forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko Fibrinih stripova posjedujete!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 01/01/2011 : 01:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
56 ken parkera!
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 01/01/2011 : 05:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
@Grujah
Najtoplije ti preporučujem Zekane



Nego, da te pitam ja Anto, si igrao ti nekad FRP? Mislim, Dungeons i Dragons i slicno? (posto mi iskreno ne licis na lika koji jeste ) Jer ono, ako nisi, ti sigurno ne prodires u Tvrdju do same sustine stvari.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/01/2011 : 11:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

quote:
Originally posted by anto
@Grujah
Najtoplije ti preporučujem Zekane



Nego, da te pitam ja Anto, si igrao ti nekad FRP? Mislim, Dungeons i Dragons i slicno? (posto mi iskreno ne licis na lika koji jeste ) Jer ono, ako nisi, ti sigurno ne prodires u Tvrdju do same sustine stvari.



Pronicljiv si do bola Grujo, a i pravu si nisam - FRP i strategije nikada nisam igrao samo iz jednoga razloga - zahtevaju više vremena nego ostali žanrovi, a previše sam imao hobija da bih svoje vreme posvetio jednom od njih.Mada u neku ruku i Deus Ex bi se mogao nazvati FRP-om, a to sam igrao!
E sad da li sam prodro u stripu do same suštine,sa obzirom da kao što kažeš nisam igrao D&D ili Baldurs gate ili nešto treće, ne znam; ajde pošalji mi na PM neke smernice/uputstva da ne gušimo ovde.
Što se tiče Tvrđe, nakon pročitane dve knjige Smiraja, mogu samo da kažem da ne mogu da isčekam nove albume, a Tvrđa mi je uz Tarzana najbolji strip 2010.

@ ostali forumaši
evo samo još ovo da kažem u vezi Tvrđe i neću vas više gnaviti sa njom (barem do izlaska sledećih albuma)
Na ovom serijalu su radili osim Trondhajma, i Sfar i Manu Larsent (između ostalih) - a nadam se da znate o kakvim se imenima radi, pa zar to nije najbolji pokazatelj kvaliteta ovog stripa

@Markos
Kakva je ovo priča o Trondhajmovom odlasku u penziju ?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 01/01/2011 11:51:45
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/01/2011 : 14:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Danas mi je prijatelj iz Zagreba otiša kupit moj drugi po redu Fibrin strip S obziron da ja nisan u Zagrebu trenutno, moran se snalazit kako znan da bi iskoristija popust I drago mi je da sam ga iskoristija na jedno pravo remek-djelo: Grendel Tales: Ponos Vragova

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 01/01/2011 : 14:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

quote:
Originally posted by anto
@Grujah
Najtoplije ti preporučujem Zekane



Nego, da te pitam ja Anto, si igrao ti nekad FRP? Mislim, Dungeons i Dragons i slicno? (posto mi iskreno ne licis na lika koji jeste ) Jer ono, ako nisi, ti sigurno ne prodires u Tvrdju do same sustine stvari.




Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/01/2011 : 14:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Evo malopre sam instalirao Neverwinter nights, nadam se da će mi posle 5-6 dana višečasovnog igranja Tvrđa još bolje lećI - sve za Tvrđu !!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 01/01/2011 : 15:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Evo malopre sam instalirao Neverwinter nights, nadam se da će mi posle 5-6 dana višečasovnog igranja Tvrđa još bolje lećI - sve za Tvrđu !!!



ma komp igrice su surogat za pravu stvar, DnD se mora igrati s kockicama ( naravno uz dobru ekipu i Dungeon mastera )

On topic: pa nije tako ni loše ispala ova anketa, na početku je izgledalo zbilja katastrofalno, ali sad kad su se glasovi posložili sasvim je očekivano

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4351 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 01/01/2011 : 15:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
Ja sam ranije frpovao, ali sam prestao kada sam postao štreber.

Interesantno i primamljivo izgleda ova Tvrđa, al jbg kad mi nije na listi prioriteta.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 01/01/2011 : 16:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

ajde bogati koji vam je qrac.
kakve veze imaju srpski izdavaci s onim sto sam htio reci??????????????
ako ne qzite, vas problem.


gruja je pokazao prilicno ociglednu vezu, no, kao sto kazes - nebitno.
ono sto je bitno, je to da pricas kako pojma nemas, niti ima nacina, o onome sta se desava u nehrvatskom izdavastvu, a govoris to kao redovan clan ovog foruma....


e sad, ako je i tu bilo ironije, onda zaboravi ;)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 01/01/2011 : 16:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Da anto, kao sto kaze Ignus, video igre ne zamenjuju pravu stvar. Bez kockica, drustva i Zlog GMaza se ne racuna.

