forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Dobrodošlica novim članovima !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

hega-kutjevo
Starting Member



Croatia
83 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 14/01/2011 : 11:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit hega-kutjevo's Homepage  Send hega-kutjevo a Private Message  Reply with Quote
Danijel, 25 god iz Kutjeva, zovite me Hega :)
Donedavno sudent ali sada nezaposleni diplomirani ekonomist (ako tko nudi kakav posao tu sam )
Kao student sam tri godine radio u McDonaldsu i mrzim tu hranu. Ne mogu je više smisliti.
Volim se baviti sportom - rukomet, košarka (prije sam i šah trenirao)
Hobiji su mi crtanje, zezanje u Photoshopu, igram Hattrick već 5 godina.
Uskoro planiram naučiti raditi u Macromedia Dreamweaveru i općenito izrađivati stranice (ništa komplicirano).
Stripove sam počeo čitati i skupljati 1994. kada mi je tata kupio prvi strip - DyD Igra sa Smrću. Onda sam imao 9 godina a sada sa 25 imam istu želju za stripovima. Kupujem prvenstveno Dylana Doga i imam sve redovne brojeve od Ludensa, fale mi neki specijali, ali čitam još i Zagora, Texa, MM,NN, LL, Mr.No. Zbog nedostatka novca kupujem redovito samo Dylana Doga ali ukoliko budem imao redovita primanja kolekcija će se povećati

Toliko od mene, veliki pozdrav

Pomalo crtam pa baci oko na moje stripove: https://hattrickcomics.com/
Go to Top of Page

Pirgavi
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 29/12/2010

Posted - 15/01/2011 : 18:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Pirgavi a Private Message  Reply with Quote
Ivan

Slavonski Brod...

Zanimanje za : SF knjige

Odličan portal

The only thing we know for sure is that he's *not* a vegetarian.

Edited by - Pirgavi on 15/01/2011 18:33:55
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/01/2011 : 19:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pirgavi

Ivan

Slavonski Brod...

Zanimanje za : SF knjige

Odličan portal



Živio Pirgavi!
Odi na Knjige & co topic u podforumu Umjetnost, ima tamo dosta materijala za tebe

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 15/01/2011 : 20:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
welcome, kolege!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 22/01/2011 : 11:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
Završen je: Izbor za NAJ FORUMAŠA klase 2010.

LINK






Naj forumaš klase 2010.

split85






Pobedniku smo već čestitali u pomenutom topiku, a ja mogu da obećam da će ovaj izbor postati tradicionalan.


Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 25/01/2011 : 21:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima !

Nakon godinu dana lurkanja, odlučih se i ja pridružiti veseloj družini :-).
Živim u Zagrebu, dijete ZS i LMS-a. Tijekom srednje škole i faksa totalno zanemario
stripove,no prije godinu dana na poslu dobio novog kolegu u uredu. Jednog dana me odvukao u Libellus knjižaru i ostalo je povijest :-). Počeo skupljati VČ Zagora i još par edicija,strast se ponovo probudila. Kasnije počeo proširivati vidike, uzeo i Eternauta i Mort Cindera. Prije par mjeseci povodom preporuka pročitao i Kingdom Come te se oduševio scenarijem i crtežom tako da sad lagano skupljam i Amere.

Toliko za početak,još jednom pozdrav svim članovima i lurkerima ma gdje bili !!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/01/2011 : 21:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Friki

Pozdrav svima !

Nakon godinu dana lurkanja, odlučih se i ja pridružiti veseloj družini :-).
Živim u Zagrebu, dijete ZS i LMS-a. Tijekom srednje škole i faksa totalno zanemario
stripove,no prije godinu dana na poslu dobio novog kolegu u uredu. Jednog dana me odvukao u Libellus knjižaru i ostalo je povijest :-). Počeo skupljati VČ Zagora i još par edicija,strast se ponovo probudila. Kasnije počeo proširivati vidike, uzeo i Eternauta i Mort Cindera. Prije par mjeseci povodom preporuka pročitao i Kingdom Come te se oduševio scenarijem i crtežom tako da sad lagano skupljam i Amere.

Toliko za početak,još jednom pozdrav svim članovima i lurkerima ma gdje bili !!!


