forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/01/2023 : 18:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ja kad vidim to Dade sere mi se

ponovo pokušavam ono sranje od expanse gledati i sinoć bukvalno sam se sebi divim kako sam se uspio iskobeljati iz njihovih kandži :D i bonelijevih skupaća :D
neki me mir i spokoj uhvatio



A kupuješ li i/ili čitaš išta do stripova uopće?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/01/2023 : 13:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
DD redovni je jedino što mogu čitati
MM debeljuce od VČ i nik rajder :D

nemam ja mjesta više za luksuzna izdanja

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 19/01/2023 : 19:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
#381
Scenarij: Alberto Ostini
Crtež: Silvia Corbetta
Naslovnica: Sergio Giardo



https://shop.sergiobonelli.it/nathan-never/2023/01/17/albo/storia-di-aurore-1022659/

Table:
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1673952701142.jpg--.jpg?1673952701000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1673952701718.jpg--.jpg?1673952702000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1673952702359.jpg--.jpg?1673952702000

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
364 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 24/01/2023 : 15:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message  Reply with Quote
Krenuo sam i ja sa Nathanom. Ranije sam, kao dječak, pročitao Demone i Lovce i lovinu, mislim da se tako zvala ona epizoda na nekakvom otoku gdje odlaze studenti da ganjaju mutante. I čini mi se onu gdje se pojavljuje Mister Noovom potomak...
Elem pročitao sam ovu prvu priču Tajni agent ALfe i ostao paf koliko je ovo dobro. Mislim, pratiću ja to lagano, kroz LMS pa dokle dođem.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/01/2023 : 16:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by J.Stickman

Krenuo sam i ja sa Nathanom. Ranije sam, kao dječak, pročitao Demone i Lovce i lovinu, mislim da se tako zvala ona epizoda na nekakvom otoku gdje odlaze studenti da ganjaju mutante. I čini mi se onu gdje se pojavljuje Mister Noovom potomak...
Elem pročitao sam ovu prvu priču Tajni agent ALfe i ostao paf koliko je ovo dobro. Mislim, pratiću ja to lagano, kroz LMS pa dokle dođem.



Demoni broj 22, te Lovci i lovine broj 39 redovne serije. Davno je to bilo...
Jos davnije Specijalni agent Alfe, remek djelo serijala, udarni 'numero uno', te izvanredno djelo Claudia Castellinija. Takvo sto se ne ponavlja...
Do kad ce, te do kud ce Nathan u 'novom' LMS-u, tesko je uopce reci. Necemo ni zivi biti dogurali do stotke, jubilarca Broj sto...
Nego nisam ovo shvatio s potomkom Mr No-a? Jesam li sto zaboravio...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
364 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 24/01/2023 : 16:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu se baš najbolje sjetiti jer je davno bilo, ali čini mi se da je bio neki lik koji je spominjao svog djeda, a na svemirskim brodovima, putničkim je imao djetelinu kao onu koju je Jerry imao na jakni. Poznavaoci Nathana će sigurno bolje to objasniti.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/01/2023 : 16:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
E to mi dobro sad 'zvoni' u sjecanju. Djetelina na svemirskom brodu... Ako netko zna tocnu epizodu, nek je napise, rado bi je opet pregledao. Ali ima toga kod SBE, raznoraznih podsjetnika u odredenim serijalima na druge junake. To mi je uvijek bilo 'baza'.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/01/2023 : 19:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Jucer bas citao Dyd epizodu kad Bloch ide u penziju, pa bila neka banda balkanaca u prici i jedan od njih nosi zagorovu majicu.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 24/01/2023 : 19:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Jucer bas citao Dyd epizodu kad Bloch ide u penziju, pa bila neka banda balkanaca u prici i jedan od njih nosi zagorovu majicu.



u jednom nathanuna zidu bara visi dylanova tablica; dok se u jednom drugom broju (ako mozak služi epizoda je bila na hell islndu), mutant u kolekciji ima prvi broj dylana
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8226 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 24/01/2023 : 20:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by J.Stickman

Ne mogu se baš najbolje sjetiti jer je davno bilo, ali čini mi se da je bio neki lik koji je spominjao svog djeda, a na svemirskim brodovima, putničkim je imao djetelinu kao onu koju je Jerry imao na jakni. Poznavaoci Nathana će sigurno bolje to objasniti.



Ako me secanje sluzi, to je prica Ljudi senke.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
364 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 24/01/2023 : 20:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message  Reply with Quote
Evo drug kaže da je riječ o broju 7 pod naslovom zabranjena Zona.
Da li to znači da su Mister No i Nathan u istom univerzumu...

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/01/2023 : 20:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by J.Stickman

Ne mogu se baš najbolje sjetiti jer je davno bilo, ali čini mi se da je bio neki lik koji je spominjao svog djeda, a na svemirskim brodovima, putničkim je imao djetelinu kao onu koju je Jerry imao na jakni. Poznavaoci Nathana će sigurno bolje to objasniti.



Ako me secanje sluzi, to je prica Ljudi senke.



Bravo za dobro pamcenje!
Djetelina na repu shutlea je zaista tu. Ali ne spominje se nigdje Jerry Drake kao predak...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/01/2023 : 20:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by J.Stickman

Evo drug kaže da je riječ o broju 7 pod naslovom zabranjena Zona.
Da li to znači da su Mister No i Nathan u istom univerzumu...



