forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 568

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 26/12/2020 : 13:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Gledam popis tabli po sbe junacima za 2020 godinu..nathan je na petom mjestu sa 1600 i kusur tabli...ukupno 17 stripova...na popisu je 30 junaka, a na njemu nema Kay...a nije ni u ovom zbiru od 17 stripova, jer se to odnosi na 12 redovnih, specijal, maxi, magazin i jos poneko specijalno izdanje...pa na osnovu toga bi se dalo zakljuciti da je u pitanju samo reprint, a ne nesto novo...

Edited by - zlatan bihac on 26/12/2020 16:38:50
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/12/2020 : 14:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Mislim da to nije reprint s Kay. I prije kad su objavljivali broj tabli uvijek su odvajali Nathana od Agencije Alfe, inače bi Nathan uvjerljivo bio prvi. Tako je sad i s edicijom s Kay.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 26/12/2020 : 16:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Odvojeno je npr. price iz baze drugdje od martija...i bila bi sigurno Kay odvojena, ali je nema nikako na spisku...ne pratim nathana, ali sam misljenja da bi ovo moglo biti izvadjeno iz tih edicija gdje se ona pojavljivala, tipa agencija alfa, universum alfa, mozda i serijal legs weaver i prilagodjeno ovom malom "alanfordovsom" formatu, sa manje vinjeta i pasica na stranici....ne znam...mozda i nisam u pravu...
Go to Top of Page

Chui
Average Member



935 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 26/12/2020 : 21:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AlenT

quote:
Originally posted by Chui
Nov sam na forumu pa polako hvatam sve :)



Evo link ;)

https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&City=&Sort=date&SortOrder=asc&Country=&Seller=&Action=1&Buyer=&SearchType=0&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&aucCategoryID=20&SearchTypeDesc=2&SearchTypeTimeValue=0&SearchTypeTime=0&PageCount=1

Do broja 44, pa od broja 62 do čak 221 imaš i u Libellus trobroj tvrdoukoričenima izdanjima, isto ih ima na aukcijama.

http://www.libellus.hr/i/broj-nula--specijalni-agent-alfe--crni-monolit/371/0/-2



Hvala :)
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/12/2020 : 12:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pa po meni i je najboolja ova naslovnica sa Nathanom i Skotosom.
A općenito su te naslovnice koje je radio CC van konkurencije.
Meni se sviđa i ova na kojoj nathan pliva u ronilačkom odijelu....volim podvodni svijet, pa odmah i naslovnicu. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

yasmiel
Starting Member

84 Posts

Member since 07/05/2016

Posted - 28/12/2020 : 13:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send yasmiel a Private Message  Reply with Quote
Treći set naslovnica je otvoren za glasanje:

https://www.sergiobonelli.it/news/2020/12/28/sondaggi/la-copertina-piu-bella-terzo-turno-1009069/

U ovom setu meni je najbolja DeAngelisova ep.120

A evo i malo detalja s google translatea:

"Bio je lipanj 1991. godine, kada je na kioske stigao " Specijalni agent Alfa ", prvo izdanje nove znanstveno-fantastične serije Sergia Bonellija Editorea , Nathan Never . Za nekoliko mjeseci dogodit će se trideseta obljetnica tog prvijenca i na tim stranicama započinjemo proces pristupanja proslavama.
Od ponedjeljka , 14. prosinca , svakog ćemo tjedna predstavljati nasumični izbor od dvadesetak (ponekad 22, ponekad 23) naslovnica iz redovite serije Nathan Never . Uzet ćemo u obzir sve "redovite" naslovnice do broja 360, koji izlazi u svibnju 2021. Imat ćete mogućnost odabrati svog favorita tjedna i glasati za njega, od ponedjeljka u 10:00 do petka u 17:00. Na kraju svakog glasačkog tjedna, dvije najpopularnije naslovnice preći će na sljedeću fazu.
Prva faza podijeljena je u 16 rundi, a zatim će u drugu proći 32 naslovnice. Ove naslovnice bit će organizirane u play-off i sučelit će se u pojedinačnim eliminacijskim mečevima. Na kraju cijelog "turnira", stoga ćemo imati priliku izabrati naslovnicu Nathana Nikad koju su čitatelji Sergio Bonelli Editore preferirali . Ne brinite ako se ne sjećate svih naslovnica: prikazivat ćemo ih tjedan za tjednom kako bismo vam omogućili ispravno obrazložen izbor. I budite sigurni: proslave tridesete godišnjice Nathana Nivera zasigurno se ne završavaju ovom našom anketom. Pripremite se, jer će ovo biti godina vatrometa za našeg specijalnog agenta Alfu!"

