forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 571

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/10/2023 : 15:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Je. Zaista. Ali ja ti to tako stalno i cesto radim. Izmedu svih tih 'Tamića' izdanih i dostupnih, te iscitanih stripova, ponekad 'presjecem' cijelim jednim serijalom. Vecim ili manjim. I cesto se vracam na staro. Magica Venta sam procitao kod System Comicsa prije '100 godina', pa kad je stao, fala Bogu nastavio s Libellusom, i evo sad da kazem, treci put.

Izvadio sam cijeli RS, tu je, ali slavlje se oteze...gradele i pivice... vidjet cu gdje ce me odvesti dan.

Mozda u rat maligana i rock' n rolla...

Ali sve je to okej. Mozda je kriv suncani vikend i dobro drustvo. (Odjavljujem se dok jos dobro tipkam)

Svira Springsteen upravo, Hung My Head od Stinga... bila bi i odlicna Nathan Neveru da je moze cuti.

(Vec me zafrkavaju da sta vise imam pisat...) jbg droga su Scom.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/10/2023 : 15:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Probaj pijan čitati sagu, možda ti postane bolja

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/10/2023 : 19:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
I konačno, kad ivanl pročita koju epizodu, možemo o njoj pisati bez žutih slova.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7220 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/10/2023 : 12:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote



SUDBINA CARSTVA

Vigna/Pianta


I evo nas opet, napaćena čitateljska NN vojska uhvaćena opet u klinč s ovom edicijom. U mom slučaju, bila je žestoka bitka i nakon 5 dana teškog čitanja svladao sam i ovu prepreku. Bila je strašna borba s ovom epizodom, ali ipak nisam odustao.

Imam osjećaj da da je Vigna guštao kao prasac pišući ovu epizodu. Jednostavno rečeno, iživljavanje sa scenarijom, nevjerojatna količina bespotrebnog teksta, ove vrste iz druge galaktike kao neki viktorijanski likovi smješteni u nekoj meksičkoj sapunici. Najbolja scena mentalni seks između dvaju različitih vrsta (valjalo bi u praksi to isprobati ;)).

Piantin crtež loš, sterilan, u skladu s cijelom edicijom. Jedina svijetla točka je briljantna Bertolinijeva naslovnica, dođe mi želja uokviriti ovu naslovnicu.

Uglavnom, tužno je vidjeti što se sve Vigni tolerira. Ali čovjek vrti neki svoj film s ovom svojom edicijom i to mu se mora priznati. Pa tko voli nek izvoli.

Edited by - Jerry Krause on 30/10/2023 13:00:44
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/10/2023 : 15:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Najgora stvar na svijetu je dati novce za nešto (u ovom slučaju strip) što ti se na kraju ne svidi.
Ali svaka čast na izdržljivosti. Meni ako nešto ne paše nakon određenog broja strana, prestajem čitat. Nema šanse da se mučim čitajući nešto kaj mi ne valja.
Isto ne kužim one koji prvo pročitaju u knjižnici pa ona kupuju. Koji je tu gušt, već si strip pročitao. Naravno, postoji šansa da ćeš ga kad-tad pročitati ponovo ali naravno nije to to.
Zato su previewovi majka.

Nego gdje je Ivan?
Jel' još lumpuje?:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/10/2023 : 20:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Poslije gradela, iz Splita zavrsio u Dicmu, (ako znas gdje je to), na crnjaku i najboljim sarmama koje sam ikad probao. Cijeli kazan je bio... pa se eto vikend protegnuo.

Tu sam. Tu. Na epizodi 243, Nocni napad, taman je otvaram. Da vidimo sto kuvaju Pretorijanci-mutanti u dogadanjima koja slijede, valjda nece kuvati; sarme... ;)

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 31/10/2023 : 13:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
@jerry, mislim da si u pravu da se vigna uživio u priču. Nije ofrlj napravljeno, ali jbg kad je loše.

