forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 19/07/2015 : 12:31:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Orbitalna stanica Beersheba je referenca na bitku iz I. svjetskog rata koja se odigrala na području današnjeg Izraela. TO područje je bilo izuzetno važno jer je imalo mnogo izvora i bunara s pitkom vodom, ali i zbog strateške važnosti grada (kasnije će odavde krenuti napad na Jeruzalem). Bitka se odigrala 31.10.1917. i Britanska konjica je uspjela zauzeti grad. Ako pogledamo usporedbu s Nathanom, ova mala stanica je od ključne važnosti za orbitalne postaje i njezinim padom orbitalne stanice nemaju više pravu obranu.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 20/07/2015 : 21:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Gdje su Nathanovci, kako niste primijetili da ste dobili službenu facebook stranicu:
https://www.facebook.com/NathanNeverSergioBonelliEditore
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/07/2015 : 17:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Gdje su Nathanovci, kako niste primijetili da ste dobili službenu facebook stranicu:
https://www.facebook.com/NathanNeverSergioBonelliEditore

Nemamo fb

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/07/2015 : 00:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Hej Nathanovci
Vraćam se u svijet Nathan Nevera, došla mi neka potreba i u toj potrebi, toliko snažnoj, osjetih neki mir.. Okružena sam nekim starim, dragim brojevima, pripremila sam si olovku i blokić (to obožavam koristiti, usprkos svim tipkovnicama i čudima nekadašnje budućnosti)i idem iznova proći ovaj topic i znam da ću si imati koju bilješku napraviti, a vama ću, ako naiđem na nešto dobro, staro, ovdje izvući da se malo prisjetite. Kako sam žena, reći se može da idem prašinu počistiti od podruma do tavana topica.
Tko zna na što ću sve naići..strepite.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/07/2015 : 02:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Nemam pojma gdje sam, samo znam da vrijeme leti a tek sam na 3. strani
i već imam pitanje jer sam naišla na post člana drogsy-ja na Temi srijedom koja se bavila pitanjem tko je najbolji agent Alfe, na što on kaže:

Jedan jedini - Nathan; ostale fućkaš. No , ono što je me se najviše dojmilo kod svih agenata jest način na koji su ušli u agenciju.

Ima li netko u glavi sažetak, za neupućene, o svim agentima, i kako su to upali u agenciju, jer mi se čini da bi odgovor mogao biti zanimljiv.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/07/2015 : 02:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
I provala dana iz arhive topica za kraj..krepala sam od smijeha

quote:
Originally posted by mladjo

Možda i ne moraš biti potpuno lud da bi okolo nosio glavu osobe koju voliš i na kraju ljubio njene usne, možda samo trebaš imati muda to napraviti...:)


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/07/2015 : 07:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Ima li netko u glavi sažetak, za neupućene, o svim agentima, i kako su to upali u agenciju, jer mi se čini da bi odgovor mogao biti zanimljiv.


Za Andyija i sestre po kalendaru mislim da se nesto pricalo u redovnoj seriji,za seke u specijalcu,AA sam samo jedinicu i peticu procitao i ne vjerujem da je postojala neka info-storija poput flashbackova nego vise kroz dijalog.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 25/07/2015 : 09:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie



Ima li netko u glavi sažetak, za neupućene, o svim agentima, i kako su to upali u agenciju, jer mi se čini da bi odgovor mogao biti zanimljiv.

Legs je bila nepravedno optužena i zatvorena za ubojstvo supruga te ju je Raiser izvukao iz zatvora i zaposlio u agenciji.
April i May su bile kradljivice zajedno sa sestrom June te su otkazale poslušnost svome ocu i prešle u agenciju.
Siggy još otprije poznaje Raisera i ovaj ga je pozvao u agenciju.
Branko je najprije radio probleme Nathanu s napadom na svemirski brod, ali je na kraju prešao na stranu dobra.
Uglavnom, Raiser je za udarnu grupu skupljao sve one koji su imali problem s zakonom ili su morali plaćati račune za liječenje (Nathan) pa nisu previše pitanja postavljali.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/07/2015 : 10:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Just_Charlie



Ima li netko u glavi sažetak, za neupućene, o svim agentima, i kako su to upali u agenciju, jer mi se čini da bi odgovor mogao biti zanimljiv.

