forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Novi Manu Larcenet: Blast
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 18/09/2010 : 15:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote






mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 18/09/2010 : 15:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Markos to proljetos kupio za objavljivanje. :)

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 18/09/2010 : 16:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
Ovdje je izasao u julu.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20751 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/09/2010 : 16:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

Markos to proljetos kupio za objavljivanje. :)

mcn



Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/09/2010 : 17:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Spreman za tisak, ide do kraja godine.

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20751 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/09/2010 : 17:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Spreman za tisak, ide do kraja godine.


Da li si ga pročitao ?
Da li je bar blizu kvaliteta SB ??

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12804 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/09/2010 : 18:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Markos

Spreman za tisak, ide do kraja godine.


Da li si ga pročitao ?

A zbog čega misliš da ga uopće izdaje?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20751 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/09/2010 : 18:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Markos

Spreman za tisak, ide do kraja godine.


Da li si ga pročitao ?

A zbog čega misliš da ga uopće izdaje?


Sa obzirom da je Markosu SB jedan od najboljih, ako ne i najbolji strip ikad,ne bi me čudilo da ga objavi i bez čitanja.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 18/09/2010 : 18:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Markos

Spreman za tisak, ide do kraja godine.


Da li si ga pročitao ?
Da li je bar blizu kvaliteta SB ??



Drukčiji je. Nije humor.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20751 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/09/2010 : 18:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Pa i SB nije humor.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/09/2010 : 18:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da, meni se jako sviđa prvi album. Teško ga je uspoređivati sa Svagdanjom borbom jer ovo je samo prvi od predviđenih 5 albuma (ako sam dobro shvatio), pa treba vidjeti kako će se razvijati dalje, ali počinje jako zanimljivo - dva pandura ispituju jednog ... pa recimo to tako, čudnog, lika ... o onome što je napravio Carole. Kroz cijeli prvi album (a to je 200 stranica!) uopće nismo došli do samog zločina, nego praktično samo upoznajemo glavnog "junaka", plus nezaobilazan cliffhanger na kraju (zlobnici su rekli da je cijeli prvi album samo jedan malo bolji preview - ali, to se može reći za 90% prvih albuma u francuskoj...). Zanimljivo, kao i u Coseyevom Petru Panu (a i Largu Winchu) i ovdje je jedan od likova Srbin;)

Trouble will find me
Go to Top of Page

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 18/09/2010 : 18:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
Ih, deset odgovora na moj post! Ovdje se moze pricati o rekordu.(krajnje je vrijeme da pokrenem temu o nekom svjetskom prvenstvu, ko je jaci - Blek ili Mark i da li je Zagor peder ili se samo pretvara... )

Drago mi je da ce ovo biti tako brzo objavljeno. Ovdje u prodavanici stoji medju "cool" stripovima, odmah do kase, da ih neko ne ukrade (pored njega su na stolu Sharaz-De, From Hell i Black Hole - sve vec objavljeno, bravo, bravo...).

Go to Top of Page

Kapetan Crveni
Starting Member

Serbia
35 Posts

Member since 01/09/2009

Posted - 18/09/2010 : 18:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kapetan Crveni a Yahoo! Message  Send Kapetan Crveni a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripvesti.com/arhiva/201007/index.htm

STRIP IZ PARISKE BIBLIOTEKE (134), Aleksandar Manić, 21. 7. 2010. godine, tekst o ovom stripu.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/09/2010 : 18:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by etmgosa
Drago mi je da ce ovo biti tako brzo objavljeno. Ovdje u prodavanici stoji medju "cool" stripovima, odmah do kase, da ih neko ne ukrade (pored njega su na stolu Sharaz-De, From Hell i Black Hole - sve vec objavljeno, bravo, bravo...).



Trouble will find me
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 18/09/2010 : 20:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
radujem se prijevodu ...radovat ce mi se i zena

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 19/09/2010 : 10:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Spreman za tisak, ide do kraja godine.




Ajde stvarno, kad uhvatiš vremena, osvježi izdavački plan za kraj godine i 2011, bar okvirno . Sad je to već veliki broj novih naslova, novi BD, Ameri, mange, Rip, novi serijali... Ne mora biti jako precizno ali bilo bi lijepo vidjeti najavu na jednom mjestu, gomila je to odličnih stripova.

