forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/02/2017 : 17:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Pročitan "Budući naraštaj". Što reći nego veliki naklon!

I svakome tko misli ovo propustiti moram istaći da ima i te kako veze s kontinuitetom cijelog serijala tako da ovo mora biti obavezno NN štivo.
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



411 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 05/02/2017 : 23:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by Odoakar

Vidim da su ovdje svi hardcore fanovi NN, iako nisam dosad bio na stripovi.com forumu brojim i sebe među takve.


Dokaži da si hardcore i ostavljaj ovdje redovno postove.

Inače slabo ti je ovdje ostalo tvrdokornih fanova, možda 2-3. Ostali su ili žalosne sovuljage, ili u krizi identiteta u vezi Nathana ili softići koji biraju samo određene epizode.



Bas citam stare postove u ovoj temi zadnja dva dana, ima dosta dobre diskusije i informacija, čini mi se da bi se isplatilo redovno pojavljivati tu.

Meni je NN i dalje vrh Bonelli stripova, dok sam bio mlađi sam skupljao ama baš sve junake, ali nekako sam jedino uz Nathana ostao. Sigurno da ima varijacija u kvaliteti, ali malo drugih stripova ima glavnom junaka sa značajnim manama i nedostatcima. Daje jednu posebnu dimenziju stripu.

Trenutno kupujem sve što se izda, iako mi Alfe i nisu neki vrh, ali opet me zabave.

Vjerujem u Nathana, pokušavam što manje pratiti reakcije na talijanska izdanja da mi bude veći gušt čitati kad kod nas izađu, tako da ne znam je li u međuvremenu opao u kvaliteti ili ne. Zasad je još jako dobar.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 06/02/2017 : 15:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Pročitan "Budući naraštaj". Što reći nego veliki naklon!

I svakome tko misli ovo propustiti moram istaći da ima i te kako veze s kontinuitetom cijelog serijala tako da ovo mora biti obavezno NN štivo.



Slažem se sa gore napisanim, dobra priča. Muka će biti čekanje da se zaokruži cjelina, mada se uzdam u brzi Libelusov ritam. U međuvremenu degustacija epizoda iz NN svijeta će ublažiti patnju...

...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/02/2017 : 17:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Nathan u 2017., link:

http://www.sergiobonelli.it/news/2017/02/06/gallery/nathan-never-2017-1000589/

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/02/2017 : 17:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Nathan u interpretaciji Piccatoa mi je vrlo interesantan!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/02/2017 : 17:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
NN SR 177 Bijeli cirkus

Vietti/Mandanici



Tko kaže da Vietti ne zna napisati i koju lošiju priču u ovom razdoblju. ;) Prije sljedeće epizode koja je opet u punom kontinuitetu Vietti se odlučio opet vratiti Bijelom gradu i napraviti epizodu koja je više za popunjavanje rupe u serijalu. Dosta nemaštovito i zbrzano napravljeno s dosta rupa u scenariju. Eto nam opet Diane Weston u dosta forsiranom pojavljivanju bez velike svrhe. Upoznajemo i moćnog Kurska, a sami rasplet mi najviše ide na jetru s dosta jeftinim Nathanovim dolaskom na glavno poprište. A što tek reći za Nathanove izljeve gnjeva na kraju prema jadnoj maloj mutantici. Ne, to nije naš Nathan, to je neki Nathan grozni koji je očito duboko usađen u njemu. ;)

Još jednom mi je šteta što onaj gigant G 11 "Crno srce" nisam čitao nakon svih silnih epizoda (pa tako i ovom) koje su činile jednu veliku slagalicu prije čitanja ovog giganta. Ovo je jedini gigant koji u stvari ne bi trebali čitati prije nego uhvatimo sve ove epizode prije njega.

6/10
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



411 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 08/02/2017 : 18:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Malo sam bio u gužvi zadnjih dana, mislio stignem ja to na vrijeme kupit, međutim AA15 se rasprodala u webshopu a i u Asteroidu B612. Da nije možda vrijeme da se podigne naknada za nekih 20-30 komada?

Za popizdit, sad je moram hvatat po aukcijama i interliberima.

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 09/02/2017 : 09:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar

Malo sam bio u gužvi zadnjih dana, mislio stignem ja to na vrijeme kupit, međutim AA15 se rasprodala u webshopu a i u Asteroidu B612. Da nije možda vrijeme da se podigne naknada za nekih 20-30 komada?

