forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Kladioničarsko ćoše . . .
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 47

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 18/12/2010 : 10:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote



KLADIONICA





Dojave, tipovi, uplate, saveti ... sve na jednom mestu



Uzmimo im pare Zatvorimo ih



Krenimo . . .







Verovali ili ne !

Odigrao 1, X i 2 i nije pogodio konačan ishod !!!


Zamolio bih nekog ko kipuje "Tip" da skenira drugu stranu i "okači" ispovest jednog niškog kladioničara koji je na utakmicu Nacional - Naval (igrala se u ponedeljak) odigrao sva tri rezultata, uložio 23.000 dinara i nije uzeo pare

Priča teče ovako...

Za vikend mu prođu sve utakmice i ostane mu samo Nacional - Naval koja se u ponedeljak. Na tiketu je dobitak 51.000 na uloženih 700 dinara, igrao je keca.
On uzajmi od prijatelja lovu sa namerom da "brani" tiket i uplaćuje u drugoj kladionici malo više od 14 hiljada na X i malo više od 7 hiljada na dvojku.
Računica je jasna - kako god se završi utakmica on na uloženih 23.000 dobija 51.000, čist dobitak 28.000

Da li je tako....

Sačekajmo da neko okači stranu (mora da ima nekoga sa "Tipom" od juče) pa da prokomentarišemo nesrećan rasplet dogadjaja...


Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter

Edited by - Ultras on 21/12/2010 14:32:27

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/12/2010 : 10:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Kako nije uzeo pare??? Branio je tiket...
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 18/12/2010 : 10:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote




Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 18/12/2010 : 10:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Kako nije uzeo pare??? Branio je tiket...


Utakmica je imala dva različita ishoda
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/12/2010 : 10:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Prevedi?! Onda bi trebao dobiti duple pare..
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 18/12/2010 : 11:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
Ne bi verovali ovo je se desilo u Subotici, i ja bih tuzio kladionicu da sam na njegovom mestu. Bio sam prisutan kad je covek uplatio x2.
Covek je cekao naval 1 za isplatu. Igrao je tiket na 200 din u Mocartu i sve pogodio i branio se u Meridianu sa x2 jer je bila bolja kvota.
posto je igrao 1 a utakmica je prekinuta pri rezultatu 1:1 u mozzartu su mu racunali konacan ishod x
A meridian lopovi su mu racunali 1 jer je utakmica kao nastavljena nakon 24 h. a naval pobedio u nastavku.
Ja bih tuzio meridian za dobitak i pretrpljenu dusevnu bol. Jer je tiket igran u drugom kladionicarskom kolu. Kraj kladionicarskog kola, the ende, mislim da su ovde gazde meridiana bile jako alave. I da covek sa dobrim advokatom koji bi mu radio na procenat mogao uzeti ogromne novce.
I meni se desilo 1 da mi nisu hteli da isplate da dobitna tiketa jedan na 500 i jedan na 300 din, posto nisam hteo decku koji je radio za male pare da pravim probleme, odustao sam od toga.
Ja sam na kladjenju uzivo igrao Prvi daje gol, a ta ekipa je vec vodila, ali ni konji koji su radili na uzivo kladjenju nisu znali. pa sam ja uplatio 2 tikete. i naravno ogodio ali nisu hteli da me isplate. Hteo sam ja i da zaovem novinare , ali sam odustao, jer nisam hteo momku da pravim problem.
Iskreno da vam kazem Meridijan j shit od kladionice iako tamo najcesce visim. Smanjuju kvote, uvek nesto brane da se igra,itd, jedino im dobro uzivo kladjenje. I sto nisu kafancuga.

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/12/2010 : 11:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Masni, za to nisi u pravu... Ja sam radio u par kladionica i znam da ako je tiket kucan nakon pocetka utakmice, racuna se kvota 1, bez obzira pogodio ili promasio... Bas zbog mogucnosti gresaka, promene termina odigravanja nakon stampanja liste itd. itd.. Mislim da to stoji u svim pravilima..

A sto se tice onog gore, ako se utakmica ne zavrsi u istom kolu, racuna se kvota 1 ako je prekinuta u prvom poluvremenu.. Ako je samo pocelo drugo poluvreme, racuna se rezultat koji je u to vreme bio aktuelan...
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 18/12/2010 : 11:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Prevedi?! Onda bi trebao dobiti duple pare..


