forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 568

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 23/11/2014 : 23:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Jes Jerry, idu ja mislim 14, pa 20 pa 25. Jedna lijepa Viettieva trilogija na ukupno 960 stranica. Nista epsko, ali meni je bilo drago i zanimljivo. Buducnost, a koliko daleka otkrij sam, novi likovi, ali sto je najvaznije sve odlcno uklopljeno u kontinuitet, naici ces na desetke elemenata iz dosadasnje price. Ujedno i jedine AA koje valjaju u buduce, ostalo se svodi na avanture Branka i May da ispalis na zivce.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/11/2014 : 10:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
znači ito preskociti :D
majstor u preskakanju :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/11/2014 : 22:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Slučaj za Solomona Darvera
NN LIB 51/c
94 stranice
by Jerry Krause



Solomon Darver je s prozora vlastite sobe postao svjedokom ubojstva u kojem je njegov susjed i prijatelj Damien Lane ubio svoju djevojku. Bijesan zbog nastale situacije Darver čini sve da Lanea osude pred licem pravde. Ali stvari poprimaju neočekivani obrat Nathanovim slučajnim otkrićem da je netko radio prepravke oko Darverove kuće, a time možda i stvorio optičku iluziju o prethodnome ubojstvu...


http://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-51b-slucaj-za-solomona-darvera/1776/


Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/11/2014 : 22:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Što su ovi dečki u komentarima oštri prema jedinoj scenaristkinji u redovnoj seriji, buuuuuu.

Mogli ste ko ja i Tintori i Di Clementeu podiči ocjene za jednu jedinicu malo za poticaj.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/11/2014 : 22:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ti si previše subjektivan kad je NN u pitanju...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/11/2014 : 22:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote

Istraživači svemira
ASAR LIB 2 | 96 str.
by Jerry The Ti-Pu Krause

Nakon pustolovine na planetu malenih Tipua posada s Arga kreće u obilasku planeta Kundingasa, najvećih znanstvenika i istraživača galaktike. I dok Helen i Rick obavljaju protokolarni sastanak s izaslanstvom Kundingasa predvođenih profesorom Zaakom, April i poručnik Obaru odlaze na turistički izlet obilaska planeta. Međutim obilazak ne prolazi dobro, jer nakon burne večeri bivaju uhapšeni pod optužbom ubojstva Piika, Kundingasa koji im je bio vodič. Helen i posada su nemoćni da im pomognu, ali pomoć iznenada dolazi preko Tipua čije revolucionarno otkriće o jednom planetu upućuje trag na spletku starog znanca, odbačenog Kundingasa Leeka...


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 26/11/2014 : 22:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Što su ovi dečki u komentarima oštri prema jedinoj scenaristkinji u redovnoj seriji, buuuuuu.

Mogli ste ko ja i Tintori i Di Clementeu podiči ocjene za jednu jedinicu malo za poticaj.


Pa samo žena može da smisli priču gde se glavni negativac (opet žena) ubije jer su otkrili prevaru zbog koje bi odležala plafon dve godinice i to u nekom minimum security facilityju sa sve bazenom, teniskim terenima i holo-dvoranom. Bu-hu-hu, neću da prebacujem lopticu preko mreže u miniću, bolje da explodiram u svemiru.

Što se tiče Di Clementea, pa skoro svi smo ga pohvalili za napredak. Malo li je prosečna ocena 6.5, Toffanetti bi pevao za takav prosek.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 26/11/2014 : 23:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
DeeCay dal možeš da središ Asteroid Argo 1?

Da se više ne vodi pod čudnim brojem NN AA8bis i da mu staviš pravu sliku, da ne zbunjuje slučajne prolaznike.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/11/2014 : 23:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay


Istraživači svemira
ASAR LIB 2 | 96 str.
by Jerry The Ti-Pu Krause

Nakon pustolovine na planetu malenih Tipua posada s Arga kreće u obilasku planeta Kundingasa, najvećih znanstvenika i istraživača galaktike. I dok Helen i Rick obavljaju protokolarni sastanak s izaslanstvom Kundingasa predvođenih profesorom Zaakom, April i poručnik Obaru odlaze na turistički izlet obilaska planeta. Međutim obilazak ne prolazi dobro, jer nakon burne večeri bivaju uhapšeni pod optužbom ubojstva Piika, Kundingasa koji im je bio vodič. Helen i posada su nemoćni da im pomognu, ali pomoć iznenada dolazi preko Tipua čije revolucionarno otkriće o jednom planetu upućuje trag na spletku starog znanca, odbačenog Kundingasa Leeka...




Pa šta si ovo Dee ubacio u recenziju, razbio si mi zajebantski ugođaj kroz recenziju.

Ako tko nije skužio, nakon Vigninog vodiča kroz galaktiku ide DeeCayov prilog recenziji kao pravi fan Misterije za koji uopće nisam znao. Dobar ti je odlomak, ali razvodnio si mi zafrkanciju. ;)
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/11/2014 : 23:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Bilo je jače od mene... Probudio se mysteriolog u meni kad sam čuo za Kundingase.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/11/2014 : 23:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

DeeCay dal možeš da središ Asteroid Argo 1?

Da se više ne vodi pod čudnim brojem NN AA8bis i da mu staviš pravu sliku, da ne zbunjuje slučajne prolaznike.



