forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 TOP LISTA NAJDOSADNIJIH PJESAMA - DOMAĆE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 16/11/2010 : 19:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
ken2 me inspirirao da otvorim ovaj topic! koje bi, po vašem mišljenju, bile najdosadnije pjesme domaćh izvođača?
ajmo prijedlozi!

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 17/11/2010 15:22:52

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 16/11/2010 : 21:06:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
ja se konja bojim

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 16/11/2010 : 21:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
sve od parnog valjka

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 16/11/2010 : 23:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
ja bi recimo izdvojio divlje jagode, aerodrom i bijelo dugme.
od jagoda - pjesme poput motori, šampioni, šejla, zagrizi rock 'n' roll, ciganka etc. i još neke ostale pjesme koje islamović pjeva.
one prve klasične pjesme iz njihove karijere - jedina moja i krivo je more sam poslušao već kojih milijardu puta i dosadile su mi...

zatim od aerodroma - 24 sata, stavi pravu stvar, digni me visoko, fratello...

od dugmića - eto, baš hoću, nakon svih ovih godina, top, da sam pekar...
pjesma bila mama kukunka, bio tata taranta mi je jedna od njihovih najgorih pjesama koje sam čuo...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 16/11/2010 : 23:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Bar pola pesama od Bajage.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 16/11/2010 : 23:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message  Reply with Quote
Sve od Joleta, Magazina, Rizze Ruže, Ćetkovića i sličnih "vladi georgijeva".

Potpis.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 17/11/2010 : 06:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

ja bi recimo izdvojio divlje jagode, aerodrom i bijelo dugme.
od jagoda - pjesme poput motori, šampioni, šejla, zagrizi rock 'n' roll, ciganka etc. i još neke ostale pjesme koje islamović pjeva.
one prve klasične pjesme iz njihove karijere - jedina moja i krivo je more sam poslušao već kojih milijardu puta i dosadile su mi...

zatim od aerodroma - 24 sata, stavi pravu stvar, digni me visoko, fratello...

od dugmića - eto, baš hoću, nakon svih ovih godina, top, da sam pekar...
pjesma bila mama kukunka, bio tata taranta mi je jedna od njihovih najgorih pjesama koje sam čuo...



Uh...jeb'te sta si ti sve ovde naveo!
Izvini ali reci da su ti dosadne pesme poput "Eto bas hocu", Nakon svih ovih godina", "Krivo je more","Jedina moja" ,itd...itd samo zato sto si ih cuo milijardu puta je glupost.
Pa da te pesme nisu bile dobre ne bi ih ni slusao milijardu puta zar ne?
Bila mama Kukunka...je pesma koju sam redovno pustao i skoro svako vece svirao na gitari mojim klincima dok su bili mali...i ta pesma je upravo zbog njih i napravljena...decija pesmica...pevljiva...fina...

Za mene su dosadne pesme one koje ne mogu da poslusam do kraja...ili sklanjam radio stanicu kada ih cujem...a to sve ove kako je vec Heyoka spomenuo pesme "na isti fazon" kao sto ih rade Cetkovic, Vlado Georgijev i kompanija...odvratni letnji hitici za usamljene devojke :-)

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3072 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 17/11/2010 : 07:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
za mene Kemal Monteno : Dunje i kolaci
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 17/11/2010 : 08:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

za mene Kemal Monteno : Dunje i kolaci








Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 17/11/2010 : 08:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Prljavo kazalište, sve od njih je katastrofa i ubija dosadom, Houra se trebao baviti nečim drugim.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/11/2010 : 09:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
preduhitriste me, ja zamislio da se malo ispucamo na stranima, pa prijeđemo na domaće
i mislio sam da se ne obaziremo na šrot tipa jole, tompson, narodnjaci, severina i sl... to ne zaslužuje niti na jednu top listu, pa kakva ona bila

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/11/2010 : 09:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
moj apsolutni favorit broj 1 je:
VJEŠTICE - TOTALNO DRUKČIJI OD DRUGIH

hajde daj da se smijem od smijeha, od smijeha....hahaha, pa što li im ga to kk znači .. da se smijem od smijeha...

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/11/2010 : 09:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Prljavo kazalište, sve od njih je katastrofa i ubija dosadom, Houra se trebao baviti nečim drugim.


apsolutno se slažem, ja bih izdvojio par pjesama koje su ok, a ostalo grupno na top listu, broj 1 kad se zbroje glasovi skandinavskih zemalja

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/11/2010 : 10:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Zar su Dugme, Bajaga, Jagode, Monteno...hrvatski izvodjači?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/11/2010 : 10:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
pa vidi stvarno, darte ivane, mijenjaj prvi post u 'domaćih izvođača', a zna se što je to

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 17/11/2010 : 12:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Dino Dvornik -Ljubav se zove imenom tvojim

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/11/2010 : 13:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
dvije tematski vezane pjesme, stilski različite, obje ubojite

parni valjak: jesen u meni
oliver: žuto lišće ljubavi

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/11/2010 : 14:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

dvije tematski vezane pjesme, stilski različite, obje ubojite

parni valjak: jesen u meni
oliver: žuto lišće ljubavi



Jel mi viruješ da mi je čin san pročita naslov topica na pamet pala jesen u meni.
Ova Oliverova je iz njegove najgore faze, kad se opasno približija trešu dalmatinskog melosa.Inače nisan njegov fan, ali ovo je bilo prestrašno.