Samo naprijed.
Nemoj se iznenaditi ako te Zagor prestane zanimati ubrzo...
To obično bude kada kreneš putem Eternaut, Mort, Kingdom.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 25/01/2011 : 23:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noemis

zahvaljujem ultrasu na dobrodošlici i pozivu ka samopredstavljanju...

stvarno ne znam kako bih predstavio sebe, voleo bih kad bi mogao kao gogolj... u jednoj rečenici... al, jebiga, jedan je gogolj...

evo par činjenica o mojoj malenkosti
rođen u beogradu, gde i živim sa suprugom koja ima više stripova od mene...
postdiplomac filozofije i istorije...

što se stripova tiče, čitam ih u periodično, bez kontinuiteta...
počeo s bonelijevcima (najomiljeniji - mr.no), zatim slede horori, fantomi, mandraci, giganti, tarzani i sl.
i tako do 5-6 razreda
onda veliki prekid...
(stripovi, tj. epizode koje sam "poneo" iz ovog perioda su špijun - ken, ananga - mrno, alinoe - torgal, te bih možda mogao reći da su mi ova tri stripa omiljena iz ovog perioda)

tokom srednje se čitaju, onako uzgred... (bez bonelija... paja patak, talični, asteriks, alanford...)
onda prekid tokom studija...
i tek sad, sa 30 godina... ponovo počeo...
stripove čitam retko (recimo da je prosek strip, dva mesečno... neke i ne pročitam do kraja...)zbog posla, studija i gomile knjiga koje treba obraditi...
moram priznati da posebno uživam u humorističkim stripovima...
nisam sklon kolekcionarstvu, niti stripo-idolatriji...

želja vezana za stripovi.com - da napišem opširnu recenziju za loaselovog petra pana...

e da,
izbor za forumaša debitanta 2010te je nepotreban... s obzirom na falocentričnost foruma
titulu možete odmah uručiti azrix




Pozdrav kolegi iz struke! Ja sam magistar istorije,magistrirao u Novom Sadu. Ako treba neka pomoć,javi se! Dobro nam došao!
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 25/01/2011 : 23:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pravedni
..Ja sam magistar istorije,magistrirao u Novom Sadu. Ako treba neka pomoć tu sam...


Gos'n Pravedan, meni treba pomoc...elem, objasnite mi kakve veze ima ovaj topik sa ekologijom?
Znam da je bilo neke reci o tome ali sam ocigledno propustio...
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 26/01/2011 : 17:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Checee

quote:
Originally posted by pravedni
..Ja sam magistar istorije,magistrirao u Novom Sadu. Ako treba neka pomoć tu sam...


Gos'n Pravedan, meni treba pomoc...elem, objasnite mi kakve veze ima ovaj topik sa ekologijom?
Znam da je bilo neke reci o tome ali sam ocigledno propustio...


Mislio sam na stručnu pomoćoko literature i pisanja radova,Doco! A još nekima bi stručna pomoć trebala (bar medicinska)... Šišmišu provalio sam te - kriješ se iza koleginog nicka!
Go to Top of Page

Ultex_035
Starting Member



Serbia
42 Posts

Member since 27/12/2010

Posted - 26/01/2011 : 23:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultex_035 a Private Message  Reply with Quote
Evo i ja sam se pridruzio pre neki dan pa da se predstavim.
Imam 13 godina,stripove citam negde od 10. godine.
Prvi strip mi je bio ne znam tacno koj Spiderman/X-Men od onog izdavaca pre Bookglobe-a.
Od stripova najvise volim Dilana, ali i Mister No-a,Martija i druge.

"With great power comes great responsibility"

Edited by - Ultex_035 on 26/01/2011 23:18:25
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 31/01/2011 : 16:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Tek sad sam vidio ovaj topic pa kasnim s predstavljanjem.

Pozdrav svim forumašima! Zovem se Nikola (34) inače iz Zadra, a trenutno na privremenom radu u Zagrebu s tendencijom da se taj rad produži na nedefinirani rok. Već duže vrijeme redovito lurkam na ovaj site, a povremeno ga posjećujem godinama zbog članaka i informacija vezanih uz strip.

