forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 DARKWOOD: JULIA 1, 9 i 10
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Shaner
Advanced Member

Croatia
7190 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 27/01/2013 : 18:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Imaju u Palachu, samo vjerojatno ne sve brojeve. Ali nije bed, kazes koji ti trebaju i stignu sa slijedecim uvozom.

Btw, Julija je izvrsna tako da pravo u Palach!

http://onlineimpressions.blogspot.com/

Edited by - Shaner on 27/01/2013 18:30:59
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37784 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/01/2013 : 18:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Osim ovih rasprodatih. Ali ima jos onih prvih 9 Van Goghovih.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/01/2013 : 19:09:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Hvala ljudi

a ima i jos nesto sto nisam nikad pokusala, zbog straha od
interneta..odn. ljudi na njemu.
Ovaj forum je dobro zasticen, clanovi provjereni, zbog onog pravila o
registriranju s pravim mailom, pa cu se sada upustiti u tu jednostavnu potragu na aukcijama.. mozda se snađem.
A striparnicu u Palachu pohodim. Kad god imam visak vremena, skrenem u Kruznu, pa cu kombinirati to dvoje

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 27/01/2013 : 20:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ah da, i Palach, izvinjavam se.

I nema rasprodatih Darkwoodovih Julija, sve su dostupne.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37784 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/01/2013 : 20:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Opa, vid' stvarno. http://www.darkwood.co.rs/forum/index.php?topic=7064.0

Znaci, sa Julijom sam pobrkao. Ali prva runda ide polako ha kraju.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 27/01/2013 : 20:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Polako i ne previše sigurno.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37784 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/01/2013 : 21:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Hm, ali tiraz je 1.000, je li?

Dobro, ipak se dobro prodaje. Mozda da se smanji tiraz na 750?

Ali ritam ce i sada kada krenete mesecno 1 broj ostati 12 brojeva godisnje?


Izdanje je zaista perfektno odradjeno, plus Julia je odlican strip, i slatka je. Samo picite dalje.

Ja ne znam kakva joj jos reklama treba. Ko ne uzima Juliju taj je...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 27/01/2013 : 21:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Hm, ali tiraz je 1.000, je li?


Kažeš kao da je to neka velika cifra....

quote:
Originally posted by Poli

Dobro, ipak se dobro prodaje. Mozda da se smanji tiraz na 750?


Pa na 500, pa na 350, pa...

quote:
Originally posted by Poli

Ali ritam ce i sada kada krenete mesecno 1 broj ostati 12 brojeva godisnje?


Yup.

quote:
Originally posted by Poli

Izdanje je zaista perfektno odradjeno, plus Julia je odlican strip, i slatka je. Samo picite dalje.

Ja ne znam kakva joj jos reklama treba. Ko ne uzima Juliju taj je...


Eh, tko će ga znati.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37784 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/01/2013 : 22:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Poli


Hm, ali tiraz je 1.000, je li?


Kažeš kao da je to neka velika cifra....




Pa... za ove SC u striparnicama i je. Nekako, realno stanje jr tu oko 500. Jebiga.

Vidis da ostali jos i smanjuju. Ovaj MR je vec na 270. Jos malo pa ce ga svako dobiti sa svojim imenom i posvetom izdavaca.

Ipak, nadajmo se nekim boljim vremenima (za sve, mada kupci vec sada imaju previse svega na tanjuru), mozda za unucad. Ako ce neko uopste jos citati tada.

Ma, bez veze i komentarisati sve ovo. Mlade stripovi bas i ne zanimaju, i u svetu je vise manje tako - barem dobar upad prodaje, a mi smo sve stariji... Samo daj dok (nas) jos ima.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/01/2013 : 00:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ma, bez veze i komentarisati sve ovo. Mlade stripovi bas i ne zanimaju, i u svetu je vise manje tako - barem dobar upad prodaje, a mi smo sve stariji... Samo daj dok (nas) jos ima.