@mladjo pa upravo tvoj zadnji post je glavni razlog zašto stajem sa redovnim nathanom kad pronikn3mo sigmundovu tajnu. One epizode prije rata svjetova sam izdrzao samo jer sam znao da nam dolazi spektakl i drago mi je zbog toga jer sam uživao. Ali nakon ovoga nemamo ništa drugo na vidiku i ne da mi se trošiti prostor i novac na srot uz toliko dobrih stripova i knjiga. Ajde jedino da dođe neko jeftinije kiosk izdanje...

Inače koja je tvoja teorija sa sigmundom?

Btw, moram priznati da mi je poljak ( ako je uopće poljak ;) ) sada puno bolje nacrtan jer se prije previše isticao kao karikatura ( kao da je lik iz crtića iskočio u realni svijet)
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6177 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 31/10/2023 : 13:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Je čitao netko Legs Priče od preskupe Golconde?
Ja sam uzeo, jučer mi došlo pa ću to prvo jer mi fale 82 i 83a knjiga. :(
Ali cijena tih Priča me baš neugodno iznenadila, kisok izdanje od 18€.
Radije dam mrvu više LLu za tvrde korice i prošiven uvez.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 31/10/2023 15:01:52
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 31/10/2023 : 14:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Toliko???? Neće me to vidjeti
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 31/10/2023 : 15:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Citao sam ja. Golo govno.
Uostalom, nisam nista bolje ocekivao od Legz.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/10/2023 : 16:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Je čitao netko Legs Priče od preskupe Golconde?
Ja sam uzeo, jučer mi došlo pa ću to prvo jer mi fale 82 i 83a knjiga. :(
Ali cijena tih Priča me baš neugodno iznenadila, kisok izdanje od 18€.
Radije dam mrvu više LLu za tvrde korice i prošiven uvez.



To ti nista ne valja.
Bez obzira kolika je cijena.
Taj je serijal najgori otpad SBEa ikad.
Lose. I lose nacrtano. I besmisleno.
Pa vidis da LL sve 'dere' samo to ne. S razlogom.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 31/10/2023 : 17:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

@jerry, mislim da si u pravu da se vigna uživio u priču. Nije ofrlj napravljeno, ali jbg kad je loše.

@mladjo pa upravo tvoj zadnji post je glavni razlog zašto stajem sa redovnim nathanom kad pronikn3mo sigmundovu tajnu. One epizode prije rata svjetova sam izdrzao samo jer sam znao da nam dolazi spektakl i drago mi je zbog toga jer sam uživao. Ali nakon ovoga nemamo ništa drugo na vidiku i ne da mi se trošiti prostor i novac na srot uz toliko dobrih stripova i knjiga. Ajde jedino da dođe neko jeftinije kiosk izdanje...

Inače koja je tvoja teorija sa sigmundom?

Btw, moram priznati da mi je poljak ( ako je uopće poljak ;) ) sada puno bolje nacrtan jer se prije previše isticao kao karikatura ( kao da je lik iz crtića iskočio u realni svijet)



Ha bumo vidli...

I evo, s obirom da ivan još nije stigao do tih epizoda evo opet (zadnji put nadam se:)) i žute boje: Što se tiče Sigmunda možemo samo nagađati. Ja osobno mislim da je pravi Sigmund u jednom trenutku zamijenjen robotskim. Ali nemam nikakvih dokaza za to osim Nathanove rečenice da "je Sigmund negdje i da će ga naći" ili tako nekako.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/10/2023 : 18:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Je čitao netko Legs Priče od preskupe Golconde?
Ja sam uzeo, jučer mi došlo pa ću to prvo jer mi fale 82 i 83a knjiga. :(
Ali cijena tih Priča me baš neugodno iznenadila, kisok izdanje od 18€.
Radije dam mrvu više LLu za tvrde korice i prošiven uvez.



