forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 568

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 12/03/2015 : 23:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Hocu, sutra hladne glave, sad cu ih u krevetu rangirati za uspavanku. Procitao sam recenziju Jerrya, svaka mu je na mjestu, uvjerio me da za strip idu bas te ocjene koje je dao, svaka cast.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/03/2015 : 12:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
By LIBELLUS

S novom ponudom krećemo od 16.3.2015. (ponedjeljak) u 00:01h (dakle riječ je o noći s nedjelje na ponedjeljak).
U toj novoj ponudi bit će sljedeća izdanja: Agencija Alfa komplet 2-8 , dakle ukupno 7 knjiga.

Redovna cijena navedenih izdanja je 820,00 kn, a akcijska cijena bit će samo 390,00 kn.



Evo još jedne prilike za popuniti kolekciju. Ne mogu vjerovati da "Svemirski brodolomci" i "Nebeske rijeke" još nisu rasprodani.

Trenutačno stanje skladišta kad je riječ o ovoj ediciji:

AA 1- 0 primjeraka
AA 2- 52
AA 3- 145
AA 4- 116
AA 5- 114
AA 6- 144
AA 7- 146
AA 8- 177
AA 9- 0
AA 10- 0
AA 11- 0
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/03/2015 : 15:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
iskreno izdanje je sranje...ja prodajem šesticu i desetku... neće je niko
doduše u bih nije popularan natan

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/03/2015 : 17:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Doći ćeš i ti na red. Ova tema je samo zbog tebe :

quote:
5. tjedna tema (31. 3.)- Idemo srušiti opasan trend nekih NN fanova!
Pronađimo što više razloga da srušimo negativan trend nekih NN-ovaca da se odriču popratnih edicija i ostanu samo na redovnoj seriji. Dokažimo Željku i društvu da im je greška što se odriču pola Nathana, jer time gube osnovnu misao i užitak serijala.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 13/03/2015 : 17:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Doći ćeš i ti na red. Ova tema je samo zbog tebe :

quote:
5. tjedna tema (31. 3.)- Idemo srušiti opasan trend nekih NN fanova!
Pronađimo što više razloga da srušimo negativan trend nekih NN-ovaca da se odriču popratnih edicija i ostanu samo na redovnoj seriji. Dokažimo Željku i društvu da im je greška što se odriču pola Nathana, jer time gube osnovnu misao i užitak serijala.



Uh, i ja sam malopre hteo da ga napadnem, al reko nije 31.3. Mora se poštuje red vožnje.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/03/2015 : 22:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

2. tjedna tema:


IZBOR ZA NAJBOLJI NATHANOV SPECIJALAC



Kad je o specijalcima riječ sigurno je da se radi o jednoj od najkonstantnijih edicija po svojoj kvaliteti. Možda epizode nisu sami vrh serijala, ali gotovo uvijek su svojom kvalitetom iznad prosjeka serijala. Zahtjevna je odluka pred nama, jer imamo veliki izbor podjednakih epizoda koje ne odskaču jedna od druge. Izaberimo najbolju!

Predstavljamo ukratko 13 dosad objavljenih specijalaca. Svatko neka postavi top 5 naj epizoda koje ćemo bodovati od 1-5 bodova.


1. CYBERMASTER (Vigna/De Angelis)- cyberspace epizoda o kompjuterskom programu koji terorizira grad.

2. IZ DUBOKOG SVEMIRA (Medda/De Angelis)- dio slagalice o Bratstvu sjene u kojoj upoznajemo Mary Mathers i njeno začeće Gabriela.

3. LOV NA LOPOVA (Serra/Casini)- upoznavanje s obitelji Frayn i učlanivanje sestara u Agenciju Alfa.

4. DUHOVI U VENECIJI (Serra/Esposito Bros) - Venecija u budućnosti i pojava Empata, tajanstvenih podvodnih bića.

5. DAN METEROIDA (Serra, Beretta/Rizzato)- svemirska epizoda, upoznavanje sa Scarlet Meteorom i prve naznake Orbitalnih ratova.

