forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog-Kolor biblioteka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 19/12/2010 : 12:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast Libellusu na ovom potezu, iako meni licno ne bi bilo ni na kraj pameti da zamenim strip zbog ovakve sitnice.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18537 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/12/2010 : 19:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
pa ni meni, meni je čak draži taj sa greškom,kao dio zida je za dlaku promašio strica Martina...daje tom bijegu neku dramatičnu notu...ali ajde ako su tako odlučili a i vjernije je originalu...nek se izpravi.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7898 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 19/12/2010 : 19:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ja sam gledao i gledao u sliku
medjutim nista nisam uspio primijetiti



i to neprimetno sto mi primetni nismo videli oni ispravljaju!bravo!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/12/2010 : 20:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

profesionalni su, iznad većine...
i potez je pravi, pogotovo što je malo ovih izdanja kakva god da jesu, pa još s izletjelim ciglama, hm..ovako će biti tip-top kad isprave.. inače nisam to ni primijetio odmah...
Što se tiče Color fest-a, šteta što je naslovnica MAT a ne sjajna, za sve ostalo pohvale
__________________________________________________________________________________________________________________________
41 godina Alan Forda u HR Kiosci preplavljeni kompletima AF Kolor biblioteke
AF Klasik 105 na kioscima Minuette-ekstra 44 na kioscima (tko želi)



pa moram ti priznati da mi je pomalo muka od ovih sjajnih. bas mi je drago da su matirane.
ali naravno to je cisto subjektivno. volio bih da je tex u boji također mat.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 20/12/2010 : 10:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
da niste oznacili odnosno markirali crvenom ne bih nikad primjetio , satrao sam se gledajuci , svaka cast ko je god primjetio :)

feka
Go to Top of Page

JOBAH
Starting Member

49 Posts

Member since 09/02/2010

Posted - 24/12/2010 : 18:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send JOBAH a Private Message  Reply with Quote
nabavio sam danas DD color Libellus-ova prva dva dela i moram da pohvalim kvalitet izrade, stvarno savrseno... Jeste skupo ali vredi svaku paru...
I meni ovaj mat stil izgleda odlicno, mracno, bas u stilu Dylana...

Edited by - JOBAH on 24/12/2010 18:40:55
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4300 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 24/12/2010 : 19:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
procitao..izrada fenomenalna,sve je super...jedino same price mi nisu nesto..ali za taj deo krivi su italijani
Go to Top of Page

djuna
New Member



Serbia
210 Posts

Member since 20/07/2004

Posted - 27/12/2010 : 20:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send djuna a Private Message  Reply with Quote
Prvo da pohvalim Libellus za ovako kvalitetno izdanje. Svaka čast momci. A što se tiče priča taman su mi za pred spavanje.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 27/12/2010 : 21:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir


pa moram ti priznati da mi je pomalo muka od ovih sjajnih. bas mi je drago da su matirane.
ali naravno to je cisto subjektivno. volio bih da je tex u boji također mat.



Stvar ukusa, doduse slazem se s tobom - mat korice su mi lepse od sjajnih
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12836 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/06/2011 : 09:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Dylan Dog: Neprijatelji zauvijek / [crtež Giuseppe Camuncoli; tema i scenarij Tito Faraci; prijevod Andrej Cvitaš].
Zagreb: Libellus, 2011.
128 str.: ilustr. u boji; 22 cm.
Dylan Dog kolor biblioteka; knj. 3
Prijevod djela: Nemici per sempre
Sadrži i: Dylan Dog: Crna bajka = La fiaba nera / crtež Corrado Roi; tema i scenarij Bruno Enna. Dylan Dog: Đavolova nevjesta = La sposa del diavolo / crtež, tema i scenarij Corrado Mastantuono. Dylan Dog: Tama u duši = Il buio nell’anima / crtež Patrizio Evangelisti; tema i scenarij Claudio Chiaverotti


quote:
Dylan Dog: Lutke / [crtež Giorgio Cavazzano; tema i scenarij Tito Faraci; prijevod Andrej Cvitaš].
Zagreb: Libellus, 2011.
128 str.: ilustr. u boji; 22 cm.
Dylan Dog kolor biblioteka; knj. 4
Prijevod djela: Manichini
Sadrži i: Dylan Dog: Težak problem = Una situazione pesante / crtež Massimo Carnevale; tema i scenarij Lorenzo Bartoli. Dylan Dog: Da umreš od smijeha = Morire dal ridere / crtež Fabio Celoni; tema i scenarij Bruno Enna. Dylan Dog: Prazno pismo = La lettera bianca / crtež Corrado Mastantuono & Stefano Intini; tema i scenarij Giovanni Gualdoni

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

armatura
New Member



Serbia
177 Posts

Member since 05/06/2009

Posted - 29/06/2011 : 10:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send armatura a Private Message  Reply with Quote
Kad je u prodaji?
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18537 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/06/2011 : 10:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
sijajno, kolor mi kod Dilana baš odgovara za promjenu...ovo se uzima prvi tren.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/06/2011 : 21:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

može li se znat šra je ovo?
nekakvo posebno izdanje Dylana ili ...?
davno san postavija to pitanje, ali se nesičam odgovora