Nego, sad sam 'bacio oko' na njihove naslove. Pa to su strpali u ediciju Price, i to; 3 redovne epizode serijala. Epizode No. 96,97 i 98? Kakav je to redosljed objavljivanja, sam vrag zna. Cudno. Sto ce ici do zadnjeg 119og broja, pa onda od pocetka...totalno bezveze.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 31/10/2023 : 19:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
@ ivani
Ja nisam ni znao da su to redovne price, mislio sam da su odradili potpuno nove za drugi strip serijal. Dno. Jdjp se bas mucio tamo pred kraj…

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/10/2023 : 19:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

@ ivani
Ja nisam ni znao da su to redovne price, mislio sam da su odradili potpuno nove za drugi strip serijal. Dno. Jdjp se bas mucio tamo pred kraj…



Bome, evo isao sam pregledati ponovo i sad sam jos zbunjeniji. Golconda je stavila da su to redovne epizode 96, 97 i 98.

https://golconda.rs/shop/boneli/price-012/

Ali naslovi epizoda nisu kao kod taljanskog spiska. To je nesto skroz drugo. I autori nisu isti. Znaci ovo kod Golconde nije regularni serijal koji je ugasen na broju 119, rujna 2005e, iako im na siteu stoji; redovna serija.

Evo SBE;

https://shop.sergiobonelli.it/scheda/4897/L-oracolo.html

Mozda su onda bas neke nove, kako kazes ove tri u pricama. Samo zasto onda brojevi 96, 97 i 98? Ne znam.

Pogledajte, tko ima Golcondin strip kad su te tri price izisle u Italiji. Ako su stavili originalni datum izlaska, kao kod Libellusa. Redovni Legs; 96, 97 i 98 su objavljeni u studenom/prosincu 2003 i sijecnju 2004.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 31/10/2023 20:05:18
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9321 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 31/10/2023 : 20:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Nisu to priče redovnog Legs serijala. To su nove priče, izašle unutar serijala Le Storie (Priče, Jedno doba jedna priča, Legende,..). Tamo pri kraju serijala oko broja 100, išle su neke nove priče Napoleona i Legs, kao i neke priče prije objavljene u Romanzi a fumetto (Keller, Hollywoodland, ...) i nastavci nekih drugih stripova (China song kao nastavak Tropical Bluesa) itd.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/10/2023 : 20:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Nisu to priče redovnog Legs serijala. To su nove priče, izašle unutar serijala Le Storie (Priče, Jedno doba jedna priča, Legende,..). Tamo pri kraju serijala oko broja 100, išle su neke nove priče Napoleona i Legs, kao i neke priče prije objavljene u Romanzi a fumetto (Keller, Hollywoodland, ...) i nastavci nekih drugih stripova (China song kao nastavak Tropical Bluesa) itd.




Grazie per l'informazione, e tutto chiaro!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6177 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/11/2023 : 12:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam Legs Priče.
Pa ono, nije to ni blizu tako loše, bolje od Arga, bolje od jednog od najgorih stripova ikada...Ujedinjeni za planetu.
Crtež je odličan, priča tako-tako. Legs se udružuje sa Larom Croft u jednom trenutku, negativac je iz Tekkena, a sve to se događa po budnim okom Alana Rickmana. Talijani i njihovi omaži su mi top, ovdje ekipa očito voli igre i Umri muški, dakle sve što volim i ja.
Priča je iz prošlosti Legs i kao što sam napisao, nije to uopće tako loše.

Moram pohvaliti i ovo fenomenalno Glocondino izdanje odlične cijene. Dakle za 18ak€ se dobije SC kiosk izdanje gdje se na stranicama vide em crtice po kojima stroj treba rezati, em se vidi i nekakav tekst, uz to se odmah sa naslovnice krenuo guliti ona sjajna plastifikacija, ali ajd da budem iskren to se događa kod gotovo svih izdavača koji mješaju mat i sjajnu plastifikaciju. I šećer na kraju mi je kvalitetan gutter loss, ne znam koja je naša riječ za ovo, ali odnosi na to da se ne vididio crteža i teksta koji ide dole prema kičmi jer nije puštena dovoljna bijela margina, naravno može se strip razvalit i onda fino pročitati. ;)


