forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 568

ivanl
Advanced Member



Croatia
15698 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/09/2020 : 19:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Deers

Svima onima kojima Giardo nije najbolji izbor za naslovničara utrljat ću im sol na ranu sa viješću da ga je trebao zamijeniti Davide De Cubellis.





šteta
ovako je NN ispao junak sa najgorim naslovnicama u Bonelliju


Nazalost, s ovim stajalistem sam potpuno suglasan. Jedan od najboljih junaka SBE ima najgoru prvu vizualnu reprezentaciju. Danas. Nekad je imao najbolju u svjetskim okvirima, pa odlicnu do vrlo dobru, a sad od prosjecne do lose...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 27/09/2020 : 20:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Nije los ovaj nesudjeni naslovnicar.
Podsjeca na naslovnice Cavenagiovog Dylan Doga.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15698 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/09/2020 : 22:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Nije los ovaj nesudjeni naslovnicar.
Podsjeca na naslovnice Cavenagiovog Dylan Doga.


Cavenagio, kralj. A mulac. Klinac. Strasno su mu dobre copertine. Jedne od najimpresivnijih. Steta sto ih nema na papiru. Nisu fizicki tu. Neopipljive. Samo na screanu. Kompjuterski odradene... steta.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6073 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/09/2020 : 11:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by mladjo

165 Džungle Marsa
166 Cilj: Gordon
167 Brod prokletih


Bome svaka čast scenaristu na ovako kvalitetnoj epizodi, a i crtež je i više nego odličan. Ok, radnja malo vuče na Apokalipsu danas ali nema veze, ima tu mali milion detalja koji ovu priču čine odličnom. Nova agentica je također ok i već vidim da će se dobro uklopiti. Sve u svemu, imamo odličan niz epizoda i ove epizode su jedan od najboljih serijala u NN svijetu. Koliko je Nathan samo napredovao od onih prvih epizoda...Bome, svaka čast.
Scenarij:8/10
Crtež:9/10



E da vidimo sad kako će oni tradicionalisti reagirati na ove tvoje teške riječi.

Inače, u potpunosti se slažem s tobom.



Ne znam da li sam tradicionalist pošto sam te prve Nevere čitao kad su izlazili i imao sam samo mislim 13g, ali meni su ovi noviji (nakon 100-ke ako se dobro sjećam) baš odlični i bolji od starijih brojeva. Ovo stare ne čini loše što se mene tiče, samo su mi noviji bolji.
EDIT: Iskreno još uvijek mi je sam pojam za Nevera ''Specijalni Agent Alfe'', em je to prvi broj koji mi se zacementirao u mozak, em je Castellini ne razvalio, nego ne znam ni što bi napisao...meni jedan od najboljih crtača u Bonelliju a i uopće.
I iskreno jedva čekam da dođemo do tog famoznog 250+ da vidim jesu ga stvarno ukakali ili su se to samo ''tradicionalisti'' uskomešali jer je netko eto odlučio nešto promjeniti.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 28/09/2020 11:07:13
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/09/2020 : 12:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by mladjo

165 Džungle Marsa
166 Cilj: Gordon
167 Brod prokletih


Bome svaka čast scenaristu na ovako kvalitetnoj epizodi, a i crtež je i više nego odličan. Ok, radnja malo vuče na Apokalipsu danas ali nema veze, ima tu mali milion detalja koji ovu priču čine odličnom. Nova agentica je također ok i već vidim da će se dobro uklopiti. Sve u svemu, imamo odličan niz epizoda i ove epizode su jedan od najboljih serijala u NN svijetu. Koliko je Nathan samo napredovao od onih prvih epizoda...Bome, svaka čast.
Scenarij:8/10
Crtež:9/10




Da da, ovo je definitivno Apokalipsa Danas....film koji sam pokušao jedno 3 puta gledat, ali ne ide više od pol ure da me ubiješ.



