forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ide Markos u Remetinec?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 05/11/2010 : 08:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message  Reply with Quote
http://www.vecernji.hr/kultura/romero-moje-su-strasti-vatrene-strip-heroine-brzi-automobili-clanak-211666

Ne znam da li je sala (Jurica555), ali ako je, nisam siguran da joj je mjesto kao komentar clanka o Romeru u jucerasnjem Vecernjem.
Znas li Markos tog Juricu? Kakve direktne veze ima Fibra s CRS-om?

TK

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 05/11/2010 : 08:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message  Reply with Quote
Heum, zapravo to je neki zagrebacki trubadur, koji je sigurno vec negdje prisutan na ovim stranicama.
Prije nego nesto ne bude dobro razumljeno, moja je namjera dati Markosu do znanja o tome, pa se mozes, ako mislis da je potrebno, braniti ili raditi sto hoces. Nista drugo.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29076 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/11/2010 : 08:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ma to je očito jedan te isti lik, koji odgovara sam sebi - vidi se iz stila i toga kako piše imena velikim slovom. Naravno, optužbe su apsurdne i glupe, ali to čovjeka očito ne sprječava da ih nastavi širiti, iz samo njemu znanih ciljeva. Ali, polako, sve će to doći na svoje.

Trouble will find me
Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 05/11/2010 : 08:55:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message  Reply with Quote
Imas pravo, isti lik. Vec je nedav no bio nesto slicno komentirao u vezi s "zenskim stripom". Drugi jedini komentar kod verenjeg (kao Jurica555) je istog "kalibra".
Valjda si mu nesto zlocesto napravio u prvom razredu osnovne pa se sad osvecuje...
Pozdrav
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29076 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/11/2010 : 09:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne, to je jedna malo šira, ali zato jako prljava i jako podla igra. No, ne mogu sad o tome. Sve će se istražiti, pa ćemo vidjeti kome će se cijela stvar obiti o glavu (a to sigurno neću biti ja).

Trouble will find me
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37542 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/11/2010 : 09:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Valjda je u pitanju neko od "odmetnika" koji su zavrsili na ZS? Isto i "SMG" ima otrovan jezik...

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29076 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/11/2010 : 09:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Žao mi je, ali za sada vam ništa ne mogu reći, dok se sve ne raščisti. Onda ću sve objasniti/objaviti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3125 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 05/11/2010 : 09:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Ovdje bih se slozio s Jergovicem, komentarima anonimnih korisnika zbilja nije mjesto ispod potpisanih clanaka. Ako radi niceg drugog, onda zato sto su komentari najcesce debilni.

Usput bih zabranio i reklame usred filmova, reklamiranje kad zoves sluzbu za korisnike, itd., itd. Uh, da mi se docepati vlasti, vec vidim kakva bi to diktatura bila. :-)
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2952 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 05/11/2010 : 11:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Bez brige Markos, ušvercat ćemo ti testeru u tvorzu. U torti naravno...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 05/11/2010 : 11:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjusticeforall

Bez brige Markos, ušvercat ćemo ti testeru u tvorzu. U torti naravno...



U stilu Monkey Island 1.

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 05/11/2010 : 11:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Cini mi se da se u MI1 iz zatvora bezao uz pomoc veoma jakog Groga a ne testere?
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2952 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 05/11/2010 : 12:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Zapravo mislio sam na turpiju, koja je često korišteno pomoćno sredstvo bijega braće Dalton... Dakle, turpija ide u tortu, samo treba paziti da se ne pojede.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000