forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Izdanja za MaFest 2010: MARTIN MYSTERE 37-40
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/05/2010 : 17:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
molit cu bez NN-a na ovom topiku. hvala.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/05/2010 : 18:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

molit cu bez NN-a na ovom topiku. hvala.



Pa priznaj ljudima ovdje, kao sto si i meni rekao, da su ti najbolja dva MM onda prva dva super booka!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/05/2010 : 19:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ej jebenti sto ih nisam uzeo kad si mi nudio. koliko bih sad dobio na aukcijama...
a tko je mogao znati da tolike mase vole tog... tog... tog... uh

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/05/2010 : 21:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Ja sam cuo da si ti bio jedan od kupaca na aukcijama, po nekoj ludoj cijeni. Sad ne znam je li istina...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/05/2010 : 21:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
3400 čn

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 06/05/2010 : 09:35:22  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
rasipas se čn...............cccccccccccccccccccc

feka
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15504 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/05/2010 : 11:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
marti nam malo zaostaje za ostalim izdanjima...nadam se da bu do kraja godine to ispravljeno

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 09/05/2010 : 12:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
MM je strip koji je najviše zapostavljen ove godine.
Pogledajte do kojeg smo broja tek došli.Tek do 63 broja originala.Sa 12 knjiga godišnje do 77 broja, odnosno do malih ljudi.
Ovo treba ubrzati.
Ne znam zašto Mv i NN imaju neki primat.
Nadam se da će doći do ubrzavanja serijala, a ne do usporenja.

Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/05/2010 : 12:49:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Koncept znas: 12 knjiga s cjelovitim epizodama godisnje. E sad, to sto prosjecna prica kod MMa ima manje stranica od one MNoa - jebiga...

Dakle, o usporavanju nema ni govora.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/05/2010 : 12:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
zaboravljaju ljudi koliko prosjecna stranica mm-a ima teksta...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15504 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 09/05/2010 : 13:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
da voli pričati to je istina

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 09/05/2010 : 22:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ovak sa popustima na MaFestu, kad kupiš sva četiri broja ispadne jedan džabe.
Bome...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/05/2010 : 23:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Em mi je krivo što ovo neću uskoro da nabavim, em mi nije jasno zašto "Tragovi NazcA"...
Curunire, prosvijetli me. ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/05/2010 : 00:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Em mi je krivo što ovo neću uskoro da nabavim, em mi nije jasno zašto "Tragovi NazcA"...
Curunire, prosvijetli me. ;)


S obzirom da ti ovo prvo znaci da neces doci na Mafest, i bas me zanima kakva ce sad izlika biti,
apeliram na Curunira da ti nista ne pojasni...
Ne mogu vjerovati. Koliko mi trubio o Disu, kad ce Diso na Mafest, bla, bla.
Diso dodje dva puta a on ne moze ni jednom. Sramota!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/05/2010 : 00:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Zar sam ja negde spomenuo Mafest????

I nije tačno da neću doći. U stvari možda ću doći.
Nemam automobil trenutno (novi stiže za mesec dana), od pre par dana sam i zvanično na birou rada i ne bih smeo da se udaljavam, pre par meseci sam tužio sada već bivšu firmu, a oni mi u znak zahvalnosti nisu još uvek isplatili poslednje dve plate, supruga zbog bolesti radi samo 50%....


Ali naravno, dolazak ne isključujem. Još.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/05/2010 : 00:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
A ako mi Curunir ne objasni ovo, samo će potvrditi da ne poznaje gramatiku hrvatskog jezika, kao i da mora tebe da sluša kao big-bossa.

Baš da vidimo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/05/2010 : 00:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Zar sam ja negde spomenuo Mafest????

I nije tačno da neću doći. U stvari možda ću doći.
Nemam automobil trenutno (novi stiže za mesec dana), od pre par dana sam i zvanično na birou rada i ne bih smeo da se udaljavam, pre par meseci sam tužio sada već bivšu firmu, a oni mi u znak zahvalnosti nisu još uvek isplatili poslednje dve plate, supruga zbog bolesti radi samo 50%....


Ali naravno, dolazak ne isključujem. Još.


Ja cuo da ima i drugih prevoznih sredstava osim automobila. A cuo sam i da se u jednom automobilu moze voziti vise
od jedne osobe, recimo s nekim drugarom. Sad je li to istina ne znam, nije sve vjerovati sto cujes.
A o platama necu ni pricati, pa mnogima koji ce doci na Mafest kasne isto plate i vise od dva mjeseca.
Neki je ni ne primaju... A supruge im recimo uopce ne rade... i slicno...
Ne budes li dosao Disu cu sve da ispricam, tako da ce znati kakav si mu obozavatelj, Dok ce mi biti svjedok...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/05/2010 : 00:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

A ako mi Curunir ne objasni ovo, samo će potvrditi da ne poznaje gramatiku hrvatskog jezika, kao i da mora tebe da sluša kao big-bossa.

