forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 568

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/04/2015 : 23:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by zeljko

vidis ja sam mislio da cu devetku u oglasd... ono osmica nečitljiva


Pa ako si već čeko 6 godina da pročitaš devetku, pa što ne sačeka još 6 meseci da prvo pročitaš NN Spec14, koji mu prethodi, ako se ne varam.


covjece ovo mi je drugo ili trece citanje
2010 sam sve procitao kronoloski
vjeruj da mi ta kronologija ne igra neku ulogu
znam po sjećanju sta se kronoloski dogadjalo i sad mi je svejednno
citao prvu ili petu ili pedesetu knjigu
nekako mi lakse po edicijama...sve gigante sve nathane sve agencije po redu...

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 18/04/2015 : 23:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

covjece ovo mi je drugo ili trece citanje
2010 sam sve procitao kronoloski



Ma idi, ja reko ti tek na prvom krugu ko ja. Pa kako onda ne pamtiš šta ti je dobro, šta loše. Il ti se ukus promenio za ovih 5 godina.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7026 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/04/2015 : 23:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Posenilio. Ma ti novinari s vremenom pomalo posenile.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/04/2015 : 00:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
sporo citam slabo pamtim brzo zaboravljam


a nisu mi ti giganti ni na prvo citanje bili dobri
sem 4. i 10 ako se dobro sjecam
dobro prva tri su klasici

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7026 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 20/04/2015 : 09:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Čovjekolovac spamuje podforum raznim top listama. Šta kažete da i mi danas otvorimo jedan takav topic i to za najboljeg Bonellijevog junaka?

Ili da stavimo sve to u tjednu temu?
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 20/04/2015 : 10:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ovaj Čovjekolovac spamuje podforum raznim top listama. Šta kažete da i mi danas otvorimo jedan takav topic i to za najboljeg Bonellijevog junaka?

Ili da stavimo sve to u tjednu temu?


To sam baš teo juče da ti predložim.

Znači nikakva tema nedelje, ni slučajno, nego isto ko on.
Udri identičan naslov pa nek topic stoji rame uz rame ovim njegovim.

Da sam moderator sad bi mu zveknuo jedan mesečni ban. Ako on ne čita Nathana, to ne znači da drugi ne čitaju. OK, ne spada u ovih pet najpopularnijih, al ipak zaslužuje mesto šestog najkorisnijeg igrača u ligi.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/04/2015 : 11:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Baš sam misli otvoriti i listu za Nathana, a sad vidim da ste već ovdje došli na tu ideju.
Hajmo, udrite onda sa listom!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 22/04/2015 : 00:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Procitao zadnji specijal #25 Alla deriva

Alla deriva se ne moze prevesti na hrvatski, to je slucaj kad brodu recimo crkne motor ili se desi havarija, pa onda je olupina prepustena da je nose morske struje potpuno nekontrolirano. Samo u Nathanu je to u svemiru, slucaj sa svemirskim kruzerom koji dozivljava teroristicki napad, ali glavna prica ide u drugom smijeru koji necu otkrivati i koji traje do kraja price.

Skolskim rijecnikom autori Eccher/Resinanti, Vicari su polozili sa vrlo dobar, cetvorkom. Meni najbolji specijal u zadnjih desetak godina, a pogotovo u zadnjih tri-cetiri gdje su svi bili uglavnom losi. Emotivna i pitka prica, malo mozda nerealna, ali se cita izuzetno lako i pruza zadovoljstvo. Matt Resinanti i Antonella Vicari prate sa lijepim i preglednim crtezom.

Eccher jako dobro poznaje Nathana i pogadja bit ovog lika. Nadaren je za emotivne trenutke i jako mastovit po pitanju prica. I na kraju nije cudo sto dobiva sve vise prostora i sto polako preuzima glavnu rijec na serijalu. Poslije ovoga slijede 4 broja njegova redovne serije i Le grandi storie #2 i izgleda napokon svijetliji trenutci za Nathana, citam uskoro i ostavljam dojam. I bas sad mislim kakav bi to dream team Bonellija bio da glavnu rijec i kontinuitet vode Serra i Vietti, a da uz njih svoje price pisu Medda, Ostini, Eccher i Secchi, a da se pothitno nogiraju Perniola, Rigamonti, Gualdoni i Piani, pusti snovi

