forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 zašto je zaključan najtopliji topic?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 18/12/2010 : 14:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
Čisto me zanima zašto je zaključan najtopliji topic u zadnjih nekoliko godina?
Ljudi misle da će se stvari riješiti same od sebe zato ako se o njima ne govori?
Da će sve opet biti super. Vladat će idila, bit ćemo dobri, sretni i veseli?
Mislim da nećemo.
Ovdje neke dublje stvari ne štimaju. Ne samo ovdje nego i u cijeloj strip zajednici.
Očigledno svi ti napadi nisu u potpunosti bez veze. Očigledno ima neka dublja pozadina. Nemoguće je nekoga tako zdušno napadati a da prije toga nisi bio jako dobar s njim.

Mene kao čovjeka koji dolazi ovdje, čita stripove i ne sudjeluje u tim ratovima (osim u nogometnim raspravama) iskreno zanima što je od toga svega istina a što besramna laž. Očigledno ima jako puno zle krvi. Pitanje je samo zašto se ona pojavila.
Što je to tako zanimljivo u stripovima da ljudi koji su do jučer zajedno provodili vrijeme više niti ne razgovaraju. Da jedni izdavaći pobjegnu sa sajta, drugi nikada neće doći, treći dolaze pa vrijeđaju sve oko sebe.
Što to ima u tim stripovima da se neke optužuje za udruživanje u zločinačku organizaciju, u prevaru države, druge u muljanje s pdvom, treće kao protivnike humanitarnih akcija...

prije jedno 3 godine pričao sam jednom liku u MC-u priču o tome kako su propali hrvatski video izdavaći. Sve je otišlo u kurac kada su počeli jedni druge napadati, kada su počele dvorske borbe i podmetanja, kada su počeli u to uključivati strane izdavaće...
Na kraju sam mu spomenuo da se slične stvari vide i u strip izdavaštvu. Očigledno to nije bila promašena izjava nego nešto što itekako ima smisla.
Nikada nitko nije sposoban uništiti sve sam nego za to mora imati svesrdnu podršku sličnih sebi.

sawitch
Advanced Member



Serbia
39967 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/12/2010 : 14:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
"Sto to ima u tim stripovima da...."

Pare..

http://www.youtube.com/watch?v=h2_X195yhaQ

PS
Sad bi ti po defaultu trebao slediti ban jer si ucinio strasan zlocin i pitao zasto je zakljucan topic..
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/12/2010 : 14:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

Čisto me zanima zašto je zaključan najtopliji topic u zadnjih nekoliko godina?
Ljudi misle da će se stvari riješiti same od sebe zato ako se o njima ne govori?
Da će sve opet biti super. Vladat će idila, bit ćemo dobri, sretni i veseli?
Mislim da nećemo.
Ovdje neke dublje stvari ne štimaju. Ne samo ovdje nego i u cijeloj strip zajednici.
Očigledno svi ti napadi nisu u potpunosti bez veze. Očigledno ima neka dublja pozadina. Nemoguće je nekoga tako zdušno napadati a da prije toga nisi bio jako dobar s njim.

Mene kao čovjeka koji dolazi ovdje, čita stripove i ne sudjeluje u tim ratovima (osim u nogometnim raspravama) iskreno zanima što je od toga svega istina a što besramna laž. Očigledno ima jako puno zle krvi. Pitanje je samo zašto se ona pojavila.
Što je to tako zanimljivo u stripovima da ljudi koji su do jučer zajedno provodili vrijeme više niti ne razgovaraju. Da jedni izdavaći pobjegnu sa sajta, drugi nikada neće doći, treći dolaze pa vrijeđaju sve oko sebe.
Što to ima u tim stripovima da se neke optužuje za udruživanje u zločinačku organizaciju, u prevaru države, druge u muljanje s pdvom, treće kao protivnike humanitarnih akcija...

prije jedno 3 godine pričao sam jednom liku u MC-u priču o tome kako su propali hrvatski video izdavaći. Sve je otišlo u kurac kada su počeli jedni druge napadati, kada su počele dvorske borbe i podmetanja, kada su počeli u to uključivati strane izdavaće...
Na kraju sam mu spomenuo da se slične stvari vide i u strip izdavaštvu. Očigledno to nije bila promašena izjava nego nešto što itekako ima smisla.
Nikada nitko nije sposoban uništiti sve sam nego za to mora imati svesrdnu podršku sličnih sebi.




Iz pravila

10. Zabranjeno je otvaranje već zaključane teme, makar i zbog toga da pitate zbog čega je ista zatvorena. Ukoliko imate primedbe ili pitanja, možete se obratiti nekome od moderatora na email ili private messages.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000