Legs je bila nepravedno optužena i zatvorena za ubojstvo supruga te ju je Raiser izvukao iz zatvora i zaposlio u agenciji.
April i May su bile kradljivice zajedno sa sestrom June te su otkazale poslušnost svome ocu i prešle u agenciju.
Siggy još otprije poznaje Raisera i ovaj ga je pozvao u agenciju.
Branko je najprije radio probleme Nathanu s napadom na svemirski brod, ali je na kraju prešao na stranu dobra.
Uglavnom, Raiser je za udarnu grupu skupljao sve one koji su imali problem s zakonom ili su morali plaćati račune za liječenje (Nathan) pa nisu previše pitanja postavljali.



To je to, hvala na odgovoru, premda sam neke već znala, ali sad je sve na jednom mjestu.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7008 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/07/2015 : 23:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Hej Nathanovci
Vraćam se u svijet Nathan Nevera, došla mi neka potreba i u toj potrebi, toliko snažnoj, osjetih neki mir.. Okružena sam nekim starim, dragim brojevima, pripremila sam si olovku i blokić (to obožavam koristiti, usprkos svim tipkovnicama i čudima nekadašnje budućnosti)i idem iznova proći ovaj topic i znam da ću si imati koju bilješku napraviti, a vama ću, ako naiđem na nešto dobro, staro, ovdje izvući da se malo prisjetite. Kako sam žena, reći se može da idem prašinu počistiti od podruma do tavana topica.
Tko zna na što ću sve naići..strepite.


Ohoho, Charlie is back!

I to kako. Obožavam projekte, a pogotovo ovako glomazne. Bogme si uzela veliki kolač, prostudirati gotovo 300 stranica. Pa čime smo to mi zaslužili?
Mislim da ovo zaslužuje svoju tjednu temu. Odnosno ne tjednu već sezonsku temu, tj. temu ljeta. Šta kažeš da ja otvorim ovu temu ljeta, a ti onda samo nabacuj svoje zabilješke? Ja ću pridodavati sve na jedno mjesto.

I nemoj misliti da sam zaboravio. Ostala si dužna članak za "U ponoru pamćenja". To može postati bestseler, samo da je malo uzeti vremena i motivacije za napisati ga.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 25/07/2015 : 23:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
zena na stripovima mi je sumnjiva kao cura na tribinama
nisu tu cista posla

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7008 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/07/2015 : 23:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

zena na stripovima mi je sumnjiva kao cura na tribinama
nisu tu cista posla


Bježi Žalosna Sovo, potjerat ćeš nam jedinu žemsku ovdje.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/07/2015 : 00:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
il je musko ili trazi ovdje muskarca
sto je nemoguce jer ovdje nema muskaraca :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/07/2015 : 00:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

il je musko ili trazi ovdje muskarca
sto je nemoguce jer ovdje nema muskaraca :D



ti..pa ti gunđaš ovdje još od dvijetisućeidesete pobogu, nisi se promijenio nimalo.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/07/2015 : 00:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Hej Nathanovci
Vraćam se u svijet Nathan Nevera, došla mi neka potreba i u toj potrebi, toliko snažnoj, osjetih neki mir.. Okružena sam nekim starim, dragim brojevima, pripremila sam si olovku i blokić (to obožavam koristiti, usprkos svim tipkovnicama i čudima nekadašnje budućnosti)i idem iznova proći ovaj topic i znam da ću si imati koju bilješku napraviti, a vama ću, ako naiđem na nešto dobro, staro, ovdje izvući da se malo prisjetite. Kako sam žena, reći se može da idem prašinu počistiti od podruma do tavana topica.
Tko zna na što ću sve naići..strepite.


Ohoho, Charlie is back!

I to kako. Obožavam projekte, a pogotovo ovako glomazne. Bogme si uzela veliki kolač, prostudirati gotovo 300 stranica. Pa čime smo to mi zaslužili?
Mislim da ovo zaslužuje svoju tjednu temu. Odnosno ne tjednu već sezonsku temu, tj. temu ljeta. Šta kažeš da ja otvorim ovu temu ljeta, a ti onda samo nabacuj svoje zabilješke? Ja ću pridodavati sve na jedno mjesto.