EDIT: Pročitao sam i Asteroid Argo 5 i ovo je slabije do gore spomenute Legs. Klasični Argo, ne kužim čemu se u ovom serijalu išlo na 150+ stranica kada ga nemaju čime popuniti nego je svaka epizoda razvučena. Mislim meni je i ovo OK, ali ovo nema nikakve veze sa NN.
Ekipa koja vuče na Fantastičnu četvorku u misijama koje se jako trude biti kao oldskul Star Trek (TNG), ali nije to jednostavno taj nivo..uvjerljivo najlošiji NN spinoff koji mi baš i nije jasan.

Javim kada dobijem ostatak redovnih i kada ih pročitam, tj bacim osvrt.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 01/11/2023 16:31:04
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 01/11/2023 : 23:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
SPOJLER:

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Kerempir

@jerry, mislim da si u pravu da se vigna uživio u priču. Nije ofrlj napravljeno, ali jbg kad je loše.

@mladjo pa upravo tvoj zadnji post je glavni razlog zašto stajem sa redovnim nathanom kad pronikn3mo sigmundovu tajnu. One epizode prije rata svjetova sam izdrzao samo jer sam znao da nam dolazi spektakl i drago mi je zbog toga jer sam uživao. Ali nakon ovoga nemamo ništa drugo na vidiku i ne da mi se trošiti prostor i novac na srot uz toliko dobrih stripova i knjiga. Ajde jedino da dođe neko jeftinije kiosk izdanje...

Inače koja je tvoja teorija sa sigmundom?

Btw, moram priznati da mi je poljak ( ako je uopće poljak ;) ) sada puno bolje nacrtan jer se prije previše isticao kao karikatura ( kao da je lik iz crtića iskočio u realni svijet)



Ha bumo vidli...

I evo, s obirom da ivan još nije stigao do tih epizoda evo opet (zadnji put nadam se:)) i žute boje: Što se tiče Sigmunda možemo samo nagađati. Ja osobno mislim da je pravi Sigmund u jednom trenutku zamijenjen robotskim. Ali nemam nikakvih dokaza za to osim Nathanove rečenice da "je Sigmund negdje i da će ga naći" ili tako nekako.



U principu Nathanova reakcija je razumljiva, vjerojatno bi svatko pomislio na otmicu i zamjenu dvojicom, ali upravo zqdnje epizode sugeriraju da je Sigmund prodao dušu stroju. Naravno možda se i varam :)

Edited by - Kerempir on 01/11/2023 23:29:26
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/11/2023 : 11:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Bumo vid'li:))
Your guess is good as mine:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/11/2023 : 21:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
NATHAN NEVER LIBELLUS MAXI 05:ZAROBLJENICI SVEMIRA
Nije mi jasno zašto se strip ovako zove kad su zapravo u glavnom trenutku svi zarobljenici postaje a ne svemira ali dobro.
Iznenadio me ovaj MAXI! Ok, stvorenje je jednu stvar pokupilo od Aliena ali zapravo je čist' dobro zamišljeno. Ali zanimljivo je gledati Farmera kako prodaje priču Darveru sa Monitalkom, a kako se ovaj polakomi za velikom zaradom i moći koju bi imali. Inače scena na 73. str. gdje Darver preko laptopa priča Nathanu detalje o ubojstvu koje bi trebalo ostati u tajnosti, a tu priču u šatlu bez beda sluša jedna plavuša: je fakat jbna)) Negativac? Glavni, osim naravno čudovišta, je Jester Farmer i zapravo je zanimljivo kako čovjek laže a da ni ne trepne, čak i u izrazito stresnim situacijama. Realno gledajući, čovjek je u konstantnim takvim situacijama a uvijek ostaje smiren, a čak i kada sve krene kvragu, on i dalje pokušava laganjem doći do povoljne pozicije. Zapravo čovjek laže cijelo vrijeme i to tako smireno i dobroćudno da je to nevjerojatno. Čak je uspio preveslati i Darvera. U načelu glavna priča se svodi na prevaru osiguravajućih kuća, makar mislim da one ne bi bile tako olako prevarene. U načelu sam mišljenja da će, ako dođe do totalnog atomskog rata preživjeti škorpioni i osiguravajuće kuće. Ali dobro, Farmer bi ih čak možda i mogao prevariti da nije čudovišta. Sama zvijer je konkretno zamišljena i šteta što nema više strana sa njom. A što se tiče njenog kraja - i tu imamo vezu sa Alienom:))
Eh da, ovdje imamo i gotovo cijeli Fantomski tim što je dodatni plus priči.
Također je zanimljivo kako Jerry Lone bez beda ostavi na cjedilu kompanjone koje je unajmio.
Crtež je vrlo dobar sa nekoliko dosta upečatljivih kadrova.
Scenarij:7/10
Crtež:8/10
Naslovnica:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7788 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 06/11/2023 : 10:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
možda ja više nisam za čitanja bonellija ili je do autora NN, ali muku mučim da pročitam "sigmundova tajna". tako loš strip scenaristički, dijalozi na niovu nekih drugorazrednih essegesse stripova, jadno sve u svemu... ako im je ovo reboot, onda bolje da ga nisu ni radili, jer nemam namjeru dalje kupovati. početak originalnog serijala ("specijalni agent alfe") za 3 klase bolji.