Edit: I kad sam mislio da ce redovna serija oduseviti jer kritike u Italiji su pozitivne broj 283 "Predsjednikovi ljudi" me ostavio poprilicno ravnodusnim. Staticna epizoda u kojoj se citavo vrijeme malo toga dogadja i koja na silu pokusava proizvesti napetost koje u biti nema. Pokusalo se nesto vece, vuku se repovi od rata s Marsom, padaju velike rijeci, nagovjestavaju se moguci potresi na politickoj sceni, a sve rezultira super mlakim trilerom koji ce brzo pasti u zaborav. Cast Eccheru na trudu da malo poveze ono sto drugi ne zele, ali ovdje nije uspio po meni, radnju necu otkrivati jer sve sto bi napisao bi bio ogroman spoiler jer su ovo vec predaleki brojevi. Samo mogu napomenuti da me lik prsate May kao bodyguarda i njeno nazivanje vojnika koji osiguravaju politicke skupove - "vojnicicima" strahovito zivcira da bi najradije pljunuo na njen lik u stripu gdje god se pojavljuje. Crtac Boccanfuso je korektan novi crtac i od njega se ocekuje dosta ubuduce. Cisti i pregledni crtez, ali mi malo fali karizme, smeka, osobnosti, kako hocete, a i kadrovi su sablonski, inace jako dobar.

Kaizoku ou ni ore wa naru!

Edited by - Giuda Ballerino on 23/04/2015 00:54:47
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 23/04/2015 : 14:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Sjajne vijesti dao je prije par dana urednik Guardigli: Alberto Ostini je u pogonu i pise cak tri price, dvije za redovnu seriju koje ce crtati Elena Pianta i "umjetnik" Mario Alberti, te zavrsni cetvrti dio Universo Alfa - Odijel Eurasia koji crta Mario Jannì, koji je zamijena za sjajnu Antonellu Platano koja je na Dragoneru. Lose je da te epizode nece ugledati svijetlo jos jako dugo.

Giardo kaze da jos nije nacrtao naslovnicu za Le grandi storie 3 koji izlazi za godinu dana te da je nacrtao tek 60 od zadanih 220 stranica. Rokovi bi ga mogli ozbiljno stisnuti. Ipak osim naslovnica nece vjerojatno nista drugo crtati do tad.

Kaizoku ou ni ore wa naru!

Edited by - Giuda Ballerino on 23/04/2015 14:43:38
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 23/04/2015 : 14:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Massimo Dall'Oglio, kratka prica s Omegom (van redovne serije)


Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 26/04/2015 : 00:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Sjajne vijesti dao je prije par dana urednik Guardigli: Alberto Ostini je u pogonu i pise cak tri price, dvije za redovnu seriju koje ce crtati Elena Pianta i "umjetnik" Mario Alberti, te zavrsni cetvrti dio Universo Alfa - Odijel Eurasia koji crta Mario Jannì, koji je zamijena za sjajnu Antonellu Platano koja je na Dragoneru. Lose je da te epizode nece ugledati svijetlo jos jako dugo.


Valjda su se sjetili se pokrenuti i popraviti krvnu sliku Nathana.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/04/2015 : 18:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
prva priča u novom almanahu vuče na agenciju alfa... tri nepovezane priče iz Grada koje nemaju veze s gradom i s nathanom... i na kraju samo nekoliko stranica nathana

ali su priče toliko moćne... jedna je aktualna zbog ovih dronova a ostale su esefične...
sve skupa sjajno


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7026 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/04/2015 : 18:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Zar se ti nisi odrekao popratnih izdanja?
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 26/04/2015 : 20:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

prva priča u novom almanahu vuče na agenciju alfa... tri nepovezane priče iz Grada koje nemaju veze s gradom i s nathanom... i na kraju samo nekoliko stranica nathana

ali su priče toliko moćne... jedna je aktualna zbog ovih dronova a ostale su esefične...
sve skupa sjajno




Drago mi je da ti se neko propratno izdanje dopalo. Al kao i uvek ne slažemo se oko kvaliteta.

Očajna ideja, novinar koji skuplja priče sa Prljavog bulevara i ko što si reko, ni jedna nema veze sa tim, Nathan se pojavljuje kao gost (na desetak tabli) u sopstvenom serijalu.