Za popizdit, sad je moram hvatat po aukcijama i interliberima.




Misliš valjda na AA 14? Pa sigurno ga ima u nekoj striparnici po Hrvatskoj samo se se bojim da nije ona cijena akcijska iz prva 2 mjeseca. U svakom slučaju vrijedi se potruditi za ovu knjigu.
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



411 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 09/02/2017 : 13:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by Odoakar

Malo sam bio u gužvi zadnjih dana, mislio stignem ja to na vrijeme kupit, međutim AA15 se rasprodala u webshopu a i u Asteroidu B612. Da nije možda vrijeme da se podigne naknada za nekih 20-30 komada?

Za popizdit, sad je moram hvatat po aukcijama i interliberima.




Misliš valjda na AA 14? Pa sigurno ga ima u nekoj striparnici po Hrvatskoj samo se se bojim da nije ona cijena akcijska iz prva 2 mjeseca. U svakom slučaju vrijedi se potruditi za ovu knjigu.



Uspio sam na kraju naći u Splitu, http://stripovicolumbo.com/#sort=relevance&desc=false&page=1&results=5, šalju poštom srećom. Malo će me skuplje doći, al tako mi i treba.

Asteroid b612 više nemaju, ali možda bude idući tjedan, ako netko ne dođe po rezervacju. Stripovi na kvadrat nemaju više. Obišao sam još par mjesta gdje se ponekad znalo pojaviti libellus stripova, ali ništa.

Iskreno nisam očekivao toliku potražnju za Alfom, ali eto, sad znam da i za to ubuduće ide rezervacija.
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 09/02/2017 : 13:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
nemoj se isto tako zaribati i sa ovim maxi nathanom 2; i taj ce se vjerojatno jako brzo rasprodat
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/02/2017 : 14:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
prodat i uskoro jeftino na aukcijama

konačno pravi sf u nathanu
preživjeli s titana

da nije onih pretorijanaca mogla bi biti stand alone epizoda za pamćenje

svemir i kolonizacija... prave ideje i jedini pravac

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

AlenT
New Member



Croatia
179 Posts

Member since 19/11/2009

Posted - 09/02/2017 : 14:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddjuro

nemoj se isto tako zaribati i sa ovim maxi nathanom 2; i taj ce se vjerojatno jako brzo rasprodat



Može moj primjerak uzet, ja neću kupovati Maxije :D
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 09/02/2017 : 15:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AlenT

quote:
Originally posted by maddjuro

nemoj se isto tako zaribati i sa ovim maxi nathanom 2; i taj ce se vjerojatno jako brzo rasprodat



Može moj primjerak uzet, ja neću kupovati Maxije :D


Aha, ti spadaš u softiće.
Go to Top of Page

AlenT
New Member



Croatia
179 Posts

Member since 19/11/2009

Posted - 09/02/2017 : 15:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
Nkad sam soft, nekad hard, takav je život
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



411 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 09/02/2017 : 16:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddjuro

nemoj se isto tako zaribati i sa ovim maxi nathanom 2; i taj ce se vjerojatno jako brzo rasprodat



E to definitivno ide rezervacija, kao i za zadnji maxi.

Nego, lagano čitam stare NN brojeve i sinoć ponovno pročitao Državnog Neprijatelja...to mi je daleko najgori NN strip, skoro pa nečitljivo. Scenarij totalno pogubljen, ne samo u toj epizodi nego gazi i po hrpi drugih epizoda. Hadija je pretvorena u bezličnu osobu bez povjerenja prema osobi koju voli i koja je cijenjeni i hvaljeni agent. Pa i Aristotel Skotos bi pomislio da Nathanu netko smješta, a ne ostaviti ga tako na vjetrini.

Iskopao sam rezenciju tu na portalu i autor je u potpunosti pogodio s kritikom.

Nastavljamo na iduću epizodu dok poštom ne stigne AA.