Ban mjesec dana!
Taj film je za čistu desetku

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/09/2020 : 12:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by mladjo

165 Džungle Marsa
166 Cilj: Gordon
167 Brod prokletih


Bome svaka čast scenaristu na ovako kvalitetnoj epizodi, a i crtež je i više nego odličan. Ok, radnja malo vuče na Apokalipsu danas ali nema veze, ima tu mali milion detalja koji ovu priču čine odličnom. Nova agentica je također ok i već vidim da će se dobro uklopiti. Sve u svemu, imamo odličan niz epizoda i ove epizode su jedan od najboljih serijala u NN svijetu. Koliko je Nathan samo napredovao od onih prvih epizoda...Bome, svaka čast.
Scenarij:8/10
Crtež:9/10



E da vidimo sad kako će oni tradicionalisti reagirati na ove tvoje teške riječi.

Inače, u potpunosti se slažem s tobom.



Ha gle, kad sam bio mali ni ja nisam volio promjene
Ono, Marcelo u Zagoru...Daj ferrija i Donatelija! Odrasti će oni

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/09/2020 : 14:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
168:MUČITELJ
Atmosfera.
Prva riječ koja pada na pamet.
Atmosferičnost ovih zadnjih 15-ak eizoda je stvarno na visini.
"Total recall" radnja u koju su još umješane i fizičke promjene identiteta dodatno je poboljšana likom Asjie - pozitivno/negativnim likom koja je odlično osvježenje u NN svijetu. Pohvale i crtačici Antonelli Platano koja svojom noir-horror atmosferom odlično dočarava NN svijet.
Scenarij:8/10
Crtež:8/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/09/2020 : 18:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
169:ZAGONETAČ
Moram priznati da unatoč nekim drugim mišljenjima, ova epizoda ostavlja i više nego pozitivan učinak. Nema tu napetosti i one dark atmosfere kao u prijašnjim brojevima ali sve u svemu, posao je dosta dobro odrađen.
Scenarij:7/10
Crtež:8/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 29/09/2020 : 14:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Definitivno su sjajne ove epizode nakon rata sa orbitalnim postajama, trenutno meni možda i najdraži period do, znate već čega. Stare epizode imaju taj šmek nostalgije ali i naive.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/10/2020 : 22:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
170/171:GRADSKE BANDE/TEHNOPATI
Dosta dobra epizoda sa solidnom idejom.
Scenarij:7/10
Crtež:7/10

172:SPOZNAJA BOLI
Uh, teška epizoda. Ta težina boli i tuge baš pada i na čitatelja. Ali nije to sve baš nešto pretjerano kvalitetno izvedeno i ovdje prvi put nakon dugo vremena u redovnoj epizodi imamo samo prosječnu epizodu.
Scenarij:6/10
Crtež:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/10/2020 : 22:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by mladjo

165 Džungle Marsa
166 Cilj: Gordon
167 Brod prokletih


Bome svaka čast scenaristu na ovako kvalitetnoj epizodi, a i crtež je i više nego odličan. Ok, radnja malo vuče na Apokalipsu danas ali nema veze, ima tu mali milion detalja koji ovu priču čine odličnom. Nova agentica je također ok i već vidim da će se dobro uklopiti. Sve u svemu, imamo odličan niz epizoda i ove epizode su jedan od najboljih serijala u NN svijetu. Koliko je Nathan samo napredovao od onih prvih epizoda...Bome, svaka čast.
Scenarij:8/10
Crtež:9/10



E da vidimo sad kako će oni tradicionalisti reagirati na ove tvoje teške riječi.

Inače, u potpunosti se slažem s tobom.



Ne znam da li sam tradicionalist pošto sam te prve Nevere čitao kad su izlazili i imao sam samo mislim 13g, ali meni su ovi noviji (nakon 100-ke ako se dobro sjećam) baš odlični i bolji od starijih brojeva. Ovo stare ne čini loše što se mene tiče, samo su mi noviji bolji.
EDIT: Iskreno još uvijek mi je sam pojam za Nevera ''Specijalni Agent Alfe'', em je to prvi broj koji mi se zacementirao u mozak, em je Castellini ne razvalio, nego ne znam ni što bi napisao...meni jedan od najboljih crtača u Bonelliju a i uopće.
I iskreno jedva čekam da dođemo do tog famoznog 250+ da vidim jesu ga stvarno ukakali ili su se to samo ''tradicionalisti'' uskomešali jer je netko eto odlučio nešto promjeniti.



