forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/01/2016 : 18:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Tri zlatne godine?
Onda tri lose?
Pa godina nezaborava?💸💸💸💸💸

Zvuci kao zlatno doba nijemog filma!😆
Do tada cemo gledati holo-filmove u kinu...😆

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 28/01/2016 : 18:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Tri zlatne godine?
Onda tri lose?
Pa godina nezaborava?💸💸💸💸💸

Zvuci kao zlatno doba nijemog filma!😆
Do tada cemo gledati holo-filmove u kinu...😆


Pa ti gledaj holo-filmove, a mi ćemo da vrtimo crno-beli papir.

Nego bolje nam objasni ovo:
quote:
Originally posted by emirem

Kao sto sam napisao jednom ovu godinu smanjujem bonelli bar jednog strip junaka, a Zagora gasim na prvoj slijedecoj prici sa zavrsetkom..nadam se da izdavac ne cita,jer ce se nastavljati unedogled.
Dyd ide dalje, njegovi kolorci, NN samo prvi "nulti" brojevi.




Nisam baš razumeo - jel to odustaješ od reprint brojeva ili samo njih kupuješ?
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/01/2016 : 20:50:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
@thekide: Tooooooooooooooooooooooooooooo care, neka si stavio onaj komentar gušim se od smjeha

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/01/2016 : 20:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Za thekidea..
Ostat cu na reprintima koliko god dugo trajalo da ugledaju svjetlo dana.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 28/01/2016 21:43:49
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/01/2016 : 23:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

@thekide: Tooooooooooooooooooooooooooooo care, neka si stavio onaj komentar gušim se od smjeha


Je li ovo najduži komentar na recenziju na sajtu ikad?
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/01/2016 : 23:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ni blizu, za neke od mojih ovo je tek uvod.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/01/2016 : 00:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
A da, na tebe sam zaboravio. Uvijek sam se pitao zašto tolika potrošnja energije na onako duge komentare, odnosno mini recenzije od tebe. Radije ih potroši na konkretne recenzije nekih epizoda.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/01/2016 : 00:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Šuti čovječe, još mi samo treba da te thekide čuje i sjeti se one dvije rezervacije koje vučem od prošle godine.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 29/01/2016 : 19:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Šuti čovječe, još mi samo treba da te thekide čuje i sjeti se one dvije rezervacije koje vučem od prošle godine.


Ništa ja nisam zaboravio, taman sam hteo ovih dana da idem po kućama da vidim ko piše, a ko samo visi po forumu.

Znači olovku u ruke i piši, a ne da mi tu meriš ko ima duži
komentar na recku.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/01/2016 : 20:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/01/2016 : 21:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
DeeCay, rijesi zagonetku! :-)





"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/01/2016 : 22:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Emirem ko neki dječarac koji ne može dočekati svoj prvi javni solo nastup. Dosad je nastupao u zboru, a sad ne može dočekati kad će doći na red.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/01/2016 : 22:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Sjećam se još kada sam ja pisao svoju drugu recenziju. Prvo sam čekao dva tjedna da je dobijem na doradu, nakon toga 2 tjedna da dobijem odgovor da je sve ok, a nakon toga još dva tjedna do objavljivanja, tako da emireme, pomalo, pomalo... kak se veli

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/01/2016 : 22:49:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Meni je Dee u prvoj recenziji tražio gramatičke greške samo da pošalje recku na doradu. Ko fol želio je biti strog prema debitantu, a nije znao da sam uvijek imao 5 iz gramatike.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/01/2016 : 23:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

ne može dočekati svoj prvi javni solo nastup.



Kao sto sam vec pisao oko toga i nije neka velika recka.
Mene zanima kompletni izgled, kako drugi pisu i kako ce to izgledati u cijelini.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/01/2016 : 23:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Prvo sam čekao dva tjedna da je dobijem na doradu, nakon toga 2 tjedna da dobijem odgovor da je sve ok, a nakon toga još dva tjedna do objavljivanja



Bas sam gledao "Martian"-a i da upotrijebim izraz iz filma...dva svjetlosna tjedna za prijem zahtjeva i dva svjetlosna tjedna za odgovor.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 30/01/2016 : 00:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Meni je Dee u prvoj recenziji tražio gramatičke greške samo da pošalje recku na doradu. Ko fol želio je biti strog prema debitantu, a nije znao da sam uvijek imao 5 iz gramatike.


Eh, to su bila vremena, kad je DeeCay vodio računa o svakoj sitnici. Niko nije mogao da mu podmetne ispodprosečan text.

Par godina kasnije kriterijum mu je toliko opao da kad sam ja počinjao, pre godinu dana, komentar na prvu recku je glasio otprilike ovako:
Oho-ho, pa ti znaš skoro sva slova abecede. Primljen si!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/01/2016 : 01:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
I meni je Dee odbio prvu recku glat odmah i poslao na doradu. Ja sam se bio skroz demoralisao i mislio sam da batalim ali sam ipak promenio ono sto mi je rekao i doradio malo i ispala je dobro recenzija. Za drugu vec nije imao nikakvih zamerki.

Edited by - going going on 30/01/2016 01:51:33
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/01/2016 : 14:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Meni je Dee u prvoj recenziji tražio gramatičke greške samo da pošalje recku na doradu. Ko fol želio je biti strog prema debitantu, a nije znao da sam uvijek imao 5 iz gramatike.