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/09/2010 : 11:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Evo, okvirno za narednih 6 mjeseci
listopad: ORKA 18-23 (Altai & Jonson, Hodočasnik zvijezda, Welcome to Springville, Halo Jones, Light & Bold, Kolekcionar), Negro Blanco 1-2
prosinac: Kolorka 12-16 (Fotograf, Gavranov let, Vam, Ubojica, Koma), Incal, Blast 1, Paul 1
veljača: Vrh bogova 1-5, Rip Kirby 1-2, El Nino 2
travanj: Opskurni gradovi 1-4, 4 Zekana

U ostatku 2011. godine bi trebali ići Daredevil 1-5, Kriminal 1-2, Barefoot Gen 1-4, (bar) 6 novih Orki i Kolorki, 4 Tvrđe, Magasin General 1, Alack Sinner 1-2, Kolorka Specijal 1-4, Orka specijal 9-10, Jonathan 1-2, Povratak prirodi 1, Pirat Isaac 1, RatMan 1-2 i vjerojatno još ponešto. Samo ne znam kad i kako ću to sve uspjeti objaviti u samo godinu dana, tu ima preko 50 naslova. Već me boli glava:) Ali ok, koliko stignem, stignem...

Trouble will find me
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2116 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 19/09/2010 : 11:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote

Jedva čekam!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 19/09/2010 : 13:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Treba vremena da se sve ovo pročita, a kamoli objavi! Svaka čast!

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 19/09/2010 : 14:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
Valjalo bi provjeriti je li itko u svijetu objavio ovoliko odličnih stripova pod jednom etiketom. Vani su uglavnom specijalizirane izdavačke kuće a ovo je čudo - od najboljih Bd-a do superjunaka, od mange do sindikata, od komercijale do klasika, a sve ima smisla. Stvarno samo dobri stripovi. Širiš vidike, definitivno.

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/09/2010 : 14:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Evo, okvirno za narednih 6 mjeseci
listopad: ORKA 18-23 (Altai & Jonson, Hodočasnik zvijezda, Welcome to Springville, Halo Jones, Light & Bold, Kolekcionar), Negro Blanco 1-2
prosinac: Kolorka 12-16 (Fotograf, Gavranov let, Vam, Ubojica, Koma), Incal, Blast 1, Paul 1
veljača: Vrh bogova 1-5, Rip Kirby 1-2, El Nino 2
travanj: Opskurni gradovi 1-4, 4 Zekana

U ostatku 2011. godine bi trebali ići Daredevil 1-5, Kriminal 1-2, Barefoot Gen 1-4, (bar) 6 novih Orki i Kolorki, 4 Tvrđe, Magasin General 1, Alack Sinner 1-2, Kolorka Specijal 1-4, Orka specijal 9-10, Jonathan 1-2, Povratak prirodi 1, Pirat Isaac 1, RatMan 1-2 i vjerojatno još ponešto. Samo ne znam kad i kako ću to sve uspjeti objaviti u samo godinu dana, tu ima preko 50 naslova. Već me boli glava:) Ali ok, koliko stignem, stignem...


Od Daredevila će ići Daredevil visionaries (Miller) 1-3? I još neka dva? Koja?
Čisto da ne nabavljam na engleskom slučajno...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/09/2010 : 14:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Born Again i Man Without Fear i Love & War & Elektra Lives again

Trouble will find me
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12804 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 19/09/2010 : 16:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Born Again i Man Without Fear i Love & War & Elektra Lives again


Da, logično je da i Elektra Lives again ide u ovome izdanju, s obzirom da su događaji povezani sa onim što je Miller ispripovjedao u redovitim epizodama Daredevila. To je priča o Daredevilu koliko i o Elektri.

Marko, zanima me, jesi li možda čitao išta od Marka Gruenwalda?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/09/2010 : 17:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Jok:(

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20751 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/09/2010 : 18:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Marko, dosada si izdao 27 albuma a do kraja godine u planu je još 16;znači ukupno 43 od predviđenih 50 i kusur,što je odlična realizacija za jednu ipak ekonomski kriznu godinu na ovim prostorima.
Gledam najavu za kraj ove i narednu godinu i sa jedne strane sam srećan za sva ova prelepa izdanja koja će nam doći (malo je frka za finansije, ali kada se nešto voli onda se čovek i snađe),ali sa druge strane plašim se da i ti kao BG (pa i BP) ne odeš previše u širinu na uštrb dubine (ako si me razumeo).Previše je novih serijala;normalno ne sumnjam da je išta tu loše,drago mi je da ima i mangi i klasika i novih stvari ,ali zar nije ovo preveliki zalogaj za jednu ne tako veliku izdavačku kuću (nisam zlonameran,normalno,Fibri želim decenije uspešnog poslovanja,već se jednostavno plašim da se ne izgubiš u prevelikim obavezama a i da li se ovo sve može finansijski ispratiti sa tvoje strane ?)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 19/09/2010 : 18:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Mislim da se BG i Fibra po pitanju širine-dubine ne mogu usporediti. Nisu ni blizu.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000