forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/05/2020 : 19:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Svako malo moram ponavljati. Ovo smo pričali prije 8 godina na cijelih 50-ak stranica topica. Nije reboot već nešto... najbolje opisati kao bezveze. Ali mi zaluđenici za Nathanom kakvi već jesmo i dalje ćemo ovo kupovati za 3 godine kad stigne.


Da ti pravo kazem bas me zanima. A istini za volju, i ako ne bude dobro, kako si rekao, opet cu kupovati.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 27/05/2020 : 19:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Hm, solid snake koji je pročitao ove brojeve govori o rebootu, pa sad...

S obzirom koliko je popljuvan taj period nakon rata svijetova vjerujem da neću nastavljati serijal, u kiosk izdanju vjerojatno bih ali definitivno ne u ovakvom formatu, ima previše drugih stvari, kvalitetnijih koje je šteta propustiti. Već i sad mi je mučenje ovo što čitamo od redovnog serijala, i to paralelno i novijih i starijih epizoda, ali nastavljam jer sa novim (kod nijedne se ne mogu sjetiti radnje nakon 200-og broja!) čekam dugo iščekivani rat, sa starim epizodama popunjavam rupu u znanju, a i bez obzira na vidljiv pad u ovom periodu iščekujem ipak i kvalitetne epizode.

@going going
Da, slažem se sa ovim što si rekao za Zarobljenik budućnosti, da imaju bolje negativce to bi bila odlična epizoda.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/05/2020 : 23:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


MM&NN #2 Tajna baze ,,Drugde"
Berretta/Vercelli


Odlican team up, sjajno izvedena promena u naraciji tacno na polovini stripa. Neka jeftina scenaristicka resenja u drugoj polovini stripa unizavaju ocenu scenariju koji je u prvoj polovini bio besprekoran.
Kao sto je vecina vec istakla mnogo bih voleo da vidim jos susreta MM i NN, pa i zasebnu ediciju/serijal gde pratimo avanture robota MM u buducnosti, cudi me da to niko u Bonelliju nije pokrenuo do sad.

Takodje su me ova dva udruzivanja ozbiljno zainteresovala za svet i epizode Natana Nevera, steta sto je Akrona izdala samo prva dva trobroja (koja su uzgred receno perfektno odradjena, sjajna stampa, meki povez, originalne naslovne strane unutra, originalni predgovori i dodaci) i sto nam jedino preostaje (ne)dostupna Libellus izdanja.

Vercellijev crtez u trecoj trecini stripa naglo opada i postaje isprazan, s mnogo crtica u stilu mangi, neobicno sto se tako srozao. Ali pocetak je zato odlicno nacrtao.Steta sto je naslovna strana jako slaba i prazna i najslabiji je deo ovog jako dobrog udruzivanja!

Prica: 10
Scenario: 8
Crtez: 8
Naslovna strana: 6

84%

Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 28/05/2020 : 07:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going
Odlican team up, sjajno izvedena promena u naraciji tacno na polovini stripa. Neka jeftina scenaristicka resenja u drugoj polovini stripa unizavaju ocenu scenariju koji je u prvoj polovini bio besprekoran.


Na što misliš?

quote:
Originally posted by going going
Takodje su me ova dva udruzivanja ozbiljno zainteresovala za svet i epizode Natana Nevera


A to je i najbitnije

Inače, imaš još par tih susreta u redovnoj NN seriji.

Edited by - Kerempir on 28/05/2020 07:19:55
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 28/05/2020 : 07:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir
quote:
Originally posted by going going
Takodje su me ova dva udruzivanja ozbiljno zainteresovala za svet i epizode Natana Nevera


A to je i najbitnije

Inače, imaš još par tih susreta u redovnoj NN seriji.



