forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 568

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/01/2015 : 23:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Sutra zadnja tema iz one mjesečne "U susret Orbitalnim ratovima". Ovaj put pripremam malo iznenađenje. Tema će se sastojati od kviza od 10 blic pitanja s ponuđenim odgovorima od a do d. I to sve na ovu temu o kojoj smo pričali zadnjih mjesec i pol dana.

Pitanja su skroz laka, mogu na njega odgovarati i oni koji su samo pratili SD/LU izdanja i očekujem bar desetak učesnika (u svojoj mašti), a ne jedno ili dva.

Edited by - Jerry Krause on 18/01/2015 23:56:06
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/01/2015 : 13:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
U SUSRET ORBITALNIM RATOVIMA



4. tjedna tema:

Na čijoj ste strani, primamo i oklade! ;)



Dakle da zaključimo ovu veliku mjesečnu temu s malo ležernijom tjednom temom. Orbitalni ratovi samo što nisu pred vratima i red je da vidimo tko je favorit u ovoj gigantskoj borbi. Moji kladioničarski izvori rekli su da je će ovo biti bespoštedna rovovska borba u kojoj nema favorita. Dakle koeficijenti su: 3.00-3.00-3.00.
Zemljani su iskusnija momčad s prekaljenim pojedincima koji mogu u svakom trenu riješiti susret i sigurno je da će imati terensku nadmoć. S druge strane, Orbitalci su mlada momčad s puno budućih zvijezda koji u trenutku nadahnuća mogu bilo koga pobijediti. Sigurno je da će prepustiti terensku nadmoć Zemljanima i čekati iz kontri. U svakom slučaju moguć je i neodlučan ishod nakon kojeg idemo u produžetke. Dakle sve je moguće.

A sad idemo s kvizom. 10 laganih pitanja, morate izabrati jednu opciju, svaka nosi 1 bod osim desetog koji nosi 3, s tim da na deseto ni ja još ne znam odgovor. Tu je u igri vaš kladioničarski njuh. Pobjednika proglašavam nakon Orbitalnih ratova.


1. Rododendron je cvijet koji raste samo na:
a) Terpsihori
b) Taliji
c) Melpomeni
d) Uraniji

2. Popularnog Vigninog vanzemaljca Viikua Nathan je uspio eliminirati prilikom njegovog pokušaja odlaska sa Zemlje na:
a) Melpomenu
b) Mars
c) Mjesec
d) Taliju

3. Koje su dvije Orbitalne stanice blizanke:
a) Talija i Terpsihora
b) Terpsihora i Melpomena
c) Melpomena i Kaliopeja
d) Melpomena i Talija

4. Poznati samostan Shaolin, a ujedno i mjesto Nathanove prošlosti nalazi se na:
a) Melpomeni
b) Terpsihori
c) Taliji
d) Kaliopeji

5. Koja je tvrdnja točna:
a) Uranija je najstarija postaja i središte tehnološke industrije
b) Uranija je najmlađa postaja i središte poljoprivredne industrije
c) Uranija je najstarija postaja i središte poljoprivredne industrije
d) Uranija je najmlađa postaja i središte tehnološke industrije

6. Koje godine po novom kalendaru započinju Orbitalni ratovi:
a) 2100.
b) 2102.
c) 2104.
d) 2106.

7. Predsjednica Orbitalnog senata dolazi s Melpomene i zove se:
a) Ada Norman
b) Ana Morgan
c) Ann Norman
d) Ada Morgan

8. Koja je tvrdnja točna:
a) Mjesec je na strani Zemlje, a Mars na strani Orbitalnih postaja
b) Mars je na strani Zemlje, a Mjesec na strani Orbitalnih postaja
c) I Mjesec i Mars su na strani Zemlje
d) I Mjesec i Mars su na strani Orbitalnih postaja

