forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/07/2017 : 13:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
DŽUNGLE MARSA
Nathan Never
NN 56/282 str.
by Jerry Krause



Nathan je s agentima Alfe poslan na nemoguću misiju na Mars pronaći Jacka Gordona, stručnjaka iz područja genetičkog inžinjeringa koji se oteo kontroli vojsci i vlastima. Crveni planet u fazi je teraformacije i kao takav postao je veliko interesno područje za brojne geopolitičke sfere. Jednu od njih predvodi senator Hassel kojem je zajedno s ljudima iz sjene silno stalo da eliminira Gordona. Darver je prisiljen prihvatiti ovaj zadatak kako bi osigurao opstanak agencije u kaotičnom vremenu nakon rata s orbitalnim postajama.






http://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-56-dzungle-marsa/2042/

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/07/2017 : 13:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Tužno je vidjeti koliko je se srozalo zanimanje za Nathana na ovom sajtu. Puno je tu razloga koji su doveli do ovog stanja..

Slabiji izlazak novih izdanja od Libellusa u zadnje vrijeme, skupoća izdanja, nemogućnost praćenja svih edicija... što je dovelo do smanjenja aktivnih članova foruma koji su pratili NN serijal, povećanja onih koji su odustali od serijala, smanjen broj recenzija, smanjen broj komentara na recenzijama, povećan broj pljuvača za najnovija talijanska NN izdanja itd, itd..

Eh moj Nathane..
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 26/07/2017 : 17:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Uskoro će osmi mjesec, a ja još nisam pročitao niti jednog Nathana ove godine (stao sam na epizodi 170 "gradske bande"). Da mi
je netko prije 2-3 godine rekao da će mi entuzijazam toliko pasti da će se štovanje NN-a svesti na puko slaganje novih knjiga na police
rekao bih mu da pođe psihijatru, ali eto... godine idu, vremena sve manje, a i starim.
Ali evo, tebi za ljubav Jerry, copy-paste-ao sam komentar s topica na recenziju.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 26/07/2017 : 22:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
Ja se polako ukljucujem, doduse baby steps, zbavio sam mozda 10 knjiga, par specijala :)

Comication & Comication fb


Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/07/2017 : 23:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Uskoro će osmi mjesec, a ja još nisam pročitao niti jednog Nathana ove godine (stao sam na epizodi 170 "gradske bande"). Da mi
je netko prije 2-3 godine rekao da će mi entuzijazam toliko pasti da će se štovanje NN-a svesti na puko slaganje novih knjiga na police
rekao bih mu da pođe psihijatru, ali eto... godine idu, vremena sve manje, a i starim.
Ali evo, tebi za ljubav Jerry, copy-paste-ao sam komentar s topica na recenziju.



Eh da, kad pročitam ovakav post od jednog od najokorjelijih Nathanovaca baš te baci u depresiju. Ali shvaćam te drogsy, više nisi prištavi srednjoškolac. Ipak su to sad najintenzivnije godine života, uživaj u njima. Ali kad jednom možda budeš imao obitelj i djeca ti ne budu dala spavati sjeti se onih 100-tinjak NN epizoda koje ti uredno skupljaju prašinu i kreni u ponovnu avanturu..

Ups, počeo sam pričati o sebi.. Uglavnom, hvala bar na komentaru za recenziju.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 27/07/2017 : 19:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Tužno je vidjeti koliko je se srozalo zanimanje za Nathana na ovom sajtu. Puno je tu razloga koji su doveli do ovog stanja..

Slabiji izlazak novih izdanja od Libellusa u zadnje vrijeme, skupoća izdanja, nemogućnost praćenja svih edicija... što je dovelo do smanjenja aktivnih članova foruma koji su pratili NN serijal, povećanja onih koji su odustali od serijala, smanjen broj recenzija, smanjen broj komentara na recenzijama, povećan broj pljuvača za najnovija talijanska NN izdanja itd, itd..

Eh moj Nathane..


Eh moj Jerry..

A zamisli tek al će se srozati zanimanje kad 2019. stignemo do dvestotog broja. Gomila ljudi je najavila da tu diže ruke. Onda moš slobodno ključ u bravu.

Evo i meni, ko drogsyju, stoji Nathan nepročitan. Zadnja redovna knjiga, AA 14 i maxi 2. S tim što se ja nisam tako oladio od Nathana nego što da žurim kad do jeseni nema dalje (plus vrućina je za put do šume). Volim kad mi se nakupi na gomili pa onda čitanje svakog vikenda.

Devet meseci prođe otkad je onaj baksuz ovde najavio drastično ubrzanje Nathana, i šta bi? Za 9 meseci izađe cela jedna knjiga sa novim epizodama. Zaboravio sam mu ime, al nije ni važno, znam da je dobar momak i da je svestan da je pogrešio, mada se i dalje nada jesenjem ubrzanju.