I nemoj misliti da sam zaboravio. Ostala si dužna članak za "U ponoru pamćenja". To može postati bestseler, samo da je malo uzeti vremena i motivacije za napisati ga.



Jerry, bit ću kratka..nastojat ću jer imam još posla nekog i nemam vremena trenutno.

Možda u startu niste vi zaslužili ništa koliko sam ja osjetila želju da čitam od početka zbog sebe i treba mi nešto čime bih se relaksirala i ujedno odvratila misli.

Pa kako ja volim pozdraviti kad negdje dođem, tako i ovdje postom najavim da idem čitati pa mi potom naišla ideja da bih mogla biti i korisna i zabaviti se u jednom.

I kad već krećem na put u prošlost, što ne bih kronološki poredala tjedne teme i navela na kojoj su stranici, pa što ne bih izvukla The best moments of NN topic, pa što ne bih popisala sve sudionike na temi po vremenu pojavljivanja, pa što ne bih izvukla bisere i što ne bih nekog člana upitala što je radio 2010 -2015 na temi, neka pojasni nešto..pa ovo, pa ono i tako nastade to što se desilo.
Jer, mi došlo da podijelim nešto dobro iz prošlosti, pa ovo pa ono i tako nastade ideja, kad već rujem temeljito skoro 300 stranica, da ta avantura iznjedri nešto dobro.
Hommage Nathanovcima koji su obradili Nathana na sve mile načine ali još nitko nije obrado -vas.

Smo se razumjeli?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/07/2015 : 03:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Evo me.
Možemo se dogovorit u hodu što bi ti prebacivao u Temu Ljeta gospodnjeg 2015. i možeš ali ja u startu znam da ako bih sve pisala novim postom to ne bi valjalo jer bih tada natukla mnoštvo postova a ja to doista inače ne volim, ma koliko me manhunter sačekivao u sačekuši od spamanja

Dakle, kroz edit jednog posta, dok mi to vrijeme dozvoli da mogu (a ne znam koliko je to vremena)bih unosila kronološki sve kako naiđem.
- Popis Tjednih tema
- popis sudionika koji su pisali na ovoj temi
- The best moments of NN topic
- moj komentar na nešto s datumom pisanja komentara i stranicom na kom se nalazi to na što se odnosi komentar
-smislitćuusput

Dakle, sve bitno bih u 5 postova ugurala ako može, ako se otegnu otvorim novi post kao II dio i to je to.

Jedino nešto što nije za nikud osim slobodnim stilom pišem u novi post.
I samo me zanima koliko blaga moram biti i nježna jer sam naišla na bisere s kojima bih se tako rado šalila u NN topic - Kronici.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/07/2015 : 04:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Popis Tjednih tema NN topica

-str.3.- 26.05.2010. AGENCIJA ALFA (tko je najbolji agent Alfe?)

-str.4.- 03.06.2010. Psihometabioza

-str.8.- 24.06.2010. FIGHTBALL -sport budućnosti

-str.9.- 01.07.2010. Aristotel Skotos

-str.9.- 07.07.2010. Team up MM & NN

-str.11.-14.07.2010. Libellus number one

-str.11.-21.07.2010. izdanja van regularne serije

-str.14.-30.07.2010. Legs Weaver serijal

-str.14.-04.08.2010. Nathan i žene

-str.15.-11.08.2010. nove Libellus naslovnice

-str.15.-18.08.2010. Team up Nathan Never i Dylan Dog

-str.16.-25.08.2010. film o Nathanu

-str.18,-01.09.2010. gradovi budućnosti




~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 27/07/2015 00:13:42
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/07/2015 : 04:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Lista članova koji su svojim sudjelovanjem dali svoj doprinos NN temi - po redu pojavljivanja

