forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 568

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 21/02/2020 : 11:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Ma ne, ono što hoću su naslovnice bez teksta, na većem formatu.
Ameri se lože na takve stvari -
npr. ovako nešto:
https://www.amazon.co.uk/DC-Poster-Portfolio-Frank-Cho/dp/1401294901/ref=sr_1_4?keywords=frank+cho&qid=1582282425&sr=8-4

ili ovo:
https://www.amazon.co.uk/Absolute-Art-Adam-Hughes-Monster/dp/140129491X/ref=sr_1_1?keywords=adam+hughes&qid=1582282848&sr=8-1

Fenomenalni prizori,
najbliže originalnim radovima što možeš doći bez da prvo prodaš kuću.

Inače sam stripove s Castellinijevom naslovnicom uglavnom pročitao
(mislim da većinu još imam), priključak sam izgubio kasnije.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 21/02/2020 12:02:35
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7028 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/02/2020 : 12:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Nathan Never specijal 18: Bezimeni užas
Usprkos bezveznoj naslovnici ovo mi je bio najveći užitak u ovoj turi. Ali imam i zamjerku, naime, tako sam se poveselio povratku starog lika, da sam ostao razočaran njegovom nedovoljnom iskorištenošću. Inače sjajna epizoda sa horror štihom.

Nije loša epizoda, sad da sam oduševljen i nisam toliko, ali svakako zanimljiva. Dylandogovska atmosfera s martimisterijevskim zapletom, tako bi se mogla opisati.
I da, povratak starog znanca, baš ugodno iznenađenje. Nisam ga očekivao više u serijalu, a i ne sjećam se da su ga spominjali da se više vraćao kroz epizode. E kako bi dobro legao njegov spinoff da su barem malo autori mućnuli glavom.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 27/02/2020 : 22:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#347
Scenarij: Bepi Vigna
Crtež: Ivan Fiorelli
Naslovnica: Sergio Giardo

https://www.sergiobonelli.it/nathan-never/2020/02/25/albo/la-prossima-vittima-1007845/

table:
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1582628687888.jpg--.jpg?1582628688000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1582628688244.jpg--.jpg?1582628688000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1582628688539.jpg--.jpg?1582628688000

Edited by - solar on 01/03/2020 02:33:49
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/02/2020 : 05:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Kao što ste i sami mogli vidjeti iz jučerašnjega malog teasera, u sljedećoj turi očekuje vas premijerno pojavljivanje Odjela 51 unutar edicije “Univerzum Alfa”, a naslovnica Maxa Bertolinija za tu zadnju knjigu iz naše druge ovogodišnje ture izgleda ovako...Smile


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/03/2020 : 02:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Isla je vec najava na LL topicu, inace nije mi lose sjelo ovo s univerzumom Alfa, a da vidimo gdje ce nas sad odvesti, odjel 51. Da nije podserijal u podserijalu? NN serijal je stvarno rekorder u razgranatosti svih mogucih smjerova koji su iznikli iz davno osmisljene bazicne edicije.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 01/03/2020 : 14:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message  Reply with Quote
Tek nedavno sam se upoznao sa ovim junakom pročitavši prva tri LL giganta koja su mi vrhunska. Sad mi je žao šta ovom junaku nisam prije dao šansu. Zanima me postoji li kiosk izdanje NN-a osim onog od SD? Ima li kakvih najava ili glasina da će netko početi izdavati regularnu seriju od prvog broja?

Edited by - HC on 01/03/2020 14:32:52
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2020 : 16:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Jos jedan naivko :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/03/2020 : 16:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HC

Tek nedavno sam se upoznao sa ovim junakom pročitavši prva tri LL giganta koja su mi vrhunska. Sad mi je žao šta ovom junaku nisam prije dao šansu. Zanima me postoji li kiosk izdanje NN-a osim onog od SD? Ima li kakvih najava ili glasina da će netko početi izdavati regularnu seriju od prvog broja?


Poslije Slobodne, Ludens je nastavio kiosk izdanje ovog junaka. Nije dugo potrajalo. U Hrvatskoj. Vani je nesto malo bilo od Agarthi comicsa, to nisam kupovao. Nema ti naznaka za neciju novu redovnu seriju u kiosk varijanti.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/03/2020 : 12:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Koliko sam ja shvatio, NN i nije baš čitan i tražen, bar ne na ovim prostorima, ali eto imamo sreće što ga LL-ovci jako vole pa ide redovito.
I ja sam se nadao ko ti, ali sam onda stisnuo zube, prodao bubreg i brzinski nabavio sve i sada redovno pratim. Jbg, puno je to novaca u šutu, ali reko pošto će to biti skoro pa jedini SBE junak kojeg skupljam, onda ću se isprsit.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7028 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/03/2020 : 12:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Još kad bi ga počeo i čitati.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/03/2020 : 13:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Malo sam prosurfao po :

https://shop.sergiobonelli.it/sezioni/10002/fumetti?sortElement=data_pubblicazione,true&page=1&sortDefault=false&exact_match.tag_64=Nathan%20Never&tag_0=1&resultsPerPage=50&exact_match.tag_92=Nathan%20Never

NN-2009 godina
i po tome nas ove godine očekuje sigurno:

Agencija Alfa 19,20
Specijalac 19
Almanah 9
UA 4 i 5
Biblioteka 73,74,75
Biblioteka 15
Generacije 1 i 2
+
možda i nešto više

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 02/03/2020 13:19:36
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/03/2020 : 13:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Još kad bi ga počeo i čitati.




