forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Za člana IVAN5000 / ivan.blazur
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/08/2010 : 10:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Prošlo je 40 dana.
Ivan5000 se više ne javlja, uplatio nije.
Poslić smatram propalim, stripove vraćam u prodaju tj. ne čuvam ih više za ovog neozbiljnog člana.
Ovo sam mu poslao na mail, a stavljam i ovdje tako da ako odluči ne vidjeti, nije moja krivica.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 15/08/2010 10:33:58
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 17/08/2010 : 12:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni ja realizirao posao sa Ivanom... poslat ću mu mail pa ću vidjeti. Nije se više javljao ni uplaćivao.
Nije greda za dva stripa ali ne treba to baš tako sa ljudima svatko ima svojih obaveza i red je da se odradi već kada si krenuo u to...

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 17/08/2010 : 17:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
Ni meni se nije javio mada je bilo nekoliko pokušaja,čak mi je u dva navrata tražio broj di da mi uplati ali ništa od toga.
Ovo sam mu poslao u mailu:

Pozdrav Ivane!
Ovako ćemo,pošto je prošlo mjesec i po dana a ti još nisi platio stripove ja ih vraćam u prodaju i tebi idu negativni komentari za ovu transakciju.
Ako budeš uplatio i ako ja i dalje budem imao te stripove,negativne komentare ti brišem.
Lijep pozdrav i svako dobro...

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/08/2010 : 17:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elva

Ni meni se nije javio mada je bilo nekoliko pokušaja,čak mi je u dva navrata tražio broj di da mi uplati ali ništa od toga.
Ovo sam mu poslao u mailu:

Pozdrav Ivane!
Ovako ćemo,pošto je prošlo mjesec i po dana a ti još nisi platio stripove ja ih vraćam u prodaju i tebi idu negativni komentari za ovu transakciju.
Ako budeš uplatio i ako ja i dalje budem imao te stripove,negativne komentare ti brišem.
Lijep pozdrav i svako dobro...


Problem je ako se on sjeti uplatiti jednog lijepog dana kada mi više ne budemo imali te stripove.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 01/09/2010 : 13:23:41  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
I od mene je uzeo tri stripa al nije se javio nakon prvog maila u kojem je zahtjevao da mu ja prvo iste pošaljem a da će on meni onda tek platiti.......

Negativan komentar slijedi....
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/09/2010 : 17:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Sada se logirao pod drugim nickom (džaba mi stavljanje na crnu listu): ivan.blazur i licitirao za mahom iste stripove za koje me zamajavao 40 dana.
Ne znam da li je ovo za plakanje ili smijeh.

Inače nick IVAN5000 ima 19 negativnih komentara od 5 različitih osoba. A sada ima i drugi nick ivan.blazur
Predlažem da ga moderatori upozore da se malo uozbilji...Još nije kasno za to.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 10/09/2010 17:39:58
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8204 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 10/09/2010 : 17:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
dobro da si ga otkrija

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46580 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/09/2010 : 17:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote

Problem je ako se on sjeti uplatiti jednog lijepog dana kada mi više ne budemo imali te stripove.
[/quote]

koga briga? ako je aukcija stornirana potpuno je nebitno šta če on učinit.i neka se konačne ograniče te aukcije šta se tiče davanja komentara na maximalno 3 miseca

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/09/2010 : 17:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

dobro da si ga otkrija


Pa kad mi je licitirao za 8 aukcija (poslije ignoriranja od 55 dana za ranije licitirano), teško mi je bilo ne primjetiti.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 10/09/2010 17:43:44
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46580 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/09/2010 : 17:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ma puno san reka.2 miseca maximalno.a ako ti uplati vrati mu lovu i amen

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8204 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 10/09/2010 : 17:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by split85

dobro da si ga otkrija


Pa kad mi je licitirao za 8 aukcija (poslije ignoriranja od 55 dana za ranije licitirano), teško mi je bilo ne primjetiti.




Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 10/09/2010 : 18:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by elva

Ni meni se nije javio mada je bilo nekoliko pokušaja,čak mi je u dva navrata tražio broj di da mi uplati ali ništa od toga.
Ovo sam mu poslao u mailu:

Pozdrav Ivane!
Ovako ćemo,pošto je prošlo mjesec i po dana a ti još nisi platio stripove ja ih vraćam u prodaju i tebi idu negativni komentari za ovu transakciju.
Ako budeš uplatio i ako ja i dalje budem imao te stripove,negativne komentare ti brišem.
Lijep pozdrav i svako dobro...