Edited by - thekide on 27/07/2017 19:20:32
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/07/2017 : 22:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Nakon što je SBE prije mjesec dana vratio sva prava za Dylan Doga, sada su isto napravili i za Nathana Nevera!

http://www.sergiobonelli.it/news/2017/07/28/news/nathan-never-legs-e-agenzia-alfa-rotta-verso-casa-1001550/

Press Release

Nathan Never, Legs, May and Alfa Agency are back home!

Sergio Bonelli Editore S.p.A. to produce new installments of the Nathan Never Universe Franchise.

(Milan, Italy, and Los Angeles, California July 30, 2017) – Sergio Bonelli Editore S.p.A., Platinum Studios, Inc. and Mr. Scott Mitchell Rosenberg are pleased to inform fans around the world that they have entered an agreement to assign all media and consumer products rights on ‘Nathan Never, Legs, May, Alfa Agency and all characters related to the Nathan Never Universe’ (the comic book series created by Michele Medda, Antonio Serra e Bepi Vigna) to Sergio Bonelli Editore.

Sergio Bonelli Editore S.p.A. is an Italian entertainment company, which already owns the editorial and publishing rights on the ‘Nathan Never Universe’, and will now also have the right to create and produce motion pictures, television productions, merchandising, consumer products, videogames and other productions based on the character.

Davide Bonelli, President, Sergio Bonelli Editore S.p.A., said: " The ‘Nathan Never Universe’ is one of Bonelli's greatest fiction universes, published at newsstands for more than 25 years. We're proud to work on merchandising and media projects to bring the iconic fiction universe into new media, which opens up great new projects to boldly go and build new fantastic adventures."

‘Nathan Never, Legs, May, Alfa Agency and all characters related to the Nathan Never Universe’, represent one of the most successful sci-fi franchises in the history of Sergio Bonelli Editore S.p.A..

Sergio Bonelli Editore has been assisted by law firms BonelliErede and Covington & Burling LLP.

About Sergio Bonelli Editore S.p.A.
Sergio Bonelli Editore S.p.A. is one of the world's most prominent character-based entertainment companies, built on a proven library of more than thousands of stories featured in a variety of comic books over seventy years. For more information visit en.sergiobonelli.it.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 31/07/2017 : 12:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide


Eh moj Jerry..

A zamisli tek al će se srozati zanimanje kad 2019. stignemo do dvestotog broja. Gomila ljudi je najavila da tu diže ruke. Onda moš slobodno ključ u bravu.

Evo i meni, ko drogsyju, stoji Nathan nepročitan. Zadnja redovna knjiga, AA 14 i maxi 2. S tim što se ja nisam tako oladio od Nathana nego što da žurim kad do jeseni nema dalje (plus vrućina je za put do šume). Volim kad mi se nakupi na gomili pa onda čitanje svakog vikenda.

Devet meseci prođe otkad je onaj baksuz ovde najavio drastično ubrzanje Nathana, i šta bi? Za 9 meseci izađe cela jedna knjiga sa novim epizodama. Zaboravio sam mu ime, al nije ni važno, znam da je dobar momak i da je svestan da je pogrešio, mada se i dalje nada jesenjem ubrzanju.




Taj baksuz kao da je time sve urekao i još više usporio Nathana. Mada se ne može reći da Nathan u ovoj godini ne izlazi, ali su ona knjiga sa starim epizodama i 2 nulta Nathana očito napunili normu tako da ako i 3 knjige redovne serije izađu u ovoj godini bit će dobro. Izlazak novih epizoda se guši zbog svih tih silnih popratnih izdanja i tu ne možemo ništa.

Redovna serija je trenutno uvjerljivo najkvalitetnija, ali se bojim da će se sve to ustaliti s 12 na 9 epizoda godišnje što je velika šteta.

Edited by - Jerry Krause on 31/07/2017 12:49:39
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 31/07/2017 : 12:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

http://www.sergiobonelli.it/disegni/2017/04/13/gallery/il-germe-della-follia-1000929/



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 31/07/2017 : 21:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause


Taj baksuz kao da je time sve urekao i još više usporio Nathana. Mada se ne može reći da Nathan u ovoj godini ne izlazi, ali su ona knjiga sa starim epizodama i 2 nulta Nathana očito napunili normu tako da ako i 3 knjige redovne serije izađu u ovoj godini bit će dobro. Izlazak novih epizoda se guši zbog svih tih silnih popratnih izdanja i tu ne možemo ništa.

Redovna serija je trenutno uvjerljivo najkvalitetnija, ali se bojim da će se sve to ustaliti s 12 na 9 epizoda godišnje što je velika šteta.


