forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 PUNK
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Poli
Advanced Member



Slovenia
37337 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/02/2022 : 00:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37337 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/02/2022 : 00:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 08/05/2022 : 22:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Mašinko mi je prvi punk bend. Otkrio ga slučajno jer je bio predgrupa Pušenju 2019. u Domu Sportova. Na zimu 2020. počeo sa punkom za pravo sa svakakvim bendovimam ali domaćima. Nikad nisam imao potrebe strane otkrivati, naši su predobri. Pasi su mi najdraži. Ako sve prođe po planu, za tjedan dana na koncert Mašinka, a za 2 tjedna na Hladno Pivo. Punk mi je promijenio svjetonazor i definitivno poboljšao život.


Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/05/2022 : 23:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nemoj od Hladnog Piva očekivati pank koncert.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 08/05/2022 : 23:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Ne očekujem, znam kakvi su postali. Ali se svejedno radujem.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/05/2022 : 23:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Mislim, meni su koncerti Hladnog Piva uvijek u najmanju ruku zabavni, no u zadnjih 15ak godina koliko posjećujem njihove svirke kad budu tu blizu mene itekako se osjeti taj pad u kvaliteti izvedbe... Ljudi se kunu u njihove prve albume, ali meni su recimo i Šamar i Knjiga Žalbe vrhunski albumi. Sve ovo kasnije mi se već ne sviđa, a omjer pjesama na koncertima je debelo na strani albuma izašlih nakon Knjige Žalbe.

Šta se domaćeg panka tiče, zadnje šta sam gledao je bilo nažalost ima već dobre 3-4 godine kad su u Boogaloou svirali Atheist Rap i FNC Diverzant. Super svirka. E da, ako ćemo računati i Rezerve kao nekakav pop punk, baš sam ih jučer gledao, al ono, sviraju stvarno često tu u okolici Makarske pa ih više ni ne brojim Ali drago mi je da im ide sve bolje.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 08/05/2022 : 23:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Volio bih na Diverzante. Ali najviše na Pase, kojih zapravo više nema od 2016... Evo upravo ih slušam dok ovo pišem.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/05/2022 : 23:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Super su Pasi, vrhunske su koncerte imali.
Nego evo baš gledam, dugo baš nisam bio ni na kvalitetnoj stranoj pank svirci. Zadnje što sam pohodio je bilo ima 4 godine kad je Michale Graves imao turneju gdje je svirao samo stvari sa ona dva albuma Misfitsa na kojima je pjevao. Nisam se dugo toliko iscrpio na nekom koncertu kao na tom.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 08/05/2022 23:14:12
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 08/05/2022 : 23:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Bio si na Pasima? Tell me, tell me kak je bilo! Stvarno ih obožavam, to nije normalno. Uspio sam ubrat CD njihov sa zadnjeg koncerta u Zagrebu i poster. Volio bih i majicu ali u Dirty Old Shopu nemaju dobru veličinu, ne znam gdje drugdje da gledam.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/05/2022 : 23:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Bio sam, da, igrom slučaja samo jednom, međutim par prijatelja su pohodili njihove koncerte svaki put kad bi bili svirali u Kocki. Ja sam ih gledao 2009. na onom memorijalnom koncertu za Tunu iz Mikrofonije, koncert je bio u Pauku. Svirali su tada s njima i Debeli Precjednik, Loš Primjer i Gužva u 16-ercu.

