forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Kladioničarsko ćoše . . .
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 47

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29182 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 25/10/2015 : 11:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Tko je igrao zadnje 3 godine na Atletico sigurno je u plusu, opet i ove sezone je u vrhu iako je izgubio od Barce i Villarreala na 2 boda je od vrha, najlakše dobiva male utakmice, dobro Valencia nije mala, ali je ove sezone u ligi dosta zaostala, jest da ima pozitivan skor u zadnje vrijeme s Atleticom, još jedan razlog za tip 1 (rušenje tradicije).

Sunderland-Newcastle Big Sam i Mr. McLaren spektakl, crveni karton skoro siguran, a sad da li će biti golova, to je pitanje, nikad veći ulog za ova 2 ljuta rivala!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6584 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 25/10/2015 : 11:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Valenciju je očito smeo onaj problem igre na više frontova mada vjerujem u povratak ka vrhu i Sevillu držim jedinim pravim konkurentom za 4. mjesto. No, nije bila najbolja atmosfera, evo trener već treći meč zaredom Negreda uopće ne stavlja na spisak i iako ponavlja da nije to jedini mu je razlog taj što je Negredo u MARCA-i kritizirao način na koji igramo. A Atletico je imao katastrofalno težak raspored i nakon večerašnjeg meča oni su opasnije ekipe odradili (Real, Barca, Sevilla, Valencia, Villarreal) i ide im dosta lakši raspored.

Za Sunderland-Newcastle jedino što me malo ljulja je onaj ludi meč s Norwichom ali svakako da je to izuzetak i danas očekujem tvrd meč. Moram i požuriti ako ga mislim imat na drugom listiću

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 25/10/2015 11:59:48
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29182 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 25/10/2015 : 12:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Baš vidim sad rukomet PSG-Weszprem dvojka 3,70, PSG ima super ekipu, al rijetko dobiju koga velikog, bar je tako bilo zadnjih godina.

Evo odigrao još jednog live SJK 1 (1,12 vode 1:0, izgleda da će do naslova, a tek ušli u prvu ligu prije 2 godine čini mi se), Levante over 2,5 (1,65 0:1 je u 11 minuti) i Sunderland under 3,5 za 1,25, koeficijent 2,31


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6584 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 25/10/2015 : 19:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney



Liverpool-Southampton 1
Juventus-Atalanta 1
Bordeaux-Troyes 1
Barcelona-Eibar 1




Jebat ga, bili su blizu ali realno nisu ni zaslužili pobjedu samo bi lakše podnio da je ostalo 0-0 ili da su izgubili.

loading...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29182 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 25/10/2015 : 20:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Sveci nam nisu bili naklonjeni, ali dobro forsirat ću Redse i dalje

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 28/10/2015 : 10:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Jučer sam onako usput u žurbi uplatio 10kn na jedan listić, dobitak je iznosio 5926kn...bio sinoć zaboravio na njega, pa sam ga sada išao provjerit i standardno...jedan promašaj, srećom opet sam igrao onu "sretni gubitnik" shemu, pa će biti barem 116kn


Edited by - Oki on 28/10/2015 10:46:10
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29182 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 28/10/2015 : 11:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Častitke, svaki dobitak je sjajan.

Da ti napokon odgovorim na pitanje od prije par dana:

Texe, zar ti se isplati riskirati 40kn za 45kn zarade?
Kada gledaš falio ti je jedan pogodak(a uvijek fali;) za dobitak od 84kn.
Kada bi svaki dan napisao jedno četiri ili pet parova u dvije varijante...
U prvoj ove minijaturne koeficijente, a u drugoj, koeficijente veće od 3.0, vidio bi da po broju promašaja na duže vrijeme u ove dvije varijente baš i nema neke razlike, pa ako već odigraš nešto računajući unaprijed da češ izgubiti novce, onda je bolje da te s vremena na vrijeme iznenadi neki dobitak od par tisuća kuna, umjesto ovoga s kojim si ne možeš kupiti ni najnoviji broj Libellusovog Texa...


Eto što reći, ma ja ti se ne znam kladit, a volim se kladiti, kad se nađe u džepu, za klađenje treba biti strpljiv i imati sreće, strpljenja imam (iako se uvijek ubaci dodatni par), a sreće u klađenju definitivno ne, još su mi najbolje išli underi u hokeju (finska i švedska liga), al kak je to čista statistika, odustao od klađenja na to :-), sad sam nekak najsigurniji u te manje overe od 1,5 gola, iako bi to bilo bolje igrati prije dvadesetak godina kad se nije igralo kao danas daš gol i dosta :-). Ove tvoje kombinacije mi jednostavno izgledaju preriskantno!

