forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Dobrodošlica novim članovima !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 27/09/2012 : 16:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
Ajde da poželim sam sebi dobrodošlicu na Forum posle mesec i po dana (dobrovoljnog) izganstva!
;)
Hvala Tonki i King Warioru što su me odvratili od namere da se zauvek povučem sa foruma!!!

Edited by - vronski 2 on 27/09/2012 16:18:49
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/09/2012 : 17:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Vronski je neuništiv

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/09/2012 : 17:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ha ha ha, ali stvarno, bas je "simpaticno" videti koliko ti je nedostajao ovaj forum.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 27/09/2012 : 19:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ovaj Vronski je neuništiv



Ma nisu mi ravni ni Majkl Majers, Fredi Kruger i Džejson iz "Petka 13" zajedno!
Vraćao sam se više nego sva ta trojica zajedno!
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 27/09/2012 : 22:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
Čujem da je na Darkwoodovom forumu ponovo počela pljuvačina po meni i vređanje iako već skoro godinu dana nisam na tom forumu (doživotni ban!)a sve povodom informacije na Fejsbuku da kreće kelkcionarski Marti od VČ!
Niti imam profil na Fejsu, niti sam ovih dana pominjao ni VČ ni njihova izdanja ali eto, očigledno su neki na Darkwoodovom forumu toliko opterećeni mnome ( a i isfrustrirani) da ne mogu bez pominjanja mog imena i pljuvanja!
Kako čujem takođe, moderator Darkwooda Elesar me je uzeo u zaštitu od vređanja, e kad me on brani... KUDA IDE OVAJ SVET??!!!
;))))
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/09/2012 : 22:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošlica Vronskom 2
I novom članu DylanDog
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 28/09/2012 : 11:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Dobrodošlica Vronskom 2
I novom članu DylanDog



Hvala Tonka, moj crveni brate!
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 28/09/2012 : 12:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message  Reply with Quote
Zato sto je posao moderatora da bude objektivan i nepristrasan.
Nadam se da si tu, a i ostale lekcije tokom ove - ipak kratkotrajne - pauze naucio, i da cemo na ovom forumu citati tvoje postove u skladu sa strukovnom provenijencijom, a ne seksualno-opterecene i egocentricno-misljene (mada vec sami tvoji postovi ovde vuku na to).
Drugarski pozdrav!

strenvvm et virtvte
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 28/09/2012 : 13:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elesar

Zato sto je posao moderatora da bude objektivan i nepristrasan.
Nadam se da si tu, a i ostale lekcije tokom ove - ipak kratkotrajne - pauze naucio, i da cemo na ovom forumu citati tvoje postove u skladu sa strukovnom provenijencijom, a ne seksualno-opterecene i egocentricno-misljene (mada vec sami tvoji postovi ovde vuku na to).
Drugarski pozdrav!



Drugarski pozdrav i tebi Elesare!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/09/2012 : 13:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 2

quote:
Originally posted by Tonka24

Dobrodošlica Vronskom 2
I novom članu DylanDog



Hvala Tonka, moj crveni brate!




Ništa brate uvijek sve za tebe
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 29/09/2012 : 08:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Ostaje nam samo da naučimo živjeti od zraka, ako i njega ne počnu naplaćivati :)



I to se več naplačuje, kod registracije auta, a druga im ništa više ne preostaje, možda če se setiti što novo npr. hodanje ulicom rikverc ili kazna

Inače pozdrav svim novim članovima

-

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 29/09/2012 08:45:26
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/11/2012 : 00:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav ljudi.
Nagor je zgodan anagram na moje ime (Goran). Prije svega sam zagorovac, star 26 godina (rođen 1986-e – da olakšam matematiku onima, koji će čitat ovaj post 3012-e : ) ). Stripove.com pratim onako laganini još od vremena, kad se umjesto enciklopedije klikalo na sliku zagrljenih bonelli junaka (stariji forumaši znaju o čemu pričam). Anyway, završavam studij povijesti i sociologije (još 20-tak stranica diplome). Ne znam kako i zašto, al ove godine me uhvatila stripomanija do bola, tako da sam pored Zagora, koji se redovno kupuje još od SD 2 (»Riječni duh«) nabavio kolekcije (kiosk SD, ludens i VČ) Dylana, Mister No-a, Nathana, Dampyra i jedno pedesetak svih ostalih. Trenutačno se lomim oko pitanja da li uzeti libellusovog zagora ili ne. Jučer mi je otišao cijeli dan na istraživanje libellusa. Evo, danas sam se aktivirao na forumu. Ode pisanje diplome u k! : )

Edited by - nagor on 03/11/2012 00:58:14
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/11/2012 : 00:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Kad nesto skontam, ovdje je najvise izgleda nas apsolvenata, koji ne zelimo da zavrsimo fakultet, pa zgubidanimo po forumu :)



lol... evo, elderane84 je ovo napisao prije dvije godine i stvarno ima istine u tome... ja sam živi dokaz. : )

