forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Neobjavljene table - Zagor
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 210

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 18/12/2014 : 17:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Bisi
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/12/2014 : 17:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo.

Edited by - solar on 18/03/2015 19:56:48
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/12/2014 : 22:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Zivo me interesuje sta ce biti od ove Maroline i Bisijeve price ,,Helgate u plamenu"! To moze da bude sjajna prica, a moze i da se protraci ali za sada po Bisijevim tablama ovo izgleda majstroski, i dinamika i kretanje i vidimo da se u epizodi pojavljuje i Tonka, njega odavno nismo videli u redovnoj seriji(mislim jos od Alhemicarevog povratka).

Takodje lepa vest je sto ce Ferri crtati pricu o Metrelevicu samo steta sto ce to biti u boji.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/12/2014 : 22:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je ovo tabla iz budućeg kolorca o Tonki kojeg također crta Bisi, ipak nisam 100% siguran.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 18/12/2014 : 22:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Zivo me interesuje sta ce biti od ove Maroline i Bisijeve price ,,Helgate u plamenu"! To moze da bude sjajna prica, a moze i da se protraci ali za sada po Bisijevim tablama ovo izgleda majstroski, i dinamika i kretanje i vidimo da se u epizodi pojavljuje i Tonka, njega odavno nismo videli u redovnoj seriji(mislim jos od Alhemicarevog povratka).

Takodje lepa vest je sto ce Ferri crtati pricu o Metrelevicu samo steta sto ce to biti u boji.



Tako je ovaj Hellgate je pravi dark horse, ima itekako potencijala da zabljesne i postane hit. Kazem dark horse jer je u totalnoj sjeni kraja JA sage, povratka s Mortimerom i naposlijetku poveratka Nuccia, broja 600 i Hellingena - LUDNICA.

offtopic: Pitanje za solara. Jesi li u stanju kao sto znas sto je u pripremi za Zagora iskopati ono sto ja vec dugo vremena trazim bezuspjesno, a to su price u pripremi Nathana Nevera, ne ovoliko detaljno kao Zagor, vec me zanima tko je nositelj scenarija i crteza u iducoj godini ili dijelu godine, nesto slicno kao sto si nedavno brzinski iskopao iducih 6-7 Dylanovih prica...

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/12/2014 : 23:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Nikad nisam čitao Nathana pa zaista ne znam. Sve ove informacije o planovima za Zagora, Dylana i Teksa potječu ili sa njihovih foruma ili sa face-profila autora.

Baci oko na ovaj Nathan-forum, vidim da imaju rubriku "Anticipazioni", vrlo vjerovatno ćeš tamo naći dosta toga što te zanima:

http://nathannever.forumfree.it/
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 18/12/2014 : 23:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Nikad nisam čitao Nathana pa zaista ne znam. Sve ove informacije o planovima za Zagora, Dylana i Teksa potječu ili sa njihovih foruma ili sa face-profila autora.

Baci oko na ovaj Nathan-forum, vidim da imaju rubriku "Anticipazioni", vrlo vjerovatno ćeš tamo naći dosta toga što te zanima:

http://nathannever.forumfree.it/



Bravo nasao sam sto sam trazio, tnx

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/12/2014 : 10:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Bisi je potvrdio da je gornja tabla iz budućeg kolorca s Tonkom.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 19/12/2014 : 10:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Nikad nisam čitao Nathana pa zaista ne znam.



E pa vreme je da počneš. Kad već čitaš i Dylana i Dragonera, probaj i Nathana. Uostalom isti čika ti je pisao Dragonera i Nathana, pa ne moš' da omaneš.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/12/2014 : 10:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by solar

Nikad nisam čitao Nathana pa zaista ne znam.



E pa vreme je da počneš. Kad već čitaš i Dylana i Dragonera, probaj i Nathana. Uostalom isti čika ti je pisao Dragonera i Nathana, pa ne moš' da omaneš.


Ima nekoliko razloga zbog kojih nemam namjeru početi s Nathanom.

- Estetski me ne privlači previše, mislim da je tu bilo važno početi iz početka, puno ranije; npr. Zagorovu estetiku volim i dan danas baš zato što sam ga čitao u pravo vrijeme, tako da mi nije problem prihvatiti retro stil Vernija ili Donatellija.

- Serijal, sudeći po komentarima, ima izrazito jaki kontinuitet, znači važno ga je čitati iz početka. Tu se nalazi problem br. 2 jer čisto sumnjam da bi mi se sada dopao ritam pripovijedanja i konstrukcija scenarija iz ranih devedesetih.

- Vietti mi je ok scenarist, u najboljem slučaju, Dragonero mi je interesantan (puno) više zbog Enocha.

- Kao i svaki neograničeni serijal i Nathan ima puno fillera, tako da mi se zaista ne da probijati kroz tu "šumu".