Svečano obećajem da nastavljam ove godine.
Relativno brzinski sam zbombao prvih 100 brojeva uključujući i popratne edicije tako da sam zapravo pročitao više od 100 komada (čitao sam po pravom redu). I vidim da kako redovne eipzode idu dalje, tako ima sve više epizoda iz popratnih serijala. tako da mi se čini daje od 100-200 dosta toga više.
Evo pomalo sam gotov sa svim zaostacima (ostao je Asteriks 5 i Stvorenje iz Močvare), pa mislim da se ubro vraćam Nathanu.
Doduše ne vjerujem da ću baš nešto puno komentirat jer ja to kad krenem čitat, onda mi se i neda baš komentirati, samo bi čitao.

EDIT:
Ekipa, jel bi se moglo na prvu stranicu ovog topica (u međuvremenu može pliz tu ili na PM) staviti pravi red čitanja sa svim trenutno dostupnim epizodama koje je izdao LL.

Fala Lipa.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 03/03/2020 16:33:44
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7028 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/03/2020 : 16:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Pa ima ti odmah na početku 1. stranice. Malo upregni oči Diskač.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/03/2020 : 04:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Pa ima ti odmah na početku 1. stranice. Malo upregni oči Diskač.




Mea Culpa.

Samo sam preletio brzinski podebljane naslove u mladjinom postu i reko, vidi nema...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 04/03/2020 04:54:37
Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
380 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 04/03/2020 : 14:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
Najava za serijal Kay od 10 brojeva po 160str. sto ce poceti izlaziti u Italiji u 5mj ove godine.
Rijec je o sagi koja se pojavljivala u Agenciji Alfa kroz par brojeva.
Jedino mi nije jasno jesu ovo novi brojevi ili reprinti sa novim naslovnicama? Mozda netko tko bolje razumije talijanski moze prevesti?




https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/03/2020 : 15:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa ja nisam to procitao u originalu, ali ovdje vidim da je to, kako kazu; po prvi puta u novom formatu. Iz cega se ne moze sa sigurnoscu reci; da li je to nesto novo, ili isto ali u novom formatu. Ostali text daje kratki opis. U plavom potcrtanom dijelu vidim da je desetomna prica po 160 strana, ali u drugacije poslozenom narativnom stilu. Sa naslovnicama nekog tipa koji je pobjedio u Japanu na nekom festivalu...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/03/2020 : 16:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Mislim da bi to trebao biti reprint.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/03/2020 : 16:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Variant naslovnica
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/03/2020 : 09:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ovo je onaj pravi taljanski astronaut s Nathanom.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/03/2020 : 19:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ukratko, krenuo sam dalje sa Nathanom:

Strava iz dubina-vrlo dobra epizoda, odličan misteriozan početak, daje na horror, ali se to ubrzo izgubi, to mi je minus.
Pjesma za Saru-ovu sam jedva pročitao, netko je htio napravit neku ''priču veću od života'' ili nešto u tom stilu, ali je epizoda dosadnjikava.
Misija u svemiru-ovo je osjetno bolje od prethodne, ali ispod ''strave...''
Minotaur-ova, kao i ostale ove kratke priče, kao uostalom i npr cijeli superbook 11 su mu iskreno bzvz, prekratke priče za išta ozbiljnije, i dalje bolje od Pjesme za Saru (inače dosada su mi najgore eipzode ako se dobro sjećam bile one sa vampirima)
Očajnički bijeg-ovo bi nazvao klasičnom NN avanturom, dakle dobra epizoda. :)
S onu stranu galaktike-koliko sam shvatio većini se Agencija Alfa ne sviđa..ili sam ju pobrkao sa Asteroid Argom..? Ugl, meni je ova epizoda jako dobra (općenito mi je AA dobar serijal zasada), crtež posebno dobar, jako, baš jako puno Star Wars referenci i gotovo identičnih brodova i scena, meni je to OK i zato i volim NN. Maneštra svega i svačega iz svijeta SF-a.