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 09/02/2017 : 23:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

konačno pravi sf u nathanu
preživjeli s titana

da nije onih pretorijanaca mogla bi biti stand alone epizoda za pamćenje

svemir i kolonizacija... prave ideje i jedini pravac


Ajde željkec ubaci onda komentar u recenziji ove epizode. Sramota me da nakon mjesec i pol dana nitko nije ostavio komentar. Častim te ćevapima kad dođem u Sarajevo.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/02/2017 : 18:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Nista. Gone with the wind.
Nisam rezervirao NNMX2 nisam stigao od posla i privatnih sitnica, zaboravio. Ali zato Dydovi i Tex kolorac idu.
Preprodavaci, zaobidjite me u sirokom luku sa evntl. ponudom za ovaj strip. Ucim laganini talijanski😘.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 10/02/2017 : 19:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ja isto osta bez primjerka. Polako gubim volju i za praćenjem ovoga a Nathan je jedino što još kupujem.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 10/02/2017 : 19:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Nista. Gone with the wind.
Nisam rezervirao NNMX2 nisam stigao od posla i privatnih sitnica, zaboravio. Ali zato Dydovi i Tex kolorac idu.
Preprodavaci, zaobidjite me u sirokom luku sa evntl. ponudom za ovaj strip. Ucim laganini talijanski😘.


Najjeftinija varijanta, vjeruj mi.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 10/02/2017 : 21:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Redovna serija izlazi u 300 primjeraka dok AA, Maxi i vjerojatno i ostalo tipa Almanah i sl. izlazi u 250 primjeraka. Zbog toga se to rasprodalo u JEDAN dan. I sve to zbog kretenske politike D&D. Zgrnut odma pare da bi se krenulo dalje. A oni i dalje prodavaju muda za bubrege. Pa nisu svi ljudi ovce.
Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
378 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 11/02/2017 : 12:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
I ja ostao bez primjerka! Stvarno bi trebalo povecati nakladu.

https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 11/02/2017 : 12:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
bice na aukcijama, ne brini

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 11/02/2017 : 13:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
možda i u SNK inaju jos kojeg nathana
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



411 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 12/02/2017 : 16:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Ja isto osta bez primjerka. Polako gubim volju i za praćenjem ovoga a Nathan je jedino što još kupujem.



Upravo to, ja isto razmisljam da fino otkantam Nathana jer mi je puna kapa trcanja po gradu svaki put i trazenja stripova. Ovaj put cak ni na naslovnici libellusa nije bilo obavijesti da je strip u prodaji. Ja budala svaki dan provjeravam naslovnu, cekam kad ce biti u prodaju pa da opalim mail u Asteroid, kad ono danas pogledam temu i vidim post zakopan s informacijom da je strip u prodaji, a onda drugi post iza toga da je rasprodan.

Zadnju Alfu sam preplatio jer sam se isto zajebao, ali ovo vise nije do mene, nego do glupe politike izdavaca. Em ne stancaju dovoljno, em ne stavljaju nikakve obavijesti kad ce to u prodaju vec se mora valjda slati stripari mail "e znate kad jednog dana izadje maxi, de mi ga sacuvajte"

Fuck this shit.

Edit: i jel ljudi stvarno kupuju to samo da bi kasnije stavili na aukcije? Ne bi ga platio vise na aukcijama da je ne znam kakav broj.

Edited by - Odoakar on 12/02/2017 17:07:20
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/02/2017 : 21:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar

quote:
Originally posted by mpavin

Ja isto osta bez primjerka. Polako gubim volju i za praćenjem ovoga a Nathan je jedino što još kupujem.



Upravo to, ja isto razmisljam da fino otkantam Nathana jer mi je puna kapa trcanja po gradu svaki put i trazenja stripova. Ovaj put cak ni na naslovnici libellusa nije bilo obavijesti da je strip u prodaji. Ja budala svaki dan provjeravam naslovnu, cekam kad ce biti u prodaju pa da opalim mail u Asteroid, kad ono danas pogledam temu i vidim post zakopan s informacijom da je strip u prodaji, a onda drugi post iza toga da je rasprodan.

Zadnju Alfu sam preplatio jer sam se isto zajebao, ali ovo vise nije do mene, nego do glupe politike izdavaca. Em ne stancaju dovoljno, em ne stavljaju nikakve obavijesti kad ce to u prodaju vec se mora valjda slati stripari mail "e znate kad jednog dana izadje maxi, de mi ga sacuvajte"

Fuck this shit.

Edit: i jel ljudi stvarno kupuju to samo da bi kasnije stavili na aukcije? Ne bi ga platio vise na aukcijama da je ne znam kakav broj.



uopće neznam zakaj panika..odešu Asteroid i dogovoriš se koja sve izdanja kupuješ kad se izdaju i oni ti ih stave na stranu...i dok redovito kupuješ ona koja si dogovorio nemaš problema i netrebaš trćat po gradu..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 12/02/2017 21:54:21
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000