forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Tvrđa 1 & 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

SenG
Junior Member



Canada
370 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 02/11/2010 : 20:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>A ne znam, ocito ih je sam izbrisao.

Jesam. Napisao sam ih načas zaboravivši da se na Forumu ne isplati biti ozbiljan pa sam što je hitrije moguće rektificirao pogrješku.

mcn



mene ova tematika doista zanima, tako da mi je baš žao da nisam uspio uhvatiti i razmišljanja još jednog izdavača (i autora) kojeg izuzetno cijenim.

Ich bin nur ein Schauspieler
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 02/11/2010 : 20:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
najbolje da svi izbrišemo svoje postove...poput mcn-a i Ganda...

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 03/11/2010 : 10:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
i svi odemo na kafu pa tamo o ovome raspravimo , a kad noc padne na pivu da se predje i nastavi kasno u noc

feka
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/11/2010 : 12:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
a gdje su cure ostale,da nisu sa nama?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 05/11/2010 : 12:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
znaci ovo je dobro i humor?
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 05/11/2010 : 13:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raymond

znaci ovo je dobro i humor?


Da.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 05/11/2010 : 14:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raven84

quote:
Originally posted by Raymond

znaci ovo je dobro i humor?


Da.


hvala
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 05/11/2010 : 15:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raymond

quote:
Originally posted by Raven84

quote:
Originally posted by Raymond

znaci ovo je dobro i humor?


Da.


hvala



mozes i procitati nekoliko stranica , imas preview na prvoj stranici

feka
Go to Top of Page

SenG
Junior Member



Canada
370 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 27/11/2010 : 22:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
samo sam htio javiti da mi je frend pitao šefove LOM-a da li bi bili zainteresirani da se neka ciljana izdanja Fibre nađu na njihovim policama, no da su trenutno uglavnom okupirani financijskim problemima i da su im atraktivne samo stvari koje im kratkoročno mogu donijeti profit. reče mi također da će ih ponovno pitati za par mjeseci, jer se nada da će to tada isplivati iz problema i da će se moći koncentirati i na stvari koje nisu primarne. moram priznati da me to malo razočaralo, no da se svejedno ipak nadam da će uvidjeti kako im se tih nekoliko Fibrinih stripova totalno uklapaju u ponudu i da bi mogli imati dobru prođu.

Ich bin nur ein Schauspieler
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 27/11/2010 : 22:52:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SenG

samo sam htio javiti da mi je frend pitao šefove LOM-a da li bi bili zainteresirani da se neka ciljana izdanja Fibre nađu na njihovim policama, no da su trenutno uglavnom okupirani financijskim problemima i da su im atraktivne samo stvari koje im kratkoročno mogu donijeti profit. reče mi također da će ih ponovno pitati za par mjeseci, jer se nada da će to tada isplivati iz problema i da će se moći koncentirati i na stvari koje nisu primarne. moram priznati da me to malo razočaralo, no da se svejedno ipak nadam da će uvidjeti kako im se tih nekoliko Fibrinih stripova totalno uklapaju u ponudu i da bi mogli imati dobru prođu.



a što si drugo mogao očekivati od firme koja je izdala gejmere i pretvorila se u kopiju turbo limača?

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/11/2010 : 23:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Hvala na trudu, svejedno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

SenG
Junior Member



Canada
370 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 28/11/2010 : 12:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
a što si drugo mogao očekivati od firme koja je izdala gejmere i pretvorila se u kopiju turbo limača?
[/quote]

meni je drag LOM jer se tamo mogu kupiti eurogame društvene igre koje bi inače mogao nabaviti samo preko neta. što su napravili gejmerima (i tko su "gejmeri" uopće) ne znam.

