forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 X-Men: First Class (movie)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 26/08/2010 : 16:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
http://www.imdb.com/title/tt1270798/

Singer clarified that the film is not a straight adaptation of the First Class comic series, but rather a “new beginning” set during the 1960s, when a hirsute and mobile Charles Xavier (James McAvoy) was still friends with Erik Lehnsherr/Magneto (Michael Fassbender). The film will follow the dissolution of that friendship, and reveal how Xavier ended up in his signature wheelchair...

So Bryan Singer just called regarding Matthew Vaughn's X-MEN: FIRST CLASS... I'm quite excited now.
http://aintitcool.com/node/46217

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture

Edited by - Gil-galad on 26/08/2010 16:51:08

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 28/08/2010 : 10:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
novi pristup
vidjecemo na sta ce liciti

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 28/08/2010 : 12:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Neka bude zabavno kao vrlo dobra prva dva dela i Wolverine, ali i da se uklopi kako-tako pricha s njima i ja sam zadovoljan. The last stand je uzasan.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 28/08/2010 : 18:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
Ako cemo iskreno meni Wolverine nije sjeo, veliki sam obozavaoc origin-a i mislim da su ga potpuno promasili... Sabertooth - Wolverinov brat madaaaaj Deadpool merc with mouth WITHOUT A MOUTH madaaaaaaj

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 29/08/2010 : 16:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Meni je The Last Stand bio super, a Wolverine onako... zabavan...
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/01/2011 : 23:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Behold:

















Bice ovo valjano

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 21/01/2011 11:21:54
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 21/01/2011 : 01:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Otkud te slike, a još ih na imdb-u nema?

A neznam, meni to više nisu X-Men.

Magneto i Xavier ne liče na sebe, ostali su mi bezveze.
I kaj nije Emma Frost mlađa u Wolverineu nego ovdje, a ovaj film je u ranijem razdoblju.

Nego, čeka se The Wolverine (2), to bi trebalo biti zakon (Aronofsky!!!).
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/01/2011 : 03:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

A neznam, meni to više nisu X-Men.

Magneto i Xavier ne liče na sebe, ostali su mi bezveze.

Zamisli to kao prvu generaciju X-Mena. S obzirom da je radnja smještena u 1960-ima, logično je da nećeš vidjeti Cyclopsa, Jean Grey, Storm, itd.

I moram priznati da postoji određena doza sličnosti između Iana McKellena i Patricka Stewarta, te Michaela Fassbendera i Jamesa McAvoya. McAvoy pogotovo dobro izvodi Xavierovu obrvu.

quote:
I kaj nije Emma Frost mlađa u Wolverineu nego ovdje, a ovaj film je u ranijem razdoblju.

Mislim da nije nikad službeno potvrđeno da je ono bila Emma Frost. Uostalom, to sad ionako nije ni bitno. January Jones bi mogla biti odlična u ulozi Emme Frost. I teško mi je zamisliti da netko može bolje glumiti Sebastiana Shawa od Kevina Bacona.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 21/01/2011 : 08:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
wolwerine 2 , e to jedva cekam , kec mi je bio odlican :) inace on mi je od svih x-mena najbolji junak

feka
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/01/2011 : 09:44:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Otkud te slike, a još ih na imdb-u nema?

A neznam, meni to više nisu X-Men.

Magneto i Xavier ne liče na sebe, ostali su mi bezveze.
I kaj nije Emma Frost mlađa u Wolverineu nego ovdje, a ovaj film je u ranijem razdoblju.


ma ne brigaj, ima da bude do jaja ovo
a isto tkao nesto su zasrali u Wolverineu, kada su napravili skroz drugacijeg Sabertootha nego onoga iz Xmen filmova....

Videcemo ovo....mladi mutanti, Magneto i X zajedno, pa treba da se podzapaju, pa Hellfire klub, tu je i Zver, Moira McTaggert, samo jos da ima i Cuvara (Sentinels), pa ovo bi bilo ultimate
ovako ce samo da bude odlicno

nadam se samo da ce dobro to da ukomponuju....
a i s obzirom na to da film izlazi na leto, mozemo sigurno ocekivati i trejler uskoro

quote:
Nego, čeka se The Wolverine (2), to bi trebalo biti zakon (Aronofsky!!!).


i ja dosta ocekujem od ove kombinacije (Wolvie - Aronofsky), videcemo....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 21/01/2011 : 10:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Samo da još pitam.
Onaj plavi iza je Beast, jel tako?
A tko je ovaj crveni?
I ova ženska s tetovažom?
Jel ova Moira obični human? Kolko se sjećam, u par epizoda stripa koji sam čitao, nije imala moći i morali su je stalno spašavat.

Nisam čitao puno stripova pa su mi neki likovi nepoznati.

Edited by - Windwalker on 21/01/2011 10:58:53
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/01/2011 : 11:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Moira je obican human :D

Ovo gore jeste Zver, a jos neki mutanti koji se pojavljuju su Havoc/Alex Summers, Kiklopov brat; Banshee, vidim da je tu i neki Azazel, otac Nightcrawlera....nisu mi ostali poznati

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/01/2011 : 11:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Samo da još pitam.
Onaj plavi iza je Beast, jel tako?
A tko je ovaj crveni?
I ova ženska s tetovažom?
Jel ova Moira obični human? Kolko se sjećam, u par epizoda stripa koji sam čitao, nije imala moći i morali su je stalno spašavat.