- mladjo
- Lord Vader89
- Ultras
- drogsy
- cronos six
- docA
- risbozg
- Jerry Krause
- Boris
- DeeCay
- Laf
- Tornadomaster
- zeljko
- dessa
- karven
- Bardho
- vope
- bubo
- emirem
- danielp
- Windwalker
- Dermentor
- Elderane84
- Panon
- Djole
- Tex Willer
- Lex No1
- Djuro
- REJS
- feka82
- Paka01
- Split85
- teller
- Dr.GonZo
- DarkPhoenix
- Nathan Summers
- bubo
- Windwalker
- SenG
- King Warrior
- Mihejl
- PJ24MKD
- hrvoje23
- izivko
- darkraver
- Mr.Bushido

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 27/07/2015 00:13:52
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/07/2015 : 04:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
The best moments of NN topic

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/07/2015 : 04:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Kronike iz prošlosti NN topica

pročitajte ovaj davni citat koji, kao da pomalo opisuje današnje, naše vrijeme i neke stvari koje nam se događaju, kao da se ne odnosi na fikciju. Moglo bi ga se jednostavno premjestiti na nekoliko tema u Svaštari i bio bi suvremen.
quote:
Originally posted by mladjo
02.07.2010.str.9.

Nathanov svijet potresaju kontinuirane krize, a poznato je da su ljudi u takvim situacijama skloni ekstremima pa ne treba čuditi što je gradonačelnik deklarirani fašist, a vojska svako malo upletena u afere i politiku grada. Druga stvar poznata za takve prilike je što se ljudi okreću duhovnoj sferi misleći da će na taj način živjeti bolje, prvenstveno sami sa sobom.Krivo. Uglavnom sve tekovine demokracije su ozbiljno narušene a pomak prema bolje se ne nazire? "A i zašto bi?" reći će mnogi. Imali smo šansu. Bilo je pokušaja i to popriličan broj. Očito ljudi nisu zreli za nju. A pojedinci koji imaju moralne norme i inteligenciju da promijene nešto bivaju ugušeni u startu. Što figurativno što doslovno.Danas se još bolrimo za bolje sutra, a strah me da rezultat ne bude budućnost kao u Nathana. Skotos je samo pravi gad na pravom mjestu. "Krivi smo mi" kaže jedna pjesma. Upravo tako. Ne bi to sve bilo moguće da ljudi nisu samodopadna hrpa govana koje nije briga za druge i kojima je svejedno što kriminalci rade sve dok oni imaju svoj televizor, shopping centre i fightball. Skotos je produkt društva i ništa više od toga.Nije ni čudo da nas vanzemaljci još nisu posjetili. Pa tko bi htio imati posla s nama?


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 26/07/2015 18:29:36
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/07/2015 : 04:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Smislitćuvećnešto

p.s. smislila: Zanimljive informacije, spoileri&co

quote:
Originally posted by mladjo
25.05.2010. str.3.

Nathan Never na (domaćem) Web-u
Eto da malo pogledamo šta se "sa strane" piše o našem junaku. Ovo je zanmljivi tekst Matka Vladanovića objavljen na StudentNetu iz 2007. godine i pokazuje lijepu opčinjenost našim junakom. Pročitajte!

quote:
Originally posted by mladjo
03.06.2010. str. 4.
Saga o Bratstvu sjene (Ultra Sapiensi, Biodroidi, Gabriel, Raven...( U procesu)
Spoiler! Spoiler! Spoiler!

Pazite, možda saznate više nego što želite:))
Nepoznata inteligencija, bestjelesna bića u potrazi za tijelom koje će ih moći primiti, bivaju otkrivena na jednom asteroidu od strane ljudi.


quote:
Originally posted by DeeCay
09.06.2010. str.6.

Kad se već razbacujemo informacijama, puknut ću ja i dijelove svoje stare recke... Spoileri? Zapravo je ovo negdje do 45. epizode, što je info koji bi svako tko je barem malo u NN univerzumu morao poznavati.


quote:
Originally posted by Jerry Krause
23.10.2010. str.12.