Edited by - nagor on 03/11/2012 00:21:07
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/11/2012 : 09:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Pozdrav ljudi.
Nagor je zgodan anagram na moje ime (Goran). Prije svega sam zagorovac, star 26 godina (rođen 1986-e – da olakšam matematiku onima, koji će čitat ovaj post 3012-e : ) ). Stripove.com pratim onako laganini još od vremena, kad se umjesto enciklopedije klikalo na sliku zagrljenih bonelli junaka (stariji forumaši znaju o čemu pričam). Anyway, završavam studij povijesti i sociologije (još 20-tak stranica diplome). Ne znam kako i zašto, al ove godine me uhvatila stripomanija do bola, tako da sam pored Zagora, koji se redovno kupuje još od SD 2 (»Riječni duh«) nabavio kolekcije (kiosk SD, ludens i VČ) Dylana, Mister No-a, Nathana, Dampyra i jedno pedesetak svih ostalih. Trenutačno se lomim oko pitanja da li uzeti libellusovog zagora ili ne. Jučer mi je otišao cijeli dan na istraživanje libellusa. Evo, danas sam se aktivirao na forumu. Ode pisanje diplome u k! : )




Generacija smo
Sto se tice Libellusa zagor, to moras imati ako si fan zagora, jednostavno izdanje je perfektno.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/11/2012 : 16:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Vidimo, da smo generacija. : )
A za libeluus zagora će presudit ovomjesećna plaća.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/11/2012 : 01:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da skupo je dosta
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 08/12/2012 : 14:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav, ljudi.

Nije me bilo malo manje od dva mjeseca, no slabo sam aktivan još od rujna. U međuvremenu sam navršio petnaestu... Imam puno obveza i malo slobodnog vremena. Ostao sam dužan jednom članu i to je užasno bezobrazno i neodgovorno od mene i obećajem da ću obaviti što trebam što je prije moguće. Još malo pa će Božić, kraj prvog polugodišta u mojoj novoj školi i mislim da je to prilika da postanem malo aktivniji na forumu.

Moj ukus se dosta promijenio. Zagora sam zadnji put kupio u šestom mjesecu i sad mi je glavni Bonellijev prioritet Dylan Dog. Sve više čitam američke stripove, poglavito Spider-Mana.

Ostalo je sve manje-više isto. Ne znam je li tako i na forumu. Vidjet ćemo. :)

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 09/12/2012 : 23:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Pozdrav, ljudi.

Nije me bilo malo manje od dva mjeseca, no slabo sam aktivan još od rujna. U međuvremenu sam navršio petnaestu... Imam puno obveza i malo slobodnog vremena. Ostao sam dužan jednom članu i to je užasno bezobrazno i neodgovorno od mene i obećajem da ću obaviti što trebam što je prije moguće. Još malo pa će Božić, kraj prvog polugodišta u mojoj novoj školi i mislim da je to prilika da postanem malo aktivniji na forumu.

Moj ukus se dosta promijenio. Zagora sam zadnji put kupio u šestom mjesecu i sad mi je glavni Bonellijev prioritet Dylan Dog. Sve više čitam američke stripove, poglavito Spider-Mana.



Navrsices i tridesetu ali ti ovo 12 ostaje
quote:
Ne znam je li tako i na forumu. Vidjet ćemo. :)

Standardno
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 10/12/2012 : 14:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by Zagor12

Pozdrav, ljudi.

Nije me bilo malo manje od dva mjeseca, no slabo sam aktivan još od rujna. U međuvremenu sam navršio petnaestu... Imam puno obveza i malo slobodnog vremena. Ostao sam dužan jednom članu i to je užasno bezobrazno i neodgovorno od mene i obećajem da ću obaviti što trebam što je prije moguće. Još malo pa će Božić, kraj prvog polugodišta u mojoj novoj školi i mislim da je to prilika da postanem malo aktivniji na forumu.

Moj ukus se dosta promijenio. Zagora sam zadnji put kupio u šestom mjesecu i sad mi je glavni Bonellijev prioritet Dylan Dog. Sve više čitam američke stripove, poglavito Spider-Mana.



Navrsices i tridesetu ali ti ovo 12 ostaje


Ma dobro, to što ostaje 12 mi ne smeta ali ovo Zagor sve više...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/12/2012 : 14:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Eventualno godina nastanka nekog važnog umjetnickog djela na kojem je prikazana Romulova smrt kada bi takvog bilo.


podijeli onda to s nama profesore

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

K.R.
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 15/12/2012

Posted - 15/12/2012 : 16:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit K.R.'s Homepage  Send K.R. a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav iz snježnog Sarajeva.
Evo sad se prijavih, iako sam švrćkao po forumu u nekoliko navrata.

Nemam noviju sliku pa evo ova od ljetos iz toploga Paga:


Edited by - K.R. on 12/12/1989 14:12:13
http://www.kostjaribnik.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 15/12/2012 : 18:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
K.R., dobrodos'o Sarajlija
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

K.R.
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 15/12/2012

Posted - 15/12/2012 : 19:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit K.R.'s Homepage  Send K.R. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

K.R., dobrodos'o Sarajlija
:)



Hvala. Pravim ja i neke stripove pa ću da stavim neke stranice na autorski izlog.

Edited by - K.R. on 12/12/1989 14:12:13
http://www.kostjaribnik.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/12/2012 : 11:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
dobrodošo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

aved
Average Member



Bosnia and Herzegovina
633 Posts

Member since 25/12/2012

Posted - 25/12/2012 : 22:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send aved a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav za sve. Danas sam se registrovao, a forum pratim iz sjene od samog osnivanja.
Sto se tice stripova- volim i citam gotovo sve. U kolekciji preovladava Bonelli ali ima i nesto albuma kad finansije dozvole.

Mornie utúlië, mornie alantië
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000