forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor u izdanju Veselog četvrtka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 89

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 22/02/2011 : 21:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Ljudi iz VC odlicno rade posao ali ih stamparija i blazina ubijaju.



ok.to se zna,ali najmanje smo krivi mi kupci,zar ne?

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 22/02/2011 : 21:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by okiboki

Ljudi iz VC odlicno rade posao ali ih stamparija i blazina ubijaju.



ok.to se zna,ali najmanje smo krivi mi kupci,zar ne?

Pa naravno.Najvise zbog kupaca bi trebali popraviti neke stvari.
Ja ne znam kako se neko tamo ne zapita,cekaj radimo dobar posao,sve uradimo kako treba,trudimo se i onda neko u stampariji zajebe stvar.Ajde da popravimo neke stvari pa da budemo odlicni,zasto da gubimo kupce zbog necije gluposti.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 22/02/2011 : 22:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by okiboki

Ljudi iz VC odlicno rade posao ali ih stamparija i blazina ubijaju.



ok.to se zna,ali najmanje smo krivi mi kupci,zar ne?

Pa naravno.Najvise zbog kupaca bi trebali popraviti neke stvari.
Ja ne znam kako se neko tamo ne zapita,cekaj radimo dobar posao,sve uradimo kako treba,trudimo se i onda neko u stampariji zajebe stvar.Ajde da popravimo neke stvari pa da budemo odlicni,zasto da gubimo kupce zbog necije gluposti.


Ja sam saglasan sa vama. Ali ti momci nisu ti koji odlučuju

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/02/2011 : 22:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
dobro, sve to stoji ali zaboravljate da ti stripovi nisu džabe, niti su jeftini za naše neke uslove, zar ne? na kraju krajeva, naš novac legne ljudima iz VČ-a u džep, a oni ništa ne čine (barem se to ne vidi s moje tačke gledišta) da se stvari promjene/poprave. a problemi su upravo kod zagorovih izdanja najizraženiji.

bespredmetno je, a u kranjoj liniji za običnog čitaoca i beskorisno abolirati VČ kao uredništvo zbog ovakvih strašnih propusta (a ne kako ih neko naziva malih). jer znamo da se može kad se hoće (dokaz mnoga druga VČ izdanja u kojima se, za razliku od zagora, mnogo rjeđe dešavaju greške).

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/02/2011 : 23:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Obrni okreni VC je kljuc strip pismenosti u Srba. Ne treba zaboraviti otvaranje trafika sirom Srbije gde se mogu kupiti izdanja drugih izdavaca. Ne jebu idiotskim prevodom i redovni su. Imaju uvodnike sto znaci da se oko neceg trude.
Ono sto je veoma lose je ta stamparija i to treba kritikovati koliko je moguce.
Za ovu zamenu table mogli bi se javiti sa nekom izvinjenjem. To bilo lepo.

Edited by - kasper on 22/02/2011 23:02:34
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 22/02/2011 : 23:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

Obrni okreni VC je kljuc strip pismenosti u Srba. Ne treba zaboraviti otvaranje trafika sirom Srbije gde se mogu kupiti izdanja drugih izdavaca. Ne jebu idiotskim prevodom i redovni su. Imaju uvodnike sto znaci da se oko neceg trude.
Ono sto je veoma lose je ta stamparija i to treba kritikovati koliko je moguce.
Za ovu zamenu table mogli bi se javiti sa nekom izvinjenjem. To bilo lepo.



Brate, jesi ga sročio
Realno, realno...