9. Na kojoj je orbitalnoj postaji Nathan ševio:
a) Terpsihori
b) Taliji
c) Uraniji
d) Melpomeni

10. Tko će pobijediti, vaša prognoza:
a) Zemlja
b) Orbitalne postaje
c) Neće biti pobjednika
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 19/01/2015 : 13:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Bežirao sam odgovore da ne ometam ostale učesnike. Ja sam baš tanak sa imenima stanica i ti baš tu navro. Ako ubodem pola, dobro je.
A i ono deveto pitanje, ma ajte molim vas, pa kako da se setim na kojoj je stanici. Ma ne sećam si ni na kojoj sam ja ševio, a ne Nathan.

1. Rododendron je cvijet koji raste samo na:
a) Terpsihori

2. Popularnog Vigninog vanzemaljca Viikua Nathan je uspio eliminirati prilikom njegovog pokušaja odlaska sa Zemlje na:
b) Mars

3. Koje su dvije Orbitalne stanice blizanke:
d) Melpomena i Talija

4. Poznati samostan Shaolin, a ujedno i mjesto Nathanove prošlosti nalazi se na:
b) Terpsihori


5. Koja je tvrdnja točna:
c) Uranija je najstarija postaja i središte poljoprivredne industrije


6. Koje godine po novom kalendaru započinju Orbitalni ratovi:
c) 2104.


7. Predsjednica Orbitalnog senata dolazi s Melpomene i zove se:
d) Ada Morgan

8. Koja je tvrdnja točna:
a) Mjesec je na strani Zemlje, a Mars na strani Orbitalnih postaja

9. Na kojoj je orbitalnoj postaji Nathan ševio:
b) Taliji


10. Tko će pobijediti, vaša prognoza:
a) Zemlja

Edited by - thekide on 19/01/2015 13:46:18
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/01/2015 : 13:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

A i ono deveto pitanje, ma ajte molim vas, pa kako da se setim na kojoj je stanici. Ma ne sećam si ni na kojoj sam ja ševio, a ne Nathan.




Jedna epizoda iz SD razdoblja. Dosta upečatljiva epizoda,
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 19/01/2015 : 14:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Pa kad bi kreno da češljam naslovnice, možda bih se i setio, al sad je gotovo, lupio sam jednu, pa šta bude. Ništa od moje titule nathanologa, nazad u vrtić.

Inače, čestitam ti na recenziji meseca. Nije mala stvar kad pobedi manje popularan junak. Znači da je dobro napisano. A recenzija godine je i zanimljiv presek popularnosti Bonellija i ostalih (6-6). A u Bonelliju 50% pobeda je odneo najjači čika.

Edited by - thekide on 19/01/2015 14:08:03
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/01/2015 : 17:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

U SUSRET ORBITALNIM RATOVIMA



4. tjedna tema:

Na čijoj ste strani, primamo i oklade! ;)



Dakle da zaključimo ovu veliku mjesečnu temu s malo ležernijom tjednom temom. Orbitalni ratovi samo što nisu pred vratima i red je da vidimo tko je favorit u ovoj gigantskoj borbi. Moji kladioničarski izvori rekli su da je će ovo biti bespoštedna rovovska borba u kojoj nema favorita. Dakle koeficijenti su: 3.00-3.00-3.00.
Zemljani su iskusnija momčad s prekaljenim pojedincima koji mogu u svakom trenu riješiti susret i sigurno je da će imati terensku nadmoć. S druge strane, Orbitalci su mlada momčad s puno budućih zvijezda koji u trenutku nadahnuća mogu bilo koga pobijediti. Sigurno je da će prepustiti terensku nadmoć Zemljanima i čekati iz kontri. U svakom slučaju moguć je i neodlučan ishod nakon kojeg idemo u produžetke. Dakle sve je moguće.