Sretno svima!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 28/10/2015 : 11:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Znao sam za ovaj topic, samo aj ga nadji... (Stavljao na "Sto mi je se dogodilo" topic)

Deseti mjesec, nije mi lose isao...





Sa 4 Eura preko devet stoja. Dosadasnji ulog ovog mjeseca, nekih ca. 40, 50 Eura.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6584 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 28/10/2015 : 12:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Tutta majstore, čestitam i dijeli s ekipom poneki par.
Oki, i ti svašta skidaš.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 28/10/2015 12:09:51
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 28/10/2015 : 16:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Texe, ja pak mislim da ti poput mene prvenstveno voliš pratiti sve sportove i statistike, a što se tiče klađenja, ne vjerujem baš da netko voli riskirati svoje novce, t.j. kladiti se;)
...iznad si spominjao madridski Atletico, ako se ne varam protiv Valencije je odigrao iz 1/1, a Atletico recimo često odigra iz X-a u pobjedu, znači tu već za sljedeću utakmicu imamo jedan koeficijent oko 5.0 za tip X/2 protiv Deportiva u petak koji je bolji od čiste dvojke koja će biti oko 1,8.
Kada govorimo o velikim koeficijentima pogledaj zagrebački dinamo unatrag 10 godina...gotovo da nema godine a da dinamo ne gubi poluvrijeme od nekog niželigaša u hrvatskom kupu(i jučer je ali sam zakasnio na taj par),kao i u pretkolu lige prvaka od nekih amatera...to je već toliko često da je šteta propustit.
Uglavnom, na kraju ipak mislim da se na kraju bolje fokusirat na ove poluvrijeme/kraj ili trećina/kraj koeficijente koji su po pravilu od 4.0 pa na više, dva takva + kakva dva nerješena ishoda i imaš listić na kojem je za 20kn dobitak od 4000kn ili veći, ja jedino forsiram favorit kladionicu zbog ove sretni gubitnik fore u kojoj ti vraćaju ulog pomnožen sa određenom cifrom ovisno o ukupnom koeficijentu na listiću.
Ja ti samo savjetujem da probaš u sljedeći 10-tak dana potražit svaki dan četiri ili pet parova koji ti daju ukupni koeficijent oko 250 ili veći, uplati 2kn na listić, pa nečeš imati osječaj da riskiraš previše novaca;)
Uglavnom, sa svojim znanjem o sportu nebi trebao biti daleko od dobitka.
Evo ja se sjećam da sam pred dvije godine dok je kod mene u mjestu postajala favorit kladionica imao fazu od 4 dana za redom po jedan promašaj, onda mi je u nekih tjedan dana dva puta uletilo po oko 10000kn dobitka i onda su mi na kraju 2013. godine zatvorili kladionicu pa se praktički u zadnje dvije godine ni ne kladim kada mi ove druge kladionice ne odgovaraju(mislim da odigram 4 para u sistemu za istu visinu uloga, ukupni dobitak bi mi bio pet puta manji)...no evo, nasmrdio sam da se jedan favorit otvorio u Karlovcu pa će biti povremeno prilike za nešto odigrat...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 28/10/2015 : 17:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Evo da mi je danas favorit blizu, odigrao bih poluvrijeme/kraj iz X/1 na
Club Brugge
StandardL
i Milan
,a 4.par bi bila dvica na Kazan protiv Medveščaka (iako mislim da će Medvjedi voditi 1.trećinu)

...to bi za nekih 30kn uplate bilo oko 5000kn dobitka ako netko želi probat...ja nemam priliku, a ako se nekome posreći...slobodno mi za zahvalu pošalje koji strip;)
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29182 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 28/10/2015 : 20:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Eto danas opet cijela finska hokej liga svih 5 utakmica under

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/10/2015 : 08:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by Oki

Evo da mi je danas favorit blizu, odigrao bih poluvrijeme/kraj iz X/1 na
Club Brugge
StandardL
i Milan
,a 4.par bi bila dvica na Kazan protiv Medveščaka (iako mislim da će Medvjedi voditi 1.trećinu)

