forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripgen
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 26/05/2010 : 21:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
StripGen nabavljiv (zasad) u Stripovima na kvadrat, kod Bucha, u Srbiju je odnio Dekara pa che biti po duchanima kad bude, u Libellusu che biti kad Jozza odnese, u Splitu ima, pitajte Hammera gdje.

Dajte nam Vasse pare, a naslovnicu poslije smijete i baciti.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn

Edited by - mcn on 26/05/2010 21:01:52
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 26/05/2010 : 21:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Iskrene čestitke Izdavaču.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/05/2010 : 22:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Evo ovako:
Jack Seaborn-Macan se potvrdio kao majstor kratkih priča.Pravo je umjeće složit ovoliko u 5 stranica.Kerac odličan ostala dvojica ok.
Uk(a)leti vitez-Macan isto a od crtača odskače Ginevski.Tema meni najviše draga.
Cat i Ninja-Ona druga priča je baš smiješna.Iako sam je čitao prije opet mi je izmamila osmijeh.Maksim je Car!!!To je crtež

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 29/05/2010 : 20:38:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
'Jack Seaborne' upravo onakav kao sto sam ocekivao. Noviji vesterni valjda moraju biti brutalni. Kercevo vizualno rjesenje za Seaborneovog sidekicka Nikolaija je urnebesno smijesno, ali IMHO nije bas najsretnije. U kasnijim epizodama Nikolai vizualno sjeda na pravo mjesto, grublja fizionomija, brada cekinjastija te frizura prirodnija za vrijeme i mjesto radnje. Jacku Seaborneu se realno nema sto prigovoriti, ali mene privlace malo drukciji stripovi. Srecom je StripGen raznovrstan.

Cat&Ninja. Moj prvi susret sa pravim stripom Maksima Simica. Karikaturalni crtez ne smeta, iako bi mi vise odgovarao realisticniji crtez iz prve epizode. OK, let's cut the crap - smatram da bi kod Maksima zene morale izgledati jebozovnije, a stil neka ostane karikaturalan, puc m k. Sve u svemu dobro.

'Ukletog viteza' smatram najsjanijim stripom cijelog projekta do sada. Jos smo dobili i ekstra brutalno nasilje, krv i prosuta crijeva. Ma to te ja pitam.

Na samo izdanje nemam posebnih zamjerki. Dvaput procitano sa velikim uzitkom. I jos sam dobio priliku bahato kritizirati autore (i to kakve autore!) na javnom forumu, nicim izazvan i ovako beznacajan kakav jesam. Hvala, hvala, hvala!

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 29/05/2010 : 21:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
IMHO? Jel' se to jede? Il' se nabada?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/05/2010 : 21:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
IMHO=In my humble opinion.

Inače ne čitam baš često stripove koji nisu završeni, ali ovaj put sam napravio iznimku. StripGen je bolji nego sam očekivao. Čak i puno bolji. Sve su serije zanimljive, odlicno napisane, a crtači su dosta dobri. Sve u svemu, 20 minuta dobre zabave! U neka druga vremena, iz ovoga bi se izrodili popularni serijali. No, što je tu je, čestitke autorima i čekamo nastavke...

Trouble will find me
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 30/05/2010 : 10:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Generalno imam problem sa skracenicama. Godinama sam se pitao sta je LOL....
btw, wtf, Markose,
da li mozes da osvezis paletu smajlija? Cesto mi fali onaj za BLJAK i pravi LOL. Srecom, tu jekoji vise lici na BLJAK nego na DEAD pa se ispomazem
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/05/2010 : 10:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Teoretski, mogu, ali buduci da mi nikad nisu bili potrebni dodatni smajliji, nisam to radio. Stavite topic u "Prijedlozi, komentari..." i stavite smajli koji biste htjeli imati, pa cu dodati kad stignem bar nešto.

Trouble will find me
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 30/05/2010 : 10:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Postavio sam pitanje i primere u Predlogi, komentari.... pa ti sad vidi
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 30/05/2010 : 12:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Super je revija. Naslovna je dizajnerski ok, u retro fazonu.
Go to Top of Page

dupli
Average Member

Croatia
977 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 30/05/2010 : 15:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message  Reply with Quote
Dobronamjerni tehnički komentari ničim izazvani i od mene beznačajnog kako reče Shuckey par
postova iznad. :)

Jovčevski - problemi s odnosom veličina objekata u istom kadru. Konji - neoprostivo.
Ginevski i Jovanović - fali boja. Kao crno-bijeli strip ne funkcionira. Kod Ginevskog sam
tek zahvaljujući tekstu na predzadnjoj strani skužio da je mrkli mrak.
Petrina i Šimić - problemi s veličinom kadrova. Ili su premali za sve što treba stati unutra
ili su preveliki pa neznaju s čim bi ih napunili.
Kalčić - točno se vidi što mu se sviđa crtati, a što ne. Uglavnom, prvu kategoriju popunjavaju
face i poprsja.
Ivanović & Plavšić - Bonelijevski statično.
Kerac - velika rasprava u topicu Radna akcija :)
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000