Problem je ako se on sjeti uplatiti jednog lijepog dana kada mi više ne budemo imali te stripove.



onda če on vama dati negativni komentar
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28984 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/09/2010 : 19:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Sada se logirao pod drugim nickom (džaba mi stavljanje na crnu listu): ivan.blazur i licitirao za mahom iste stripove za koje me zamajavao 40 dana.
Ne znam da li je ovo za plakanje ili smijeh.

Inače nick IVAN5000 ima 19 negativnih komentara od 5 različitih osoba. A sada ima i drugi nick ivan.blazur
Predlažem da ga moderatori upozore da se malo uozbilji...Još nije kasno za to.


Sumnjam da bi to pomoglo. A i nemam se volje natezati s takvim likovima. Ovaj ću mu account zakljucati, a ako riješi nesporazume s oštećenima, account Ivan5000 će mu se sam otključati nakon što mu se izbrišu negativni.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/09/2010 : 19:40:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni mislio da ti osobno moraš tu nešto se ubacivati i posredovati. Mislio sam da jedan od moderatora (bilo koji) ljubazno pošalje poruku dotičnom, predstavi se kao moderator i zamoli da Ivan poštuje izlicitirano, da nije lijepo zezati ljude i da aukcije treba shvatiti ozbiljno. Nisam siguran da bi to pomoglo, ali bar možemo reći da smo ljudski pokušali...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/09/2010 : 19:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan.blazur

Sve će biti rješeno....sad sam se uhodao i neće biti problema...negativne komentare možete slobodno maknuti...
Sa štovanjem!


Da li ovo spada u "Sa štovanjem":



What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25960 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/09/2010 : 19:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ha

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11230 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 13/09/2010 : 20:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Krajnje bezobrazno. Ljudski bi bilo da je dao izvinjenje za sva kasnjenja. Verujem da bi Obi-wan prihvatio.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/09/2010 : 22:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan.blazur

...taj obi-van izgleda baš neka budaletina koja tužaka kao da je u prvom osnovne:)



What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

pknezevic
New Member



Bosnia and Herzegovina
151 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 13/09/2010 : 23:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send pknezevic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan.blazur

...taj obi-van izgleda baš neka budaletina koja tužaka kao da je u prvom osnovne:)

pa da jadan ti,trebali su svi čekati godinu dana pa da se ti smiluješ da se javiš cccc
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8204 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 14/09/2010 : 15:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
@Obi
zašto ne ideš u Afriku?

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/09/2010 : 20:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

@Obi
zašto ne ideš u Afriku?


Zato što imam takav posao da ne mogu ni kod komšije, a kamoli u Afriku...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 15/09/2010 : 01:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan.blazur

...taj obi-van izgleda baš neka budaletina koja tužaka kao da je u prvom osnovne:)



A i ti si dobar komad kretena sve mi se čini Tuč i ne dat plakat.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/09/2010 : 10:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by ivan.blazur

...taj obi-van izgleda baš neka budaletina koja tužaka kao da je u prvom osnovne:)



A i ti si dobar komad kretena sve mi se čini Tuč i ne dat plakat.




Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/09/2010 : 20:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ivan je ovu drugu licitaciju platio i stripovi su stigli.
Dakle, ovo je prošlo ok.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

ivan.blazur
Starting Member

15 Posts

Member since 02/09/2010

Posted - 18/09/2010 : 18:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan.blazur a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by Obi-wan

Prošlo je 10 dana od završetka aukcije. Nismo se pomakli ni milimetra tj. nisi se ni javio. Pristojan rok za prvo javljanje od 7 dana je prošao, mojih 4-5 poruka je ostalo neodgovoreno.
Vidim da si aktivan na aukcijama (učestvuješ, licitiraš, kupuješ). Red je da se javiš pa da se dogovorimo oko slanja i plaćanja.

Kasnije dodano:
Prošlo je 40 dana.
Ivan5000 se više ne javlja, uplatio nije.
Poslić smatram propalim, stripove vraćam u prodaju tj. ne čuvam ih više za ovog neozbiljnog člana.
Ovo sam mu poslao na mail, a stavljam i ovdje tako da ako odluči ne vidjeti, nije moja krivica.


I još kasnije...
Sada se logirao pod drugim nickom (džaba mi stavljanje na crnu listu): ivan.blazur i licitirao za mahom iste stripove za koje me zamajavao 40 dana.
Ne znam da li je ovo za plakanje ili smijeh.


Epilog:
Ova druga licitacije je plaćena i stripovi su stigli.
Dakle, ok iz drugog pokušaja.
Što se mene tiče, priča je završena...

Pa bih sad molio brisanje negativnih komentara!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000