Ha dobro gledaj, ovdje se i ne misli prvenstveno na kvalitetu epizoda koliko na razvoj lika i cijelog svijeta oko njega.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 09/10/2020 : 20:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#7
Scenarij: Alessandro Russo
Crtež: Massimo Dall'Oglio
Naslovnica: Massimo Dall'Oglio
Format: 13x18, c/b, 160 str. (SC)

https://shop.sergiobonelli.it/kay-la-guerra-del-buio/2020/10/09/libro/kay-la-guerra-del-dei-buio-07-1008709/

table:
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1600950060118.jpg--.jpg?1600950060000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1600950060443.jpg--.jpg?1600950060000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1600950060785.jpg--.jpg?1600950061000
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6073 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 10/10/2020 : 08:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by mladjo

165 Džungle Marsa
166 Cilj: Gordon
167 Brod prokletih


Bome svaka čast scenaristu na ovako kvalitetnoj epizodi, a i crtež je i više nego odličan. Ok, radnja malo vuče na Apokalipsu danas ali nema veze, ima tu mali milion detalja koji ovu priču čine odličnom. Nova agentica je također ok i već vidim da će se dobro uklopiti. Sve u svemu, imamo odličan niz epizoda i ove epizode su jedan od najboljih serijala u NN svijetu. Koliko je Nathan samo napredovao od onih prvih epizoda...Bome, svaka čast.
Scenarij:8/10
Crtež:9/10



E da vidimo sad kako će oni tradicionalisti reagirati na ove tvoje teške riječi.

Inače, u potpunosti se slažem s tobom.



Ne znam da li sam tradicionalist pošto sam te prve Nevere čitao kad su izlazili i imao sam samo mislim 13g, ali meni su ovi noviji (nakon 100-ke ako se dobro sjećam) baš odlični i bolji od starijih brojeva. Ovo stare ne čini loše što se mene tiče, samo su mi noviji bolji.
EDIT: Iskreno još uvijek mi je sam pojam za Nevera ''Specijalni Agent Alfe'', em je to prvi broj koji mi se zacementirao u mozak, em je Castellini ne razvalio, nego ne znam ni što bi napisao...meni jedan od najboljih crtača u Bonelliju a i uopće.
I iskreno jedva čekam da dođemo do tog famoznog 250+ da vidim jesu ga stvarno ukakali ili su se to samo ''tradicionalisti'' uskomešali jer je netko eto odlučio nešto promjeniti.



Ha dobro gledaj, ovdje se i ne misli prvenstveno na kvalitetu epizoda koliko na razvoj lika i cijelog svijeta oko njega.



Svejedno jedva čekam da vidim što tu točno ne valja.
Meni su i Godina Nulta i Ponovno Rođenje dobri, Generacije nisam čitao jer čekam LL izdanje.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/10/2020 : 14:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
173:NALOG ZA UMORSTVO/174:ZAVJERA NA MELPOMENI
Fora su mi te tajne neformalne skupine moćnika koje zapravo upravljaju mnogim stvarima, ako ne i državom/državama. Ovdje vidimo famozni "bazen moćnika" koji ima svoje planove za budućnost zemlje i orbitalnih postaja. Sve u svemu, epizoda je i više nego dobra, jedino su mogli nekako izbjeći toga Casinija...
Scenarij:7/10
Crtež:6/10

175:AGENTICA ALFE NICOLE BAYEUX
Inače nikad ne spominjem prvo crtež u ovim osvrtima ali moram ovdje izrazito pohvaliti Bertolinija koji je sjajnom, crnom, dylandogovskom atmosferom dočarao ovaj strip. Sma radnja je čis ok, a čini mi se da ćemo za SETI PRIME još dosta čuti (a ako se ne varam, pričalo se o tome i na forumu:))
Scenarij:7/10
Crtež:8/10



COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/10/2020 : 14:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
176:U IME PRAVDE
I evo nam i nove predsjednice Vijeća sigurnosti koja je na toj funkciji ostavila dosta dobar početni učinak. Inače je li igdje baš napravljena pravna slika NN-ovog svijeta? Ok, gradovi su lokalne samoupravne jedinice ali vrhovna vlas je znači podijeljena na Vijeće sigurnosti koje vrši ulogu Vlade, predsjednika (znači postoji dualizam izvršne vlasti ali kakav? Čini se da ipak VS ima puno veće ovlasti od predsjednika) i Skupština koja je (vjerojatno) zakonodavno tijelo? Nego, da vas pitam:U kojoj se to točno "državi" Nathan nalazi? Očito je da to više nisu SAD ali što je to onda? A nekako sumnjam da je cijeli svijet ujedinjen pod tom vladom.
Scenarij:7/10
Crtež:7/10

177:BIJELI CIRKUS
Kako dobro nacrtana atmosfera! Slike Bijelog grada su fenomenalne.
A najzanimljiviji dio radnje je reakcija Nathana na pitanje što bi čovjek sve napravio za svoje dijete...Odličan trenutak stripa i prvi put da vidimo Nathana da praktički potpuno gubi kontrolu.
Scenarij:7/10
Crtež:8/10

178:GOSPODAR KLONOVA/179:HELIOPOLIS
I evo SETI PRIMEA ponovno i mogu reći da je posao i više nego solidno odrađen. Sve u svemu,cijela ta priča je fluidna i vidi se da ima još dosta materijala za do kraja priče.
Scenarij:8/10
Crtež:8/10


P.S. Bome ovdje imamo sad već i više nego solidan niz stripova sa dosta dobrim ocjenama. Da, da...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15698 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/10/2020 : 15:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote

Meni su i Godina Nulta i Ponovno Rođenje dobri, Generacije nisam čitao jer čekam LL izdanje.

Meni isto.
Ja takoder.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

951 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 12/10/2020 : 16:26:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Od ovih kraćih serijala (Godina Nulta, Ponovno rođenje i Generacije) mi je Generacije najbolje.
Pročitao "Generacije" od ČK i jedino me smeta što ta Riznica Bonelli ide u suženom formatu i po visini i širini pa isto jedva čekam LL izdanje da ponovim gradivo u normalnom formatu.
Crtački u Generacijama je svaka epizoda drugačije rađena (i drugi su crtači), a pogotovo mi je zadnja epizoda totalno "cool" nacrtana i to od crtača (Massimo Dall'Oglio) koji mi baš ne leži,ali ovdje u ovom kontekstu i ova epizoda, čisti "bullseye".
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7060 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/10/2020 : 08:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Agencija Alfa 20 četvrto je izdanje u našoj novoj turi koja će uskoro biti vani, a epizode koje vas čekaju u njoj su:

“HIDRA” (Stefano Piani / Andrea Bormida)
DRAMA NA PUČINI (Stefano Piani / Mario Rossi)
PRIJATELJICA U NEVOLJI (Bepi Vigna / Antonio Fara)


Što se samih priča tiče, u “Hidri” vas na 189 stranica očekuje uzbudljiva pustolovina u luksuznome istoimenom naselju s Nathanom i Brankom u glavnim ulogama, a isti dvojac istraživat će i - ovog puta na 95 stranica - jedan napeti slučaj bijega na pučini. U zadnjoj, kratkoj priči na 30 stranica, May će se odazvati pozivu u pomoć stare prijateljice Marion Gilmore, a izvorno u Italiji ovo izdanje objavljeno je u lipnju 2009. godine s naslovnicom koju potpisuje čudesni Roberto De Angelis.[smile]

Na kraju još samo informacija da će redovna cijena AA 20 biti 175 kuna, dok će ona posebna tijekom prva dva mjeseca iznositi 140 kn.

Bacite pogled:




Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6073 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/10/2020 : 13:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
74. knjiga Nathana Nevera šesto je izdanje u našoj osmoj ovogodišnjoj turi koja bi za petnaestak dana trebala biti u prodaji, a epizode koje vas čekaju u njoj su:

ZABORAVLJENI ŽIVOTI (Bepi Vigna / Romeo Toffanetti)
U OCEANSKIM DUBINAMA (Stefano Vietti / Gièz)
ZABORAVLJENI SLUČAJ (Stefano Piani / Ivan Calcaterra)


Navedene priče u Italiji izvorno su objavljene u razdoblju od kolovoza do listopada 2009. godine u brojevima 219, 220 i 221, a autor svih naslovnica je kao i obično naš dragi prijatelj, maestralni Roberto De Angelis![smile]