6. KRVNE VEZE (Serra, Ostini, Piani/Casini, Simeoni)- Jack O'Ryan u glavnoj ulozi i njegov odnos prema Skotosovoj obitelji.

7. OTOK S BLAGOM (Vigna/Cascioli)- futuristička adaptacija istoimenog romana, upoznavanje s kapetanom Rockhalom.

8. ZELENI OCEAN (Vietti/D. Bastianoni)- Nathan u srcu Amazonije, futuristička verzija pustolovine u stilu Mister Noa.

9. MISIJA U SVEMIRU (Ostini, Piani/Di Clemente)- Nathan u detektivskoj misiji na rudarskoj orbitalnoj postaji Outland 1.

10. PRIJETNJA S NEBA (Ostini/F. Bastianoni)- manipulacije s vremenskim neprilikama u čijoj pozadini stoji Skotos.

11. DVOSTRUKI IDENTITET (Vietti/D. Bastianoni)- pojava "Laboratorija" i njihovih ekstremno uvježbanih ubojica.

12. ŠESTA MOĆ (Ostini, Piani/Resinanti)- genetičko manipuliranje velikih korporacija na čelu s Williamom Campbellom.

13. UBIJTE NATHANA NEVERA! (Piani/Resinanti)- adrenalinska epizoda bez puno riječi u kojoj Nathan postaje lovina.


Čisto da podsjetim, do sutra navečer je glasovanje. A mi dosad imamo cijeli 1 glas. Da, nisam se zbunio, cijeli 1 glas.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/03/2015 : 22:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Gledam baš postotke ocjena koje sam davao za ove specijalce. Pa ima bar 8-9 specijalaca u par postotaka razlike ocjena. Gotovo svi su umalo u ocjenama.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 15/03/2015 : 22:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote




1. CYBERMASTER (Vigna/De Angelis)- cyberspace epizoda o kompjuterskom programu koji terorizira grad.
5 bodova Stari dobri, prvi i jedini Cybermaster, iako se od nekih ideja odustalo kao oni kljucevi koji drze kompletne gradske mrezne sustave ovaj mi je stvarno najdrazi, lijepo vrijeme i stari Nathan u punom sjaju i prvi put cyberspazio

2. IZ DUBOKOG SVEMIRA (Medda/De Angelis)- dio slagalice o Bratstvu sjene u kojoj upoznajemo Mary Mathers i njeno začeće Gabriela.
4 boda Zbog iznimne vaznosti i kontinuiteta 4 boda. Svidio mi se i ugodjaj morskih dubina i bitke za prezivljavanje

3. LOV NA LOPOVA (Serra/Casini)- upoznavanje s obitelji Frayn i učlanivanje sestara u Agenciju Alfa.

4. DUHOVI U VENECIJI (Serra/Esposito Bros) - Venecija u budućnosti i pojava Empata, tajanstvenih podvodnih bića.

5. DAN METEROIDA (Serra, Beretta/Rizzato)- svemirska epizoda, upoznavanje sa Scarlet Meteorom i prve naznake Orbitalnih ratova.
3 boda Iako ima hrpa teksta, polako se slaze slika i na kraju imamo odlicu politicku i drustvenu pricu

6. KRVNE VEZE (Serra, Ostini, Piani/Casini, Simeoni)- Jack O'Ryan u glavnoj ulozi i njegov odnos prema Skotosovoj obitelji.