A sad idemo s kvizom. 10 laganih pitanja, morate izabrati jednu opciju, svaka nosi 1 bod osim desetog koji nosi 3, s tim da na deseto ni ja još ne znam odgovor. Tu je u igri vaš kladioničarski njuh. Pobjednika proglašavam nakon Orbitalnih ratova.


1. Rododendron je cvijet koji raste samo na:
a) Terpsihori
b) Taliji
c) Melpomeni
d) Uraniji

2. Popularnog Vigninog vanzemaljca Viikua Nathan je uspio eliminirati prilikom njegovog pokušaja odlaska sa Zemlje na:
a) Melpomenu
b) Mars
c) Mjesec
d) Taliju

3. Koje su dvije Orbitalne stanice blizanke:
a) Talija i Terpsihora
b) Terpsihora i Melpomena
c) Melpomena i Kaliopeja
d) Melpomena i Talija

4. Poznati samostan Shaolin, a ujedno i mjesto Nathanove prošlosti nalazi se na:
a) Melpomeni
b) Terpsihori
c) Taliji
d) Kaliopeji

5. Koja je tvrdnja točna:
a) Uranija je najstarija postaja i središte tehnološke industrije
b) Uranija je najmlađa postaja i središte poljoprivredne industrije
c) Uranija je najstarija postaja i središte poljoprivredne industrije
d) Uranija je najmlađa postaja i središte tehnološke industrije

6. Koje godine po novom kalendaru započinju Orbitalni ratovi:
a) 2100.
b) 2102.
c) 2104.
d) 2106.

7. Predsjednica Orbitalnog senata dolazi s Melpomene i zove se:
a) Ada Norman
b) Ana Morgan
c) Ann Norman
d) Ada Morgan

8. Koja je tvrdnja točna:
a) Mjesec je na strani Zemlje, a Mars na strani Orbitalnih postaja
b) Mars je na strani Zemlje, a Mjesec na strani Orbitalnih postaja
c) I Mjesec i Mars su na strani Zemlje
d) I Mjesec i Mars su na strani Orbitalnih postaja

9. Na kojoj je orbitalnoj postaji Nathan ševio:
a) Terpsihori
b) Taliji
c) Uraniji
d) Melpomeni

10. Tko će pobijediti, vaša prognoza:
a) Zemlja
b) Orbitalne postaje
c) Neće biti pobjednika



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 19/01/2015 : 19:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Pfff...
Kad samo procitam imena onih muza..
Ne razlikujem ih nikako(I Gustava Schwaba sam davno citao op.a. "klasicne price grcke starine"),a u stripu su mi postaje sve iste..mozda kad bi ih bolje zagledao..
Nisam dugo citao prve epizode evo vec 15-tak godina i ne bi stvarno mogao odgovoriti na ova pitanja osim na ono zadnje...ako bude zrtava na obje strane nije nitko pobijedio..osim ako se u svemiru ne zavijori na povjetarcu bijela zastava kao na mjesecu 1969...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 19/01/2015 : 21:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote

U SUSRET ORBITALNIM RATOVIMA


1. Rododendron je cvijet koji raste samo na:
a) Terpsihori


2. Popularnog Vigninog vanzemaljca Viikua Nathan je uspio eliminirati prilikom njegovog pokušaja odlaska sa Zemlje na:
b) Mars

3. Koje su dvije Orbitalne stanice blizanke:
d) Melpomena i Talija

4. Poznati samostan Shaolin, a ujedno i mjesto Nathanove prošlosti nalazi se na:
b) Terpsihori

5. Koja je tvrdnja točna:
c) Uranija je najstarija postaja i središte poljoprivredne industrije

6. Koje godine po novom kalendaru započinju Orbitalni ratovi:
c) 2104.


7. Predsjednica Orbitalnog senata dolazi s Melpomene i zove se:
d) Ada Morgan

8. Koja je tvrdnja točna:
a) Mjesec je na strani Zemlje, a Mars na strani Orbitalnih postaja

9. Na kojoj je orbitalnoj postaji Nathan ševio:
d) Melpomeni

10. Tko će pobijediti, vaša prognoza:
c) Neće biti pobjednika - po nekoj logici smatram da će se dvije strane međusobno porazbijati. Malo veće bih šanse dao orbitalnim stanicama, ali svjedno držim da neće biti neke izražene pobjede, ako je uopće i bude, biti će to Pirova pobjeda.