Inspiriran zeljkovim prijedlogom za pisanjem partikularnih subplotova u Nathanovom serijalu i DeeCayevim izvršenjem istih, evo jedan, nadam se, zanimljiv dio Nathanova života koji ipak nije u središtu Nathanova serijala, ali kako je čitav serijal jedan veliki spoiler, igra važnu ulogu u Nathanovom životu.
Pa nek netko nakon ovog posta kaže da je Dylan Dog najveći zavodnik u Bonellijevaca.:)
P.S. evo mladjo inspiracije za jednu od tema srijedom :)
Dakle, idemo kronološki
-NATHAN I ŽENE



quote:
Originally posted by DeeCay

24.08. str.16.
Megagradovi, metropole budućnosti: 1. dio
Metropola Nathana Nevera, megagrad poznat još kao i Istočni grad, nastao je po obrascu ranijih vizualnih ikona cyberpunk pokreta; a kako se dalje uklapa u svijet drugih megagradova pročitajte ovdje…
http://www.stripovi.com/index.asp?page=magazine-view&ID=152



quote:
Originally posted by DeeCay

30.08.str.17.
Megagradovi, metropole budućnosti: 2. dio
http://www.stripovi.com/index.asp?page=magazine-view&ID=153



quote:
Originally posted by DeeCay
07.09. str.19.

Još jedan tekst o Nathanovom univerzumu, a koji se bavi prvima dvjema epizodama. Obiluje spoilerima, pa tko nije čitao, nek se smatra upozorenim!
http://www.stripovi.com/index.asp?page=magazine-view&ID=155
"Od danas se, kaže, fantastika u stripovima za nas zove Nathan Never. Bit će tako i za vas. Popnite se na brod. Polijećemo prema budućnosti."



~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 27/07/2015 00:43:44
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/07/2015 : 04:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Smislitćuvećnešto II dio

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/07/2015 : 04:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dakle, rezervirala sam si prostor i time je moja priprema za putovanje u prošlost Kronikama budućnosti gotova.
Samo ću reći, tako mi bog pomogao, nadam se da neću putem postati poput autora ove teme koji je sve nešto započeo, ništa dovršio

Da samo vidite kakvo je (ne)vrijeme vani, nebo ima light-show, srećom ne blizu mene, ali je pravo vrijeme za ovo putovanje.
Što još.eto vam moja lansirna glazba.

https://www.youtube.com/watch?v=mBDNn51m0lM

Noć.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/07/2015 : 23:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote

Nijema.
quote:
Originally posted by mladjo
Šta mislite o tome i bi li kupovali HC izdanja Legs Weaver?


quote:
Originally posted by feka82

izgleda radi njenih sisa samo :)


quote:
Originally posted by mladjo

Sise nisu HC nego su fine prirodne


quote:
Originally posted by zeljko

sumnjam da bih kupovao legs





2010. str.14.tema: Legs Weaver serijal

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 26/07/2015 23:22:59
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/07/2015 : 00:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by mladjo
Što se tiče svijeta/Grada Nathana Nevera, po meni je glavni problem što se nije više vremena posvetilo samoj strukturi između razina, tj sam presjek Grada po razinam i načini transporta između njih trebali su biti bolje riješeni.


Tu si u pravu, kao i mnogi drugi koji su se to pitali. To je Djole objasnio usporedbom da je kao Serra kopirao više Claremonta (koji nije obraćao pažnju na te stvari), nego Tolkiena ili nekih drugih strip autora, što se tiče izgradnje i vizualizacije svijeta. Vietti je to ispravio jako nakon pada Uranije odnosno u zadnjih stotinjak epizoda, posebno s ovim Universo Alfa serijalom.
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=24904&SearchTerms=nn

Primijetio sam da je dosta prikaza grada u stripu napravljeno onako panoramski, bez uključivanja pogleda odgore da se vide razine uključivo. Najzagonetnije mi je to da postoji prometni tunel koji vodi na druge razine, a koji nikada nije prikazan kako ide vertikalno, spiralno, kako već, prema dolje - nego kao obična autocesta, horizontalno. Ili neki tipovi dizala za pješački prolaz kroz razine.

Da je piramidalno građen grad, ili s više vrhova na nekim mjestima, samo na nekim mjestima bilo bi npr. svih 7 razina, a na nekima puno manje pa bi se moglo mjestimično objasniti horizontalni prometni trak.



Da li se u ovih par godina razriješio misterij povezanosti razina?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.8 seconds. Snitz Forums 2000