Npr. :

https://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-22b-c-bezvremenski-rat/785/


Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 28/05/2020 07:35:01
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/05/2020 : 09:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Mogli bi goinga navrnuti na pravi put. Za početak da uzme SD/LU epizode koje može nabaviti jeftino, a onda ga neće trebati više nagovarati. :)
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/05/2020 : 09:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Inače imamo Martina u NN svijetu u najnovijem Libellusovom specijalcu "Bezimeni užas". Nije imao neku veliku ulogu, ali ga je baš fino vidjeti.

Šteta što nema svoju zasebnu ediciju, ali je to vjerojatno zbog Martinovih autora. Ne vjerujem da bi se NN autori prihvatili toga.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 28/05/2020 : 10:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
O da. To je prvi trobroj od LL od kojeg sam počeo čitati Nathana, s time da prva priča u tom trobroju prethodi ovom bezvremenskom ratu i premda se radi o mutantskim teroristima na Mjesecu, tu se nalaze izvori katastrofe koje su izazvale događaje koji su ponovo okupili martyja i Nathana. Uostalom u Tajni baze Drugdje Nathan se referira upravo na ove događaje kada objašnjava zašto ne vjeruje u magiju dok su mu atlantiđani logični.

Taj trobroj mi je i dalje jedan od najdražih (prva ljubav, jel) i potaknuo me da srnem u ovaj serijal.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/05/2020 : 15:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Taj prvi trobroj od Libellusa je i meni posebno drag i značajan. Nakon patnje i mučenja s Ludensom početkom 2000-tih i neredovitog izlaženja digao sam ruke od Nathana, a time i općenito od stripova.

I onda nakon 5-6 godina, negdje krajem 2009. skontam na negdje slučajno da Nathan još izlazi i to kako. Luksuzno izdanje, ozbiljan izdavač, nema više kioska i Ludensa. Rekoh, ajmo probat s prvim trobrojom i usput uzeh 2. almanah (ona knjiga o Nathanovim precima i prošlosti). Malo je reći kako su me oduševile obje knjige. Ostalo je povijest, za pola godine nabavio sam sve od LL Nathana uključujući i sve rasprodate brojeve.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/05/2020 : 17:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja ga recimo, pratim u konstanti, stalno. Redovno kako izlazi. Nije uopce potrebno objasnjavati kako mi je taj junak drag lik. Ali osvrnuo bi se na 'dobrog strica Martina' kao Nathanovog gosta. Taj dosadni, nemusti lik, u svom vlastitom strip serijalu sa masu nelogicnosti, povjesno iskrivljenih netocnih, kvazi povijesnih postavki i teorija, pun ultra dosadnih didaskalija, snasao se odlicno kao gost Never-ovog serijala. Kao prvo taj toliko puta ispripovijedan recept putovanja/pojavljivanja u drugom vremenskom razdoblju, najcesce se razbije o hridi neuspjeha. Ovdje u spomenutom team up-u, taj je problem lucidno i zanimljivo rijesen. Da ne otkrivam nista onima koji ce to procitati... Vrlo dobar team up, vrlo dobro razraden koncept susreta dvoje junaka u vremenski razlicitim dekadama, obraden kako treba, bez nelogicnosti. Martin Mysrere-ovom dosadnjikavoscu unatoc.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/05/2020 : 21:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by going going
Odlican team up, sjajno izvedena promena u naraciji tacno na polovini stripa. Neka jeftina scenaristicka resenja u drugoj polovini stripa unizavaju ocenu scenariju koji je u prvoj polovini bio besprekoran.


Na što misliš?




Smrt devojaka iz Magic Patrola, obrt da ustvari onaj program koji su sve vreme pokusavali da zaustave je dobar a da je kompjuter 9000 los, pa onda ona iscenirana smrt Martija Misterije koja se nije desila nego su to bile njihove Imago projekcije i krajnje metatekstualno resenje, da su svi deo necije maste (sto je Sclavi mnogo puta sjajno uradio na Dilanu) iako je to zanimljivo glediste lose mi je izvedeno.

