forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Najave koncerata - Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 03/06/2012 : 14:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by dosada

ne želim ti kvarit uzbuđenje ali samo jedno upozorenje...Majke danas i Majke iz 90-tih na nastupima uživo su nebo i zemlja!

p.s. pišem ti na osnovu iskustva jer sam bil na najmanje 15 njihovih nastupa u proteklih 20 godina. Zadnji sam bil lani na jednom open air nastupu, a prije toga u Tvornici (klub) i nije to više to (:




Pa, ok. Ja njih slusam par godina. Imam sve albume, a onaj koncert iz Tvornice 2008. je nesto najbolje sto sam cuo u zivotu.
Ici cu, mada, jos nisam uzeo kartu. Videcemo kako ce biti, hvala u svakom slucaju.




a, onda OK...to je to otprilike! Meni su bili puno bolji 90-tih......

Orgazam jučer dobar, ali prekratko su sviral zbog organizatora koju su imali satnicu...jebala ih satnica (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 01/09/2012 : 21:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Brit Floyd: Friday 2 Nov Sava Center Belgrade Serbia

(a ima i ostatak Juge:
Saturday 3 Nov Olympic Hall Sarajevo Bosnia and Herzegovina
Sunday 4 Nov Sportska Dvorana Hall Niksic Montenegro
Tuesday 6 Nov Borik Banja Luka Bosnia and Herzegovina
Wednesday 7 Nov Spaladium Arena Split Croatia
Thursday 8 Nov Dom Sportova Zagreb Croatia
Friday 9 Nov Hala Tivoli Llubljana Slovenia)

ovi su nastali na pepelu Australian Pink FLoyd Showa, koji sam jednom gledao uzivo i raspametio se; preporuka :))
http://www.britfloyd.com/

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/09/2012 : 21:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Dat tolike novce za tribute band mi ne pada na pamet.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 01/09/2012 : 22:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
kolko kosta?

(BTW, ovi bas prevazilaze pojam "tribute benda", veruj mi :))

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/09/2012 : 23:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Najjeftinija ulazinca je 160 kn do 1.10, kasnije je skuplja. Australian Pink Floyd su imali i skuplje, kod njih je ulaznica koštala 250 kn u Zagrebu.

Čuj, vidija sam ja to sve na youtubeu kako izgleda i to je stvarno vrh vrhova, al to idalje ne umanjujen činjenicu da su oni bend koji svira pisme nekoga drugoga benda i ko takvi mi jednostavno nisu ravni ovoj cijeni. Ko je htio pravi Pink Floyd ugođaj, moga je otić prošle godine na Rogera Watersa. Cijena je bila dosta veća nego za ova dva benda, al tu se bar radi o čoviku koji je tu glazbu i napisa, snimija i odsvira, kako na albumima, tako i na pustim turnejama i koncertima.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 15/11/2022 : 12:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Čitam Pakine osvrte na Opeth koncert, malo gledao tu temu i vidim spominje se slična za koncerte u Srbiji. Nađem je i odmah depresija kad vidiš na ovih par stranica da tad bilo koncerata.

Bejah na Saturnus/Esoteric pre neki dan, zezalo ozvučenje ali baš dobro bilo. Oba benda da me zanimaju, častih se i sa majicom/diskom
Bila i Anneke par dana ranije, setlista onako tezgaroška ali je ona toliko divna uživo i ima neku energiju ko da ima 30 godina manje, osmeh na lici bukvalno svaki momenat koncerta. Uživancija.
Plus, pre nekih mesec dana Estas Tonne i Moonspell u Beču, spojih četiri koncerta za tridesetak dana, malo li je na ovu sušu.

Koliko videh, sledeće iole zanimljivo tek u aprilu: Kataklysm/Soilwork/Wilderun
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 28/01/2023 : 15:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Kayo Dot 03.03.
Nile 30.04.
Nile će biti i u Zagrebu i Skoplju.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 28/01/2023 : 15:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Daj jebeš me Da sam znao ne bi išao na Nile u Ljubljanu ima misec dana
Tj taman gledam, srića pa sam otišao tada, na datum zagrebačkog koncerta sam u Norveškoj.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 28/01/2023 : 15:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Hoće li biti nekih koncerata u Norveškoj?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 28/01/2023 : 16:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nažalost ništa u tom terminu, bar koliko sam do sada vidio... Idem u Trondheim, a gore ionako bendovi jako rijetko dolaze, bar mi tako kaže taj prijatelj šta živi gore. Mada bilo bi lijepo pogledati nekakav black metal dok sam gore, u ajmo reći prirodnom okruženju

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 29/01/2023 : 23:30:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Mozda neki novi lokalni bend, pre nego postanu slavni
Deluje svakako kao zanimljiv put
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/02/2023 : 17:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Mozda neki novi lokalni bend, pre nego postanu slavni
Deluje svakako kao zanimljiv put



Šalio si se, al danas mi neki random Facebook oglas izbaci ovo
U Trondheimu 4.5., taman dok sam gore. Nikad čuo za iti jedan od ova tri benda, al mogao bi čak i poviriti ako prijatelj bude zainteresiran da odemo Čekamo Polijev komentar, on je ekspert za ove deep underground black metal bendove.


Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 06/02/2023 18:13:07
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/02/2023 : 18:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Jebote, ja ti ovo ni ne znam procitati. :D :D

Morao sam googlati:
Ninkharsag - ovo su Englezi.
https://www.ninkharsag.com/post/the-dread-march-of-solemn-gods-is-out-now
Glemsel - Danci
https://www.metal-archives.com/bands/Glemsel/3540464913
Ante-Interno - Englezi
https://www.metal-archives.com/bands/Ante-Inferno/3540437083

I to je sve to "znam" o njima. :D

Mislim da nisam jos slusao nijednog od trojice. A cuj, probaj malo na netu prvo, mozda je i nesto dobro pa ti se isplati vidjeti... strance u Norveskoj. :)




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/02/2023 : 21:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ma zezam te malo
Poslušao sam malo ove prve i bacaju pomalo na Dissection, nije loše. A šta se tiče odlaska na svirku, vidit ćemo tada šta bude

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 06/02/2023 21:08:59
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/02/2023 : 13:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nego, vidim na YT da sam ovaj posljednji album Ante-Interno vec slusao (zanimljiva naslovnica), samo se ne sjecam kako mi je sjeo. Trenutno sam malo pozurio kroz njega i ne sjecam se nicega, ali vidim/cujem da bi znao biti zanimljiv, moram jos overiti.
A isto sam vec slusao ovaj posljednji Ninkharsag, no ista stvar, ne sjecam se vise. :D Previse toga izađe i ako tada kada slusam nije pravo vrijeme, mogu samo preskociti i ne vratiti se vise. Dok me neke stvari vec od prve prikuju na sebe, pa im se vracam, ponekad samo par dana, dok valjda ono pravo ostane.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 07/02/2023 13:36:14
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/02/2023 : 13:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Tu naslovnicu od Ante-Inferno zadnjeg albuma je crtao vokal Gorgorotha, inače čovjek iz Srbije

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/02/2023 : 16:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da, Stefan je napravio vec brdo naslovnica. :)

Neke su bas dobro ispale, druge su nekako osrednje, ali vidi se da ima ruku za to.
No, danas ima malo tih za koje iz prve mozes reci to je napravio taj i taj, kao sto je to bio slucaj u 90-ima, pa i prije toga. Ima dosta tih koji rade nekako "u sredini", gde sve nekako slici, a malo ima danas tih koji bas odskacu. Ne znam, tipa Denis Forkas (da ostanemo istocno :D ).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 08/02/2023 : 16:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni znao da ovaj naš iz Gorgorotha radi artworke, baš ću da pogledam.

quote:
Originally posted by Paka01
Šalio si se, al danas mi neki random Facebook oglas izbaci ovo
U Trondheimu 4.5., taman dok sam gore. Nikad čuo za iti jedan od ova tri benda, al mogao bi čak i poviriti ako prijatelj bude zainteresiran da odemo Čekamo Polijev komentar, on je ekspert za ove deep underground black metal bendove.





Znak sudbine

Što je dobar logo ovih Ante-Interno.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 08/02/2023 : 19:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Inače, šuška se da neće ni biti Nile u Beogradu. Navodno, koncert radi lik koji je prošle godine otkazao Marduk i Vader u znak protesta zbog politike Srbije prema Rusiji. Zvuči suludo, da
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/02/2023 : 16:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ajme! Sve je politika... :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 09/02/2023 : 17:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Politika je neizbežna

ontopik: Toxik u Novom Sadu 18.05.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 09/02/2023 : 18:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Op, nadam se da ideš na to
Nisam ih gledao, al djeluju kao da su potpuni kaos uživo, u najboljem mogućem smislu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 10/02/2023 : 16:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Ako vidim za neki prevoz sigurno. Ne znam kako je za Hrvatsku ali ovde u Srbiji međugradski je do recimo 23 i npr kad su bili Saturnus/Esoteric da nisam imao sređen prevoz bih morao da čekam do 5-6 ujutru za povratak
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 10/02/2023 : 16:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Motorhead u Ljubljani 10.12.2012. godine, prijatelji i ja išli vlakom, tamo nas dočekala temperatura od -21 stupanj Koncert završio oko 11, nama vlak u 6 ujutro, a čekaona na kolodvoru se otvara tek u 5 sati. Našli neki kafić i svi uzeli po čaj sa zadnjim eurima koje smo imali. Udarali smo jedan drugog rukom u rebra ako bi koji od nas zaspao jer su konobari vikali na nas da ne smijemo spavati. I tako do 5 ujutro Vrhunski je bilo.

Provjeri na facebook eventu, obično ljudi znaju napisati ako idu na koncert autom i ako imaju slobodno mjesto.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/02/2023 : 16:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Ako vidim za neki prevoz sigurno. Ne znam kako je za Hrvatsku ali ovde u Srbiji međugradski je do recimo 23 i npr kad su bili Saturnus/Esoteric da nisam imao sređen prevoz bih morao da čekam do 5-6 ujutru za povratak


khm, pa nekad se tako i radilo... cekao se prvi jutarnji voz ili autobus :D ili se negde prespavalo


dobro, danas bas i ne bi isao na taj nacin, ali pre par godina sam otisao na koncert bas na taj nacin, voz i rekoh sebi za nazad cu se vec snaci, i stvarno sretnoh kolegu kojeg nisam vidio vec ima godina i isli nazad zajedno, drukcije bi cekao prvi jutarnji :D


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000