- Mogu reći, ako bi se ikad odlučio da počnem (što gotovo sigurno nije moguće), najveći razlog bi bio da sudjelujem i čitam kvalitetne rasprave na forumu i recenzijama, to me ustvari najviše i privlači, što opet kad se pogleda i nije neki kompliment za sam serijal, više za čitatelje.

Na kraju, okrenimo stvari naopačke, zašto vi Nathanovci ne bi počeli sa Dragonerom ili Orfanima, hoću reći, radije bih da se vi prilagodite meni, nego ja vama!

Edited by - solar on 19/12/2014 10:50:21
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 19/12/2014 : 11:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by solar

Nikad nisam čitao Nathana pa zaista ne znam.



E pa vreme je da počneš. Kad već čitaš i Dylana i Dragonera, probaj i Nathana. Uostalom isti čika ti je pisao Dragonera i Nathana, pa ne moš' da omaneš.


Ima nekoliko razloga zbog kojih nemam namjeru početi s Nathanom.

- Estetski me ne privlači previše, mislim da je tu bilo važno početi iz početka, puno ranije; npr. Zagorovu estetiku volim i dan danas baš zato što sam ga čitao u pravo vrijeme, tako da mi nije problem prihvatiti retro stil Vernija ili Donatellija.

- Serijal, sudeći po komentarima, ima izrazito jaki kontinuitet, znači važno ga je čitati iz početka. Tu se nalazi problem br. 2 jer čisto sumnjam da bi mi se sada dopao ritam pripovijedanja i konstrukcija scenarija iz ranih devedesetih.

- Vietti mi je ok scenarist, u najboljem slučaju, Dragonero mi je interesantan (puno) više zbog Enocha.

- Kao i svaki neograničeni serijal i Nathan ima puno fillera, tako da mi se zaista ne da probijati kroz tu "šumu".

- Mogu reći, ako bi se ikad odlučio da počnem (što gotovo sigurno nije moguće), najveći razlog bi bio da sudjelujem i čitam kvalitetne rasprave na forumu i recenzijama, to me ustvari najviše i privlači, što opet kad se pogleda i nije neki kompliment za sam serijal, više za čitatelje.

Na kraju, okrenimo stvari naopačke, zašto vi Nathanovci ne bi počeli sa Dragonerom ili Orfanima, hoću reći, radije bih da se vi prilagodite meni, nego ja vama!



Grešiš što se tiče ranog Nathana, ja sam imao iste strahove, jer sam ga počeo tek prošle godine i mogu ti reći da je sjajan od početka. A tebi bar nije problem da naručiš iz Italije te starudije za sitne novce pa da probaš. A čujem da je odličan i za usavršavanje talijanskog, pitaj Giudu.

A otkud ti ideja da mi Nathanovci ne čitamo ništa drugo. Dobro imamo i mi svog Timbera, zove se Jerry Krause , al svi ostali čitaju sve živo. Pa niko ne ulazi u svet stripa sa Nathanom, on se čuva za kasnije, kao poslastica posle ručka.

Meni je Zagor i dalje broj 1 i da na pusto ostrvo mogu da ponesem samo jedan serijal to bi bio Zagor. Ovog leta sam bio u tri zemlje (Hrvatska, Grčka, Crna Gora) i svuda se čitao samo Zagor (200 komada). Stari, noviji, nebitno. Ali to me ne sprečava da priznam da je Nathan najkvalitetniji dugovečni Bonelli serijal.

A što se tiče ostalih, Dragonero (obe VČ knjige) spreman, Orfani takođe (pročito prvu ep), Dylan (stiže 200 komada za vikend), rade se i mnogi, mnogi drugi. Nego najvažnije stvari čuvam za čitanje u prirodi, što znači čekam proleće da startujem sa većinom.

Izvinjavam se zbog spama, al kolko vidim od jutros Zagorovci još spavaju pa im nismo mnogo smetali.

Edited by - thekide on 19/12/2014 11:36:52
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 19/12/2014 : 15:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar
Tu se nalazi problem br. 2 jer čisto sumnjam da bi mi se sada dopao ritam pripovijedanja i konstrukcija scenarija iz ranih devedesetih.




Da ne spamujem previse, rane epizode Nathana i jesu najbolje u citavom serijalu. Rekao bih da su najbolji biseri (uglavnom) u prvih 50 brojeva. Ima i dalje dobrih epizoda, ali to je uglavnom to. Isto kao s Dylanom.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 19/12/2014 : 15:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Bisi standardno odličan! Hellgate u plamenu je priča od koje najviše očekujem, uz Vernijev povratak u Darkvud

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/12/2014 : 18:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@thekide

Ne znam, ako mi Nathan slučajno padne u ruke obavijestit ću vas. :D
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 19/12/2014 : 18:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@thekide

Ne znam, ako mi Nathan slučajno padne u ruke obavijestit ću vas. :D



Ako hoces, mozes mi poslati neku adresu (ne nuzno tvoju) i ja ti o svom trosku saljem ko poklon prvi broj NN Grande ristampa. Ako nista procitaj samo prva tri jer meni je NN broj 1 najbolji broj 1 talijanskog stripa uopce.

