forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Marketprint/Darkwood - Stripoteka i sve uz nju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 113

kasper
Advanced Member

10822 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/09/2016 : 14:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
tja, anto, taj mali rendjer ima jos nekoliko puta da krene od pocetka, od tih boljih epizoda nema nista
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/09/2016 : 14:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote



Procitao i ja Aama-u i mogu reci da sam vrlo prijatno iznenajden! Odlican sci fi u kom za sada nisu u prvom planu neverovatne planete i njihovi stanovnici vec ljudska drama glavnog protagoniste Verloka. Lagana i privlacna naracija, interesantni glavni likovi, duhovito kada treba.
Vidi se da ovo nije uobicajeni komercijalni sci-fi, vec da nas ocekuje nesto drugacije i bolje. Jedva cekam sledeci broj!
Boja mi ne nedostaje, ali bih ipak voleo da ovaj strip jednog dana vidimo u sklopu edicije Perle integrali, jer mi se cini da zasluzuje jedno takvo izdanje na nasim prostorima.

Stripoteka je fantasticna revija i mnogo mi se svidja njen koncept i stripove koje objavljuju!
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 03/10/2016 : 00:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going
Procitao i ja Aama-u i mogu reci da sam vrlo prijatno iznenajden! Odlican sci fi u kom za sada nisu u prvom planu neverovatne planete i njihovi stanovnici vec ljudska drama glavnog protagoniste Verloka. Lagana i privlacna naracija, interesantni glavni likovi, duhovito kada treba.
Vidi se da ovo nije uobicajeni komercijalni sci-fi, vec da nas ocekuje nesto drugacije i bolje. Jedva cekam sledeci broj!



E, mene je ovaj Aama totalno razočarao! Nakon toliko brojava ovo je po prvi put da imam osjećaj da sam pare bacio u vjetar! Meni crtež totalno amaterski djeluje, priča mi skroz dosadna i puna rupa, tako da ovo sigurno neću dalje popratiti.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18379 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/10/2016 : 03:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ajde dobro...i meni je ta Aama krs ali uzimam Stripoteku i dalje..ne moze me poneki losiji dan zene u krveteu naterati na razvod..nekad bolje,nekad losije..Stripoteka je institucija i kao takva u mom srcu zauvijek..
Malo mi je taj strip prealternativan,vise bi odgovarao Stripburgerju recimo....a kako je Stripoteka kratak strip kad imas unutra samo Aamu nije da plesces usima od veselja..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/10/2016 : 09:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Ajde dobro...i meni je ta Aama krs ali uzimam Stripoteku i dalje..ne moze me poneki losiji dan zene u krveteu naterati na razvod..nekad bolje,nekad losije..


Sada hoćeš reći da je uvijek ona kriva za loš dan, ti nikad ne zakažeš.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18379 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/10/2016 : 12:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by teller

Ajde dobro...i meni je ta Aama krs ali uzimam Stripoteku i dalje..ne moze me poneki losiji dan zene u krveteu naterati na razvod..nekad bolje,nekad losije..


Sada hoćeš reći da je uvijek ona kriva za loš dan, ti nikad ne zakažeš.


ma da se i ponekad desi,...nebi priznao da me zaslisava cijela TNT grupa...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/10/2016 : 19:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

quote:
Originally posted by going going
Procitao i ja Aama-u i mogu reci da sam vrlo prijatno iznenajden! Odlican sci fi u kom za sada nisu u prvom planu neverovatne planete i njihovi stanovnici vec ljudska drama glavnog protagoniste Verloka. Lagana i privlacna naracija, interesantni glavni likovi, duhovito kada treba.
Vidi se da ovo nije uobicajeni komercijalni sci-fi, vec da nas ocekuje nesto drugacije i bolje. Jedva cekam sledeci broj!



E, mene je ovaj Aama totalno razočarao! Nakon toliko brojava ovo je po prvi put da imam osjećaj da sam pare bacio u vjetar! Meni crtež totalno amaterski djeluje, priča mi skroz dosadna i puna rupa, tako da ovo sigurno neću dalje popratiti.



Eto a kod mene potpuno suprotni efekat. Crtez i prica su mi se toliko svideli da sam nabavio jedan drugi Petersov mnogo poznatiji strip kojim se i probio - Plave pilule! (u izdanju Komika)
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6915 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 03/10/2016 : 22:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Gru

quote:
Originally posted by going going
Procitao i ja Aama-u i mogu reci da sam vrlo prijatno iznenajden! Odlican sci fi u kom za sada nisu u prvom planu neverovatne planete i njihovi stanovnici vec ljudska drama glavnog protagoniste Verloka. Lagana i privlacna naracija, interesantni glavni likovi, duhovito kada treba.
Vidi se da ovo nije uobicajeni komercijalni sci-fi, vec da nas ocekuje nesto drugacije i bolje. Jedva cekam sledeci broj!



E, mene je ovaj Aama totalno razočarao! Nakon toliko brojava ovo je po prvi put da imam osjećaj da sam pare bacio u vjetar! Meni crtež totalno amaterski djeluje, priča mi skroz dosadna i puna rupa, tako da ovo sigurno neću dalje popratiti.