Sto se tice Nathana, da jedino kad bi mi naisao bas povoljno komplet SD/Ludens to bih rado procitao, ali skupljanje Libellusa nazalost ne dolazi u obzir. Opet ponavljam bas steta i bas mi je zao sto je Akrona pukla posle samo drugog dvobroja, ne znam sta se tu desilo.
Inace davno sam citao Nathanov Almanah koji je objavljen u sklopu mekokoricene Libellus biblioteke, mislim da se zove Osveta Jakuza, ostao mi je u secanju kao oldican strip, dok mi se na primer prve tri originalne Nathanove epizode i nisu svidele nesto.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 29/05/2020 : 07:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Treći dio Mlađinih Tehnodroida:

https://www.stripovi.com/magazin/saga-o-tehnodroidima-treci-dio/409/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/05/2020 : 11:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote


Baš sam neki dan završio peti i posljednji dio

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 29/05/2020 : 14:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by going going
Odlican team up, sjajno izvedena promena u naraciji tacno na polovini stripa. Neka jeftina scenaristicka resenja u drugoj polovini stripa unizavaju ocenu scenariju koji je u prvoj polovini bio besprekoran.


Na što misliš?




Smrt devojaka iz Magic Patrola, obrt da ustvari onaj program koji su sve vreme pokusavali da zaustave je dobar a da je kompjuter 9000 los, pa onda ona iscenirana smrt Martija Misterije koja se nije desila nego su to bile njihove Imago projekcije i krajnje metatekstualno resenje, da su svi deo necije maste (sto je Sclavi mnogo puta sjajno uradio na Dilanu) iako je to zanimljivo glediste lose mi je izvedeno.

Sto se tice Nathana, da jedino kad bi mi naisao bas povoljno komplet SD/Ludens to bih rado procitao, ali skupljanje Libellusa nazalost ne dolazi u obzir. Opet ponavljam bas steta i bas mi je zao sto je Akrona pukla posle samo drugog dvobroja, ne znam sta se tu desilo.
Inace davno sam citao Nathanov Almanah koji je objavljen u sklopu mekokoricene Libellus biblioteke, mislim da se zove Osveta Jakuza, ostao mi je u secanju kao oldican strip, dok mi se na primer prve tri originalne Nathanove epizode i nisu svidele nesto.




Zapravo i nisam imao problema sa tim scenarističkim rješenjima, jedino mi sam zaključak, kako uopće postoji Zemlja, nije u skladu sa Nathanovim univerzumom.

Ja sam inače isto manjinac kojem te prve epizode i nisu nešto, a čak i kužim tvoje principe da nećeš skupljati novi serijal kod LL, iz istih razloga sam odustao od nakane da krenem sa Dragonerom ma koliko mi bio privlačan, samo ne bi bilo loše da barem pročitaš taj trobroj o kojem govorimo.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/05/2020 : 19:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Rado! Samo da ga nadjem negde.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/05/2020 : 21:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ma isto ti poslušaj mene goinže mada ni Kerempirov prijedlog nije loš, ali to su ipak epizode s većim odmakom od samih početaka.

Znači, nabaviš prvo dvodijelnu NN SR 7/8 Zabranjena zona/Ljudi sjene. Tu počinje prava navlakuša na Nathana, a to je ujedno i sami početak sage o Bratstvu sjene, a i o tehnodroidima. Kad ti se to svidi onda se javiš opet meni na topic i ja ti napravim popis epizoda koje ne smiješ propustiti sve do kraja ovih saga.

Onda ćemo se okrenuti Sagi Alfa...

Pa ćemo onda malo o pripremama za Orbitalni rat...

Onda ćemo o postratnim zbivanjima i temporalnoj sagi...

Nisi se ni okrenuo zajedno ćemo dočekati Rat svjetova...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/05/2020 : 22:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Nisi se ni okrenuo zajedno ćemo dočekati Rat svjetova...



Ah to bi bilo lepo.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/05/2020 : 16:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ma isto ti poslušaj mene goinže mada ni Kerempirov prijedlog nije loš, ali to su ipak epizode s većim odmakom od samih početaka.

