forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Talični Tom - Veseli Četvrtak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 17/04/2012 : 10:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
I šta hoćeš da postavljanjem linka za topic gde je bila Markosova i moja rasprava da dokažeš?
Jedino to da iako su između Marka i mene pale možda i preteške reči on me nije poput frustrirane mlade izbacio zauvek sa foruma poput nekih drugih moderatortskih veličina!
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 17/04/2012 : 11:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 2

Znam da bi me nejradije video trajno izbačenog sa stripova.com ali se Markos i ostali sa ovog foruma ipak razlikuju od tebe i Elesara koji kao prave "demokrate i prijatelji stripa" uklanjate sa Darkvudovog foruma za sva vremena one sa kojima se ne slažete i koji vam otovoreno kažu šta o vama misle!


Zapravo, razlika izmedju “demokrata” i “snaga haosa i bezumlja” je samo 48 sati:
quote:
Originally posted by vronski 2

Konaćno na slobodi, od početka godine do sada imao sam samo dva dana van ključa!
Koliko će freedom sada potrajati pitam se...
;))))


Kao sto se iz navedenog vidi, dijagnoza koju je precizno postavio Bryce -
quote:
Originally posted by Bruce Wayne
Brate čemu tako velika potreba da naglasiš da si znao pre mnogih, i da si najavio pre nego sto su mnogi saznali.
Nisam u fazonu rasprave ili osude samo me interesuje...pošto baš vrišti iz tvojih postova želja da prvi kažeš ili ako ne kažeš da kažeš da si znao pre svih???



- jedino daje rezultata u terapiji koja je propisana pravilima foruma. Ne vidim da bismo nesto dobili za ta 2 dana, sem nanovo onanijski nabrojanih genitalnih organa i pausalnih najava i objavljivanja poslovnih tajni izdavaca. Ako je to cena da budemo “nedemokrate”, Sloba, Vader i ja je rado prihvatamo.
quote:
Originally posted by vronski 2

I šta hoćeš da postavljanjem linka za topic gde je bila Markosova i moja rasprava da dokažeš?
Jedino to da iako su između Marka i mene pale možda i preteške reči on me nije poput frustrirane mlade izbacio zauvek sa foruma poput nekih drugih moderatortskih veličina!


Tako da na kraju, “forumska velicino”, mozes mi sve sto imas reci i uzivo, da vidimo da li je tvoj egzibicionizam i egocentrizam prisutan samo kada si iza tastature.

Uostalom, pogledaj sta si vec napravio od ovog topica (kao i u vecini u kojima se pojavis), posto obozavas da se prica o tebi.

I naravno, ne sumnjam da ces se, upravo zbog te i takve tvoje mentalne higijene (koje nisi svestan i koju ne zelis da korigujes, uprkos cinjenici da te stripovski forumi izbacuju kao nikog drugog), vrlo brzo – ponovo – naci na duzi period u raljama “demokratskog” bana.

Sapienti sat.
Ne opterecuj vise forume istom pricom, bice okupljanja, imaces priliku da kazes sta imas.

strenvvm et virtvte
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 17/04/2012 : 12:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elesar
[sem nanovo onanijski nabrojanih genitalnih organa

Genitalne organe nešto ne vidim da sam pominjao proteklih dana na forumu ali zato mogu da ih pomenem tebi u vrlo prigodnom kontekstu...



Tako da na kraju, “forumska velicino”, mozes mi sve sto imas reci i uzivo, da vidimo da li je tvoj egzibicionizam i egocentrizam prisutan samo kada si iza tastature.

Tebe više ne želim da vidim, veruj mi, ne volim da gledam dvolične osobe...

Ne opterecuj vise forume istom pricom, bice okupljanja, imaces priliku da kazes sta imas.

Ne pada mi na pamet da na stripovskim okupljanjima gubim vreme sa tobom i tebi sličnim, imaćeš tamo one klinkice pa njima prodaj maglu i bari ih, bolje to nego da se raspravljaš samnom...