Zao mi je sto je tako :( Ja srecom, imam mladunce koje uziva citati stripove, jeste da je dijete, ali vidim da se navukao..
Obavezno se prati kad izlazi novi broj Garfielda, pa posebno izdanje u boji.. (to mi je zadatak ne zaboraviti), Alan Ford..
Strip je jedna kultura, koju treba njegovati. Zar sam ja jedina majka koja shvaca koliko stripovi imaju utjecaja na izgradnju mlade osobe, koliko produhovljuju.. Ta odakle mom sinu razvijen smisao za humor, duhovitost.. dobro, nesto je od mene , ali vidim utjecaj stripa na njegovu kreativnost, razvoj u smjeru koji
nisam uocila toliko kod druge djece, koju znam.. (Naravno da je teze s njim izaci na kraj )

I jos nesto zelim reci, zavapiti i ovdje, radi se o Modroj Lasti, mnogi smo ju citali, i bila sam odusevljena time sto se moj klinac u skoli moze pretplatiti na Modru Lastu. No, on je jedini u razredu, a kako mi kaze, i u ostalim razredima, sto sam mogla vidjeti po uplatnici koju je donio doma, i na njoj je bio redni broj 001.
Pre tuzna sam zbog toga..nemam rijeci.. I ne zelim da taj svijet tako nastavi.. Ne zelim toj djeci danas, da kao odrasli ljudi ne znaju za onaj osjecaj, da se ne sjete omiljenih junaka, casopisa, prica..iz djetinjstva..

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 28/01/2013 00:46:19
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9330 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 28/01/2013 : 00:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ja i brat također smo bili jedini u razredu koji smo bili pretplaćeni na Modru (nakon Smiba i Zvrka u nižim razredima) ali dobro, bili smo manja sredina i manji razred. Srećom pa je naš razrednik znao, kad god mu se nije dalo ništa radit s nama ili je imao druge obaveze (znači često), na satovima razrednika podijelit stare brojeve Modre Laste koje smo čitali i pokušali na preskoke polovit epizode i priče. To me je uz Bonellija najviše navuklo na stripove. Bez toga teško da će klici samoinicijativno pristupit stripu. A navodno ni Modra nije što je nekad bila...

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37784 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/01/2013 : 09:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Bas to. Trebalo bi poceti u osnovnoj skoli (ako ne vec u vrticu).
Mladima je i lakse nesto pojasniti uz sliku, a ukoliko se ne varam ima i toga danas u skolskim knjigama dosta vise - recimo ovi "geg" primjeri nacrtani pored, ne znam, recimo nekog fizickog ili matematickog primjera.
A i kod citanja sigurno bi mogao i strip doci na svoje mjesto. Pogotovo u prvim razredima.

Ali i da strip dodje na svoje mjesto u skoli, djeca danas manje citaju jer imaju vise drugih "elektronskih" smetala, da tako kazem. A i nisu jim toliko zanimljivi. No, sigurno bi se stanje vremenom izboljsalo, barem bi postojala malo veca baza.

Danas manje vise djeca imaju svoj uzor, sto se citanja stripova tice, u svojim roditeljima (pretpostavljam) i mozda jos prijateljima. Moji roditelji sigurno nisu citali ili kupovali stripove, sam sam nekako dosao do njih te poceo da redovno kupujem, sakupljam. Zapravo, kao mali-mali mislim da sam dobio nekoliko Musterovih stripova od njih, mozda je tako i pocelo. A danas sam ja taj koji posudjuje majki stripove.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/01/2013 : 19:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Nema na kioscima u Hrvatskoj, ima u striparnicama:

Asteroid B612

http://www.skab612.com/

Babilon

http://www.babilon-strip.com/

Stripovi na kvadrat

http://www.stripovi.hr/


zar lastan nema juliju u ponudi?

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/01/2013 : 20:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Eh, da, još jedno izvinjavanje.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/01/2013 : 20:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Au koliko ima stripoteka u Hrvatskoj a ovde u Srbiji samo dve pa se slikaj
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 29/01/2013 : 01:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Strip je jedna kultura, koju treba njegovati. Zar sam ja jedina majka koja shvaca koliko stripovi imaju utjecaja na izgradnju mlade osobe, koliko produhovljuju.. Ta odakle mom sinu razvijen smisao za humor, duhovitost.. dobro, nesto je od mene , ali vidim utjecaj stripa na njegovu kreativnost, razvoj u smjeru koji
nisam uocila toliko kod druge djece, koju znam.. (Naravno da je teze s njim izaci na kraj )




Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000