Evo ako dodjes nekad u BG, javi se, pa cu da te upuptim i mozemo odigrati sesiju da se upoznas sa materijom.

EDit: a da, ljudi, Tvrdja se super strip, uzmite to ako ste u mogucnosti.

Edited by - Grujah. on 01/01/2011 16:29:44
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
752 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 02/01/2011 : 16:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message  Reply with Quote
30ak
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/01/2011 : 14:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
@Markos
Kakva je ovo priča o Trondhajmovom odlasku u penziju ?


Ne znam, nisam u toku.
A što se tiče mog mišljenja o Zekanu/Tvrđi, pa rekao sam ti već da su mi to zakon stripovi, ne bi ih inace objavio da mi nisu dobri, ali jednostavno mi je glupo to javno iznositi i javljati se na topice, jer ce ljudi reci da se reklamiram itd itd.

Trouble will find me
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 04/01/2011 : 10:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by anto
@Markos
Kakva je ovo priča o Trondhajmovom odlasku u penziju ?


Ne znam, nisam u toku.
A što se tiče mog mišljenja o Zekanu/Tvrđi, pa rekao sam ti već da su mi to zakon stripovi, ne bi ih inace objavio da mi nisu dobri, ali jednostavno mi je glupo to javno iznositi i javljati se na topice, jer ce ljudi reci da se reklamiram itd itd.



malo reklame ne skodi ipak kad mi procitamo i iznesemo komentar to je prava stvar

feka
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 04/01/2011 : 15:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Do sada 24 fibraša s tendencijom rasta u smjeru nabavke Aldebarana, Alvara 3 i 4, Putovanja u Italiju, Zekana i većine ture koja izlazi u siječnju/veljači '11. Propustio sam From hell jer se rasprodao dok sam krenuo na njega. Reprint najvjerojatnije neću niti kupovati jer me je brat više nego ugodno iznenadio jednim primjerkom na izvorniku kojega mi je donio sa službenog puta u EU. Razmišljam još o Che-u, Lavričevim radovima, Sveboru i Plameni.
Što se tiče Fibre, mislim da ima vrlo korektan katalog. Ja sam za sebe našao svašta i mislim da bi svatko dobronamjeran mogao ponešto naći za sebe. Neke su mi stvari bile otkriće svijeta (Maus, Metabaruni, Eternaut, Bijeli lama, većina Orke i Orke specijal). Neki su mi naslovi apsolutno nezanimljivi (Odgoda, Muchacho, Crna rupa, Zašto sam ubio Pierrea, Bilješke, Crveni gospodar, LJiR, Neznanac, Ženski strip da ne spominjem), a neki su me samo malo razočarali iako mi se u načelu sviđaju (Lucin pogreb, Plave pilule, Tehnoočevi).
O tehničkoj razini izdanja ne treba trošiti riječi. Pretpostavljam da kada bi odlučili tvrdo ukoričiti mjesečni bilten Sindikata strojovođa HŽ-a iz perioda od 1973/76. i to bi izgledalo fenomenalno.
Fibri želim puno uspjeha u 2011. godini, a nama da se iznova sladimo dobrim stripovima!

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

ziki
New Member



279 Posts

Member since 22/08/2010

Posted - 04/01/2011 : 15:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ziki a Private Message  Reply with Quote
Od danas jači za Potočiće, Putovanje u Italiju i Svagdanju Borbu 1. To je sada 23komada.
Go to Top of Page

ziki
New Member



279 Posts

Member since 22/08/2010

Posted - 04/01/2011 : 15:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ziki a Private Message  Reply with Quote
BTW, slučajno sam pročitao negdje da King Warriorskreće pažnju na Cosey-a i njegov rad. Neizmjerno hvala, zbog tih komentara nisam propustio njegov fantastični opus.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/01/2011 : 15:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ziki, uzeo si sjajne stripove - meni su Potočići i Putovanje u Italiju dve najbolje kolorke od prvih 6 (ove novije još nisam uzeo).
A samo mi ni nije jasno kako si uspeo da nabaviš Svagdanju borbu 1 ? Tog stripa odavno nema ni za lek - što se tiče samog albuma, videćeš i sam, jedan od najboljih koje je Fibra izdala, a i jedan od najboljih ikad!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 04/01/2011 15:59:35
Go to Top of Page

ziki
New Member



279 Posts

Member since 22/08/2010

Posted - 04/01/2011 : 16:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ziki a Private Message  Reply with Quote
Zlatko iz Babilona je čudotvorac :)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/01/2011 : 16:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
E nemoj da zezaš - pa i mene je čovek jednom spasao - našao sam kod njega zadnje Crnjake (Strip Agent) koji su se mogli naći u ijednoj striparnici na tlu bivše nam države - čovek je car !!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 04/01/2011 16:21:49
Go to Top of Page