Sorry na offtopicarenju.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/12/2014 : 18:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ako hoces, mozes mi poslati neku adresu (ne nuzno tvoju) i ja ti o svom trosku saljem ko poklon prvi broj NN Grande ristampa. Ako nista procitaj samo prva tri jer meni je NN broj 1 najbolji broj 1 talijanskog stripa uopce.

Sorry na offtopicarenju.

Vi niste normalni, još ćete me navući na Nathana pa ću u roku od godine dana bankrotirati!

Što se mene tiče nemam ništa protiv da pošalješ, ali samo ako ti je duplikat, ne želim da ostaneš bez tih priča.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 19/12/2014 : 18:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Solar salji pm sa adresom i ja ti saljem sutra parti da dobijes do Bozica, u blagdanskom sam raspolozenju i je duplikat mi je :))

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/12/2014 : 18:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ok.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 19/12/2014 : 18:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Ako hoces, mozes mi poslati neku adresu (ne nuzno tvoju) i ja ti o svom trosku saljem ko poklon prvi broj NN Grande ristampa. Ako nista procitaj samo prva tri jer meni je NN broj 1 najbolji broj 1 talijanskog stripa uopce.

Sorry na offtopicarenju.

Vi niste normalni, još ćete me navući na Nathana pa ću u roku od godine dana bankrotirati!

Što se mene tiče nemam ništa protiv da pošalješ, ali samo ako ti je duplikat, ne želim da ostaneš bez tih priča.



Ako ti se svidi prvi, dogodine kad svratim do Hrvatske donosim ti drugi broj NN Grande ristampa (al na srpskom, razumećeš valjda), Arkonino izdanje. I to je to, dileri su obavili posao, prve dve doze besplatno a posle se snađi, ma ima da prodaješ stvari iz kuće za novu dozu.

Bravo Giudo, obezbedili smo novog Nathanovca, jest da je na silu, al mora tako sa ovim Zagorovcima.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/12/2014 : 19:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ponavljam, vi niste normani, regrutirate ljude na najpokvareniji način - poklonima!!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/12/2014 : 20:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Jesu podmukli ovi Nathanovci oce da nam otmu najverovatnijeg Dr Zagorologije ove godine pa da posle ko Attila ili Bruce Spreingstein napise jedan post o Zagoru na svake tri godine!


Kad se vec spominje Nathan, ja sam kupio prvi Grande Ristampe srpsko izdanje od Akrone i nije me ni malo odusevio. Cisti prosek.
Ali me je zato odusevio almanah ,,Osveta Jakuza" , odlicna, dinamicna prica, sa odlicnim crtezom i kadriranjem!
Ali ipak nisam nastavio sa Nathanom sto iz finansijskih razloga, sto zbog preokupiranosti drugim stripovima.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/12/2014 : 21:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Jesu podmukli ovi Nathanovci oce da nam otmu najverovatnijeg Dr Zagorologije ove godine pa da posle ko Attila ili Bruce Spreingstein napise jedan post o Zagoru na svake tri godine!

Da, tzv. Kingovo proročanstvo, vidjet ćemo što budućnost donosi...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/12/2014 : 00:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Iskreno to sto pisu decki je istina...najvise love dajem na Z-ija,zatim Dyda..i da nema ovih Z koloraca skupio bih sve zaostatke NNa...
Zagora kupujem zbog navike i znatizelje da ga jos jedno par puta procitam u koloru a prvih 20-30 brojeva bih NNa kupio u koloru da slucajno pocnu izlaziti u Italiji.
Zagor pripada proslosti i djetinjstvu,al' N je buducnost...iako ce mozda Z i nadzivjeti Na ipak Tex ce biti taj koji ce zadnji odjahati u zalazak.... :-P

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/12/2014 : 07:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Novo iz Italije:

Navodno bi Giovanni Eccher (Nathan, Dampyr) trebao početi pisati Zagora.
Hoće li to biti samo jedna ili više priča, ostaje da vidimo...
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 26/12/2014 : 09:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Novo iz Italije:

Navodno bi Giovanni Eccher (Nathan, Dampyr) trebao početi pisati Zagora.
Hoće li to biti samo jedna ili više priča, ostaje da vidimo...


Ne znam kakve je kvalitete taj lik,ali napokon su se sjetili da mixaju sa scenaristima.
Valjda će negdje izroniti neki dobar koji će uspjeti u naumu da napiše 3-4 dobre priče.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page
Page: of 210 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000