Što se radnje epizoda tiče, u Vigninim “Zaboravljenim životima” očekuje vas napeta pustolovina na temu kloniranja, a u priči koja nosi naslov “U oceanskim dubinama” Vietti će nas odvesti u rasjed B-901, najveći koji je nastao nakon pada Uranije, a svi pravi Nathanovi fanovi odmah će otkriti poveznicu s epizodom “Noćna mora u svemiru” koju smo objavili u svojoj 27. knjizi. Na kraju, u “Zaboravljenom slučaju”, Piani će nas uvući u bezobzirne političko-ekonomske spletke koje će nam iz još jednog kuta otkriti svu okrutnost svijeta budućnosti...

Na kraju još samo informacija da će regularna cijena 74. Nathanove biti 195 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za 156 HRK.[/b]

Bacite pogled:






-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 14/10/2020 : 07:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Na kraju, u “Zaboravljenom slučaju”, Piani će nas uvući u bezobzirne političko-ekonomske spletke koje će nam iz još jednog kuta otkriti svu okrutnost svijeta budućnosti...




Najiščekivanija priča ovog trobroja
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7060 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/10/2020 : 11:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Na kraju, u “Zaboravljenom slučaju”, Piani će nas uvući u bezobzirne političko-ekonomske spletke koje će nam iz još jednog kuta otkriti svu okrutnost svijeta budućnosti...




Najiščekivanija priča ovog trobroja


Uf, ovo stvarno zvuči čudesno i originalno. Jebo je se i Serra i Vietti. ;)
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/10/2020 : 12:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
180:GLASOVI SUTRAŠNJICE
Prva lošija epizoda u ovom postorbitalnom periodu. Radnja je njeh, a tu je i zločinac Casini.
Scenarij:6/10
Crtež:5/10

181:CRNI STROJ
Naslov bi odlično išao kao naslov pornjave.
Radnja niš' posebno ali crtež je, sa izrazito crnom bojom i više nego dobar.
Scenarij:6/10
Crtež:7/10

182:TAJNA PROSTIH BROJEVA
Ideja je dobra ali razrada i ne baš.
Plus crtež kada su u programu i nije baš nešto.
Scenarij:6/10
Crtež:6/10

183:ARKTIČKA BAZA/184:ZAROBLJENICI KOŠMARA
Čovječe koja epizoda!
Ne bih se složio sa recenzentom da je ovdje naglasak na Resident evil spiku, više mi se čini da je The Thing ovdje u igri. Ali atmosfera je prva liga, a i crtež je odličan. Plus, druga naslovnica mi je jedna od najačih u pos-Castellinijevom razdoblju.
Scenarij:8/10
Crtež:8/10

185:SMRT U SVEMIRU
Nije loše, nije loše...A i ova pilotkinja je odlična:))
U svakom slučaju pitanje "Gdje je glavni dio Uranije završio?" sada već opasno visi u zraku.
Scenarij:7/10
Crtež:7/10

186:VENUS SKY-LAB
Ah Tofanetti...Nevidljiva sila...Nostalgija...
Govorite kaj hoćete ali on mi je uvijek bio ok crtač, čak i ako stavimo nostalgiju na stranu.
Inače obožavam kad je radnja u svemiru, a ovdje imamo dosta dobre i radnju i ideju iako je Vigna u pitanju:))
Scenarij:7/10
Crtež:7/10

187:SARA MCBAIN/188:DJECA APOKALIPSE
Dosta dobra epizoda iako na momente konfuzna.
Scenarij:7/10
Crtež:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7060 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/10/2020 : 12:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Stavljaj ovo mladjo sve na komentare recenzija. Nemoj biti lijen. Ovdje će se tvoji komentari zagubiti u moru postova, u recenziji neće.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/10/2020 : 13:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ok, budem!

P.S. Ti to kritiziraš moderatora?

:D:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15074 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 16/10/2020 : 14:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ok, budem!

P.S. Ti to kritiziraš moderatora?

:D:D



malo se opustil za svoje godine

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page
Page: of 568 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.05 seconds. Snitz Forums 2000