"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7220 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/11/2023 : 11:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

možda ja više nisam za čitanja bonellija ili je do autora NN, ali muku mučim da pročitam "sigmundova tajna". tako loš strip scenaristički, dijalozi na niovu nekih drugorazrednih essegesse stripova, jadno sve u svemu... ako im je ovo reboot, onda bolje da ga nisu ni radili, jer nemam namjeru dalje kupovati. početak originalnog serijala ("specijalni agent alfe") za 3 klase bolji.




Bez da je kritika, ali do tebe je i praćenja Nathana. Ova mini saga od 4 epizode je svojevrsna posveta počecima serijala i namjerno se išlo s ovakvim scenarijima, a glavni dio je u pozadini gdje će se otkriti Sigmundova tajna.

Tko god da je sad uletio ko iz vedra neba s ovom epizodom i nije pratio ovaj topic naravno da mu ništa nije jasno. Zato nije mi jasan ovaj potez Golcondin s ovim stripom.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/11/2023 : 11:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Nego Ivane kakva ti je saga?
Ništa ne komentiraš:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7788 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 07/11/2023 : 09:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by I like girlz

možda ja više nisam za čitanja bonellija ili je do autora NN, ali muku mučim da pročitam "sigmundova tajna". tako loš strip scenaristički, dijalozi na niovu nekih drugorazrednih essegesse stripova, jadno sve u svemu... ako im je ovo reboot, onda bolje da ga nisu ni radili, jer nemam namjeru dalje kupovati. početak originalnog serijala ("specijalni agent alfe") za 3 klase bolji.




Bez da je kritika, ali do tebe je i praćenja Nathana. Ova mini saga od 4 epizode je svojevrsna posveta počecima serijala i namjerno se išlo s ovakvim scenarijima, a glavni dio je u pozadini gdje će se otkriti Sigmundova tajna.

Tko god da je sad uletio ko iz vedra neba s ovom epizodom i nije pratio ovaj topic naravno da mu ništa nije jasno. Zato nije mi jasan ovaj potez Golcondin s ovim stripom.



ehh, pričaš s nekim ko je od prvog broja u izdanju slobodne dalmacije čitao i skupljao nathana i kome je ovo jedan od najdražih bonelli stripova, tako da...

realno, ovaj reboot je loše počeo, a ako se "po jutru poznaje dan"... bolje da ga nisu ovako ni radili.

scenarij je loš, a dijalozi još lošiji, na nivou tajanstvenog alana, mikija, bleka...

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page
Page: of 571 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.48 seconds. Snitz Forums 2000