Eto a kod mene potpuno suprotni efekat. Crtez i prica su mi se toliko svideli da sam nabavio jedan drugi Petersov mnogo poznatiji strip kojim se i probio - Plave pilule! (u izdanju Komika)



Pilule su izvrsne, nisi pogriješio.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11195 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 04/10/2016 : 08:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 04/10/2016 : 09:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Vidi ovoga neprimjetnog manijaka na prozoru,mogao je bar svjetlo ugasiti. Citao sam ovu Aamu na engleskom,ali mi bas i nije ostala u nekom sjecanju.Mozda da ljepsoj polovici nabavim ovo,ona je s Komom bila odusevljena.Meni ovdje sve nesto zbrda-zdola.Uglavnom,cudan neki sfi.Vise neke psiho-loske/delicne zavrlzlame nego z.fantastika koja me zanima. Cisto sumnjam da cu promijeniti misljenje ako ju ponovo procitam,ali tko zna.Idem na neki mini godisnji pa mozda,u opustenoj atmoferi,i ovo postane nesto sto nece tako brzo pasti u zaborav.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18379 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/10/2016 : 11:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ajde dobro..bar naslovnica je ok...ne očekujem čuda unutar stripa jer sve sami neki alternativni stripovi u zadnje vrijeme.
Bluberija više nema za objavit?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 04/10/2016 11:09:49
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6915 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 04/10/2016 : 14:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Šteta zbog dupliranja, ali svaka čast uredništvu Stripoteke na odabiru stripova u zadnje vrijeme!


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 04/10/2016 : 15:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Kako dupliranja? Da li je ovo objavljeno u nasim krajevima ranije?
Go to Top of Page

stripadzija
Junior Member

Slovenia
464 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 04/10/2016 : 16:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Kako dupliranja? Da li je ovo objavljeno u nasim krajevima ranije?



http://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-63-green-manor/368/
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 05/10/2016 : 13:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripadzija

quote:
Originally posted by Otto Kraus

Kako dupliranja? Da li je ovo objavljeno u nasim krajevima ranije?



http://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-63-green-manor/368/



Aha,ma ja sam mislio na 2.dio Aame ovdje,nekako sam zanemario glavni strip u cijeloj ovoj prici.Hvala,svakako.
Go to Top of Page

trle
New Member



Bosnia and Herzegovina
243 Posts

Member since 06/07/2004

Posted - 13/10/2016 : 16:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send trle a Private Message  Reply with Quote
A šta kažete za kolorne stranice stripa? Jedino što nema više kratkih a meni jako dragih stripova. Da li je vrijeme da se nešto uradi i po pitanju ukupnog broja stranica?

TM
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18379 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/10/2016 : 14:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ma kolor ili ne kad je unutra sranje...na sta spadose Stripoteka...ajme
Skoro 3 eura za ovo...bas sam lud, bolje da sam jih poklonio prosjacima.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1585 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 14/10/2016 : 15:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Ma kolor ili ne kad je unutra sranje...na sta spadose Stripoteka...ajme
Skoro 3 eura za ovo...bas sam lud, bolje da sam jih poklonio prosjacima.


I ti ga vala više pretjeruješ sa nipodaštavanjem onoga što ti se ne sviđa. Meni se npr.ne sviđaju turske sapunice, te ih ne gledam i ne idem na forume na kojima se o njima raspravlja da bi to saopćio ljudima kojima se to sviđa. Tako i ti ne moraš obznaniti svima da ne voliš fibrice, stripotekice i sl. Jedan si od simpatičnijih forumaša, daješ forumu jednu posebnu notu,ali odvadi malo...

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6800 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 14/10/2016 : 16:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Ma kolor ili ne kad je unutra sranje...na sta spadose Stripoteka...ajme
Skoro 3 eura za ovo...bas sam lud, bolje da sam jih poklonio prosjacima.



Aama je odličan strip telleru. Napregni malo mozak.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18379 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/10/2016 : 21:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
sve ok momci...meni je crtež previše avangardan da bi uživao u čitanju..
iskreno,kupio i arhivirao, sumljam da ču ikad pročitati a ne sumljam kad kažete da je priča ok...
ne obazirite se na mene, kupujte Stripoteku, tu je samo tellerov ne(ukus) u pitanju...
jedan Hogar ili Bili Pljuc bi dušu dali za kolorne stranice....
Ostajem vjeran Stripoteci jer je to moja ljubav iz mladih dana, kao i Politikin Zabavnik recimo...
Nadam se u sljedećoj nešto meni za dušu.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2478 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 15/10/2016 : 07:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
U sljedećoj može novi Kartago

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

renda
Junior Member

Croatia
323 Posts

Member since 20/09/2002

Posted - 17/10/2016 : 17:04:05  Show Profile Show Extended Profile  Send renda a Private Message  Reply with Quote
Namjerava li Stripoteka nastaviti objavljivati Bleberryjevu mladost? Ima još dosta priča
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6800 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 17/10/2016 : 18:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by renda

Namjerava li Stripoteka nastaviti objavljivati Bleberryjevu mladost? Ima još dosta priča



Da.
Go to Top of Page

misterx381
Average Member



Serbia
897 Posts

Member since 17/02/2007

Posted - 28/10/2016 : 09:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Send misterx381 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37320 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/10/2016 : 10:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nova Jugurta.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 113 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000