Eh, to su bila vremena, kad je DeeCay vodio računa o svakoj sitnici. Niko nije mogao da mu podmetne ispodprosečan text.

Par godina kasnije kriterijum mu je toliko opao da kad sam ja počinjao, pre godinu dana, komentar na prvu recku je glasio otprilike ovako:
Oho-ho, pa ti znaš skoro sva slova abecede. Primljen si!



Nema me jedno vrijeme, i odma mi se priča iza leđa! ;) Prije sam puno detaljnije sve pročitavao i ispravljao, i nervirao se; no kasnije sam spoznao da neke stvari ne možeš promijeniti (kod Jerryja ;)) Daj kid-E, odlično si napravio prvu recku, nemoj sad tu lažne skromnosti... ;)

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/01/2016 : 14:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

DeeCay, rijesi zagonetku! :-)



Želiš li mi reći da si poslao recku? Ako jesi nisam je dobio... Kamo si je poslao?
Čak štoviše, zavirio sam u Junk mail, i našao neku drugu recku ne vezano uz tvoj mail.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/01/2016 : 14:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Mislim da smo zaokružili konačno ovim dvjema recenzijama ciklus Orbitalnih ratova...

Pad Uranije
Nathan Never
NN LIB 54 | 280 str.


Rat između Zemlje i Orbitalnih stanica u punom je tijeku! Orbitalna flota Ade Morgan lansira potpuni napad na svemirske ciljeve, dok Mr. Alfini huservi kreću na kopnene ciljeve. Zemaljska svemirska flota više je nego spremna suočiti se s neprijateljem. No rat se neće dobiti nužno silom, tako da naši junaci moraju pribjeći snalažljivosti i lukavosti kako bi spriječili daljnje raspirivanje…




Tajna tuđinskog stvorenja
Nathan Never
NN LIB 49a | 96 str.

Neprijatelj se infiltrirao u redove zemaljske vojske i polagano širi svoj utjecaj među višim časnicima kako netrpeljivost između Zemlje i Orbitalnih stanica raste. Kao slaba točka pokazat će se proždrljivi tuđinac Viiku, i svaka od strana pokušat će ga iskoristiti za svoje interese…


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/01/2016 : 15:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by emirem

DeeCay, rijesi zagonetku! :-)



Želiš li mi reći da si poslao recku? Ako jesi nisam je dobio... Kamo si je poslao?
Čak štoviše, zavirio sam u Junk mail, i našao neku drugu recku ne vezano uz tvoj mail.


Crvotočina...

U pravu si emireme, za sve je kriva crna rupa.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/01/2016 : 15:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Nema me jedno vrijeme, i odma mi se priča iza leđa! ;) Prije sam puno detaljnije sve pročitavao i ispravljao, i nervirao se; no kasnije sam spoznao da neke stvari ne možeš promijeniti (kod Jerryja ;)) Daj kid-E, odlično si napravio prvu recku, nemoj sad tu lažne skromnosti... ;)


Kid otkida s tekstovima, samo ima jednu veliku manu. Toliko ga iscrpi jedna recenzija, da je na infuziji sljedećih tjedan dana.

Uvijek mu govorim, smanji doživljaj kad pišeš recke, ne možeš svakako izgubiti na kvaliteti. Ali uvijek isti odgovor od njega:

"Ali šta ću ako mi Dee odbije tekst. Mislim da to moj visok tlak ne bi mogao izdržati."
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/02/2016 : 13:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Kid otkida s tekstovima, samo ima jednu veliku manu. Toliko ga iscrpi jedna recenzija, da je na infuziji sljedećih tjedan dana.



Ha, pa grešiš u jednoj stvari. Ja na infuziji uvek završim isključivo zbog Nathanovih recki. Tu tražim maximum od sebe i potrošim mnogo energije. Evo već dve nedelje buljim u prazan papir i ne znam kako da počnem recku NN155, kad je na temu Salomona sve već rečeno u prethodnim nastavcima. Tako da dižem ruke dok se ne napunim energijom, tamo negde na leto.

A sad ću eventualno da piskaram neku laganu western epizodu.
Tu nema šta puno da se mozga.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/02/2016 : 09:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Ha, pa grešiš u jednoj stvari. Ja na infuziji uvek završim isključivo zbog Nathanovih recki. Tu tražim maximum od sebe i potrošim mnogo energije. Evo već dve nedelje buljim u prazan papir i ne znam kako da počnem recku NN155, kad je na temu Salomona sve već rečeno u prethodnim nastavcima. Tako da dižem ruke dok se ne napunim energijom, tamo negde na leto.


E nećeš mi se tako lako izmigoljiti. Pa kakav je problem sa Salomonom? Fino privedeš Rujuovu trilogiju kraju bez prevelikog pametovanja, jer je ionako dosta o tome rečeno kroz Deejevu i moju recku. Ali ne, ti opet odlučio sve iskomplicirati nekim opsežnim informacijama iako za to nema nikakve potrebe. Pa ne mora svaka NN recka biti takva da istreseš čitavu dušu. ;)

Nego fino olovku u ruke i piši. Ako već nema odmah inspiracije za ovu onda uzmi recimo, Buduće živote (fina inspirativna recka) ili Poslije apokalipse. Zašto ne uzeti u ruke tvoju najveću recku?!
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.01 seconds. Snitz Forums 2000