forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Najave koncerata - Hrvatska
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 32

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 01/08/2013 : 17:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Bez obzira na Anthrax, Maiden sa ovin seton pisama bi baš volija poslušat, al kako mi je trenutno takva situacija da mi je odlazak na koncert bija neizvediv pravija san se da ga uopće nema.
Sad mi je samo još više krivo


Ja sam kupio karte u onom tjednu kad je bilo 50% popusta na sve karte zbog ulaska u EU, pa me dosla 125 kn, tako da mi je Maiden zapravo ispao najjeftiniji koncert u zadnjih 10+ godina...

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/08/2013 : 17:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Bez obzira na Anthrax, Maiden sa ovin seton pisama bi baš volija poslušat, al kako mi je trenutno takva situacija da mi je odlazak na koncert bija neizvediv pravija san se da ga uopće nema.
Sad mi je samo još više krivo


Ja sam kupio karte u onom tjednu kad je bilo 50% popusta na sve karte zbog ulaska u EU, pa me dosla 125 kn, tako da mi je Maiden zapravo ispao najjeftiniji koncert u zadnjih 10+ godina...


Ma cijena karte i novci su najmanji problem.
Iman dosta obaveza zadnjih par miseci pa mi se bilo teško iskombinirat.
Doduše, meni baš i nije za doć u arenu na koncert dovoljna samo karta i tramvaj

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/08/2013 : 17:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by Poli
nesto sam cuo da su IM bili malo previse tihi, ovaj mozda ne oni nego zvucniki :D


A cuj, ne znam sto su bili ali tihi nisu sigurni, nekima jos zuji u usima


cuj, to ti je tak kad sedis na pojacalu

ali stvarno se dosta ljudi prdilo nad zvukom, mozda zapravo vise kod Anthraxa



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 01/08/2013 : 18:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by mamlaz
nabijem i njih i organizatore. antraxi poceli u 7 i pol ili cak i ranije, a to je bilo objavljeno tek jucer. mater organizatorima.



Poceli su u 19:40, frend i ja usli mozda 2 minute kasnije, bili su usred prve stvari. Ja slucajno procitao dan ranije kad sviraju, inace nisam namjeravao doci prije 8.

quote:
Originally posted by Poli
nesto sam cuo da su IM bili malo previse tihi, ovaj mozda ne oni nego zvucniki :D


A cuj, ne znam sto su bili ali tihi nisu sigurni, nekima jos zuji u usima


jucer u jedan i pol objavljeno da su antraxi ranije. mi rijecani poceli vec u deset sati pripreme i naravno da nitko nije od nas znao za ovaj rani pocetak, a bili smo gore vec oko 7 sati.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 01/08/2013 : 18:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ma cijena karte i novci su najmanji problem.
Iman dosta obaveza zadnjih par miseci pa mi se bilo teško iskombinirat.
Doduše, meni baš i nije za doć u arenu na koncert dovoljna samo karta i tramvaj



Steta. Ako si zapeo u 80-tima s metalom (kao uostalom i ja), ovo bi ti savrseno leglo. Najprije Anthrax za zagrijavanje, a od Maidena najnovija stvar koju si mogao cuti je Fear of the dark, ostalo sve SSOASS i starije

quote:
Originally posted by Poli
cuj, to ti je tak kad sedis na pojacalu

ali stvarno se dosta ljudi prdilo nad zvukom, mozda zapravo vise kod Anthraxa


Ma toncu treba dati otkaz i staviti ga na organiziranje svadbi i vatrogasnih zabava

These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 01/08/2013 18:21:06
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 01/08/2013 : 18:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ps. bio u hedbengersu i nisu bili tihi, jos uvijek slabo cujem:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 02/08/2013 : 07:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

ps. bio u hedbengersu i nisu bili tihi, jos uvijek slabo cujem:)


Ni meni se nisu cinili tihi (bio sam daleko na tribinama), mada zbog mojih godina ne cujuem vise tako dobro.
To mi je bio treci koncert grupe IRON MAIDEN...prvi put sam bio na njihovom koncertu 19.8.1984 u Ljubljani!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 02/08/2013 : 09:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote


pa jel to oni izvode na svakom koncertu?