Edited by - yasmiel on 28/12/2020 13:18:16
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/12/2020 : 13:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Iz ove ture su mi nekako najljepše Giardove za brojeve 313 i 316 zbog boja, sam Nathan je 313 nekako čudan, nešto mi en valja s njegovom facom.
Castellinijeva 6ica mi je odlična, a i sama epizoda mi je draga. Dok npr naslovnica koja je opet pod morem (171-De Angelis) i na koju sam prvu kliknuo, jako loša.
Da, i ova sa 120 koju spominješ je odlična.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

AlenT
New Member



Croatia
179 Posts

Member since 19/11/2009

Posted - 28/12/2020 : 18:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
Dirty Boulevard bez premca
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/12/2020 : 20:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by yasmiel

Na sluzbenim SBE stranicama, u tijeku je drugi krug glasanja za najbolju NN naslovnicu.

Između 23 ponuđene, može se glasati ovdje:
https://www.sergiobonelli.it/news/2020/12/21/sondaggi/la-copertina-piu-bella-secondo-turno-1009034/


Kakvo li je ovo samo nasumicno i nesuvislo nabacivanje NN copertina, to je cudo.
Gabrijelovu Zagonetku sam vidio u zivo, i rijetko sam sto takvo odlicno vidio uopce, (drzao sam u ruci desetak Claudievih copertini), i ona je bez premca.
Uostalom mogli su birati izmedu svih Castellinijevih i desetak De Angelisovih ranih djela, i to je to. Usput danas sam uzeo redovnu LL Dylan Dog trobrojnu knjigu i na naslovnici je uzas od rada De Angelisa. Prava crtacka nocna mora, gdje je taj crtac dospio, ili samo 'gazira' i boli ga neka stvar.
Ali ovo je nedvojbeno cudan izbor taljanskih fanova NN-a...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/12/2020 : 20:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Univerzum Alfa 5: Pješčani grad

Nakon razočaravajuće 4. epizode, ovo mi je baš dobro djelo. Za razliku od prve tri epizode gdje je dosta vremena bilo utrošeno na okupljanje i upoznavanje timova, ovdje već imamo formiranu ekipu spremni da odmah djeluje, a priča mi je intrigantna. Nema tu nekog spektakla, ali lokacija i tajanstveni opasni neprijatelj su me držali zaintrigiralo, kao i nevjerojatno detaljan crtež.

Boravak u agenciji Alfa mi je bio jamesbondovski gdje ekipa upoznaje zadatak i isprobava nova oružja, a i dobro mi je produbljivanje odnosa između Legs i Janet ( ostali likovi su slabije zastupljeni), također daje nam se i kratki uvid i koliko je velika agencija.


Danas sam je predigao, za koji dan citam epizodu. Jos sam sad 'u Rimu' sa Skorpionom, nakon procitanog Bookglobeovog serijala Murene.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/12/2020 : 20:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AlenT