ziki
New Member



279 Posts

Member since 22/08/2010

Posted - 04/01/2011 : 16:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ziki a Private Message  Reply with Quote
I još sam SB1 dobio s Fibrinom popustom od 15%. Čovjek bi očekivao višu cijenu jer stripa nigdje nema. Ovako me izašao 127kn.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/01/2011 : 16:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Uh, evo dobra prilika da stavim sve na 1 mjesto (valjda su to svi)... Stao na okruglom broju. Imao i drugih dobrih stripova u edicijama, no ne može se sve!
Najdraži od svih mi je ipak gigantski Pakao.

ORka specijal
1. ETER ORKA_SP 1 Eternaut Eternaut
2. MAUS ORKA_SP 2 Maus Maus
3. CRU ORKA_SP 3 Crna rupa Crna rupa
4. OHF ORKA_SP 4 Ofucani holivudski film Ofucani holivudski film
5. TRSJ ORKA_SP 7 Tri sjene Tri sjene

Orka
6. ORKA 6 Pakao Pakao
7. ORKA 10 Autocesta sunca Autocesta sunca
8. ORKA 15 Mort Cinder Mort Cinder
9. ORKA 16 Fulu Fulu
10. ORKA 19 Hodočasnik zvijezda
11. ORKA 23 Kolekcionar Kolekcionar

KOlorka
12. KOLORKA 7 Bijeli lama Bijeli lama
13. KOLORKA 8 Pet bagdadskih pripovjedača Pet bagdadskih pripovjedača
14. KOLORKA 9 Aldebaran Aldebaran

Fibra

15. CG FB 1 Crveni Gospodar Družba milostive smrti
16. MTB FB 1 Metabaruni Metabaruni Integral 1
17. SIP FB 1 Svebor i Plamena Svebor i Plamena
18. THP FB 1 Tehnoočevi Tehnoočevi 1
19. THP FB 2 Tehnoočevi Tehnoočevi 2
20. MTB FB 2 Metabaruni Metabaruni Integral 2


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/01/2011 : 17:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Uh, evo dobra prilika da stavim sve na 1 mjesto (valjda su to svi)... Stao na okruglom broju. Imao i drugih dobrih stripova u edicijama, no ne može se sve!
Najdraži od svih mi je ipak gigantski Pakao.

ORka specijal
1. ETER ORKA_SP 1 Eternaut Eternaut
2. MAUS ORKA_SP 2 Maus Maus
3. CRU ORKA_SP 3 Crna rupa Crna rupa
4. OHF ORKA_SP 4 Ofucani holivudski film Ofucani holivudski film
5. TRSJ ORKA_SP 7 Tri sjene Tri sjene

Orka
6. ORKA 6 Pakao Pakao
7. ORKA 10 Autocesta sunca Autocesta sunca
8. ORKA 15 Mort Cinder Mort Cinder
9. ORKA 16 Fulu Fulu
10. ORKA 19 Hodočasnik zvijezda
11. ORKA 23 Kolekcionar Kolekcionar

KOlorka
12. KOLORKA 7 Bijeli lama Bijeli lama
13. KOLORKA 8 Pet bagdadskih pripovjedača Pet bagdadskih pripovjedača
14. KOLORKA 9 Aldebaran Aldebaran

Fibra

15. CG FB 1 Crveni Gospodar Družba milostive smrti
16. MTB FB 1 Metabaruni Metabaruni Integral 1
17. SIP FB 1 Svebor i Plamena Svebor i Plamena
18. THP FB 1 Tehnoočevi Tehnoočevi 1
19. THP FB 2 Tehnoočevi Tehnoočevi 2
20. MTB FB 2 Metabaruni Metabaruni Integral 2




Imaš po dva primjerka?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 04/01/2011 : 17:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay
KOLORKA 9 Aldebaran Aldebaran
MTB FB 1 Metabaruni Metabaruni Integral 1
THP FB 1 Tehnoočevi Tehnoočevi 1
THP FB 2 Tehnoočevi Tehnoočevi 2
MTB FB 2 Metabaruni Metabaruni Integral 2



ovo mi je u planu

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4351 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 04/01/2011 : 19:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
Ja sam od danas bogatiji za Etrnauta.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/01/2011 : 19:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dessa

Ja sam od danas bogatiji za Etrnauta.



Nadan se da ćeš se oduševit Ja bogami jesan, remek-djelo od stripa!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000