Znači, nabaviš prvo dvodijelnu NN SR 7/8 Zabranjena zona/Ljudi sjene. Tu počinje prava navlakuša na Nathana, a to je ujedno i sami početak sage o Bratstvu sjene, a i o tehnodroidima. Kad ti se to svidi onda se javiš opet meni na topic i ja ti napravim popis epizoda koje ne smiješ propustiti sve do kraja ovih saga.

Onda ćemo se okrenuti Sagi Alfa...

Pa ćemo onda malo o pripremama za Orbitalni rat...

Onda ćemo o postratnim zbivanjima i temporalnoj sagi...

Nisi se ni okrenuo zajedno ćemo dočekati Rat svjetova...


A vidis da kaze da LL ne dolazi u obzir. Tako da nikada ni nece zaviriti u NN univerzum. Osim ako ne nauci taljanski.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
942 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 30/05/2020 : 19:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message  Reply with Quote
Pa i nije bas tacno :) Moze procitati 62 epizode u izdanju SD i LUD, i ako ne nastavi sa Libellusom tu ima brat bratu najmanje 40 odlicnih epizoda.

No one gets out of childhood alive.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/05/2020 : 10:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ima. Istina. Preostaje mu samo da ih nabavi. Bas nekidan sam opet provrtio SD/Ludens knjizice, jer se cesto vracam Castellinijevim naslovnicama. Sjecam se recimo, kad mi je gazda Ludensa rekao da idu zamjenske naslovnice, jer je problem na relaciji SBE/Castellini, autorska prava, i kako je odmah pao tiraz. Znaci prvom zamjenskom naslovnicom, kiosk izdanja u RH su se pocela puno losije prodavati. I to nesto govori o majstoru Claudiu. Bas zbog tih copertina nikada se ne bi rijesio svojih starih kiosk izdanja.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
942 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 31/05/2020 : 13:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Ima. Istina. Preostaje mu samo da ih nabavi. Bas nekidan sam opet provrtio SD/Ludens knjizice, jer se cesto vracam Castellinijevim naslovnicama. Sjecam se recimo, kad mi je gazda Ludensa rekao da idu zamjenske naslovnice, jer je problem na relaciji SBE/Castellini, autorska prava, i kako je odmah pao tiraz. Znaci prvom zamjenskom naslovnicom, kiosk izdanja u RH su se pocela puno losije prodavati. I to nesto govori o majstoru Claudiu. Bas zbog tih copertina nikada se ne bi rijesio svojih starih kiosk izdanja.



Slazem se, jedan je majstor Castellini. Nadam se da ce jednog dana da se rijesi kako treba i da ce se te naslovnice koje smo propustili objaviti u posebnom izdanju kod nas.

No one gets out of childhood alive.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 31/05/2020 : 14:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Pročitao AA 19.

SPOJLER!

U odnosu na Nove junake prebačen je fokus na druge likove pa neki koji su bili glavni u prethodnoj epizodi ovdje su poput statista.

Nije time radnja postala loša, već mi je problem što se nisu razjasnile vizije vezane za izvorne agente Alfe.

Još jedna mana, u prethodnoj epizodi imali smo twist vezan za pojavljivanje Linka. Ovdje isto postoji twist, ali nije mi jasno o kome je riječ. Nagađam da je Neos.

Inače priča tečna, dinamppična i iako je epizoda sa završetkom, vidi se da je u planu nastavak.

Mračni Link mi je interesantan dok su one sestre sjene skroz bez veze sa svojom pojavom u natapiranim frizurama.

Malo je iritantan početak gdje likovi jedan drugome prepričavaju prethodno radnju, bolje da postoji tekst na prvoj stranici gdje je ukratko "Čitali smo.." ili tako nešto.