A ono, šta da ti kažem? Cirkus od koncerta, kao i na većini sličnih bendova. Onako divlje, agresivno, feelgood štimung kao i na svim tim domaćim bendovima. Nisam ja možda najbolja osoba za govoriti o tim pank koncertima jer nikad nisam nešto previše slušao taj žanr (bar ne domaće bendove tj.), a i dosta sam mlađi tako da kad sam ja krenuo ići po koncertima (negdje oko 2005./2006.) čini mi se da se popularnost ex-yu panka već polagano stišavala. Al ajde, uhvatio sam opet nekih poznatijih bendova uživo, nekih boljih, nekih gorih... Pasi, Gužva, Diverzant, Atheist Rap, Alergija, Đubrivo, Brkovi, Fakofbolan, Damir Avdić i još svakakvih manje poznatih koje sam već i zaboravio.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 08/05/2022 23:33:07
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 08/05/2022 : 23:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Lijepo. Nadam se da ću i ja imati tu sreću. I za ostale spomenute znam i neke od njih slušam.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 09/05/2022 : 18:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Najbolje ti se ne brinuti oko toga. Ne znam koliko imaš godina, no djeluješ mi dosta mlad tako da itekako imaš vremena pohvatati puno koncerata. Vidim da živiš u Zagrebu, nema boljeg mista u državi za ići na svirke. Osam sam godina živio gore i nagledao sam se baš svega i svačega, a ako ti nije neki preveliki problem, uvik baci oko i šta ima recimo u Ljubljani koja je par sati vlakom od Zagreba, a ima isto vrhunsku koncertnu scenu. Idi na svašta ovih lokalnih svirki po klubovima i nemoj da ti nikad bude žao dati novce za koncert. Nekad s ekipom otiđi na svirku onako napamet, bez da išta znaš o nekom bendu i garantiram ti da ćeš u nekom od tih nepoznatih bendova naći muziku stvarno vrijednu slušanja. Prati i nove bendove, stalno se pojavljuje gomila njih koji znaju šta rade i koje vrijedi slušati i gledati.

Ovo starih bendova koji sviraju već desetljećima također pokušaj uhvatiti, čak i ako ne sviraju jednako dobro ko prije. Jedini koncert Motorheada na kojem sam bio sam po sebi nije baš bio kvalitetan, Lemmy je već bio poprilično bolestan, sve skupa je kratko trajalo, setlista nije bila ništa posebno i povrh svega je karta bila skupa. Ali ej, imao sam priliku vidjeti jedan od najdražih bendova uživo i apsolutno mi nije bila bitna kvaliteta. Bio sam tu i to je to, to se pamti do kraja života.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 09/05/2022 18:35:26
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 09/05/2022 : 18:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Inače, da ne ispadne da samo držim prodike, evo ovo mi se vrti po glavi već par miseci, strašno zarazan i simpatičan domaći horrorpunk. Da, znam, zvuči baš ko kopija Misfitsa


Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 09/05/2022 : 23:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11201 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 10/05/2022 : 18:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
^

Super stvar!

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 12/05/2022 : 18:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote


Dotako sam asfalt usnama
Vezali mi dušu lancima!

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11201 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 12/05/2022 : 20:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Slušao ih uživo pre desetak godina i prijatno se iznenadio kako praše.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 12/05/2022 : 21:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Jel još sviraju? Idu i po Hrvatskoj? Volio bih ih čut uživo.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/05/2022 : 21:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ima li ijedan srpski bend koji redovito pohodi Hrvatsku? (onog dosadnog Bajagu ne računam)

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4851 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 12/05/2022 : 22:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Mnogi srpski bendovi su redovno u Hrvatskoj. Brejkersi, Orgazam, Repetitor, Atheist Rap, Rebel Star, Artan Lili, Sars, Marčelo, Buč Kesidi, nekoć Goribor, redovni su bili i Koja i Vlada, par koncerata godišnje uvijek, itd...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/05/2022 : 22:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Da, uvalio sam sam sebe u zamku, skoro nijednog od ovih se nisam sjetio, a bio sam više puta na njihovim koncertima

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3125 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 12/05/2022 : 22:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Kad je punk u pitanju, na Monteparadisu uvek svira i neki bend odavde. Bude i u Osijeku i Zagrebu dosta gostovanja.
Muzika Poludelih nije aktivna već godinama.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11201 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 12/05/2022 : 22:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko

Jel još sviraju? Idu i po Hrvatskoj? Volio bih ih čut uživo.



Rekoh da sam ih čuo uživo pre desetak, a biće da je to bilo pre skoro 20 godina. U pitanju je bila neka svirka koju je organizovala 202ka. Ništa nisam čuo o njima baš dugo.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 13/05/2022 : 23:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote


A poslušajte ovo. Ove curke nisu radile svoje pjesme nego obrade ali svejedno su dobre. Obožavam ženski vokal u punku.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 14/05/2022 : 15:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000