Ich bin nur ein Schauspieler
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/12/2010 : 08:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Evo, napokon pročitah i Trvrđu 1. i 2.Nadam se da ću za koji dan nabaviti i 101. i 102.
Samo ću reći - ovo je genijalan strip.Da li je bolji od Zekana ?Ne znam, možda i jeste, ne mogu da prosudim baš posle dva pročitana albuma.
Ali ovo se mora OBAVEZNO NABAVITI !!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 24/02/2011 : 10:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Nakon procitana sva 4 albuma, meni je entuzijazam malo splasnuo. I dalje je to vjesto ispricano, sa zanimljivim i smijesnim momentima, ali nekako me ne interesira da pratim dalje.

I dalje drzim da je odlican strip, ali nije ono sto volim i sto bi s gustom citao, kao i dobar dio Jodorowskog na primjer.

Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 15/08/2011 : 14:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

Nakon procitana sva 4 albuma, meni je entuzijazam malo splasnuo. I dalje je to vjesto ispricano, sa zanimljivim i smijesnim momentima, ali nekako me ne interesira da pratim dalje.

I dalje drzim da je odlican strip, ali nije ono sto volim i sto bi s gustom citao, kao i dobar dio Jodorowskog na primjer.





Otprilike su iste reakcije i kod mene. Nije to tako spektakularno kao što očekivah (prokleta bila velika očekivanja), tu i tamo po koja fina, ne dobra, već fina fora, simpatični likovi ali me nijsu kupili. Pa daću mu još jednu šansu sa sledećom turom.

...
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 24/08/2011 : 01:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Bas procitao 1. i 2 drugi album,odlicna 2 albuma nadam se da cu uzivati i dalje sa 101 i 102.
Vec dobar fazon kad jedu i pitanje:ovo dobro izgleda da li su to tikvice?
Odgovor: ma ne to sam ja kihnuo
jeeee uvijek sam volio tikvice a sad cu razmisliti dobro prije nego ih pojedem
Go to Top of Page

kingleoric
New Member



229 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 16/04/2012 : 21:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kingleoric a Private Message  Reply with Quote
Kakve su šanse da ubrzo vidimo još nešto od Tvrđe?

In his madness the King brought about the destruction of his kingdom, and would have killed everyone in it had not his royal guards turned on him and put him out of his misery. His torment was not yet at an end, for Leoric returned as The Skeleton King...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/04/2012 : 22:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Iduće godine će ići nova četiri broja.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kingleoric
New Member



229 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 16/04/2012 : 22:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kingleoric a Private Message  Reply with Quote
Tek iduće godine? Ok, thanks!
Znači odustalo se od ideje 4 Tvrđe godišnje ili je ovo samo one-time-delay?

In his madness the King brought about the destruction of his kingdom, and would have killed everyone in it had not his royal guards turned on him and put him out of his misery. His torment was not yet at an end, for Leoric returned as The Skeleton King...

Edited by - kingleoric on 16/04/2012 22:17:25
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/04/2012 : 22:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Previše projekata istovremeno, ne stiže se. Ali potrudit ćemo se nadoknaditi zaostatak.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kingleoric
New Member



229 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 16/04/2012 : 22:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send kingleoric a Private Message  Reply with Quote
Odlično! Tvrđa me nedavno baš ugodno iznenadila, pa jedva čekam...

In his madness the King brought about the destruction of his kingdom, and would have killed everyone in it had not his royal guards turned on him and put him out of his misery. His torment was not yet at an end, for Leoric returned as The Skeleton King...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/04/2012 : 09:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Previše projekata istovremeno, ne stiže se. Ali potrudit ćemo se nadoknaditi zaostatak.



Samo se nemoj pretvorit u Bookglobe.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/04/2012 : 10:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa, sve će se završiti u razumnom roku, a nije da u međuvremenu vrtimo palčevima nego stalno objavljujemo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 17/04/2012 : 10:52:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
bas mi je krivo za ovo:( pa sta se bas tako lose prodaju tvrdje?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/04/2012 : 10:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da, ali nije to razlog, nego jednostavno sticaj okolnosti - Tvrdje prevodi Darko, koji prevodi još xy drugih stvari za Fibru i onda jednostavno trebaju doći na red...

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000