p.s. mislim na fear of the dark

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 02/08/2013 : 10:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada



pa jel to oni izvode na svakom koncertu?

p.s. mislim na fear of the dark


DA, taj komad je obavezan deo njihovih koncerata (od 1992 godine kad je snimljen istoimeni album)
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 02/08/2013 : 11:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
auuuuuu, prava tradicija!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/08/2013 : 11:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Pa da, najnovija stvar koju su maidenovci svirali stara je najmanje 20 godina, znaju ono što se traži. Noviji albumi (počevši od Factor X) nisu ni do koljena ovim starima.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/08/2013 : 12:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Što se mene tiče, meni je koncert bio super, malo su mi možda isprva bili neusklađeni Bruce i ekipa, no nakon par stvari sve je sjelo na mjesto. Što se tiče ozvučenja, ne hodam baš po koncertima pa da mogu usporediti jel bolje ili lošije - no bio je to one goddamn hell of a show! Svaka stvar imala je posebni visualni background s pravim elektronskim lutkama Eddyja, i naravno beast of the beast setlista!

Nisam slušao valjda već desetak godina Maidene, no super kako se to sve brzo vrati.

Upoznao Nivoxa nakon niza dogovaranja. Stari thanx za pivo!

Poslije koncerta metal afterparty Močvara do kasnih jutarnjih sati. hehe...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 02/08/2013 : 23:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz


nabijem i njih i organizatore. antraxi poceli u 7 i pol ili cak i ranije, a to je bilo objavljeno tek jucer. mater organizatorima.



slažem se, da.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 02/08/2013 : 23:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by magnus

quote:
Originally posted by mamlaz

ps. bio u hedbengersu i nisu bili tihi, jos uvijek slabo cujem:)


Ni meni se nisu cinili tihi (bio sam daleko na tribinama), mada zbog mojih godina ne cujuem vise tako dobro.
To mi je bio treci koncert grupe IRON MAIDEN...prvi put sam bio na njihovom koncertu 19.8.1984 u Ljubljani!


Ma u biti nisu bili tihi, ali zvuk nije bio dobar...previše jeke.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 02/08/2013 : 23:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante


Ma toncu treba dati otkaz i staviti ga na organiziranje svadbi i vatrogasnih zabava


haha tako je

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 02/08/2013 : 23:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Što se mene tiče, meni je koncert bio super.




I meni je koncert bio super !

quote:
Originally posted by DeeCay


Upoznao Nivoxa nakon niza dogovaranja. Stari thanx za pivo!





Nema na ćemu Nastavit ćemo kad tad

Evo par fotki:










Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/08/2013 : 02:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
heh, fotogeničnost mi nije jaka strana... Ali dobro je to, forumaši se sreću i izvan foruma i izvan stripovskog miljea!

Navodno se tamo prodavalo i neko Iron Maiden pivo? Jel netko vidio nešto takvo?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/08/2013 : 10:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Aaaaaaah, umirem.


http://news-bar.hr/news/zbog-iron-maidenovog-sotonskog-orgijanja-ministrica-zlatar-mora-podnijeti-ostavku/


BOG I HRVATI

Zbog Iron Maidenova sotonskog orgijanja ministrica Zlatar mora dati ostavku!

Glazba je zvonka radost! Ili bi to barem trebala biti, ali šipak. Ono čemu smo preksinoć nazočili u zagrebačkoj Areni prije bi se moglo nazvati – zvonka gadost.


No tu iznenađenjima nije bio kraj. Na samom eventu nastavilo se s još žešćim provokacijama. Prvo je Bruce Dickinson (dick-in-son?!?) obukao uniformu britanskog časnika i sumanuto mahao barjakom Velike Britanije, a nedugo potom na stejdž je izašlo čudovište Eddie naoružano sabljom krivošijom. U jednom trenutku netko tom mamlazu od tri metra iz publike dobaci hrvatski barjak, a ovaj ga dohvati navrh sablje (!!!) pa ga baci na pod ili negdje.