Dirty Boulevard bez premca


Da je samo vidis 'u zivo'...ono, za prepasti se.
Ima je kuci jedan moj prijatelj, nas postovani clan.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/12/2020 : 21:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
No 120 bez konkurencije. U stvari ovo je po meni najbolja NN naslovnica u cijelom serijalu.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 29/12/2020 : 00:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
120 najbolja naslovnica.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/12/2020 : 03:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Cudan izbor.
Ja pamtim te prve CC-ove, od Angelisa jedino ona sa Martyjem i grbom Atlantide na naslovnoj,prva knjiga od Libellusa i ona NN se ogleda u lokvi.
Jedino kod CC mi smeta na naslovnicama precesto koristenje one cetverokrake zvijezde,efekt odsjaja od necega,metala,robota,pa i u stripu ono zrcaljenje od oka,oklopa,kacige i slicno.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/12/2020 : 08:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Cudan izbor.
Ja pamtim te prve CC-ove, od Angelisa jedino ona sa Martyjem i grbom Atlantide na naslovnoj,prva knjiga od Libellusa i ona NN se ogleda u lokvi.
Jedino kod CC mi smeta na naslovnicama precesto koristenje one cetverokrake zvijezde,efekt odsjaja od necega,metala,robota,pa i u stripu ono zrcaljenje od oka,oklopa,kacige i slicno.



E a meni je baš to jedan od super detalja, podsjeća me na starije animee. Doduše, možda ipak malo pretjeruje, ali je efektno. Kad to vidim, odmah čujem i taj specifičan zvuk iz animea.
Nisam uspio naći verziju sa videom, samo zvuk:



-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 29/12/2020 08:57:03
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/12/2020 : 08:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Naslovnica za broj 120 je 'nelosa' skroz. U biti, dobra je, istina. Ali ne moze ona u isti skup sa maestrom. Kamoli da je najbolja.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/01/2021 : 09:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Kada smo već kod tih naslovnica. Ima li netko od vas link na mjesto gdje bih ih mogao skinuti u većoj kvaliteti i rezoluciji i po mogućnosti da su čiste, bez natpisa.
Googlao sam i 0 bodova. :(
Razmišljam da ženu zagnjavim da mi neku od njih nacrta na papiru, platnu, zidu...ali kako su sve neke mini formata, ne kuže se baš detalji kada se isprinta.
Tako mi je nacrtala cover od jedne meni jako drage igre koji je crtao Moebisu na zidu i ispalo je odlično (ovog s mog avatara).
Djete u meni je sretno zbog takvih gluposti. :D

Jedino što sam pronašao je ovaj ''remake'' od gazde i sviđa mi se, ali su boje kompjuterske i ne znam baš da li ih ona može replicirati, a i slika je loše kvalitete:



Eh da, može i ako ima neko u visokoj kvaliteti onu sliku što je bila uvijek ''stranica prije'', od CC-a, gdje NN trči kroz hodnik.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 01/01/2021 09:05:23
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/01/2021 : 12:03:19  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@Jerry

U ovom Deejevom tekstu nedostaju slike broja 3 i 4 koliko vidim, a pri dnu fali broj 5?

https://www.stripovi.com/magazin/dosjei-nn-2-poglavlje-u-gnijezdu-omaza/157/


edit:
Nema sumnje da je to u pitanju, evo popravio sam ih.

Edited by - solar on 01/01/2021 12:44:09
Go to Top of Page

yasmiel
Starting Member

84 Posts

Member since 07/05/2016

Posted - 04/01/2021 : 11:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send yasmiel a Private Message  Reply with Quote
Novi tjedan, nova skupina naslovnica za glasanje:

https://www.sergiobonelli.it/news/2021/01/04/sondaggi/la-copertina-piu-bella-quarto-turno-1009080/

Kao i do sada, dvije najbolje plasirane ulaze u šesnaestinu finala :)
Moram priznati da u ovoj skupini nemam nekog izrazitog favorita.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/01/2021 : 11:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Vampyrus po meni uvjerljivo najbolji.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/01/2021 : 12:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Meni je Hadija nekako top od ovih.

EDIT: I nakon glasanja za Hadiju, vidim da je ona na drugom mjestu...iza Vampyrusa.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 04/01/2021 12:40:21
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/01/2021 : 15:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ova naslovnica je mislim radjena za spanjolsko izdanje NN-a.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/01/2021 : 16:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Hadija

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 05/01/2021 : 21:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu se odlučiti između zavjese tišine i feniksa.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/01/2021 : 21:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Pobjedit će ipak No 224 koju uskoro očekujemo u Libellusovoj knjizi. Baš me zanima da li će izabrati baš ovu naslovnicu na korice.
Go to Top of Page
Page: of 568 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.19 seconds. Snitz Forums 2000