Tocno! Provjerio...
Firma ciji shuttle koristi Nathan na putovanju zove se Drake spaceways i ima djetelinu na repu. Takoder piloti shuttla imaju djetelinu na rukavu kao 'nas pilot'.
Spominje se i kako je stari Drake poskocio od zadovoljstva...sto je sigurno referenca na nekog Jerryevog potomka.
Dakle nisu ti, (da ti odgovorim), u istom univerzumu, to nikako, ali potomak poznatog SBE pilota jest spomenut u ovoj epizodi. Lijepi homage. (Ali nije mi drago da sam to zaboravio...nekada bi ovakve podatke sipao iz rukava. Previse je stripova i prica kroz sve ove godine jbg, i 'nesto' se gubi 'po putu'.)

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8226 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 24/01/2023 : 22:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Pa u jednom trenutku se pojavljuje i stari drejk na par strana i pocinje da pizdi sto mu je nestao satl ili tako nesto i tu on sam pominje ludog pretka, misleci na mister noa, koji je pobegao u amazoniju. A da je pilot u nn univerzumu itekako, pokazuje onaj zlosrecni manifest za planetu zemlju gde se mister no, marti i natan udruzuju zajedno putujuci veselo kroz prostor vreme.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/01/2023 : 22:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Onaj nesretni pokusaj propagande Ujedinjeni za planetu, (istina u dobroj volji i maniri, ali prokleto neuspjesan), ne bi uopce racunao u univerzum Nathana. Iako se Nathan par puta susrece i s Martinom Mystereom, dva puta s Dylanom Dogom, jednom s Jonathanom Steelom, a u novije vrijeme i sa onim suludim spajanjem s DCjem ni manje ni vise nego s Ligom pravde. A tu je i suradnja SBE i taljanske svemirske agencije i onim njihovim astronautom. Ali to nisam vidio, samo sam citao o tome...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
364 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 27/01/2023 : 15:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message  Reply with Quote
U Svakom slučaju, trebao bi to Boneli malo čvršće povezati. Ima tu potencijala za neku veću priču poput odličnog Ambisa Zla. nathan bi mogao biti, zbog Sf temelja, divna polazna tačka za to. Ali da ne skrenem s teme topika...

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/01/2023 : 22:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote


Je li nam ovo Legsica kreće u izdanju Golconde? Ili je ipak riječ o samo jednoj epizodi nasumično izabranoj? Zna li tko možda?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/01/2023 : 23:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja to ne znam, ali znam da je spin off serijal Legs Weaver ispod svakog kriterijuma podnosljivosti.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 27/01/2023 : 23:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
izgleda tri broja serijala priča su legs, od 96 do 98. prema ovome što se da prolistati bit će (meni)loše :)

https://shop.sergiobonelli.it/le-storie/2020/08/03/albo/legs-weaver-1-ellissi-1008540/

mada po sadržaju se ne bi reklo:

Somebody killed Janet Blaise, the long-time life and work partner of special agent Legs Weaver. Who did it? And why? Reconstructing the facts will be a long, hard journey for Legs, one that will force her to re-examine most of her life, looking for a secret truth...


Till I Collapse

Edited by - darkwoodaxe on 28/01/2023 01:10:28
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/01/2023 : 08:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ma to su samo te priče tj jedno doba jedna priča.
Nekako sumnjam da će ići objavljivati cijeli serijal.
Baš me zanima je to čemu, ne serijal jer svi znamo da nije, nego samo ova priča. ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/01/2023 : 10:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Mislim da jedno doba, jedna prica idu do broja 100, i tu su pred kraj utrpali 3 broja/puta za redom jednu trilogiju iz serijala Legs. A poslije daju novo ime, to jest mjenjaju ime edicije u Kultne price gdje ubacuju kojesta tipa Veliki Dzudok koji je bio broj 5 Zlatne Serije kod nas prije pola stoljeca, preko malog rendzera i Judasa pa do; jedan covjek-jedna avantura.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 28/01/2023 : 10:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
tema je izazovna, sad je pitanje da li je rađeno u stilu fantomskog tima što bi (scenaristički, crtež u FT meni ne odgovara) bilo odlično ili je u pitanju anime/manga lepršaonica u duhu legs serijala (što bi nekima također bilo ok,stvar ukusa).

3 x 112 strana, nadam se jednoj debeloj knjizi.



Till I Collapse

Edited by - darkwoodaxe on 28/01/2023 11:29:51
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7735 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 28/01/2023 : 13:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Odlično za Legs.
Jedino mi se ne sviđa što su i ova Golcondina izdanja postala relativno skupa u međuvremenu.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/01/2023 : 19:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
E kad smo kod toga, hoće li u ovom Golcondinom biti sva 3 komada ili će ići pojedinačno?
Ne pitam za prijatelja. :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/02/2023 : 15:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Znam da nije tema, al oprostite, moram...
Ova pjesma je čisti Blade Runner, inspirirana je tim filmom, a s obzirom da Nathan vuče puno inspiracije baš otamo, mislim da bi se mogla svidjeti svima vama koji ga volite čitati. Savršeni soundtrack ako mene pitate.


Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.8 seconds. Snitz Forums 2000