Ubojite-odličan pridjev



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/11/2010 : 14:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Prljavo kazalište, sve od njih je katastrofa i ubija dosadom, Houra se trebao baviti nečim drugim.


Ne sve, faza sa Bogovićem mi je dobra, al ovo posli kuku lele.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/11/2010 : 14:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sdragan@

[quote][i]
Uh...jeb'te sta si ti sve ovde naveo!
Izvini ali reci da su ti dosadne pesme poput "Eto bas hocu", Nakon svih ovih godina", "Krivo je more","Jedina moja" ,itd...itd samo zato sto si ih cuo milijardu puta je glupost.
Pa da te pesme nisu bile dobre ne bi ih ni slusao milijardu puta zar ne?
:-)


Zašto je glupost I meni su skoro sve navedene pisme katastrofa, al ono totalna katastrofa.
A sluša san ih milijardu puta jer se s njima teroriziralo na skoro svakon tulumu, pogotovo na plaža tulumima kad su dio obaveznog repertoara svakog nadrisvirača gitare.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/11/2010 : 14:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sdragan@

[quote][i]
Uh...jeb'te sta si ti sve ovde naveo!
Izvini ali reci da su ti dosadne pesme poput "Eto bas hocu", Nakon svih ovih godina", "Krivo je more","Jedina moja" ,itd...itd samo zato sto si ih cuo milijardu puta je glupost.
Pa da te pesme nisu bile dobre ne bi ih ni slusao milijardu puta zar ne?
:-)


Zašto je glupost I meni su skoro sve navedene pisme katastrofa, al ono totalna katastrofa.
A sluša san ih milijardu puta jer se s njima teroriziralo na skoro svakon tulumu, pogotovo na plaža tulumima kad su dio obaveznog repertoara svakog nadrisvirača gitare.


kad se već častimo, teško da bi se ovo bolje moglo opisati

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/11/2010 : 14:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ken2

dvije tematski vezane pjesme, stilski različite, obje ubojite

parni valjak: jesen u meni
oliver: žuto lišće ljubavi



Jel mi viruješ da mi je čin san pročita naslov topica na pamet pala jesen u meni.
Ova Oliverova je iz njegove najgore faze, kad se opasno približija trešu dalmatinskog melosa.Inače nisan njegov fan, ali ovo je bilo prestrašno.

Ubojite-odličan pridjev





sjećam se jednog tuluma u domu na savi, nakon gotovo cijelog đoletovog opusa, netko reče: ajmo malo olivera, gitarista, moj dobar prijatelj kaže, nema problema, i počme: i ja ću nočas leptir..., a ja poludio, morao sam ga prekinut, pa od svih divnih pjesama, baš ta ti je prva na žici

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/11/2010 : 14:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

[quote][i]
sjećam se jednog tuluma u domu na savi, nakon gotovo cijelog đoletovog opusa, netko reče: ajmo malo olivera, gitarista, moj dobar prijatelj kaže, nema problema, i počme: i ja ću nočas leptir..., a ja poludio, morao sam ga prekinut, pa od svih divnih pjesama, baš ta ti je prva na žici



Meni bi već nakon ovoga tribalo iznit iz prostorije, a onda bi mogli pivat i svirat šta oće.
Balašević mi je daleko najdosadniji "domaći" izvođač.Toliku količinu patetike jednostavno ne mogu prožvakat.
U sličnu kategoriju sa Balaševićen, mada je muzički ipak dosta različit mi spada i Gibonni.Svaka pisma mu nosi sličnu ili istu emociju. Kad poslušaš dvi njegove pisme, posluša si sve.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 17/11/2010 : 15:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


U sličnu kategoriju sa Balaševićen, mada je muzički ipak dosta različit mi spada i Gibonni.Svaka pisma mu nosi sličnu ili istu emociju. Kad poslušaš dvi njegove pisme, posluša si sve.



tu bi ja svrstao i miroslava škoru

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 17/11/2010 : 15:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

dvije tematski vezane pjesme, stilski različite, obje ubojite

parni valjak: jesen u meni
oliver: žuto lišće ljubavi



od parnog valjka bi u isti rang svrstao pjesmu djevojka za bal

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/11/2010 : 16:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Zar su Dugme, Bajaga, Jagode, Monteno...hrvatski izvodjači?


ako ćemo cjepidlačit-jesu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000