forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 568

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 18/03/2015 : 17:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Sledeća knjiga će svakako biti presudna, ako NN7 ne ode za 2 meseca svih 300, onda tiraž ide na 250.

Nadam se da je ovo bilo samo zbog kvaliteta epizoda. Mada opet, ako neko ima prvi deo Pustinjskih pljačkaša a da ne uzme drugi?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/03/2015 : 18:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
jbg... ljudi odustaju malo po malo... nathan je po popularnosti na kraju ja mislim... samo da je dnevnik počeo ovo izdavati prije 1992 danas bi bila drugacija situacija

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/03/2015 : 22:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Di ste kolege
Tu sam ja, cijelo vrijeme čitam topic Stvar je u tome kako sam se u zadnje vrijeme sa Nathana prebacio na neke druge stripove. Puno kupujem i puno čitam, osim Nathana pratim veliki broj drugih stripova (o drugim hobijima da ne govorim - SF, mjuza...) pa mi je u jednom trenutku došlo do malog zasićenja sa Nathanom, odnosno prebacio sam se na druge stripove. Nije to ni tako čudno, kada se prati veliki broj junaka, onda se čovjek u jednom trenutku može malo umoriti od jednoga i prijeći na druge. Nisam dugo ni pročitao neki Nathanov strip (iako ih redovito nabavljam). Ali sve je to privremeno naravno jer Nathan je odličan strip, Nathan je SF i Nathan je jedan od najboljih Bonelli stripova uopće tako da ću se uskoro svakako vratiti na topic. Čak mi je palo na pamet da to napravim "u velikom stilu" odnosno da uzmem mjesec dana i da fino pročitam od početka nekih stotinjak epizoda, čisto da se opet malo ufuram u serijal
Sve u svemu, to je to - nikakva mistika, čovjek jednostavno koji put malo ode na drugu stranu. Ali vraćam se uskoro, to svakako

P.S. Nema nikakvih teorija urote, Jerry je legenda i čovjek koji drži sve konce pod kontrolom na ovom topicu, Kide briješ na paranoju:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 18/03/2015 : 22:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

P.S. Nema nikakvih teorija urote, Jerry je legenda i čovjek koji drži sve konce pod kontrolom na ovom topicu, Kide briješ na paranoju:))


Dobrodošao kući!

Inače nije to paranoja, nego taktika. Kako drugačije vratiti starog člana nego izmisliti svađu i optužiti najvoljenijeg forumaša da najuruje ljude. Samo sam trebao izabrati "Jerryjevu žrtvu" koja će da uskoči da brani svog "mučitelja" (Stokholmski sindrom ), a pošto se drogsy davno penzionisao, a DeeCay bi sve ovo pročitao tek za par nedelja kad slučajno navrati. Logičan izbor si bio ti.

Naravno znao sam da se Jerry neće naljutiti i demonstrativno napustiti topic (kao mnogi drugi). Nathanovci su izgleda krhka sorta, kao i sam Nathan, pa moraš oko njih gaziti ko po jajima. Eto kako Giuda i bjelolasica nestadoše na par meseci.

Pre nego što se opet naljute da naglasim da je ovo šala i ako dosad nisu shvatili moji postovi sadrže veliki procenat crnog humora (koji je smešan samo meni) i mali procenat sarkazma (tu sam mala beba za čika Colta).
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/03/2015 : 23:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote


Dobar si thekide, skužili smo taktiku.

A i izvukli smo mladju na čistac (iako je ipak morao raditi PM). Kao što sam i pretpostavio mladjo je u u drugim vodama s nadom da će se uskoro opet vratiti na topic. Ne mogu ni ja vječno postavljati tjedne teme. ;)

Probat ćemo do kraja izvući na čistini bar jednog od preostale dvojice. Drogsy je enigma, probat ću prije s Deejem.

Edited by - Jerry Krause on 18/03/2015 23:08:51
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 19/03/2015 : 14:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
hvala thekide na odgovoru..
--
iman jos par pitanja
jeli Ludens jos drzi prava za izdavanje Nathana? i postoji li ikakva mogućnost da se krene sa MAXI izdanjima?
kako je Giuda Ballerino napisa da uskoro u italiji izlazi 11 broj te serije, mislin da bi bilo poprilicno isplativo nekome ko bi odlucia tiskat ove brojeve..


stršljen spašen
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 19/03/2015 : 14:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
libellus je rekao uskoro početi s maxi-ima
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/03/2015 : 14:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Za maxije ti može emirem odgovoriti. On ih najviše iščekuje.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 19/03/2015 : 14:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Gorane maxiji su poceli izlaziti mislim 2005, radnja prvog maxija se direktno nastavlja na Rat s orbitalnim postajama i pokazuje njegove posljedice. Nazalost vec od iduceg broja maxi se pretvara kako je thekide rekao (bez da je ijednog procitao) u skladiste smeca. Radi se sve odreda o zadnjem otpadu koji nema nikakvu vrijednost, a koji je tek za nijansu zanimljiviji od otpad prica iz Agencije Alfa prvenstveno jer je glavni protagonist iskljucivo Nathan.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 19/03/2015 : 14:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
libellus specijale cijeni 120kn,pa se bojin koliko bi koštali ti maxiji.. imam ona 2 broja Dylan Dog MAXI-ja tvrdih korica i 8 specijala (isto hc izdanje) sta je ludens izbacija pa mi ne ide u glavu kako je njima bilo isplativo po duplo(ako ne i trostruko) manjim cijenama prodavat te tvrdoukoricene stripove... volia bi da izadju ovi NN MAXI ali ako ce cijena bit 200kn po komadu to mi nema smisla..