Baš da vidimo.


Pa ti ionako ne mozes znati poznaje li on gramatiku HR jezika, pojasnio ti on ili ne...
To ti je kao da ja nekoga sad ispitujem o kvantnoj fizici, a uglavnom sam samo nesto cuo, ali pojma nemam.
Pa koga ce da slusa ako nece mene, ta nije ozenjen pa da mora slusati zenu...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/05/2010 : 00:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Ja cuo da ima i drugih prevoznih sredstava osim automobila.


Jel??? Da nećeš možda biciklom da dođem??? ;) U zrakoplovni avion ne ulazim, to je valjda jasno. :)



quote:
Originally posted by Dado
A cuo sam i da se u jednom automobilu moze voziti vise
od jedne osobe, recimo s nekim drugarom. Sad je li to istina ne znam, nije sve vjerovati sto cujes.




Heh, dok se ja sa njim dogovorim ko će da ide i zašto, vi ćete već sledeći Mafest da planirate....Jesi ti video koju ja bagru za prijatelje imam?? ;)



quote:
Originally posted by Dado
A o platama necu ni pricati, pa mnogima koji ce doci na Mafest kasne isto plate i vise od dva mjeseca.
Neki je ni ne primaju...



Da, samo što ja plaćam račune iako ne dobijam platu. A znam i za one koji to ne rade ;)



quote:
Originally posted by Dado
A supruge im recimo uopce ne rade... i slicno...



Ne radi se o tome da li radi ili ne, ali čak ni po cenu stripova ne bih ostavio suprugu da radi i da se brine o dva deteta, i to u situaciji kad je pred invalidskom...Ali možda i tu nešto smislimo, ko zna.




quote:
Originally posted by Dado
Ne budes li dosao Disu cu sve da ispricam, tako da ce znati kakav si mu obozavatelj, Dok ce mi biti svjedok...




Ti ćeš da mu ispričaš??? Pa ti na italijanskom znaš da kažeš ciao, capuccino, calcio i Roberto Baggio. Dok može pre da bude u svojstvu prevodioca, a ne svedoka.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/05/2010 : 00:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Zar sam ja negde spomenuo Mafest????

I nije tačno da neću doći. U stvari možda ću doći.
Nemam automobil trenutno (novi stiže za mesec dana), od pre par dana sam i zvanično na birou rada i ne bih smeo da se udaljavam, pre par meseci sam tužio sada već bivšu firmu, a oni mi u znak zahvalnosti nisu još uvek isplatili poslednje dve plate, supruga zbog bolesti radi samo 50%....


Ali naravno, dolazak ne isključujem. Još.


aj ne pizdi i ne izvlači se
šta se treseš,pa rat je davno prošao,više ne bacamo srbe u more

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/05/2010 : 00:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

To ti je kao da ja nekoga sad ispitujem o kvantnoj fizici



Glavno da si se ti pohvalio da si čuo za kvantnu fiziku.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/05/2010 : 00:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Dado

To ti je kao da ja nekoga sad ispitujem o kvantnoj fizici



Glavno da si se ti pohvalio da si čuo za kvantnu fiziku.


dado,kvantna fizika nije spiza

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/05/2010 : 00:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter
Ti ćeš da mu ispričaš??? Pa ti na italijanskom znaš da kažeš ciao, capuccino, calcio i Roberto Baggio. Dok može pre da bude u svojstvu prevodioca, a ne svedoka.


Ne brini, kad je nesto zlobno, u stanju sam nauciti 5 prostoprosirenih recenica na pamet.
Ako nesto zapnem uvijek ce Dok priskociti.
Kakva tebi korist sto ti znas 13 recenica vise kad nemas s kim da ih razmjenis,
jer Diso ce biti u Makarskoj a ne u Aarau na cevapima...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/05/2010 : 00:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Dado

To ti je kao da ja nekoga sad ispitujem o kvantnoj fizici



Glavno da si se ti pohvalio da si čuo za kvantnu fiziku.


Je, vidio sam neko je spominjao na forumu, ja zapisao rekoh zlu ne trebalo, nikad ne znas kad ces morati ispasti pametan...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/05/2010 : 00:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Dado

To ti je kao da ja nekoga sad ispitujem o kvantnoj fizici



Glavno da si se ti pohvalio da si čuo za kvantnu fiziku.


dado,kvantna fizika nije spiza


Ne brini toliko ne mogu da omasim. S obzriom da je kod kvantnog svijeta rijec o subatomskim prostorima,
dakle mom oki nevidljivo a i mom culu mirisa uglavnom neuhvatljivo, tako da se ja ipak vise radujem cevapima.
Ili dobrom pecenju... Jebes molekule, zivija drug Ciko, on zna kako se zivi...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000