forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor u izdanju Veselog četvrtka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 89

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/01/2011 : 01:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pajtos

Ekipi Veselog Cetvrtka sve najbolje u Novoj Godini zelim!Jak vetar u jedrima pre svega!
P.S.I tebi,Blazo...


I tebi Pajtose,a i tvom zubatom prijatelju!
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 02/01/2011 : 12:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
Dobra epizoda.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/01/2011 : 17:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
Odlična priča,super naslovnica,Ferri na visuini zadatka,moj primerak savršeno otisnut! Izdanje bez greške...
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 04/01/2011 : 23:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote


Veseli Četvrtak - Zagor 39

Moreno Burattini & Michele Rubini

"Neistražene zemlje"




Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter

Edited by - Ultras on 05/01/2011 23:20:05
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 04/01/2011 : 23:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote

Edited by - solar on 04/01/2011 23:54:59
Go to Top of Page

simastrahota73
New Member



Serbia
138 Posts

Member since 14/11/2010

Posted - 05/01/2011 : 21:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send simastrahota73 a Private Message  Reply with Quote
Prica Nesitrazene zemlje je solidna. Totalno bezvezan propratni tekst o porodici kanadjana kojima je curan upao u kucu!? Stampa kao i do sada trojka (stari valjci rade i dalje).
Nema jos uvek najave za KIZ 15.

U tamninu smo svi crni!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16799 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 05/01/2011 : 22:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras


izmeniću post kada "izađe" naša naslovna


Pa postavio sam ja naslovnu
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 05/01/2011 : 22:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Evo nove naslovne!
Ime, kad je ubacis u gornji post, ovaj moj izbrisi...


Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Zorgoljub
Starting Member



Serbia
16 Posts

Member since 04/01/2009

Posted - 05/01/2011 : 23:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Zorgoljub a Private Message  Reply with Quote
Sta ide sledece nedelje.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 05/01/2011 : 23:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Ultras
izmeniću post kada "izađe" naša naslovna


Pa postavio sam ja naslovnu



Još je nema na "home" Tamo sam tražio, a ti si je postavio na strani "pretraživanje"
Sada sam "osvežio" i prvi post sa svim do sada izašlim naslovnim stranama

quote:
Originally posted by kandraks
Evo nove naslovne!
Ime, kad je ubacis u gornji post, ovaj moj izbrisi...



Hvala, ime
Neka stoji i ona, jer sam onu gore malo smanjio da bi je upario sa italijanskom

quote:
Originally posted by Zorgoljub
Sta ide sledece nedelje.



Dilan 39 "Duša od čelika"


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/01/2011 : 00:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Meni je dobra ova priča, samo neka idu Zagori...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/01/2011 : 01:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dosta zaostaje ludens
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2414 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 06/01/2011 : 01:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by kasper

Sto se Mortimera tice, ponovo nesto losije odstampan strip VC . Na svu muku jos i ovo, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.



pa šta je to s veselim? svako izdanje OP loše odštampano. definitinvno ću odustati od te edicije ako se to pod hitno ne popravi.

Tek sam danas otvorio i procitao ovu epizodu OP. Mogu da kazem samo jedno:STETA! Steta da se jedna ovako dobra prica (cak je i Blazina postavio naslov na pravo mesto) upropasti ovakvim uzasnim otiskom!
Pa po koji put jbm li ga !!!??? Crna je sve samo nije crna, otisak totalno bled, boje razmazane, a uz to kad otvoris strip ugusice te miomiris! Ponekad pomislim da nas neko namerno zeza!? Pa ljudi, imate li vi uopste neku kontrolu kvaliteta u toj vasoj stampariji!? Sutra cu vec zameniti strip, u slucaju da i ostali budu takvi, ili mi kojim slucajem ljubazne prodavacice ne zamene...ZBOGOM VC!!! Ionako sve ovo imam u Ludens izdanjima...

Carpe diem
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/01/2011 : 07:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Ako je za utehu, Neistrazene Zemlje su nesto bolje odstampane.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16799 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 06/01/2011 : 10:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Ultras
izmeniću post kada "izađe" naša naslovna


Pa postavio sam ja naslovnu



Još je nema na "home" Tamo sam tražio, a ti si je postavio na strani "pretraživanje"
Sada sam "osvežio" i prvi post sa svim do sada izašlim naslovnim stranama


Pa nije moglo da je bude prije danas, to se automatski prebacuje.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 06/01/2011 : 11:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj
Pa nije moglo da je bude prije danas, to se automatski prebacuje.



Dobro, sada znam kako to funkcioniše.



Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/01/2011 : 21:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Stvarno me bacaju u bed ove priče o lošem otisku, nisam uzeo OP jer tu priču imam od SD, ali uzet ću redovnog Zagora... Ne znam, ako se ne popravi ova vitalna stvar bojim se da ću morati prestati s VC-om.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 09/01/2011 : 14:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
U vezi OPakog Mortimera(mLogo brzo ga prodiskutujete,svih mi bubnjeva Darkwooda ),procitao sam pricu(moram priznati,premijerno).Zanimljiva i orginalna prica,Mortimer neodoljivo podseca na profesora Moriartija po smicalicama i zagonetkama.Cini mi se da ona pandurcina Malkovic nosi oznake narednika a ne porucnika?Trebalo bi proveriti u orginalu...
Moze li mi neko od vas,cenjenih zagorologa,reci kada je ova prica kod nas izasla,u kojim brojevima?I u kojim brojevima se Mortimer vraca(to moram da procitam )?
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 09/01/2011 : 14:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Opaki mortimer je izasao u brojevima SD 58/59/60, pod imenom "sotonski mortimer". U SD 70/71 je prvi povratak Mortimera, a drugi u LU 142/3/4, koja je ujedno i crossover epizoda sa Tkacem koji se vraca prvi put valjda posle Velike urote.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej

Edited by - Mairosu on 09/01/2011 14:38:07
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 09/01/2011 : 14:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pajtos
Cini mi se da ona pandurcina Malkovic nosi oznake narednika a ne porucnika?Trebalo bi proveriti u orginalu...



Eh, šta ti je vojska...

quote:
Originally posted by Pajtos
Moze li mi neko od vas,cenjenih zagorologa,reci kada je ova prica kod nas izasla,u kojim brojevima?I u kojim brojevima se Mortimer vraca(to moram da procitam )?



Ja nisam cenjeni zagorolog ali evo

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sd-58-60-sotonski-mortimer/780/

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sd-70-71-mortimerova-osveta/146/

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-142-144-paukova-mreza/1115/

Četvrti susret nije objavljen kod nas:



U Italiji je ova priča na kioscima bila od decembra 2008. do marta 2009. godine.

Kod nas je očekujemo u:

Veseli Četvrtak 53(drugi deo), 54, 55, 56
Ludens 203(drugi deo), 204, 205, 206

eto

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 09/01/2011 : 15:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
I ja sam prvi put sad procitao neku epizodu sa Mortimerom kad je izasla ova sveska OP. Veoma dobra prica, okruzenje i situacija sa policijom me doduse neverovatno podseca na Akt nasilja i Odlucujuci udarac, ali to ipak nije umanjilo moje uzivanje u prici. Svaka cast VC za ovaj izbor OP.

Da li neko mozda zna, hoce li kroz OP izbaciti i njegova naredna 2 pojavljivanja, pre nego sto u redovnoj seriji dodjemo do ove price sa Mortimerom i egipcaninom?
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 09/01/2011 : 16:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bat Baterton

I ja sam prvi put sad procitao neku epizodu sa Mortimerom kad je izasla ova sveska OP. Veoma dobra prica, okruzenje i situacija sa policijom me doduse neverovatno podseca na Akt nasilja i Odlucujuci udarac, ali to ipak nije umanjilo moje uzivanje u prici. Svaka cast VC za ovaj izbor OP.

Da li neko mozda zna, hoce li kroz OP izbaciti i njegova naredna 2 pojavljivanja, pre nego sto u redovnoj seriji dodjemo do ove price sa Mortimerom i egipcaninom?



Mozda treci susret i izbace posto se u toj epizodi pojavljuje i Tkac, dok za drugi cisto sumnjam! Iako nije losa prica ima "samo" 190 stranica, po meni premalo za "Odabrane Price"! Bolje bi bilo da izdaju pricu "Kapetan Zmija" jer se tu pojavljuje i Hammad Egipcanin...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 09/01/2011 : 17:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Opaki mortimer je izasao u brojevima SD 58/59/60, pod imenom "sotonski mortimer"[...]

Hvala ti druze,na informacijama.Nije ni cudo sto nisam citao Mortimera do sada,pa njega ZS nije stigla da vidi! Opasno kuburim sa SD/LUD Zagorima pa sam krenuo u prikupljanje materijala.Poceo sam sa povratcima starih protivnika(rec "neprijatelj" nije vise u modi ),pa sam si nabavio "sestog" Helingena(SD 40,41,42,43),te "treceg" vampira(SD 61,62,63,i gadno se razocarao )...

@Ultras
Stari,skromnos' na stranu(dajte tortu ),za tvoje poznavanje i trud oko materije zagorovog sveta ,dubok naklon do metlanja prasine nosom...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 09/01/2011 : 17:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Sesti Hellingen je meni super, k'o da su ga napisali na miksu speeda, peyotea i LSDa. Posto sam ja jedan od onih 2.3% populacije planete kojima peti Hellingen nije nesto najbolje jos otkako je covek izmislio mazanje Nutelle na hleb, ovaj mi je izuzetno dobro legao.

Treci Vampir mi je korektan, pogotovo crtez mog omiljenog Dalla Monice.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 09/01/2011 : 17:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Ma,dzaba Della Monica,brbljivije vampire koji se vataju,svadjaju,prepiru i ne izgledaju uopste opasno,neces nigde naci! Tuko Ramirez bi nabio cevku Rakosiju u usta i nervozno progundjao:"Ako mislis da ujedas,ujedaj!Ne pricaj..."
Go to Top of Page
Page: of 89 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000