Svaka knjiga sadrži 4 kratke epizode u boji, autori su razni poznati strip scenaristi i crtači. Ja sam pročita broj 1 samo, posudija mi prijatelj i sićan se da mi je bilo super.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8215 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 29/06/2011 : 21:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
a baš san post izbrisa ...
naša san na 4 ili 5 strani

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/06/2011 : 21:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
A eto I ja gledan di je nesta... Nije naodmet ponovit još jedanput

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8215 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 29/06/2011 : 21:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Svaka knjiga sadrži 4 kratke epizode u boji, autori su razni poznati strip scenaristi i crtači. Ja sam pročita broj 1 samo, posudija mi prijatelj i sićan se da mi je bilo super.



ovo nisi smija reč
to si reka i za Eternauta i nakon treče strane san dobija osječaj da je ludilo strip, za sada i je

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/06/2011 : 21:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by Paka01

Svaka knjiga sadrži 4 kratke epizode u boji, autori su razni poznati strip scenaristi i crtači. Ja sam pročita broj 1 samo, posudija mi prijatelj i sićan se da mi je bilo super.



ovo nisi smija reč
to si reka i za Eternauta i nakon treče strane san dobija osječaj da je ludilo strip, za sada i je



Čekaj onda da se radnja razvije kako triba, nadan se da ćeš guštat. Meni osobno je Eternaut jedan od najboljih stripova šta sam ikad pročita. Jaoo, sad bi spoila, al šutin

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 30/06/2011 : 00:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Dylan Dog: Neprijatelji zauvijek / [crtež Giuseppe Camuncoli; tema i scenarij Tito Faraci; prijevod Andrej Cvitaš].
Zagreb: Libellus, 2011.
128 str.: ilustr. u boji; 22 cm.
Dylan Dog kolor biblioteka; knj. 3
Prijevod djela: Nemici per sempre
Sadrži i: Dylan Dog: Crna bajka = La fiaba nera / crtež Corrado Roi; tema i scenarij Bruno Enna. Dylan Dog: Đavolova nevjesta = La sposa del diavolo / crtež, tema i scenarij Corrado Mastantuono. Dylan Dog: Tama u duši = Il buio nell’anima / crtež Patrizio Evangelisti; tema i scenarij Claudio Chiaverotti


quote:
Dylan Dog: Lutke / [crtež Giorgio Cavazzano; tema i scenarij Tito Faraci; prijevod Andrej Cvitaš].
Zagreb: Libellus, 2011.
128 str.: ilustr. u boji; 22 cm.
Dylan Dog kolor biblioteka; knj. 4
Prijevod djela: Manichini
Sadrži i: Dylan Dog: Težak problem = Una situazione pesante / crtež Massimo Carnevale; tema i scenarij Lorenzo Bartoli. Dylan Dog: Da umreš od smijeha = Morire dal ridere / crtež Fabio Celoni; tema i scenarij Bruno Enna. Dylan Dog: Prazno pismo = La lettera bianca / crtež Corrado Mastantuono & Stefano Intini; tema i scenarij Giovanni Gualdoni




Može malo više informacija? Kad dolazi u Libellus, koja će biti cijena (ako se slučajno zna)? Bio sam na sajtu Libellusa, a tamo nemaju CF 3 i 4 pod Nova izdanja.
Ili je to samo tvoja prognoza za 2011.?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12836 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 30/06/2011 : 00:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Panon

Može malo više informacija? Kad dolazi u Libellus, koja će biti cijena (ako se slučajno zna)? Bio sam na sajtu Libellusa, a tamo nemaju CF 3 i 4 pod Nova izdanja.
Ili je to samo tvoja prognoza za 2011.?


Na te ti stvari ne bih mogao odgovoriti. Samo sam copy-pejstao podatke koji se nalaze ovdje.

http://www.nsk.hr/home.aspx?id=24

Na sajtu Libellusa su rekli da tijekom idućih nekoliko mjeseci možemo očekivati veliki broj novih izdanja. Vjerojatno su i ova među njima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 30/06/2011 : 13:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
Aha, hvala. Prošle je godine CF izašao poslije Interlibera (druga polovica studenog), pa sam mislio da je za očekivat tako i ove godine.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1767 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 03/07/2011 : 19:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
http://www.libellus.hr/index-clanak/treca-i-cetvrta-knjiga-kolornog-dylana-na-putu-prema-tiskari/98

Čini se da će izaći i prije nego što smo mislili
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22215 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/07/2011 : 06:35:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Super vijest
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5009 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 04/07/2011 : 23:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
VIJEST NA KVADRAT, NEMA ŠTO ! nego, zna li tko gdje je zapeo DD Gigant 9 ni maxia nema...
____________________________________________________________________________________________________________________________
42 godine Alan Forda u HR čekamo DRVENU NOGU

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22215 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/07/2011 : 07:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
najavljeno na Libellusovom forumu.
brojevi 3 i 4


Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 14/07/2011 : 17:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
Predobro! Ove godine su uranili sa Kolorcima. Zadovoljan sam što su zadržali tempo od dva kolorca godišnje, jer moj novčanik ne bi izdržao veće finansijsko opterećenje :)
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000