Edit: promijenio sam boju


Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.

Edited by - Space Marine on 19/01/2015 21:13:05
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 20/01/2015 : 10:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Pfff...
Kad samo procitam imena onih muza..
Ne razlikujem ih nikako(I Gustava Schwaba sam davno citao op.a. "klasicne price grcke starine"),a u stripu su mi postaje sve iste..mozda kad bi ih bolje zagledao..
Nisam dugo citao prve epizode evo vec 15-tak godina i ne bi stvarno mogao odgovoriti na ova pitanja osim na ono zadnje...ako bude zrtava na obje strane nije nitko pobijedio..osim ako se u svemiru ne zavijori na povjetarcu bijela zastava kao na mjesecu 1969...


Daj pusti diplomatske odgovore, ovo je igra i sve što moraš je zaokružiti nekoliko pitanja. Ajmo emireme...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/01/2015 : 23:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Bravo thekideee... Odlična recka!
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 21/01/2015 : 23:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Bravo thekideee... Odlična recka!


Drago mi je da ti se dopalo. Ali, to je ono o čemu smo pričali, ako je epizoda kvalitetno napisana sa mnoštvom detalja onda je lako naći inspiraciju. Bravo Ostini.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/01/2015 : 23:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ma nije samo to, vidi se da već imaš neki svoj stil pisanja recki koji mi se sviđa i samo nastavi tako. Možeš ga samo unaprijediti.

Ja sam recimo, na početku dosta kopirao Deeja koji mi je i dan-danas uzor i trebalo mi je dosta da razvijem svoj neki stil. Tvoj stil pisanja je već tu, možeš ga samo nadograđivati na bolje.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 22/01/2015 : 00:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ma nije samo to, vidi se da već imaš neki svoj stil pisanja recki koji mi se sviđa i samo nastavi tako. Možeš ga samo unaprijediti.

Ja sam recimo, na početku dosta kopirao Deeja koji mi je i dan-danas uzor i trebalo mi je dosta da razvijem svoj neki stil. Tvoj stil pisanja je već tu, možeš ga samo nadograđivati na bolje.


Pa ja bih voleo da umem da kopiram Deeja, ali njegove su više filozofske, u smislu da vidi nešto u pričama što ja ne vidim. Dok su ti moja pisanija čisto tehničke prirode. Vidim to, to i to.
Ovo mi se sviđa, ovo ne, ajd zdravo.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/01/2015 : 00:41:05  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@thekide
Ovo je izvrsna recenzija.
Precizna zapažanja, očigledno potkovana predznanjem o serijalu u kombinaciji sa zanimljivim zaključcima.
Ukratko, prestani kukat i uhvati se pisanja, po mogućnosti i pokojeg ne-Nathan serijala!

p.s.
Još kad bi i Giudu natjerali da se raspiše gdje bi nam bio kraj...
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 22/01/2015 : 09:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@thekide
Ovo je izvrsna recenzija.
Precizna zapažanja, očigledno potkovana predznanjem o serijalu u kombinaciji sa zanimljivim zaključcima.
Ukratko, prestani kukat i uhvati se pisanja, po mogućnosti i pokojeg ne-Nathan serijala!

p.s.
Još kad bi i Giudu natjerali da se raspiše gdje bi nam bio kraj...