Stripovska priča mi je slična kao kod mnogih ljudi koji ovdje pišu. Nakon pada Juge i kada se više nisu mogli kupiti stripovi kod nas, prešao sam u nečitanje. Slobodna Dalmacija je bila sljedeći korak, pa opet stagnacija kada su mi dosadili Bonelli (osim DSS Martija i NN). Ljubav se ponovno dogodila kada sam prije 3 godine u Profilu naletio na Metabarune..

Novi stripovski ciklus sam počeo s Fibrom (prvi su išli Fulu, Mort Cinder, spomenuti Metabaruni itd) pa onda ostali izdavači. Kod kupnje gledam uzeti samo ono što me stvarno zanima, ostale stvari posudim ili slično jer me nije briga imati doma ono što mi se ne sviđa. Kolekcionarske instinkte držim pod strogom kontrolom i pazim se da ne postanem junkie (a znajući sebe, vrlo je maleni korak do toga:) pa opreza nikad dosta).

Site je odličan i izvanredan je izvor informacija u svezi stripa. Jedna od odluka za Novu godinu mi je bila da se konačno logiram na s.com i ponekad ponešto napiskaram. Kada budem vremenski u mogućnosti, možda i pokoju recenziju..

Do čitanja!

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 31/01/2011 16:54:13
Go to Top of Page

coask
Starting Member



51 Posts

Member since 02/01/2011

Posted - 01/02/2011 : 19:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send coask a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima

Imam 21 i iz Novog Sada sam,propali student turizma i na leto nadam se brucos zurnalistike.

Prvobitno interesovanje za strip dugujem gomili Mikijevih Zabavnika koje mi je cale nabavio u trampi za 1 cd (takvo je vreme bilo, negde 90ih), i od tada pa kasnije preko Alan Forda postadoh zaljubljenik.
Medjutim kako je ovo skupa zanimacija i hobi a i uz neke druge obaveze nikako nisam mogao vise da posvetim vremena stripu uopste,pa mu tako dodjem totalni pocetnik sa VELIKOM zeljom da jednog dana postanem kolekcionar...

Pod tim totalni pocetnik mislim na to da sam upoznat sa vecinom junaka i stripova koji izlaze u ex-Yu,ali bi mi svaki dodatni info iskusnijih dobro dosao,npr cija izdanja kupovati,kako to hronoloski da uklopim itd...

Pozz svima
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 02/02/2011 : 21:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Hehe,Upravo mi je stigla knjiga Embrouza Birsa misticne i horor price.Sada cu konacno naci gde su crpljene teme za neke price Kena Parkera i Martija Misterije.Malo mi je Lavkreaft podbacio ali ova knjiga je zanimljivija.Inace najjaci sam u pogledu njuskanja po dobrim starim misticnim pricama,nestalim civilizacijama,potonulim brodovima,tu su vukodlaci vampiri.Naravno prvi su bili stripovi,a teme iz njih prosirila su ostala interesovanja.I posle nema Fear of the Dark.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 03/02/2011 : 19:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by REJS
Hehe,Upravo mi je stigla knjiga Embrouza Birsa misticne i horor price.Sada cu konacno naci gde su crpljene teme za neke price Kena Parkera i Martija Misterije.Malo mi je Lavkreaft podbacio ali ova knjiga je zanimljivija.Inace najjaci sam u pogledu njuskanja po dobrim starim misticnim pricama,nestalim civilizacijama,potonulim brodovima,tu su vukodlaci vampiri.Naravno prvi su bili stripovi,a teme iz njih prosirila su ostala interesovanja.I posle nema Fear of the Dark.



Objašnjenje za nove članove:

REJS je najjači čovek među forumašima i samo on može ovako da se pojavi u topiku "Dobrodošlica novim članovima !" i napiše da mu je stigla knjiga na čitanje

Ostali, ne pokušavate ovo čak ni uz nadzor roditelja. Hvala


Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 07/02/2011 : 00:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultex_035

Evo i ja sam se pridruzio pre neki dan pa da se predstavim.
Imam 13 godina,stripove citam negde od 10. godine.
Prvi strip mi je bio ne znam tacno koj Spiderman/X-Men od onog izdavaca pre Bookglobe-a.
Od stripova najvise volim Dilana, ali i Mister No-a,Martija i druge.