Da, vidiš, skroz sam zaboravio na 2 nulta NNa, oni su nas poremetili i izbacili jednu turu iz koloseka. Ma 3 knjige redovne serije će biti u najgorem slučaju. Sve će zavisiti od toga da li je do kraja godine ostalo 4 ili 5 tura. Ako bude realnih 4, opet bi trebalo po starom sistemu (svaka druga tura - Nathan) da izađu:

Knjiga 61
Asteroid Argo 3

i

Almanah 7
Knjiga 62

Ali kad se setim moje prognoze sa početka godine...
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 31/07/2017 : 21:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Red vožnje za 2017. godinu:

Maxi 2
Knjiga 61 (180, 181, 182)
Asteroid Argo 3
Almanah 7 (2005, 2006)
Knjiga 62 (183, 184, 185)
Knjiga 63 (186, 187, 188)
Specijal 16
Agencija Alfa 15
Knjiga 64 (189, 190, 191)
Maxi 3

Uz pomenuto ubrzanje možda dobijemo još nešto, ali rano je za dodatne kalkulacije. Na ovo treba dodati i neku knjigu sa starim epizodama. Nadam se da će izaći bar dve, tri (NN 10, 11, 12...), ali to će zavisiti najviše od De Angelisa - da li može da nacrta 6 ili 9 naslovnica - prošle godine ih je odradio 7.



I to ja, kao večiti pesimista veselo ispaljujem prognoze. Al ne mogu da odolim da još jednom maštam:

Uz mnoogo sreće mogla bi se pojaviti i peta decembarska tura (pod uslovom da sad bude jedne u 8. mesecu), koja bi izašla standardno sredinom januara 2018:

Knjiga 63
Specijal 16

E to bi već bilo nešto.


Edited by - thekide on 31/07/2017 21:15:39
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/07/2017 : 21:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Nakon što je SBE prije mjesec dana vratio sva prava za Dylan Doga, sada su isto napravili i za Nathana Nevera!




baš su se iskazali sa tim pravima
igrice, igračke, stripovi, filmovi u rangu eksploatiranja Star Warsa
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/08/2017 : 07:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
to im je veća zarada..:-)

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

SenG
Junior Member



Canada
370 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 01/08/2017 : 18:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
Baš sam pročitao članak o Castelliniju gdje se spominje njegov skriveni potpis na naslovnici epizode Kitov pjev. Kad sam bio dijete, to je jedina naslovnica na kojoj ga nisam uspio pronaći! Zna li netko gdje je nalazi? :)

Ich bin nur ein Schauspieler
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/08/2017 : 12:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Četvrto izdanje (od osam ukupno) koje ćemo najaviti u sklopu ove naše sljedeće ture koja će izaći sutra je 61. knjiga Nathana Nevera, a epizode koje vas čekaju unutra su:

“Glasovi jučerašnjice” (Michele Medda / Stefano Casini)
“Crni stroj” (Stefano Vietti / Andrea Bormida)
“Tajna prostih brojeva” (Bepi Vigna / Patrizia Mandanizi)

Jasno, riječ je o originalnim brojevima 180 - 182 koji su u Italiji premijerno objavljeni u razdoblju između svibnja i srpnja 2006. godine, a regularna cijena ove nove knjige Nathana Nevera bit će 175 kuna, no tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za 140 kuna.

Evo kako izgleda NN 61:




Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/08/2017 : 12:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/08/2017 : 17:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause






10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/08/2017 : 18:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Jerry Krause








Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 05/08/2017 : 11:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ili je greška ili lažno oglašavanje. Najavili 140 kn a na sajtu im 144 kune. Ako ovako nastave sljedeći put 148 a onda idemo i preko 150.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 05/08/2017 : 13:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Da, mislim da je greska. Zapravo se nadam je greska
jer ako je to ipak povecanje cijene koja je svakako
visoka morat cu i ja polako razmisljat o odustajanju.
Ne zato sto to ne mogu platiti nego zato sto ne zelim
jer ne vrijedi toliko. Al, ajde, zivi bili pa vidjeli.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/08/2017 : 14:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Ili je greška ili lažno oglašavanje. Najavili 140 kn a na sajtu im 144 kune. Ako ovako nastave sljedeći put 148 a onda idemo i preko 150.



koliko ja vidim piše 140kn..na sajtu nigdje ne piše 144 kn???

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 05/08/2017 : 15:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Kako ne? Evo, sad bacio oko.
Na web shopu još stoji 144 kn.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 05/08/2017 : 17:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Ispravili.
Sad je 140.
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 08/08/2017 : 01:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Može jedno kronološko pitanje? Trenutno čitam redovnog Nathana Nevera od Libellusa i na broju 101 sam. Kako vidim da postoje NN giganti vezano uz tehnodroide, gdje ti giganti kronološki spadaju u odnosu na redovnu seriju i da li ih je uopće potrebno čitati za praćenje redovnog NN-a?
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 08/08/2017 : 02:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
prvih , mislim 8, giganata se događa daleko u buducnosti (više manje).
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.25 seconds. Snitz Forums 2000