forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 568

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 29/08/2015 : 15:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Jerryu bi trebali na sedmoj razini podignuti spomenik.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/08/2015 : 15:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Zadnju recenziju procitam kad mi dodje strip i onda dam ocjenu...
Cestitam clanovima na hyperprodukciji recenzija!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 29/08/2015 : 18:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Je ali Nathan mu je uvijek zalupio vratima u uredu i
Reiser se nije nikada usudio na to reagirati.

A ovdje je Kid puno njeznije reagirao pa dobio ban. Mladjo ne drzi inat.

Jerry ti kao vodeći frajer za NN bi trebao baciti anatemu na mladja ili shizmu dok se ne pokaje

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/09/2015 : 08:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

In the distant future, the raging war of the Dark!

AGENZIA ALFA 35
Frequency: Quarterly
Release: 24/10/2015
Story and Screenplay: Alexander Russo, Stephen plans and Mirko Perniola
Artwork: Alessandro Russo and Richard Chiereghin, Andrea Bormida and Silvia Corbetta, Patrizia Mandanici.















Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/09/2015 : 15:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Jesu to oni ratovi s Mračnima koje najavljuju već dugo vremena?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 01/09/2015 : 16:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Ove žene ratnice imaju previše robe na sebi po mojem mišljenju.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 01/09/2015 : 21:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Meni ovo djeluje kao neki fantasy i rip-off rata s tehnodroida, dakle ne baš dobro.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/09/2015 : 21:12:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
treca stranica vuce na novog martij

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 01/09/2015 : 22:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Ovo se dogadja u dalekoj buducnosti i nema veze s tehnodroidima. Ovo je drugi nastavak oe tri

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 01/09/2015 : 22:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Kakav je prvi nastavak?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 01/09/2015 : 22:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Kakav je prvi nastavak?



Uzasan, a ideja je Serrina, dok se scenarija uhvatio Zagor otpadak Alessandro Russo.

Dogodine u ovo vrijeme bi trebao ici treci i zavrsni dio i postoje naznake da bi to mogao biti i posljednji nastavak Agencije Alfa. Ta edicija je vec dugo na izdisaju, a postoje i dva razloga zbog kojeg bi to moglo biti tako.

Prvi je taj sto se odlucilo na poboljsanje kvalitete redovne serije. Dvadesetpetogodisnjica je dogodine, broj 300, slavlje i ide se u drugoj polovici godine mnogo ozbiljnije nego dosad. Kako se dakle ide na poboljsanje, nakupilo se prilicno puno prica koje su po rijecima urednika Guardiglia za "smaltire" sto je talijanski izraz za zbrinjavanje i preradu otpada, smeca. Dakle islo bi se s tim pricam koje su smece van redovne serije i to u maxije, sto bi znacilo od 2017. povecanje na tri maxija godisnje i moguce ukidanje Agencije Alfa. Drugi razlog je sto se najvaljuje koncentracija iskljucivo na Nathana sto opet dovodi do ukidanja priglupih prica iz Agencije Alfa sa Brankom, May, Valkyrama, sranjima... i do povecanja Nathanovih prica kroz maxije naravno.

Kaizoku ou ni ore wa naru!

Edited by - Giuda Ballerino on 01/09/2015 22:32:03
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 02/09/2015 : 02:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Ovo se dogadja u dalekoj buducnosti i nema veze s tehnodroidima. Ovo je drugi nastavak oe tri

a ko je reko da ima? Mislio sam na koncept rata u dalekoj budućnosti protiv "nadbića".

Go kneel and weep
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/09/2015 : 10:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Meni ovo djeluje kao neki fantasy i rip-off rata s tehnodroida, dakle ne baš dobro.


Glavno da nisu stvorili sami sebe i poslali se u prošlost (ko Tehnodroidi i Štovani). Onda mi je to ok.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/09/2015 : 23:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Dosta je bilo odmora i kupanja, sljedeći tjedan počinjemo s novim temama tjedna. Imam ih dosta u glavi, pa ih prikačim ovaj tjedan.

Samo se nadam da će imati tko o njima pisati. Jer koliko vidim:

- thekide nakon izlaska iz robije pobjego u Grčku
- emirem se samobanirao (ne znam čemu sve ovo)
- bjelolasica otiš'o loviti Crnogorke
- mladjo troši energiju za lov na forumske delikvente umjesto da se prebaci na NN konverzaciju
- Čarlica nije pouzdana s tjednim temama
- Giuda voli zadirkivati moderatore

Dee i drogsy su malo postali aktivniji u zadnje vrijeme, pa se uzdam u njihovu veću aktivnost. Uglavnom bit će vruća jesen, jer se nadam da ću ovu zalutalu vojsku usmjeriti na pravi NN put.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 02/09/2015 : 23:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Dosta je bilo odmora i kupanja, sljedeći tjedan počinjemo s novim temama tjedna. Imam ih dosta u glavi, pa ih prikačim ovaj tjedan.

Samo se nadam da će imati tko o njima pisati. Jer koliko vidim:

- thekide nakon izlaska iz robije pobjego u Grčku
- emirem se samobanirao (ne znam čemu sve ovo)
- bjelolasica otiš'o loviti Crnogorke
- mladjo troši energiju za lov na forumske delikvente umjesto da se prebaci na NN konverzaciju
- Čarlica nije pouzdana s tjednim temama
- Giuda voli zadirkivati moderatore

Dee i drogsy su malo postali aktivniji u zadnje vrijeme, pa se uzdam u njihovu veću aktivnost. Uglavnom bit će vruća jesen, jer se nadam da ću ovu zalutalu vojsku usmjeriti na pravi NN put.



Uh pa nije bas moderatore jer ne prastaju. Nema vise zajebancije ni sa solarom a kamoli sa ovom dvojicom, tako da se suzdrazavam do daljnjega da se ne kacim.