...to bi za nekih 30kn uplate bilo oko 5000kn dobitka ako netko želi probat...ja nemam priliku, a ako se nekome posreći...slobodno mi za zahvalu pošalje koji strip;)
[/quote

dobar način klađenja,milan bi pogodio ova druga tri fulao, i ja se najčešće kladim na takav sličan način samo ja preferiram 3 para iz 1 u X ili iz 2 u X, gdje su koeficijenti oko 15 i za 5kn na ta 3 para dobitak je ok 15k, samo što ja još čekam na taj dobitak
inače sve moguće kombinacije klađenja su isprobane, volim se kladiti ali jednstavno neznam, čak sam jednom preko fejsa pratio kakoti nekakve dojave sa koeficijentom 18 za neki određeni datum i ja da mi nebude teško pretražio sve parove taj dan i pronašao 3 para sa 18 koeficijentom i uplatio na sva 3 po 10 kn i za čudo dobio 180 kn
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 29/10/2015 : 16:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Toluca sta mi napravi!


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 30/10/2015 : 23:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Šteta što još nije išao bar jedan par više (oko 250 € dobitka) ili makar svi (626 € dobitak).




Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 31/10/2015 : 00:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Dnevnica je pala!




A ovdje, skinu dobre kvote, al trazio sam previse...


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 31/10/2015 : 06:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
daj tutta kad ti tako dobro ide podjeli i s nama smrtnicima koji tip :-)
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 04/11/2015 : 13:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

[quote]Originally posted by Oki

Evo da mi je danas favorit blizu, odigrao bih poluvrijeme/kraj iz X/1 na
Club Brugge
StandardL
i Milan
,a 4.par bi bila dvica na Kazan protiv Medveščaka (iako mislim da će Medvjedi voditi 1.trećinu)
[/quote

dobar način klađenja,milan bi pogodio ova druga tri fulao, i ja se najčešće kladim na takav sličan način samo ja preferiram 3 para iz 1 u X ili iz 2 u X, gdje su koeficijenti oko 15 i za 5kn na ta 3 para dobitak je ok 15k, samo što ja još čekam na taj dobitak
inače sve moguće kombinacije klađenja su isprobane, volim se kladiti ali jednstavno neznam, čak sam jednom preko fejsa pratio kakoti nekakve dojave sa koeficijentom 18 za neki određeni datum i ja da mi nebude teško pretražio sve parove taj dan i pronašao 3 para sa 18 koeficijentom i uplatio na sva 3 po 10 kn i za čudo dobio 180 kn


Točnije, onaj listić iznad je imao dva pogotka i dva promašena (...i Medveščak je izgubio 3:4),a to je nekako najčešći scenarij.
Danas sam odigrao sljedeće:
Gent - Valencia X na utakmicu.
Chelsea - Dinamo K. X/1 (pol/kraj)
Lyon - Zenit X/1 (pol/kraj)
Olyimpiakos - Dinamo 5 ili više golova na utakmici.

Za uplatu od 20kn na ova 4 para dobitak mi je 7078kn, a za jedan promašeni samo 83kn zato jer mi ukupni tečaj nije veći od 500, pa mi je na sretnom gubitniku ulog x 5 umjesto uobičajenih x15 kako inače igram...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/11/2015 : 08:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Koja sramota...jučer sam sve promašio...
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/11/2015 : 09:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Koja sramota...jučer sam sve promašio...




Ja nisam nista ni igrao jucer, a da jesam sigurno bi igrao da Dinamo nece izgubiti ali eto i to bi fulao, zato danas ima zanimljivih parova
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/11/2015 : 09:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ja bih se na pobjedu Olympiakosa kladio uvijek osim kada bi s druge strane bili Real, Barca ili Bayern, no nakon Dinamovog lošeg niza i par izgubljenih utakmica, pretpostavio sam da će Dinamo povesti, pa da će ih nakon toga Grci napuljkati i zato ovih 5+ golova, no bolje bi mi bilo da sam igrao prijelaz 2/1 :)
Danas nema klađenja, radi se...
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 09/11/2015 : 15:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Kad me hoce, onda hoce.


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 09/11/2015 : 21:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
ma daj, neću uopće da pratim tuttu na ovom topicu, samo mi nabijaš komplekse,
ali svaka čast samo tako
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/11/2015 : 09:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
danas samo liverpool 1
i wolfsburg X2
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29182 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 29/11/2015 : 10:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da bi PSV za 1,35 morao proći!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 47 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.71 seconds. Snitz Forums 2000