Hvala solar na lepim komentarima. Ali ti nisi smeo da čitaš recku. Pa stavio sam upozorenje zbog spoilera. Mogao si da se strpiš dok ne stigneš krajem godine hronološki do te epizode.

p.s.
U pravu si za Giudu, moramo ga non-stop vući za rukav. Evo i u recki sam ga pomenuo kao stručnjaka za buduća dešavanja. Ako neće da piše Nathana, može i Dylan, Dragonero, šta god.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/01/2015 : 10:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Ukratko, prestani kukat i uhvati se pisanja, po mogućnosti i pokojeg ne-Nathan serijala!


Okani se ti thekidea, sad kad je krenuo s Nathanom di će trošiti svoje vrijeme za recenziranje tamo nekih brđanina tipa Zagora.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/01/2015 : 11:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Znaš kako je to, kad se pojavi neki dobar igrač na tržištu sve momčadi ga žele za sebe!
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 22/01/2015 : 12:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Znaš kako je to, kad se pojavi neki dobar igrač na tržištu sve momčadi ga žele za sebe!




Šalu na stranu, al nikad ne bih pisao o Zagoru, jer mi je on strip za uživanje i ne želim kao svi vi da ga duboko analiziram. Uvek ću pročitati i najgoru njegovu avanturu i siguran sam da ću i tu naći nešto za uživanje, kao što sam nalazio i u Cassarovim Kukcima ili Chiarollinim Svemircima. Čak sam se smejao i na navodno najgorem Čiko specijalu, sa pećinskim ljudima. Kad ih odvede do termalnog izvora i kaže: ovo je dokaz da sam ja Čiko, otkrio toplu vodu. Da ne pominjem da mi je i danas simpatično videti Gambine iskrivljene karikature. Rastao sam uz njih trojicu (Ferri, Donatelli, Gamba) i uvek ću im se rado vraćati.

Slično važi i za Nathana. Sve važne, kvalitetnije epizode nikad ne bih analizirao, čak i da sam ubeđen da bih to dobro odradio, a nisam (jedna lasta ne čini proleće). Jer želim da u tim epizodama uživam još nekoliko puta do kraja života. Ova "Vučje lice" je bila izuzetak, al opet teško da ću je ponovo pročitati, jer je sad znam napamet. Zato sam i uglavnom probrao lošije epizode za recenziranje, jer tu mogu opušteno i da pljujem i da odradim sa dozom "kremice" i "Santa Barbare", pa makar mi na kraju Jerry i DeeCay organizovali suđenje, kao što su pre par godina radili starim recenzentima.

Edited by - thekide on 22/01/2015 12:48:36
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/01/2015 : 22:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Da malo izreklamiramo thekidea, ipak mu je ovo prva recka.


Vučje lice
Nathan Never
NN LIB 52a/94 str.
by thekide



Nathan Never istražuje ubojstvo šesnaestogodišnje djevojke Nule Teekawhe. Ubojstvo za koje je glavni osumnjičeni njen rođeni brat Kebi, pripadnik Tutua, lokalne maorske bande sa trećeg nivoa Grada. Neočekivanu pomoć Nathan dobija od još jednog člana Tutua, mlade Maorke Asjie. Naizgled jednostavan slučaj polako počinje da se komplikuje kad se u priču umešaju lokalni diler droge i njegova banda, socijalni radnik, tajanstveni doktor prava, plaćeni ubica i maorski vrač koji će pomoći Nathanu da dođe do strašne istine...






http://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-52a-vucje-lice/1792/
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/01/2015 : 23:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Nego thekide, pišeš li ovo hrvatsko-srpskim jezikom? Vidim da si prvu polovicu ovog kratkog sadržaja napisao na hrvatskom, a drugu polovicu na srpskom. Jesi li to podilazio Deeju da tu ubaci recku na sajt?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/01/2015 : 23:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Super kviz! Moram reći da za neke stvari nisam 100% siguran jesam li točno odgovorio...