stršljen spašen
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 19/03/2015 : 15:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goran split

libellus specijale cijeni 120kn,pa se bojin koliko bi koštali ti maxiji.. imam ona 2 broja Dylan Dog MAXI-ja tvrdih korica i 8 specijala (isto hc izdanje) sta je ludens izbacija pa mi ne ide u glavu kako je njima bilo isplativo po duplo(ako ne i trostruko) manjim cijenama prodavat te tvrdoukoricene stripove... volia bi da izadju ovi NN MAXI ali ako ce cijena bit 200kn po komadu to mi nema smisla..



Tesko je poceti s Nathanom, navuce te ko malo sto, a onda ako nemas novaca si nemocan i frustriran. Za novce koje treba iskrcati na aukcijama za prva 3 libelus giganta, mozes na ebayu kupiti 85% svega do sad izaslog u Italiji. Bas govnjarska situacija.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 19/03/2015 : 15:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goran split

libellus specijale cijeni 120kn,pa se bojin koliko bi koštali ti maxiji.. imam ona 2 broja Dylan Dog MAXI-ja tvrdih korica i 8 specijala (isto hc izdanje) sta je ludens izbacija pa mi ne ide u glavu kako je njima bilo isplativo po duplo(ako ne i trostruko) manjim cijenama prodavat te tvrdoukoricene stripove... volia bi da izadju ovi NN MAXI ali ako ce cijena bit 200kn po komadu to mi nema smisla..


Ne brini, cena će biti maximum 140kn (s obzirom da unutra nema naslovnica u boji možda i malo manja), a tiraž 250 komada. Bar u početku, dok ne padne na 200, tamo negde oko trećeg broja.

Što se tiče tih DD Maxija, ne znam koliki je bio tiraž, al sigurno dupli il trodupli u odnosu na Lib. Na to dodaj bolji papir, štampu, prevod, lekturu i dizajn i verovatno si tu negde sa cenom.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/03/2015 : 19:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause



IL FANTASMA

NN MAXI 11


scenarij: Bepi Vigna
crtež: Maurizio Gradin
naslovnica: Roberto De Angelis

Sadržaj:
Vješti lopov uspio je ući u prostorije Agencije Alfa i uzeti iz Nathanovog računala važnu dokumentaciju jednog poznatog političara. U međuvremenu, u Parizu su ispraznili trezor banke koji se smatra najsigurnijim na svijetu ukravši ekskluzivnu kolekciju nakita. Sigmund je uvjeren da je krivac osoba koja je ukrala tehnološku opremu iz podruma zgrade Alfa i da netko od kolega u agenciji igra dvostruku igru. Tko je tajanstveni lopov koji igra dvostruku igru? Koji su mu motivi?






16. aprila 2015










Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/03/2015 : 23:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Tema tjedna lagano istječe, a od Deeja i Drogsyja ništa. Bar nam se mladjo skrušeno ogolio do srži. A vjerovatno su slični razlozi i kod ove dvojice.
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 24/03/2015 : 00:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
cini mi se da je na 16./17.(2010.g.) strani ovog topica je bila rasprava kojeg bi glumca tili vidit u ulozi Nathana.
višnjić je taman posidia u zadnje vrime

stršljen spašen
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 24/03/2015 : 09:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Tema tjedna lagano istječe, a od Deeja i Drogsyja ništa. Bar nam se mladjo skrušeno ogolio do srži. A vjerovatno su slični razlozi i kod ove dvojice.


Sad kad je Dee preuzeo "Tjedne crtice" biće ga još manje ovde. Ko što reče supermark, to ti je dodatnih 5-10 sati nedeljnih obaveza. A to je i automatski 5-10 sati nedeljno manje vremena za pisanje recki. Al ako iko to sve može da izgura, to je on.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/03/2015 : 09:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ma Dee je raštrkan u svim sferama, ne samo u stripovima. A Nathan mu je samo mali djelić svega toga. Ali vratit će se o,n kad-tad svi se vrate.
Go to Top of Page

kingleoric
New Member



229 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 24/03/2015 : 21:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kingleoric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ma Dee je raštrkan u svim sferama, ne samo u stripovima. A Nathan mu je samo mali djelić svega toga. Ali vratit će se on, kad-tad svi se vrate.