Izgubio je 23 hiljade dinara koje je pozajmio od prijatelja

Jednostavno, u jednoj kladionici su računali jedan rezultat, u drugoj drugi, tako da je na kraju sve izgubio.

quote:
Originally posted by sawitch

Masni, za to nisi u pravu... Ja sam radio u par kladionica i znam da ako je tiket kucan nakon pocetka utakmice, racuna se kvota 1, bez obzira pogodio ili promasio... Bas zbog mogucnosti gresaka, promene termina odigravanja nakon stampanja liste itd. itd.. Mislim da to stoji u svim pravilima..

A sto se tice onog gore, ako se utakmica ne zavrsi u istom kolu, racuna se kvota 1 ako je prekinuta u prvom poluvremenu.. Ako je samo pocelo drugo poluvreme, racuna se rezultat koji je u to vreme bio aktuelan...


Utakmica je prekinuta u 56. minutu i nastavljena u utorak.

Edited by - delboj on 18/12/2010 11:23:29
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/12/2010 : 11:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Svaka skola se placa...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/12/2010 : 11:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj
Utakmica je prekinuta u 56. minutu i nastavljena u utorak.



Onda se racuna rezultat koji je bio aktuelan u 56-om minutu... To nigde nisam video da se racuna rezultat iz proslog kola...
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 18/12/2010 : 11:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by delboj
Utakmica je prekinuta u 56. minutu i nastavljena u utorak.



Onda se racuna rezultat koji je bio aktuelan u 56-om minutu... To nigde nisam video da se racuna rezultat iz proslog kola...




Da, u toj kladionici ali rezultat je bio 1:1

U drugoj računaju konačan rezultat posle 90-og minuta od utorka mislim čak da ne računaju uplate za tu utakmicu od petka, subote i nedelje

Čovek je nizom nesrećnih okolnosti u buli 23.000 dinara


Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 18/12/2010 : 11:43:05  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
Ne znam sta se odnosi ono tvoje nisam u pravu.
Uzivo kladjenje je uzivo i mozes da se kladis u svakoj sekundi meca. To sto sam ja bio brzi od onog lika sto menja rezultate to je problem lika koji menja rezultate, nek njemu odbiju od plate. Nije moj problem sto je on zaspao.

A ovog coveka su izradili za lovu sigurno. Rezultat mu je trebao biti priznat 1:1 a on je u meridianu igrao x2 i oni su ga trebali isplatiti , ali se meridian setio da ako se mec nastvi u roku od 24 casa da se prizna rezultat zavrsene utakmice jer je tako njima odgovaralo. Kladionicarsko kolo se zavrsilo i ta je utakmica trebala biti registrovana rezultatom 1:1 i covek je trebao dobiti novce.
A i meridian tu utakmicu drugcije racuna, za one sto su igrali u nedelju je konacan ishod x a one sto su igrali u ponedeljak je konacan ishod 1, pa nek kazu da nije nesto sumljivo.
U svakom pogledu ta utakmica je cudna trebala se igrati u nedelju pa je igrana u ponedeljak, pa je prekinuta , pa je nastavljena u utorak, BTW dosla je iz 2-1. I covek da ima nekog dobrog advokata mogao bi im uzeti novce. Zao mi ga je zato sto je mlad dcko i nikad ne igra na velike pare nikad ne uplati vise od 200 din na tiket. I nebi nikad stavio vise da se nije gradio, ovako je dosao u dugove.

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens

Edited by - masni on 18/12/2010 11:44:45
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/12/2010 : 11:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sto se tice kladjenja uzivo, tu stvarno nemam pojma... Toga nije bilo kada sam ja radio..
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3071 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 18/12/2010 : 12:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
Masni, mislim da taj decko ne bi nista napravio tuzbom
Ista stvar se desila jednom mom drugaru u Bl samo mislim da je iznos bio manji...isto je u jednoj kladionici odigrao tiket a u drugoj branio...
znam da nije mogao nista uraditi i da se odmah pomirio sa tim...jednostavno razlicita su pravila bila u te dvije kladionice...
mislim da su jedni imali pravilo nakon koliko minuta se racuna rezultat pri prekidu...a drugi imaju pravilo ako se nastavi ili odigra novi mec onda se prizna taj... mislim cak da je jedna od njih u kojoj je on igrao bas Meridijan...
cini mi se da se jedino kod svih na tenisu necija predaja racuna 1...
znam da je moj buraz jednom popizdio kad je igrao protiv Jankovicke a ova predala mec malo prije kraja
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/12/2010 : 13:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Slikano je mobilnim ali može da se vidi.


Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/12/2010 : 13:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ovo je stvarno da se ubijes...
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 18/12/2010 : 13:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message  Reply with Quote
pa to je da se ubiješ ali ne zbog toga što se dogodilo nego zato što je netko toliko zaluđen kladionicom da ide posuditi par tisuća kuna kako bi se kladio. Na kraju naravno izgubi (zbog različitih tumačenja pravila). Ima tu neke poetske pravde.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/12/2010 : 14:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ne kladis se nego branis tiket... I ja bih isto tako uradio samo sto bih sigurno u istoj kladionici to uradio... Jebes to sto je negde kvota na drugo veca za 0.1 ili 0.2... Pa ja kada cekam negde pare i hocu da se branim, ne moram ni da dajem nista, samo kazem da igram X i kontra znam za toliko i toliko i ostavim sve tikete... Dodjem po pare kada se utakmica zavrsi...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/12/2010 : 14:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darth-vader

pa to je da se ubiješ ali ne zbog toga što se dogodilo nego zato što je netko toliko zaluđen kladionicom da ide posuditi par tisuća kuna kako bi se kladio. Na kraju naravno izgubi (zbog različitih tumačenja pravila). Ima tu neke poetske pravde.



logika ti je potpuno ravna nuli
nema to veze sa zaluđenosti, nego sa zdravim razumom
ako je sigurno dobiti 50 000 onda ces staviti 28 000
to ti je poduzetništvo
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/12/2010 : 14:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Sve je to glupost, na toj kladionici i kocki će dobro proći jedan od milijun ljudi, hvala Bogu pa me ne privlači.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 18/12/2010 : 14:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by darth-vader

pa to je da se ubiješ ali ne zbog toga što se dogodilo nego zato što je netko toliko zaluđen kladionicom da ide posuditi par tisuća kuna kako bi se kladio. Na kraju naravno izgubi (zbog različitih tumačenja pravila). Ima tu neke poetske pravde.



logika ti je potpuno ravna nuli
nema to veze sa zaluđenosti, nego sa zdravim razumom
ako je sigurno dobiti 50 000 onda ces staviti 28 000
to ti je poduzetništvo



kao što smo na kraju i vidjeli :P
Apsolutno dobro uložen novac. U maniri hrvatskog poduzetništva (kupovanje po 80 i prodavanje po 20...mislim na struju i HEP). Mislim da ga treba predložiti za zlatnu kunu :D
Zdrav razum nebi išao negdje drugdje gdje su možda drugačija pravila.
Toliko o zdravom razumu.
Kaj je najgore on se na kraju i buni.
A sam, ali apsolutno sam si je kriv.

Edited by - darth-vader on 18/12/2010 14:53:20
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 18/12/2010 : 14:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Ne igram kladionicu vec dugo vremena ali je prica stvarno neverovatna,stvarno da se ubijes.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 18/12/2010 : 15:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darth-vader
Kaj je najgore on se na kraju i buni.
A sam, ali apsolutno sam si je kriv.






Ti ga oblati samo tako, a meni žao čoveka... ozbiljno.

Možda bih i ja uradio isto.
Pazi, mogao je i da čeka keca i uzme 51.000 dinara (oko 500 evra), a on se zdravorazumski odlučio da igra na sigurno i smanji dobitak, ali stim da je sada miran i uzima sigurno 28.000 dinara.

Ovo sigurno se posle pretvorilo u noćnu moru


Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Milac
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
90 Posts

Member since 27/06/2003

Posted - 18/12/2010 : 16:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Milac a Private Message  Reply with Quote
Od prijatelja iz Podgorice sam dobio, prije koju godinu, molbu da ne igram u Meridijan kladionici zbog dogadjaja koji se njemu desio. Naime, on je napravio tiket sa 5 fikseva i 3 do 4 promjenjiva para i na taj nacin je uplatio nekoliko tiketa, ne znam tacan broj. Dogodilo se da je pogodio i fikseve i sve ostale utakmice tako da mu je ukupan dobitak na sve tikete bio oko 13000 eura. U kladionici su mu odbili isplatiti sve tikete uz obrazlozenje da je igrao na "prevarantski nacin", ali eto kao isplatice mu jedan tiket koji on odabere. Poslije toga je unajmio advokata i tuzio ih je i za tih 13000 i za pretrpljene neprijatnosti i naravno dobio, bez obzira sto su u Meridijanu u medjuvremenu mijenjali pravilnik.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/12/2010 : 16:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Boze sacuvaj... Prevarantski nacin... Sta sve necu cuti...
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 18/12/2010 : 16:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote

@ Beren, hvala za sliku - to je ono što nam je trebalo.

@ Milac, dobro došao!
Čoveče, član si toliko godina a tek četvrti post...
Javljaj se češće, još ako imaš nekih dojava, bićeš svima najbolji drug


Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page
Page: of 47 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000