7. OTOK S BLAGOM (Vigna/Cascioli)- futuristička adaptacija istoimenog romana, upoznavanje s kapetanom Rockhalom.

8. ZELENI OCEAN (Vietti/D. Bastianoni)- Nathan u srcu Amazonije, futuristička verzija pustolovine u stilu Mister Noa.

9. MISIJA U SVEMIRU (Ostini, Piani/Di Clemente)- Nathan u detektivskoj misiji na rudarskoj orbitalnoj postaji Outland 1.

10. PRIJETNJA S NEBA (Ostini/F. Bastianoni)- manipulacije s vremenskim neprilikama u čijoj pozadini stoji Skotos.
2 boda Ovaj je za uzitak, vazan i za kontinuitet i za kraj A. Skotosa. U novije vrijeme nesto slicno je pokusao i Rigamonti u redovnoj seriji sa Suze sirene, naravno ni blizu uspjesno
.
11. DVOSTRUKI IDENTITET (Vietti/D. Bastianoni)- pojava "Laboratorija" i njihovih ekstremno uvježbanih ubojica.
1 bod Vietti, samo zbog njega, da ne ostane bez bodova, ali realno radi se o dobroj i napetoj prici, mracnjak

12. ŠESTA MOĆ (Ostini, Piani/Resinanti)- genetičko manipuliranje velikih korporacija na čelu s Williamom Campbellom.

13. UBIJTE NATHANA NEVERA! (Piani/Resinanti)- adrenalinska epizoda bez puno riječi u kojoj Nathan postaje lovina.
[/quote]

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/03/2015 : 12:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
1. DVOSTRUKI IDENTITET (Vietti/D. Bastianoni)- Vietti u svojem najboljem izdanju uz fantastičnu podršku Dantea.

2. ZELENI OCEAN (Vietti/D. Bastianoni)- opet ista kombinacija autora. Izvrsna prilagodba SF-a Mister No miljeu uz lijepu emotivnu podlogu.

3. LOV NA LOPOVA (Serra/Casini)- odlična priča u kojoj je izvrsno uklopljeno upoznavanje s obitelji Frayn koja će imati važnu ulogu kroz cijeli serijal.

4. PRIJETNJA S NEBA (Ostini/F. Bastianoni)- još jedan Ostinijev pun pogodak s adrenalinskom pričom sa Skotosom u podlozi.

5. KRVNE VEZE (Serra, Ostini, Piani/Casini, Simeoni)- vrlo dobra akcijska epizoda s bitnom dozom kontinuiteta.


Tu su kratki u dlaku ostali Dan meteoroida, Duhovi u Veneciji, Šesta moć i Ubijte Nathana Nevera! Ali kažem, sve su ove epizode toliko blizu s kvalitetom da je teško bilo izabrati top 5.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 16/03/2015 : 12:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

2. ZELENI OCEAN (Vietti/D. Bastianoni)- opet ista kombinacija autora. Izvrsna prilagodba SF-a Mister No miljeu uz lijepu emotivnu podlogu.



Ta epizoda mi je ostala u lošem sećanju. Valjda sam imao prevelika očekivanja od sjajnog tandema Vietti-Bastianoni. Na kraju dobih drugorazrednu Mister No avanturu uz odvratnu emotivnu podlogu (ako me sećanje ne vara tu ima i neki mali cmizdravi derpe).
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/03/2015 : 13:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Thekide, thekide nisi uopće romantičarski tip. Za kaznu skupljat ćeš samnom u 4. tjednoj temi sve Nathanove emotivne unutarnje misli.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 16/03/2015 : 13:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Thekide, thekide nisi uopće romantičarski tip. Za kaznu skupljat ćeš samnom u 4. tjednoj temi sve Nathanove emotivne unutarnje misli.


Eh, tu si u pravu, ja sam ti klasični zadrti Balkanac. Al ipak bolje da sam ćutao jer je kazna mnogo surova. Sad mi je poslednja nada da pre četvrte teme popijem jednomesečni ban.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/03/2015 : 17:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Sram me je priznati, ali nisam čitao NN SPEC 2 ili sam zaboravio o čemu se radi

5 bodova
PRIJETNJA S NEBA
4 boda
KRVNE VEZE
3 boda
DUHOVI U VENECIJI
2 boda
LOV NA LOPOVA
1bod
CYBERMASTER

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 17/03/2015 : 09:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Najbolji NN specijalac je:


NN SP 10 PRIJETNJA S NEBA (Ostini/F. Bastianoni)




Uz vrlo reprezentativan uzorak od četrnae..., pardon, 4 člana foruma izabran je najspecijalac.
Da vidimo koji je top 3 po glasovima:

1. Prijetnja s neba- 11 bodova
2. Dvostruki identitet- 10 bodova
3. Duhovi u Veneciji- 8 bodova

Danas idemo s novom temom tjedna.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/03/2015 : 21:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause



PLJAČKA

NN 287


scenarij: Stefano Piani
crtež: Guido Masala/ Giacomo Pueroli
naslovnica: Sergio Giardo

Sadržaj:
Tijekom pucnjave u poznatoj draguljarnici u centru grada pljačkaš hladnokrvno puca na mladu prodavačicu, Helen Bridge. Istraga Nathana i Legs vodi u mračno podzemlje na trag zalagaonice koja služi kao paravan za prljave poslove. I kad se činilo da svi tragovi jasno vode do krivca, novi tragovi ukazuju da možda ipak nije sve onako kako se čini...












Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 17/03/2015 : 22:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote



GDJE JE NESTAO UDARNI DMD TRIO NN TOPICA (DEE/MLADJO/DROGSY)??



Idemo malo žaliti za prošlim vremenima i prisjetiti se udarnih igli ovog topica. Nekoć udarnih igli, jer već odavno ni traga ni glasa od njih na topicu iako su prisutni po forumu i sajtu.

Kako mi želimo da ovaj topic bude što kvalitetniji i konkretniji sa sjetom ćemo ih sjetiti i prozvati da zakorače bar na trenutak u ovaj topic i objasne zašto više nisu aktivni.

- DeeCay veličanstveni, čudesan je njegov doprinos s Nathanom. Bezbrojne recenzije, tekstovi, komentari, statistike, članci... Šteta što ga nema već neko vrijeme. Tu i tamo se pojavi, ali vrlo kratko. Dee što imaš reći u obranu?

- Mladjo, gazda ovog topica, osnivač i glavni aktivator tjednih tema. Najzaslužniji što imamo sve o Nathanu na jednom mjestu. Ali već duže vrijeme nama ga nigdje, ni u komentarima, ni s aktivnim postovima na topicu. Mladjo što imaš reći u obranu?

- Drgsy, samozatajni fan koji ima Nathana u malom prstu. Sudjelovao u brojnim komentarima epizoda i recenzijama, kvalitetni postovi na topicu. Ali već oko godina dana izbjegava topic. Drogsy što imaš reći u obrani?

Sudjelujmo svi. Što mislite što ima se desilo? Da li se Drogsy možda zaljubio, da li Dee pravi još djece, a Mladju možda zaokupirala privlačna plavuša? Ili su razlozi možda bizarniji?
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 17/03/2015 : 22:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
zadnjih par dana procita sam prva 3 specijalca i dvi priče iz prvog libellusovog almanaha..
sta se tice specijalaca,ova 3 mi nisu ni sjena cetvrtom specijalu 'Duhovi u Veneciji'..
Epizoda iz almanaha 'Drevna stijena' je prva liga i crtež Nicole Marija je genijalan
Tekst 'Sjaj mračne budućnosti' Vladimira Tadića (ubačen izmedju dvi priče prvog almanaha) mi je malo pomoga da vidin širu sliku serijala i kad bi koje specijale/gigante tribalo pročitat..kvalitetan i zanimljiv osvrt.

sad nastavljam sa regularnom serijom od broja 44. 'Zaraza',pa ako ko od znalaca moze preoprucit nakon kojeg broja pročitat sljedeće almanahe i specijale,bi bi mu zahvalan.
pozdrav


stršljen spašen
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 17/03/2015 : 23:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause




GDJE JE NESTAO UDARNI DMD TRIO NN TOPICA (DEE/MLADJO/DROGSY)??