Nisam čitao puno stripova pa su mi neki likovi nepoznati.





Na slici su, slijeva-nadesno: Erik Lehnsherr (Magneto), Moira MacTaggert, Emma Frost, Azazel, Hank McCoy (Beast), Alex Summers (Havok), Angel Salvadore, Mystique, Charles Xavier.

Na drugim slikama još su vidljivi Sebastian Shaw (Kevin Bacon) i Sean Cassidy (Banshee, prvi slijeva na drugoj grupnoj slici).

Svi osim Moire su mutanti.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/01/2011 : 11:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Question - who the heck is Angel Salvadore? o.O

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/01/2011 : 11:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Question - who the heck is Angel Salvadore? o.O


http://en.wikipedia.org/wiki/Angel_Salvadore

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/01/2011 : 12:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
aha, ok....
jbg, nisam citao New Xmen, pa ne znadoh.... :/

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 22/01/2011 : 23:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Odlično izgleda.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/01/2011 : 23:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Od svih Xmen filmova, jedino je The last stand bio dobar.

Ako smem da sudim po ovim fotkama ovde, ovo će biti ista propast kao F4 li sl., ako ne i gore.



Sorry guys.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 22/01/2011 : 23:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
opusteno, ti si "onaj koji ne voli Mucke", tako da se tvoje misljenje ne racuna :)


od Xmen filmova, upravo je The last stand najgrdji, najobicnija besmislena tucnjava pucacina i koljacina....
dvojka je ubedljivi vladar Xmen trilogije

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 22/01/2011 23:22:52
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/01/2011 : 23:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

opusteno, ti si "onaj koji ne voli Mucke", tako da se tvoje misljenje ne racuna :)


od Xmen filmova, upravo je The last stand najgrdji, najobicnija besmislena tucnjava pucacina i koljacina....
dvojka je ubedljivi vladar Xmen trilogije




Kao prvo: jel ja glasam za tebe tamo da bi mi protivrečio, a?

Kao drugo: nije da ja "ne volim" Mućke, nego mi nisu ništa posebno. Sada. Kad sam bio klinac su mi bile vrh.

Kao treće: drugi deo Xmena????????????? Nemoj da me zajebavaš. Taj film nema nikakvog smisla. Čak je i onaj dečiji prvi deo mnogo bolji. Ali drugi deo je dno dna. Nije ni treći deo neko savršenstvo, ali ima par scena koje su mi fenomenalne. I nikad seksepilnija Femke.

Kašće ti se samo jednog dana.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 22/01/2011 23:44:07
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/01/2011 : 23:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
A da se vratimo na ove fotke: ovo mi liči na tipičnu kiddy-twilight-heroes-lost-starshiptroopers-potter-f4 sprdačinu.

My issue, but still...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 22/01/2011 : 23:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Lord Vader89

opusteno, ti si "onaj koji ne voli Mucke", tako da se tvoje misljenje ne racuna :)


od Xmen filmova, upravo je The last stand najgrdji, najobicnija besmislena tucnjava pucacina i koljacina....
dvojka je ubedljivi vladar Xmen trilogije




Kao prvo: jel ja glasam za tebe tamo da bi mi protivrečio, a?

Kao drugo: nije da ja "ne volim" Mućke, nego mi nisu ništa posebno. Sada. Kad sam bio klinac su mi bile vrh.

Kao treće: drugi deo Xmena????????????? Nemoj da me zajebavaš. Taj film nema nikakvog smisla. Čak je i onaj dečiji prvi deo mnogo bolji. Ali drugi deo je dno dna. Nije ni treći deo neko savršenstvo, ali ima par scena koje su mi fenomenalne. I nikad seksepilnija Femke.

Kašće ti se samo jednog dana.



Ma Femke je toliko dobra, da je izasla iz liste kriterijuma

Dvojka!!!! Em sto jedini ubada poentu Xmena, em sto je vrlo dobro sroceno. :)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/01/2011 : 23:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Drugi deo ima toliko sporednih likova, i toliko bolno glupu priču da to nije normalno.
Tačka. ;)


http://www.youtube.com/watch?v=8-YldxnzsUQ&feature=related

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 22/01/2011 : 23:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message  Reply with Quote
prva 2 x-men filma su iznenađujuče dobra.
ok, imaju debilnih scena, ona kad nightcrawler moli "oče naš" u X2 je genijalno loša. ali su svejedno zabavni. treći je dosadan.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/01/2011 : 00:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Drugi deo ima toliko sporednih likova, i toliko bolno glupu priču da to nije normalno.
Tačka. ;)
http://www.youtube.com/watch?v=8-YldxnzsUQ&feature=related




DRUGI deo ima toliko sporednih likova?! au, tesko meni :D

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/01/2011 : 00:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Da.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000