[/quote]
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 17/04/2012 : 20:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
vronskom ne pada na pamet da se sabanise po mehanama

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 17/04/2012 : 20:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
Voli ja mehane ali sa društvom koje mi prija a bez uvrede Vaderu ali Elesar i ti niste na tom spisku...
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 17/04/2012 : 20:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
kaze se "kompliment", ne "uvreda"

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 18/04/2012 : 16:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
Ako bih ovde sad istresao sve "komplimente" koje imam za tebe i Elesara verovatno bih bio banovan na najmanje godinu dana pa ću se ipak suzdržati...
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 18/04/2012 : 17:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 2

Ako bih ovde sad istresao sve "komplimente" koje imam za tebe i Elesara verovatno bih bio banovan na najmanje godinu dana pa ću se ipak suzdržati...



Godina prodje, dan nikad
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 18/04/2012 : 21:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 2

Ako bih ovde sad istresao sve "komplimente" koje imam za tebe i Elesara verovatno bih bio banovan na najmanje godinu dana pa ću se ipak suzdržati...



ma hajde bre, entertain us

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2479 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 07/05/2012 : 19:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Evo ti TT jebo te TT, ima čak i oglašavanje izdavača

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2418 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 08/05/2012 : 01:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
Veseli četvrtak najavio Taličnog Toma 4: http://www.live-e.tv/video-prilog/etv-04-05-2012/aktuelnosti-u-veselom-cetvrtku (malo pred kraj)

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11224 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 08/05/2012 : 14:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Konacno!

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6901 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 08/05/2012 : 16:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Konacno!



Ne, nije još.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1701 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 08/05/2012 : 19:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Mnogo lepo!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11224 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 08/05/2012 : 22:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by wesskowaz

Konacno!



Ne, nije još.



Dok,Vronski,ne,potvrdi

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 26/06/2012 : 13:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
Evo dođe i leto a Taličnog i dalje nema...
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 26/06/2012 : 13:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
...ali zato si ti tu da nam ove vrele dane učiniš malo podnošljivijim...

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 26/06/2012 : 13:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 2

Evo dođe i leto a Taličnog i dalje nema...





Sad visis uplakan na grani naglavacke...
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 26/06/2012 : 14:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko


Sad visis uplakan na grani naglavacke...



Zbog ovolikog kašnjenja Taličnog trebalo bi neko drugi da visi...
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 26/06/2012 : 14:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 2
Zbog ovolikog kašnjenja Taličnog trebalo bi neko drugi da visi...



Daltoni?
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 26/06/2012 : 14:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
Ma, ne, Lajavko!
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 26/06/2012 : 14:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
Ali ajde, Dušman, kome inače verujem a i posebno ga cenim, najavio je na STRIP TV-u da će novi TT na leto, pa kako kalendarski leto traje do 21 septembra ima još fore da ugledamo kauboja koji puca brže od svoje senke broj 4!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 26/06/2012 : 14:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 2

Ali ajde, Dušman, kome inače verujem a i posebno ga cenim, najavio je na STRIP TV-u da će novi TT na leto, pa kako kalendarski leto traje do 21 septembra ima još fore da ugledamo kauboja koji puca brže od svoje senke broj 4!



Zašto mu bre veruješ? Pa u očima mu se vidi taj banditski karakter!
Najbolje ti uzni katran i perje, pa po dušmanu...
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 26/06/2012 : 14:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by vronski 2





Zašto mu bre veruješ? Pa u očima mu se vidi taj banditski karakter!
Najbolje ti uzni katran i perje, pa po dušmanu...



Pa jeste Dušman bandit ali ume i da bije pa zato bolje da mu se ušlihtam na vreme...
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13375 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 27/06/2012 : 02:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mikado

...ali zato si ti tu da nam ove vrele dane učiniš malo podnošljivijim...



talični čeka asteriksa, pa da izađu u paru

Edited by - Imrahil on 27/06/2012 02:11:18
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000