Sudjelujmo svi. Što mislite što ima se desilo? Da li se Drogsy možda zaljubio, da li Dee pravi još djece, a Mladju možda zaokupirala privlačna plavuša? Ili su razlozi možda bizarniji?



Kad sam prošle godine iščitavao stotine stranica ovog topica, zaista sam uživao u komentarima pomenutog trojca i poželeo da mogu da se vratim unazad i da uskočim u mnoge rasprave, ali to je davno završena priča. Ili bolje reći završena negde krajem leta 2014. kad su polako počeli da se povlače u ilegalu i poslednji od njih.

Drogsy je nestao i mnogo ranije, ali s vremena na vreme navrati bar da ostavi po koji komentar na novim NN reckama. Uglavnom na starijim epizodama, što mi govori da je verovatno i on počeo da posustaje sa čitanjem Nathana ali da ga nije potpuno batalio. Ipak zna se šta prvo ode: učešće po forumima, pa tek onda čitanje stripova.
Baš sam se oduševio kad mi je ostavio komentar na poslednjoj recki, što je znak da ga ponekad povuče nostalgija za starim dobrim NN vremenima.

DeeCay je već druga priča. Očigledno da mu je glavni problem naći vreme za forumsko zezanje. Jer sigurno ne nabaciš 20000 postova i odjednom digneš ruke. Dobro je da uopšte ima vremena za uređivanje recki i pisanje istih. Tako da nam ostaje bar nada da ćemo uskoro pročitati neku od njegovih sjajnih recki. Uostalom ni ja nikad ne bih počeo da pišem da me nije upravo on inspirisao sa svojim mnogobrojnim tekstovima.

Što se tiče mladje, koji je od svih pomenutih jedini aktivan non stop (baš danas je piskarao i na Zagoru i na Texu i na Martinu...), tu naslućujem skroz druge razloge. Pošto sam pobornik teorija zavere, rekao bih da je došlo do nekog sukoba sa Jerryjem (često sklon podprckivanju manje aktivnih forumaša) koji ga je polako al sigurno izgurao sa pozicije udarne igle topica.
Pošto sam čitao topic hronološki, pamtim i kad je sve počelo: bila je neka sreda (pre mnogo godina) i mladjo nije stigao da postavi svoju redovnu temu, odjednom je uskočio Jerry i postavio svoju. Sećam se da sam pomislio: vidi ti ovog malog bezobraznika što se gura gde mu nije mesto. Slično je sigurno pomislio i mladjo al je već bilo kasno.

U svakom slučaju apsolutno sam siguran da se niko od njih više neće vratiti ovde, jer što si duže odsutan to je sve teže. Kao u jednoj staroj emisiji kad je Frank Sinatra organizovao ponovni susret Jerry Lewisa i Dean Martina, prvi posle 20 godina. Sve je proteklo uz suze i osmehe ali već posle pola sata stari Dino je shvatio zašto je i otišao prvi put, mali je bio nesnosan i sve aplauze grabio za sebe. Naravno nije to namerno radio al to je nekim ljudima u krvi.



Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 17/03/2015 : 23:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Nemoj tako thekide, ja i mladjo smo stari drugovi i nikad nije bilo iskri među nama.

Mladjo je možda jedini od ove trojke koji bi se mogao uključiti u temu. Radit će uskoro PM-ovi ako se ne javi da vidimo razloge gdje je nestao. Mislim da je prije razlog to što nema vremena za čitanje Nathana u zadnje vrijeme, pa se niti ne uključuje u topic.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 17/03/2015 : 23:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Nemoj tako thekide, ja i mladjo smo stari drugovi i nikad nije bilo iskri među nama.

Mladjo je možda jedini od ove trojke koji bi se mogao uključiti u temu. Radit će uskoro PM-ovi ako se ne javi da vidimo razloge gdje je nestao. Mislim da je prije razlog to što nema vremena za čitanje Nathana u zadnje vrijeme, pa se niti ne uključuje u topic.


