, serijalu Agencija Alfa (naravno, riječ je o knjigama “Svemirski brodolomci” (AA 2) i “S onu stranu galaktike” (AA 5)).

Uglavnom, da ne duljim, nakon prve knjige koja je nosila naziv “Pješčani planet” došlo je vrijeme i da najavimo “Istraživače svemira”.

Autori ove priče na 160 stranica su Bepi Vigna (scenarij) i Fabio Jacomelli (crtež), a naslovnicu potpisuje Roberto De Angelis.

Što se cijene tiče, “Istraživači svemira” će tijekom prva dva mjeseca koštati 96 kuna, a potom regularnih 120.

Baš kao i ostale knjige iz sljedeće ture, i Asteroid Argo 2 u prodaji možete očekivati u tjednu između 29.9. i 3.10.2014., a sljedeća najava stiže - sutra!

Bacite pogled:




https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 23/09/2014 : 17:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Može mi neko objasniti šta znači "spin off", vezano za stripovski svijet jer vidim da se isto često spominje. Da li je to nešto slično multiverzumima kod Marvela ili...

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/09/2014 : 17:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
To ti je ogranak iz serijala koji se razvija u svom smijeru s radnjom koja može biti linearna s glavnim serijalom, a i ne mora. To je posebno izraženo ovdje kod Nathanovog serijala.

Prvo je Legs dobila svoj spin-off koji se razvio u pravi serijal od preko 100 epizoda. Agencija Alfa ima svoj spin-off u kojem Nathan nije u prvom planu već ostali članovi agencije. A i ovaj nesretni Vigna je razvio spin-off u Asteroidu Argo gdje glavnu ulogu zauzimaju dva agenta Agencije Alfa zajedno sa šarolikim društvom koji putuju u drugoj galaktici. Poslije se razvio spin-off u Universo Alfa i to u nekoliko smjerova, ali da više ne spojlam.
Go to Top of Page
Page: of 568  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.86 seconds. Snitz Forums 2000