Istina! Nije bitno ako ti je zadnji post na topicu 100-150 strana unatrag, je li tako?
Lijep pozdrav Nathanovci!
Evo i ja sam odlučio još jednom nakon nekoliko godina pauze krenuti s Nathanom ispočetka... Naravno, u međuvremenu sam skupio sve što je izašlo u izdanju LL, (makar to samo slagao na police uslijed viška poslovnih i privatnih obaveza),pa će ovaj puta to biti malo lakše kronološki povezati!

In his madness the King brought about the destruction of his kingdom, and would have killed everyone in it had not his royal guards turned on him and put him out of his misery. His torment was not yet at an end, for Leoric returned as The Skeleton King...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/03/2015 : 21:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Bravo kingleoric, to se zove povratak iz mrtvih.

Bogme si dobro pauzirao i fino ti zavidim na Nathanu iz početka. Nemoj se predozirati, thekide bi te mogao nešto o tome naučiti kojim ritmom Nathana da čitaš.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 24/03/2015 : 22:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kingleoric

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by kingleoric

Čestitke na trudu oko recenzija!
Evo prije nekoliko dana sam konačno počeo čitati Nathana od početka (nekoliko godina je prošlo od zadnjeg čitanja i ovaj put to radim kronološki), pa možda tu i tamo pročitam i koju recenziju i odmah dam svoj "sud" o epizodi!


@kingleoric, svakako pročitaj svaku recenziju kad već čitaš kronološki, jer ćeš sigurno u tančine povezati svaku sitnicu iz Nathanovog svijeta. Tako sam i ja prije par godina čitao sve ponovno kronološki i doživljaj je strašan, pogotovo što sam uz epizodu odmah proćitao i recenziju. Kako i sam znaš, bezbroj je tu spoilera i u zanimljivostima se može svašta naći. Ugodno čitanje!


Ok, hvala! Moram onda sad nadoknaditi nekoliko recenzija, jer sam se kroz nekoliko dana malo odmaknuo od prvog broja Nathana heh... no ako stvarno pali to zajedno čitat, onda nema problema, probat ću!



Pozdrav starom Nathanovcu, kojeg sam upoznao kroz stare stranice ovog topica.

Ovde vidim da si već 2011. pokušavao krenuti sa Nathanom ispočetka. Nadam se da ćeš ovaj put uspeti da izguraš to do kraja.
Ja sam planirao da krenem iz početka kad stignemo do 250. broja, ali pošto to neće biti još mnogo godina, onda ću verovatno da startujem sledećeg leta.

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/03/2015 : 22:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Pa di ovo iskopa, gori si od mene po pitanju analitičnosti i kopanja starih informacija.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 24/03/2015 : 22:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Bravo kingleoric, to se zove povratak iz mrtvih.

Bogme si dobro pauzirao i fino ti zavidim na Nathanu iz početka. Nemoj se predozirati, thekide bi te mogao nešto o tome naučiti kojim ritmom Nathana da čitaš.


Ma pusti me sa mojim ritmom i načinom, evo već treći vikend čekam lepo vreme da konačno skoknem do šume i odradim dva preostala giganta (NN Gig 7,8), al sve nešto čas vetar-čas kiša. Evo i za predstojeći vikend najavljuju oblake i kišu.
Moraću da čekam april da konačno završim hronološki sve do Orbitalnog rata. A onda tek na jesen kad izađe Specijal 14, mogu da krenem dalje sa gigantima.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 24/03/2015 : 22:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Pa di ovo iskopa, gori si od mene po pitanju analitičnosti i kopanja starih informacija.


He, pa stalno šaram napred-nazad, jel mozak više ne radi ko nekad pa moram da proveravam šta je ko kad reko, a i ne smeta mi da čitam iste stvari po sto puta.

Djoletove i Deejeve textove u almanasima sam pročitao tolko puta da ih sve znam napamet.
Go to Top of Page

kingleoric
New Member



229 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 24/03/2015 : 22:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kingleoric a Private Message  Reply with Quote
Hvala na dobrodošlici Jerry!

Pozdrav Nathanovče thekide!
Da, tih dana sam počeo odpočetka i stao negdje odmah iza broja 100 (sa popratnim specijalcima, almanasima, gigantima, AA itd. pročitanima usput). Ubrzo nakon 100. broja mijenjao sam posao, uz to privatno još nešto počeo obavljati... i ode Nathan u drugi plan! Ovaj puta ćemo zato polako, ali sigurno!

In his madness the King brought about the destruction of his kingdom, and would have killed everyone in it had not his royal guards turned on him and put him out of his misery. His torment was not yet at an end, for Leoric returned as The Skeleton King...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/03/2015 : 22:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
E sad ću te zaposliti kad toliko voliš šarati i tražiti stare informacije.. Ide za koji tren nova tjedna tema i treba mi suradnik da iskopamo dosta Nathanovih unutarnjih misli. Nemoj mi se samo izvlačiti da ti se bljuje na romantiku.

EDIT: odnosi se naravno na thekidea ovo gore, ne na kingleorica da se ne uplaši da ću ga odmah maltretirati.

Edited by - Jerry Krause on 24/03/2015 22:32:19
Go to Top of Page
Page: of 568 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.89 seconds. Snitz Forums 2000