Kao što i sam znaš, u 2015. sve tvoje teme su prihvatljive i neredovnim čitaocima, al rezultata nema.
Što znači da se mora nastupiti malo surovije, pa makar i sa kontroverznim idejama. Sva sredstva su dozvoljena za privlačenje nove-stare publike. Prema tome udri, optužuj, prozivaj, a posle ak treba će se izvinjavamo na PM.

Edited by - thekide on 17/03/2015 23:54:05
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 18/03/2015 : 11:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goran split

sad nastavljam sa regularnom serijom od broja 44. 'Zaraza',pa ako ko od znalaca moze preoprucit nakon kojeg broja pročitat sljedeće almanahe i specijale,bi bi mu zahvalan.
pozdrav



Teraj regularnu seriju do 50, a posle tog broja možeš sve almanahe da cepaš.
Što se tiče specijala tu moraš pažljivije: Specijal 5 čitaš posle redovnog 55.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 18/03/2015 : 14:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Slabo novosti od Nathana, facebooka nema sto je tragicno, na forumu nema novih tabli, za sad je u redovnoj seriji potvrdjeno ovo:

Piani/Masala,Pueroni - Pljacka (travanj)
Perniola/Forlini (svibanj, lipanj)
Rigamonti/Corbetta (srpanj)
Secchi/Denna (kolovoz)

Van redovne ovo:
Maxi 11 - Vigna/Gradin
Nathan Never magazin - tri price iz 90-ih u reprintu i jedna nova na 48 stranica u boji (Gualdoni/D. Bastianoni)
Universo Alfa - Marsovske kronike 2 (Vigna/Giez)
Universo Alfa - Guerra Futura 2115 2 (Vietti, grupa crtaca)
Agenzia Alfa 34
1. prica Gualdoni/Mario Atzori,
2. prica Rigamonti/Matteo Resinanti,Antonella Vicari
3. prica Perniola/Mariano De Biase
4. prica Gualdoni/Francesca Palomba
Agenzia Alfa 35 Guerra del buio 2(A. Russo/Chiereghin, Piani/Mandanici, Piani/Bormida,Corbetta)
Specijal 26 (Medda,Fattori/Casini)

Natha Never mini serija 1 (Vigna/De Angelis)

Kaizoku ou ni ore wa naru!

Edited by - Giuda Ballerino on 18/03/2015 15:00:02
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 18/03/2015 : 15:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Nova prica na kiosku "Angel" je izgleda odlicna. Na kraju ima podloge za nastavak i kontinuitet. Eccher odgovara da je pricu radio jos dok je glavni urednik bio Serra. Glauco Guardigli odgovara da ulaze ogromne napore da ovogodisnjih cirka 4000 tabli isporuci na kioske i da nema vremena da se razvije nikakav mini story arc nikakva saga. Do daljnjega svak pise svoje i vuce na svoju stranu. Dobra strana je sto se nemilice reklamiraju nova izdanja (intervju s Vignom u povodu revolucionarnog Arga 8, intervju s Mandanici u povodu Nathan vs Legs, predstavljanje na sva zvona Agencije Alfe 33 i posveta Hooperu). Dogodine cemo imati jos dodatnih 600 tabli jer bi trebale ici druga i treca miniserija NN Reloaded.

Edit: Uz napomenu da je saga o Omegi (koji je vise parodija negativca) djelo Serre i kad ona zavrsi dogodine, tek onda ajme i kuku.

Kaizoku ou ni ore wa naru!

Edited by - Giuda Ballerino on 18/03/2015 15:18:57
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/03/2015 : 16:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ne bih da budem žalosna sova
kukavica ali sranje

Naziv: Nathan Never, 6. knjiga
Naslov: Pustinjski Pljačkaši / Prvak / Nemoguće Preživljavanje

Naklada: 300 kom
Datum objave: 23.12.2014
Komada: Dostupno [60]

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/03/2015 : 16:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Sve dok se tekuća serija rasprodaje u 2 mjeseca nema zime. Lako za reprinte.
Go to Top of Page
Page: of 568 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000