+ veliki naklon za otkrivenu grešku, ja nisam primetio jer sam čitao svaki broj onako kako je izlazio. Sve zajedno sam planirao da pročitam kada izađe i četvrti deo


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/02/2011 : 08:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
Meni je odlicna ov prica o planinarima jedva cekam kraj price

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 23/02/2011 : 10:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

Obrni okreni VC je kljuc strip pismenosti u Srba. Ne treba zaboraviti otvaranje trafika sirom Srbije gde se mogu kupiti izdanja drugih izdavaca. Ne jebu idiotskim prevodom i redovni su. Imaju uvodnike sto znaci da se oko neceg trude.
Ono sto je veoma lose je ta stamparija i to treba kritikovati koliko je moguce.
Za ovu zamenu table mogli bi se javiti sa nekom izvinjenjem. To bilo lepo.



mozda tu tablu objave ko dodatak u sledecem zagoru.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 23/02/2011 : 13:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
ja mislim da bi trebali povuci ceo tiraž i uraditi ponovo , to je test profesionalnosti ... škart je skart bez obzira na kvantitet

mada ko mene pita... ;)
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/03/2011 : 08:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
41 losije odstampan od predhodnika .
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/03/2011 : 08:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Da nije u pitanju Zagor, već bi davno odustao od Veselog četvrtka, ne znam kada su zadnji put izbacili strip bez greški!!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/03/2011 : 09:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

41 losije odstampan od predhodnika .



+ mi fali 1 list (neunistovog sam duha, sta da kazem). Sto bi rekao Komedijas, sve je ovo samo vic
Go to Top of Page

kleOpatra
Starting Member

75 Posts

Member since 08/06/2010

Posted - 02/03/2011 : 11:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kleOpatra a Private Message  Reply with Quote
Meni nedostaje jedna stranica ali zato imam jednu tri puta ponovljenu.
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/03/2011 : 11:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kleOpatra

Meni nedostaje jedna stranica ali zato imam jednu tri puta ponovljenu.


To je vec unikat! Dozivece dobru cenu na aukcijama...
Salim se. Ako je tako,to je stvarno aljkavo odradjen posao...
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 02/03/2011 : 13:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
kod mene je sve u redu..a otisak slabiji nego predhodni brojevi...sto se price tice,zadovoljan sam
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 02/03/2011 : 14:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Da nije u pitanju Zagor, već bi davno odustao od Veselog četvrtka, ne znam kada su zadnji put izbacili strip bez greški!!



ja već ozbiljno razmišljam da odustanem, što ću najvjerovatnije i učiniti. ovo više nije samo bezobrazluk, nego i jedno veliko ismijavanje kupaca. zar neko misli da sam idiot da dajem 2 eura za jedno ovakvo nakaradno, indvalidno izdanje?

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 02/03/2011 : 16:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Evo i nove naslovnice:



Uopste ne izgleda lose...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 02/03/2011 : 16:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
super izgleda!
naslov je na pravom mestu,sto je najbitnije!

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4783 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 02/03/2011 : 17:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
zanima me na sta utrositi 2 eura tacnije 1,83 odnosno 1,28 eura sa totalnim popustom a bolje uloziti novac nego kupiti zagora... od veselog cetvrtka...

sangue navajo
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/03/2011 : 17:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
Nema bolje uloženog novca...
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 02/03/2011 : 19:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
Al ste me naplasili, odmah sam prelistao celu svesku. Na srecu, ja sam i vise nego zadovoljan svojim primerkom A sad na citanje ove kompletirane price!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 02/03/2011 : 20:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Ma gdje vi vidite da je otisak los? Kod mene je strip dobro uradjen.
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 02/03/2011 : 21:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Ma gdje vi vidite da je otisak los? Kod mene je strip dobro uradjen.


i kod mene na par mesta imam po dve stranice :)
jedva cekam da procitam kraj ove price

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 02/03/2011 : 21:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Ajd momci kada već govorite da je loš otisak dajte fotku, jer kod mene je sve OK. Simptomatično je već da se non stop jedni te isti javljaju da je otisak non stop loš. Ja ću sutra postaviti fotke mog primerka. Za stranicu može da se desi, zamenite ljudi strip i to je to.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 02/03/2011 21:34:22
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/03/2011 : 21:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz
Simptomatično je već da se non stop jedni te isti javljaju da je otisak non stop loš.



Ti sigurno rade protivu interesa stripa u Srbiji! STA SU NJIHOVI CILJEVI, ZA KOGA ONI RADE, STA OCE ONI?
Sve to baciti lavovima, pa da ih glodju do kostiju.


Edited by - kasper on 02/03/2011 21:42:57
Go to Top of Page
Page: of 89 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000