Puno lošiji mi je ovaj nastavak od prvog dijela. Prvi dio (AA 14) mi je bio pravo osvježenje s izvrsnom, dinamičnom pričom, bez prazna hoda, a sami kraj je bio takav da sam jedva čekao nastavak.

Nastavak je kvalitetom puno lošiji. Gotovo tri četvrtine epizode je potpuno sporo, nedinamično. Previše prepričavanja, objašnjavanja koja niti blizu nisu bila intrigantna kao u prvoj priči. Jedva sam se borio da sve ovo pohvatam i pročitam. Tek je u zadnjoj četvrtini to bio onaj stari Vietti kad je sve te storylineove povezao u jednu cjelinu i adrenalinski nas sigurno priveo kraju priče tako da opet nestrpljivo čekamo nastavak.

Svemu tome nije neki doprinos dao niti ovaj novi crtač Martino koji je radio većinu epizode. Nije mi se ni malo svidio i šteta što Jacomelli nije radio u potpunosti i ovu epizodu.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 31/05/2020 : 17:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Evo i ovdje (na 433. stranici) sam stavio zadnji nenapisani dio sage (onaj sa Skotosom9 i sad je saga cijela napisana!
Idem sada to sve malo još uobličiti pa šaljem na objavu

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 31/05/2020 : 17:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SSM
quote:
Originally posted by ivanl
Ima. Istina. Preostaje mu samo da ih nabavi. Bas nekidan sam opet provrtio SD/Ludens knjizice, jer se cesto vracam Castellinijevim naslovnicama. Sjecam se recimo, kad mi je gazda Ludensa rekao da idu zamjenske naslovnice, jer je problem na relaciji SBE/Castellini, autorska prava, i kako je odmah pao tiraz. Znaci prvom zamjenskom naslovnicom, kiosk izdanja u RH su se pocela puno losije prodavati. I to nesto govori o majstoru Claudiu. Bas zbog tih copertina nikada se ne bi rijesio svojih starih kiosk izdanja.
Slazem se, jedan je majstor Castellini. Nadam se da ce jednog dana da se rijesi kako treba i da ce se te naslovnice koje smo propustili objaviti u posebnom izdanju kod nas.

Libellus je to već najavio prije nekog vremena. Samo nisu rekli kada. U tom posebnom izdanju (Superbook) bi trebale biti sve Castellinijeve naslovnice, "svijet NN" (kojeg nema u njihovim knjigama) i još ponešto.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/05/2020 : 18:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by SSM
quote:
Originally posted by ivanl
Ima. Istina. Preostaje mu samo da ih nabavi. Bas nekidan sam opet provrtio SD/Ludens knjizice, jer se cesto vracam Castellinijevim naslovnicama. Sjecam se recimo, kad mi je gazda Ludensa rekao da idu zamjenske naslovnice, jer je problem na relaciji SBE/Castellini, autorska prava, i kako je odmah pao tiraz. Znaci prvom zamjenskom naslovnicom, kiosk izdanja u RH su se pocela puno losije prodavati. I to nesto govori o majstoru Claudiu. Bas zbog tih copertina nikada se ne bi rijesio svojih starih kiosk izdanja.
Slazem se, jedan je majstor Castellini. Nadam se da ce jednog dana da se rijesi kako treba i da ce se te naslovnice koje smo propustili objaviti u posebnom izdanju kod nas.

Libellus je to već najavio prije nekog vremena. Samo nisu rekli kada. U tom posebnom izdanju (Superbook) bi trebale biti sve Castellinijeve naslovnice, "svijet NN" (kojeg nema u njihovim knjigama) i još ponešto.


E to bi bilo nesto. Zbilja. Ako ima sanse, radujem se tome. Sad da li ima takvo sto originalno u SBE, ne znam. Prosle godine sam recimo uzeo lijepu originalnu knjigu sa svim copertinama Dylana u trideset godina izlazenja. Odlicna knjiga sa A4 formatom naslovnica. Pregledne, jasne prekrasne. Takvo sto bi volio vidjeti sa Castellinijevim radovima.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000