Nijedna priča nije vredna pomena i vidi se da je Medda brzinski sklepao, jer mu je verovatno trebao keš za drogu i kurve.
Najgora je druga pričica sa dva nerazdvojna prijatelja. Čist debilizam; jedan upuca drugog koji već leži na njemu i ne mož da ga pomeri nego i on tu rikne? Molim, pa imaš pištolj bušilicu u ruci, pa polako prospeš creva debelom, rasporiš mu utrobu i čekaš da postane lakši, mislim ne znam ni što gubim vreme na objašnjavanje.
Poslednja pričica, ajd da je pisao Piani il neki drugi trećerazredni scenarista, al Medda da ubaci priču o novoj super rasi ljudi i time uruši Serrin kontinuitet, nemam reči, TUGA!

Crtež bolje da ne pominjem, ne pomaže ni 20-tak tabli jedva prosečnog Bormide.

Sam kraj je dobar, sve ostalo treba brzo zaboraviti.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 26/04/2015 : 20:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Bilo bi zgodno vidjeti Deejev izbor, ali taj tko zna kad će se pojaviti na forumu. A recka mi stoji kod njega preko mjesec dana, šta više kalkulira s objavom...


Evo da pokušam još jednom da pogodim koja je recka pre nego što je Dee objavi:

NN 121-Mreža
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/04/2015 : 20:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Zar se ti nisi odrekao popratnih izdanja?


jesam asteroida i pjescanog odrona

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/04/2015 : 21:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
i da ga je skinuo sa sebe toliko je slab od droge i neuhranjenosti te tuce
da ce nedostatak grijanja samo dovrsiti posao ako i prezivi sve to
nije super rasa peoblem...ovo je evolucija u pitanju :D
znamo da to sporo ide tako da su babserine price :D zasticene

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7026 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/04/2015 : 22:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Bilo bi zgodno vidjeti Deejev izbor, ali taj tko zna kad će se pojaviti na forumu. A recka mi stoji kod njega preko mjesec dana, šta više kalkulira s objavom...


Evo da pokušam još jednom da pogodim koja je recka pre nego što je Dee objavi:

NN 121-Mreža

Samo su 3 starije epizode ostale nerezervirane: 119,121 i 131. Tako da ces ipak sacekati s objavom dok se Dee ne udobrovolji.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7026 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/04/2015 : 21:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Albertijeva postapokalipsa u Makarskoj


Za ovogodišnji MaFest, baš u skladu s temom natječaja za naše osnovnoškolce, stiže nam i fenomenalni plakat izvrsnog Talijana Marija Albertija na kojemu možemo vidjeti kako on zamišlja da će naš svjetionik na Svetom Petru izgledati u postapokaliptičnoj budućnosti... I premda ta budućnost, s ovako razrušenim svjetionikom i ne izgleda baš najljepše, odmah nam je nekako lakše kad vidimo da su tu i Nathan Never i Legs Weaver...

Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 29/04/2015 : 21:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Perniola/Forlini #289


Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/04/2015 : 21:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Pokusavaju sa nekim romantiziranim naslovima igrati na melankoliju iz stripa kako bi privukli ponovno na citanje i kupovinu Nn-a..al nazalost ..skeptican sam...evo naslovnica mi slici na Interstellar sa androidskim pogonom...:-)

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 30/04/2015 : 18:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
broj 94 Ledena dama,
Blackbeard nosi majicu na Sepulturu

stršljen spašen
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/05/2015 : 16:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Jerry znao sam da je Mreža ta recka za koju si dobio inspiraciju. Dobro je da si je ti odradio, jer ne bi bilo zgodno da recenzent nabija gomilu jedinica Nathanu, i time ga smesti među najgore ocenjene stripove na sajtu. Jest da se tamo, u moru Dylanovih epizoda već nalazi Argo 1, ali to i nije pravi Nathan pa nam je lakše.


Jedno tehničko pitanje za tebe: Ako copyImage-pejstam neku sličicu sa neta direktno u Word, hoće li DeeCay to moći da postavi u recenziji na sajt ili mora da se obradi prvo u Photoshopu, pošto fajl nije jpeg?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/05/2015 : 16:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goran split

broj 94 Ledena dama,
Blackbeard nosi majicu na Sepulturu
http://i59.tinypic.com/j5urms.jpg


Opa!

Mada toliko u buducnosti ...? Mozda bi bolje legla u Lazarusu. Ili Nicku ili Juliji.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7026 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/05/2015 : 16:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Mislim da Dee ne bi trebao imati problema s postavkom slike na sajt, ali isto ga pitaj preko PM-a.

Što se tiče Mreže, moja najbrže odrađena recka. Od početka pisanja do slanja Deeju trebala su mi 2.5 dana.
Go to Top of Page
Page: of 568 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.86 seconds. Snitz Forums 2000