Bože, čuvaj Hrvatsku! – vrisnuo je Zdeslav vidjevši ovu gadariju i privremeno izgubio svijest.







Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/08/2013 : 16:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

quote:
Originally posted by magnus

quote:
Originally posted by mamlaz

ps. bio u hedbengersu i nisu bili tihi, jos uvijek slabo cujem:)


Ni meni se nisu cinili tihi (bio sam daleko na tribinama), mada zbog mojih godina ne cujuem vise tako dobro.
To mi je bio treci koncert grupe IRON MAIDEN...prvi put sam bio na njihovom koncertu 19.8.1984 u Ljubljani!


Ma u biti nisu bili tihi, ali zvuk nije bio dobar...previše jeke.


mislim da je to zbog akustike dvorane. to je sportska dvorana a ne koncertna pa je akustika drugacija. bilo bi bolje da je koncert bio na otvorenom.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2594 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 03/08/2013 : 18:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

ps. bio u hedbengersu i nisu bili tihi, jos uvijek slabo cujem:)



Tihi??? Nikako!
Također bio headbangers pitu, zujalo mi je u ušima do jutra.
Ali, nažalost sam otkrio tužnu činjenicu da starim. Na "Fear of the Dark" sam mislio da će mi srce puknuti. Ostao bez zraka, nisam mogao više niti skakati ni vikati, u tom trenutku dao bih čitavu plaću da za pivu...
Prije sam bez problema mogao divljati čitav koncert, sada na 3/4 trebam time-out.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/08/2013 : 18:37:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 76

quote:
Originally posted by mamlaz

ps. bio u hedbengersu i nisu bili tihi, jos uvijek slabo cujem:)



Tihi??? Nikako!
Također bio headbangers pitu, zujalo mi je u ušima do jutra.
Ali, nažalost sam otkrio tužnu činjenicu da starim. Na "Fear of the Dark" sam mislio da će mi srce puknuti. Ostao bez zraka, nisam mogao više niti skakati ni vikati, u tom trenutku dao bih čitavu plaću da za pivu...
Prije sam bez problema mogao divljati čitav koncert, sada na 3/4 trebam time-out.



isto kao i ja:):) ali bio sam ipak jos ok kada je bio seven son of...:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 03/08/2013 : 21:55:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz


mislim da je to zbog akustike dvorane. to je sportska dvorana a ne koncertna pa je akustika drugacija. bilo bi bolje da je koncert bio na otvorenom.


Ne, u ovom slučaju nisi u pravu . Bio sam u toj areni na nekom drugom koncertu gdje je zvuk bio fenomenalan.
U ovom slučaju-ili loš tonac ili loš razglas.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 03/08/2013 : 21:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

heh, fotogeničnost mi nije jaka strana... Ali dobro je to, forumaši se sreću i izvan foruma i izvan stripovskog miljea!

Navodno se tamo prodavalo i neko Iron Maiden pivo? Jel netko vidio nešto takvo?


Dobro, istina je da je ovaj pored tebe na fotki zgodniji od tebe, al dobro ...

Što se tiće iron Maiden piva-prvi put čujem...

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/08/2013 : 23:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ovo?

quote:
Originally posted by Poli



Iron Maiden fanovi, Trooper pivo vec spremljeno za Sloveniju. ;)


http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/922342_395268790587086_2121615963_o.jpg










Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 03/08/2013 : 23:49:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Zvuk je bio los ali da je bio tih - nije
Bilo je glasno, trestavo, na momente kaoticno da ne mozes prepoznati solazu jer su se sve gitare stopile u jedan zvuk i slicno...Ali nevazno, za Maidene se izdrzi.
Iako se cini da jedina konzistentna stvar koju imaju na ovoj turneji uz vrhunsku svirku je los razglas, jer su se i u drugim gradovima zalili, znaci nije do nase Arene.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page
Page: of 32 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000