Pa, tako je izašao u originalu, kao bis uz AA8. Onda još nije postojalo pravo izdanje. Budem to riješio prvom prilikom!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/11/2014 : 23:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Sutra, možda, dugoočekivani tekst o Nathanu ili gigant 6. kako bilo, objavit ćemo ih ovaj tjedan - ili nijedan!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/11/2014 : 23:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Ti si previše subjektivan kad je NN u pitanju...



quote:
Bilo je jače od mene... Probudio se mysteriolog u meni kad sam čuo za Kundingase.

A meni nešto govoriš, čim netko spomene Kundingase, pa makar to bio i Vigna odmah ga nagrađuješ trostruko većom ocjenom.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/11/2014 : 23:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Sutra, možda, dugoočekivani tekst o Nathanu ili gigant 6. kako bilo, objavit ćemo ih ovaj tjedan - ili nijedan!


To se traži, NN gozba ovaj tjedan. Samo ti objavljuj, Nathana nikad dosta.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 27/11/2014 : 22:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Jao koji smjeh. Jerry manje od 50%...

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/11/2014 : 20:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
http://www.sergiobonelli.it/scheda/26485/Agenzia-Alfa-n--12.html
vidim i ovo je odron?
a najavljeno je... šteta što oduzima trud, vrijeme i novac ljudima koji rade na NN... jer se zbog neke imaginarne kronologije oduzimaju i usporavaju zaista vrijedne redovne sezone koje su i najbitnije

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 29/11/2014 : 01:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Nathanov univerzum: The best moments Part III
by Jerry Krause & Nathanovci


http://www.stripovi.com/magazin/nathanov-univerzum-the-best-moments-part-iii/321/



Nathanov svijet, razrovan i gotovo uništen uslijed velike apokalipse, postao je središte velikih interesnih sfera. U njoj brojni moćnici, korporacije ili tajanstvene zajednice prave velike zavjere kako bi zavladali ovim napaćenim svijetom. Nathan je suočen s brojnim intrigantnim trenucima koji se prožimaju kroz cijeli serijal bilo da je riječ o Skotosu, Bratstvu sjene, Mister Alfi ili budućim Orbitalnim ratovima. Ali samo je deset najintrigantnijih trenutaka koje ćemo upravo predstaviti…


Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 29/11/2014 : 23:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Koji je ovo vrag sve same NN recke i priče?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 29/11/2014 : 23:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Koji je ovo vrag sve same NN recke i priče?


Zloglasni NN lobi je zavladao sajtom, imaju sve u šaci
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/11/2014 : 23:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Da zaključimo trijumfalno veliki NN TJEDAN:


Velika prijetnja
NN LIB G 6
224 stranice
by DeeeeeeeeCay



Nakon Tehnodroidskih ratova svijet budućnosti je pod novom prijetnjom, ovaj put nezaustavljivih hordi Sivih, mutiranih vojnika koji nezaustavljivo nadiru, a Nemo i njegov Nautilus nalaze se zarobljeni u prostoru između dimenzija. Posvemašnji je nestanak resursa za života, i razbacane grupe pobunjenika pružaju otpor. Kako bi uspjeli zaustaviti tajanstvenu inteligenciju koja vuče konce, svi akteri ove priče trebat će se udružiti…


http://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-libg-6-velika-prijetnja/1778/









Edited by - Jerry Krause on 29/11/2014 23:47:40
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/11/2014 : 23:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Koji je ovo vrag sve same NN recke i priče?



E sad si me povukao za riječ.

Ja još ne mogu shvatiti kako ti je Dee odobrio onu recku "Karson nema sreće". Znam ja da je to kratka priča, ali našao sam točno 7 suvislih rečenica u toj recki. Pa više ima u ovim pojedinačnim tekstovima u NN trenucima.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 29/11/2014 : 23:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Koji je ovo vrag sve same NN recke i priče?


Jes vala, mogao je DeeCay da pusti recenziju u ponedeljak, čisto da ne bude sledeći mesec bez NN recki.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/11/2014 : 00:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Jes vala, mogao je DeeCay da pusti recenziju u ponedeljak, čisto da ne bude sledeći mesec bez NN recki.


Počeo sam malo pisati neke epizodice iz Agencije Alfa, pa ako Dee nađe mjesta možda i upadnu sljedeći mjesec.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 30/11/2014 : 00:04:05  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by thekide

Jes vala, mogao je DeeCay da pusti recenziju u ponedeljak, čisto da ne bude sledeći mesec bez NN recki.


Počeo sam malo pisati neke epizodice iz Agencije Alfa, pa ako Dee nađe mjesta možda i upadnu sljedeći mjesec.


Odlično, ma nek pusti i pred Novu godinu samo da imamo kandidata za recenziju meseca.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 30/11/2014 : 00:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by bjelolasica

Koji je ovo vrag sve same NN recke i priče?



E sad si me povukao za riječ.

Ja još ne mogu shvatiti kako ti je Dee odobrio onu recku "Karson nema sreće". Znam ja da je to kratka priča, ali našao sam točno 7 suvislih rečenica u toj recki. Pa više ima u ovim pojedinačnim tekstovima u NN trenucima.

Kakve veze brojnost NN tekstova ima veze s mojom reckom

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page
Page: of 568 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.95 seconds. Snitz Forums 2000