I trenutno čitam 5-i Gigant: Nemo. Mogući spoiler: Mislio sam da je cijela ta priča sa terminatorima, ovaj borgovima, ups tehnodroidima završila u 100-om broju? Dokad ih ima? Kroz cijeli serijal...ili ? I da sviđa mi se što ponovo vidim Skotosa, šteta šta je u svakoj epizodi samo nakratko.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 08/03/2020 19:54:47
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7028 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/03/2020 : 23:32:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ukratko, krenuo sam dalje sa Nathanom:

Strava iz dubina-vrlo dobra epizoda, odličan misteriozan početak, daje na horror, ali se to ubrzo izgubi, to mi je minus.
Pjesma za Saru-ovu sam jedva pročitao, netko je htio napravit neku ''priču veću od života'' ili nešto u tom stilu, ali je epizoda dosadnjikava.
Misija u svemiru-ovo je osjetno bolje od prethodne, ali ispod ''strave...''
Minotaur-ova, kao i ostale ove kratke priče, kao uostalom i npr cijeli superbook 11 su mu iskreno bzvz, prekratke priče za išta ozbiljnije, i dalje bolje od Pjesme za Saru (inače dosada su mi najgore eipzode ako se dobro sjećam bile one sa vampirima)
Očajnički bijeg-ovo bi nazvao klasičnom NN avanturom, dakle dobra epizoda. :)
S onu stranu galaktike-koliko sam shvatio većini se Agencija Alfa ne sviđa..ili sam ju pobrkao sa Asteroid Argom..? Ugl, meni je ova epizoda jako dobra (općenito mi je AA dobar serijal zasada), crtež posebno dobar, jako, baš jako puno Star Wars referenci i gotovo identičnih brodova i scena, meni je to OK i zato i volim NN. Maneštra svega i svačega iz svijeta SF-a.

I trenutno čitam 5-i Gigant: Nemo. Mogući spoiler: Mislio sam da je cijela ta priča sa terminatorima, ovaj borgovima, ups tehnodroidima završila u 100-om broju? Dokad ih ima? Kroz cijeli serijal...ili ? I da sviđa mi se što ponovo vidim Skotosa, šteta šta je u svakoj epizodi samo nakratko.


Zanimljiv si ti Diskaću što se Nathana tiče.

Ne trebaš uopće ovo izbjeljivati kao spoiler, kao da netko još ne zna da se saga o tehnodroidima proteže i kroz sljedeća 3 giganta (Viettijeva trilogija), a onda pomalo i kroz cijeli serijal će se naći reference na tehnodroide.

A onda i tvoje zanimljive ocjene na epizode:

prva, svima mlako, tebi vrlo dobro
druga, svima fantastično, tebi mlako
treća, meeeh, a tebi bolje od druge
minotaur bolji od Sare, svetogrđe
ajd za bijeg se slažem da ne ispadne sve kontra
i ovu AA jesi pobrkao s asteroidom,
jer ova AA kao i većina početnih AA su vrhunske.

Nemoj sad ustuknuti, nije ovo nikakva kritika tvog suda. Svatko ma svoj ukus, samo primjećujem da nisi još potpuno usredotočen na ovaj serijal. Ali ima vremena da ti sve ovo legne...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/03/2020 : 23:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Cak i ja koji nisam Natanneverovac znam da je epizoda Pesma za Saru kultna! https://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-35a-pjesma-za-saru/1055/

Mislim da je ovo jedina epizoda bilo kog strip serijala na sajtu kojoj je DeeCay dao ovolike ocene!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/03/2020 : 07:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pa najbolje da se ljutim, durim ili nešto treće jer nemamo svi isti ukus, zato je tu forum da raspravimo. :)
Nego niste mi ništa rekli za vampire, kakvi ste sa njima?
Sara mi se jednostavno nije svidjela, ajmo reći da me podsjetila na Fibrinog Ubojicu sa tom vrstom pisanja(Hint: Ubojica mi je bio OK za pročitat jednom i to je to), dok su mi oba reboota npr baš dobri,dok ako sam dobro skužio većini nisu sjeli nikako (Ponovno Rođenje mi je bolje od Godine Nulte).
Njih sam čitao preko reda jer su ionako rebootovi ili kako god se to već sve naziva u današnje doba.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/03/2020 : 08:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
U specijalcu no 18, imam u svom primjerku ponavljanje stranica. Nekoliko puta. A za isti taj broj ponovljenih, duplih stranica, nema onih koje su trebale biti. Ovo jos nisam vidio kod Libellusa, ovakve tiskarske greske...
Ima li jos netko ovakav slucaj?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7028 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 11/03/2020 : 09:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

U specijalcu no 18, imam u svom primjerku ponavljanje stranica. Nekoliko puta. A za isti taj broj ponovljenih, duplih stranica, nema onih koje su trebale biti. Ovo jos nisam vidio kod Libellusa, ovakve tiskarske greske...
Ima li jos netko ovakav slucaj?


Nisam imao, ali znalo se desiti kod nekoga neka tiskarska greška. Javiš se jednostavno Libellusovcima na mail i dogovoriš zamjenu primjerka.
Go to Top of Page
Page: of 568 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.14 seconds. Snitz Forums 2000