Inace da igram tenis bio bih ON

LEGENDA



Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/09/2015 : 23:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Dosta je bilo odmora i kupanja, sljedeći tjedan počinjemo s novim temama tjedna. Imam ih dosta u glavi, pa ih prikačim ovaj tjedan.

Samo se nadam da će imati tko o njima pisati. Jer koliko vidim:

- bjelolasica otiš'o loviti Crnogorke


1) Odlazim 14.9. i vraćam se 20.9.
2) Bolje da ti moja cura ovo ne vidi jer ćeš biti žrtva za Kali.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/09/2015 : 00:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Dosta je bilo odmora i kupanja, sljedeći tjedan počinjemo s novim temama tjedna. Imam ih dosta u glavi, pa ih prikačim ovaj tjedan.

Samo se nadam da će imati tko o njima pisati. Jer koliko vidim:

- bjelolasica otiš'o loviti Crnogorke


1) Odlazim 14.9. i vraćam se 20.9.
2) Bolje da ti moja cura ovo ne vidi jer ćeš biti žrtva za Kali.


Što joj daješ da čita. Btw, gorivo palo na 1.91.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/09/2015 : 00:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Dosta je bilo odmora i kupanja, sljedeći tjedan počinjemo s novim temama tjedna. Imam ih dosta u glavi, pa ih prikačim ovaj tjedan.

Samo se nadam da će imati tko o njima pisati. Jer koliko vidim:

- thekide nakon izlaska iz robije pobjego u Grčku
- emirem se samobanirao (ne znam čemu sve ovo)
- bjelolasica otiš'o loviti Crnogorke
- mladjo troši energiju za lov na forumske delikvente umjesto da se prebaci na NN konverzaciju
- Čarlica nije pouzdana s tjednim temama
- Giuda voli zadirkivati moderatore

Dee i drogsy su malo postali aktivniji u zadnje vrijeme, pa se uzdam u njihovu veću aktivnost. Uglavnom bit će vruća jesen, jer se nadam da ću ovu zalutalu vojsku usmjeriti na pravi NN put.



Uh pa nije bas moderatore jer ne prastaju. Nema vise zajebancije ni sa solarom a kamoli sa ovom dvojicom, tako da se suzdrazavam do daljnjega da se ne kacim.

Inace da igram tenis bio bih ON

LEGENDA





Nije mi mrzak iako ga svijet baš u zadnje vrijeme i ne voli. Što na pameti to i na jeziku. Volio bih i da je onaj moj Ercegovac Čilić malo življi, a ne onakva kamilica od čovjeka. Jesi li i u private life ovakav?
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 03/09/2015 : 00:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by bjelolasica
1) Odlazim 14.9. i vraćam se 20.9.
2) Bolje da ti moja cura ovo ne vidi jer ćeš biti žrtva za Kali.


Što joj daješ da čita. Btw, gorivo palo na 1.91.

Ovo ne vidi znači još nije vidjela i bilo bi dobro da ne vidi. Ovo je vidjela je sasvim drugačije.

Joj da ja moram objašnjavati gramatiku

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 03/09/2015 : 00:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Nije mi mrzak iako ga svijet baš u zadnje vrijeme i ne voli. Što na pameti to i na jeziku. Volio bih i da je onaj moj Ercegovac Čilić malo življi, a ne onakva kamilica od čovjeka. Jesi li i u private life ovakav?




Imam istu visinu ko taj majstor (193cm), al sam prilicno svijetliji, nisam Ganci. Kad igram na nogomet s ekipom ili prije basket ponasam se poprilicno slicno

Kaizoku ou ni ore wa naru!

Edited by - Giuda Ballerino on 03/09/2015 00:15:01
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/09/2015 : 00:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Počela prodaja ovih kratkih priča. Nakon pola sata s 300 palo na 99 primjeraka. Ima nade za Nathana.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 03/09/2015 : 01:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Dobro da nisam zasp'o :)

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 04/09/2015 : 14:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam zadnje dvije libellusove knjige, naveliko hvaljene "Orbitalne ratove" i moram priupitati...jesam li ja prvi kojem ove epizode nisu ništa posebno?
...iskreno jedino što me je oduševilo u ovim epizodama,a mislim da je to bio i jedan od ciljeva u scenariju za orbitalne ratove je odstranjivanje (smrt) "glazbenog" dijela Agencije Alfa jer su Nathanove epizode u kojima postoje vinjete sa "glazbenim" dijelom (šest sisa) Agencije Alfa naveliko gubile na ozbiljnosti cijele priče pošto su mi takve pojave davale neki nepotreban japanski manga štih.
Kod mene su i dalje svojom kvalitetom prva tri giganta s tehnodroid sagom na vrhu kada govorimo o Nathanovom univerzumu...
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 04/09/2015 : 14:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Bez uvrede, oki, ali koliko sam do sada imao prilike vidjeti čitajući tvoje dojmove, tebi je rijetko
quote:

koji strip neš' posebno

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 04/09/2015 14:26:17
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/09/2015 : 17:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Bez uvrede, oki, ali koliko sam do sada imao prilike vidjeti čitajući tvoje dojmove, tebi je rijetko
quote:

koji strip neš' posebno


Onda je Oki mazohist sa stripovima.

Dobro, sve je stvar kriterija i karaktera čitatelja. Čovjek se ne razbacuje tolikim emocijama pri čitanju kao mi. Tako da osrednje ocjene ne znače da mu se nije svidjelo. Jednostavno se ne želi razbacivati tolikim epitetima inače bi ga stvarno proglasili mazohistom što čita konstantno Nathana, a ne daje dobre ocjene. ;)
Go to Top of Page
Page: of 568 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000