1. Rododendron je cvijet koji raste samo na:
c) Melpomeni

2. Popularnog Vigninog vanzemaljca Viikua Nathan je uspio eliminirati prilikom njegovog pokušaja odlaska sa Zemlje na:
b) Mars

3. Koje su dvije Orbitalne stanice blizanke:
d) Melpomena i Talija

4. Poznati samostan Shaolin, a ujedno i mjesto Nathanove prošlosti nalazi se na:
b) Terpsihori

5. Koja je tvrdnja točna:
c) Uranija je najstarija postaja i središte poljoprivredne industrije

6. Koje godine po novom kalendaru započinju Orbitalni ratovi:
c) 2104.

7. Predsjednica Orbitalnog senata dolazi s Melpomene i zove se:
d) Ada Morgan

8. Koja je tvrdnja točna:
a) Mjesec je na strani Zemlje, a Mars na strani Orbitalnih postaja

9. Na kojoj je orbitalnoj postaji Nathan ševio:
d) Melpomeni

10. Tko će pobijediti, vaša prognoza:
c) Neće biti pobjednika

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 23/01/2015 10:33:24
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 22/01/2015 : 23:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Nego thekide, pišeš li ovo hrvatsko-srpskim jezikom? Vidim da si prvu polovicu ovog kratkog sadržaja napisao na hrvatskom, a drugu polovicu na srpskom. Jesi li to podilazio Deeju da tu ubaci recku na sajt?


Pa mislim da bih umeo i na hrvatskom, ali ne, taj uvod je izgleda pri prekucavanju DeeCay slučajno izmenio. E sad zašto je prvo napisao ubojstvo a posle ostavio ubica, ne znam.
Pretpostavljam da je moja krivica. Da taj gornji deo koji ide pre same recke treba nekako drugačije otkucati, jer je kod mene to bio samo prvi pasus u textu.

U svakom slučaju pošteno sam namučio Deeja, jer sam i zanimljivosti odvajao nekim crticama koje posle nisam znao da uklonim. Još mi on objašnjavao: zanimljivosti stavi u listu, pa to je bar lako u Wordu.
A ja mu kažem ma da, sledeći put hoću naravno. Inače i dalje ne znam o kakvoj listi mi je čovek pričao.

Word može biti bebeći program ali ja sam ga sad prvi put ozbiljnije koristio. Lakše i brže sam vinjete obradio u Photoshopu nego što sam našao kako se insertuju u Word.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/01/2015 : 23:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ma milo je to Deeju raditi, voli nekad ubacivati svoje riječi. Tako je i meni gotovo upropastio onu recku Asteroida Arga stavljajući zadnju trećinu recke svoj dodatak. A taman sam je bio pošteno ispljuvao, osušila mi se usta od pljuvanja da bi na kraju on to lijepo ublažio svojim dodatkom o Kundingasima. :)
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/01/2015 : 23:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
thekide, evo jedna baza za recenziju:

Recenzija:
Junak:
Autor recenzije:
Originalni broj:
Izašlo kod nas:
Scenarij:
Crtež:
Naslovnica:
Broj stranica:
Ocjene:

Priča:

...

Zanimljivosti:

- ...
- ...
- ...

Recenzija:
...
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 22/01/2015 : 23:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ma milo je to Deeju raditi, voli nekad ubacivati svoje riječi. Tako je i meni gotovo upropastio onu recku Asteroida Arga stavljajući zadnju trećinu recke svoj dodatak. A taman sam je bio pošteno ispljuvao, osušila mi se usta od pljuvanja da bi na kraju on to lijepo ublažio svojim dodatkom o Kundingasima. :)


Ubuduće prepusti Deeju Argovce 3,4,5... Kad već voli male zeleno-sive. A i nije je upropastio, samo je izgledalo da patiš od bipolarnog poremećaja. Znači pljuvo si po Argu pola recke, al ti se odjednom javilo da si pogrešio i da nije to tako loše kao što si mislio.
Go to Top of Page
Page: of 568 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.73 seconds. Snitz Forums 2000