Pozdrav, Ultex 035 !
Sada mi je lakše kad vidim da ima i mlađe ekipe. Bar će biti netko tko ce kupovati Dilana i 2042 g. na kioscima kad se stara garda polako preseli na vječna lovišta

----------
Trenutačno se sluša: Elton John - Sorry Seems To Be The Hardest Word
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 08/02/2011 : 23:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Ultrase,predstavio sam se u svom stilu.Novake uvek doceka i neki klown

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

bazgtoon
Starting Member



Croatia
49 Posts

Member since 16/11/2010

Posted - 22/02/2011 : 00:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bazgtoon a Private Message  Reply with Quote
pozdrav, tek sam sad ovo vidio pa sam odlucio da se i ja predstavim.

zovem se Arsen, imam 20 godina, dolazim iz Njivica (malo selo na otoku Krku, ako budete tu javite se!), inace studiram engleski i svedski na Filozofskom u ZG.
najvise volim zagora i lazarusa (iako citam sve ostale talijance), a imam i dosta stripova na engleskom. stripove sam poceo citat zbog starog koji je takodjer veliki ljubitelj i od njega sam naslijedio veliku kolekciju.

dosad sam samo jednom pisao na ovom forumu jer cesto mislim da nemam nista pametno za reci, ali cu ubuduce pokusat biti sto aktivniji (iako i dalje necu imat nista pametno za reci)
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 22/02/2011 : 12:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Friki

quote:
Originally posted by Ultex_035

Evo i ja sam se pridruzio pre neki dan pa da se predstavim.
Imam 13 godina,stripove citam negde od 10. godine.
Prvi strip mi je bio ne znam tacno koj Spiderman/X-Men od onog izdavaca pre Bookglobe-a.
Od stripova najvise volim Dilana, ali i Mister No-a,Martija i druge.




Pozdrav, Ultex 035 !
Sada mi je lakše kad vidim da ima i mlađe ekipe. Bar će biti netko tko ce kupovati Dilana i 2042 g. na kioscima kad se stara garda polako preseli na vječna lovišta

----------
Trenutačno se sluša: Elton John - Sorry Seems To Be The Hardest Word



Kad njih ne bude na zalost nece biti ni puno stripova...

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.

Edited by - nemanja93 on 22/02/2011 12:38:47
Go to Top of Page

MARKOOO
Starting Member

1 Posts

Member since 22/02/2011

Posted - 23/02/2011 : 16:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send MARKOOO a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima,Marko iz Nisa,apsolvent prava(nadam se ne jos dugo),
velika ljubav-stripovi i ribolov,resio ja da skupim celu kolekciju ZS i LMS u glanc stanju,znam da ce mi za to trebati godine i godine i mnogo eura,ali ko ne pocne taj nece ni zavrsiti,imam za sada oko 400 komada koje sam skupio za manje od 2 god,i plus ostalih preko 1000 i najveceg soma od 10 kg....
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39296 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/02/2011 : 19:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav Markane... Drago mi je da si se konacno registrovao na s.com... Od mene si prvi pozitivan komentar dobio... Srecno u toj suludoj ideji oko glanca..
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 23/02/2011 : 19:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kleOpatra

Sandra, 27 godina.
Pozdrav svima.


Jesi to ti na avataru?

(tako sam mlad, a već sam perverznjak)


Učim od najboljih.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4206 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 23/02/2011 : 21:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by kleOpatra

Sandra, 27 godina.
Pozdrav svima.


Jesi to ti na avataru?

(tako sam mlad, a već sam perverznjak)


Učim od najboljih.

Moja skola
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 24/02/2011 : 14:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kleOpatra

Sandra, 27 godina.
Pozdrav svima.


Napokon još jedna žena. Budući da postoje Dylan/Zagor tabori trebalo bi osnovati i jedan ženski tabor. Samo nam je azra negdje nestala, zadnje vrijeme ništa ne piše. Azra gdje si?
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 24/02/2011 : 14:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by kleOpatra

Sandra, 27 godina.
Pozdrav svima.


Jesi to ti na avataru?

(tako sam mlad, a već sam perverznjak)


Učim od najboljih.

Moja skola


Tako je, Sniksi-sensei.


Da, nema baš Azre u posljednje vrijeme. Nestala je.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000