forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko Fibrinih stripova posjedujete!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

sawitch
Advanced Member



Serbia
39310 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/10/2018 : 21:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote

Kada sam cuo da je film From Hell radjen po stripu i da je taj strip objavljen kod nas, ozario sam se... Vec spremio lovu da ga kupim, pogledao u Darkwoodu koricu, privukla me, nisam mogao da docekam da vidim crtez... A kada sam otvorio, kao da mi je samarcinu neko opalio... Ono je bas from hell crtez... Tako sam se skenjao mozda samo kada sam video VC kolekcionarskog Zagora...

Sta je ovde problem? Crtez mi je uzasno los, nejasan, neprijatan za oko i odbio me od stripa..
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/10/2018 : 22:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
TWD 1-3, Pogrebnik 1-2. Next na listi želja: Eternaut.

quote:
Originally posted by Kerempir

Btw, Zagora uopće ne volim.




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1582 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 18/10/2018 : 07:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Što reći, ni mojoj djeci se ne sviđa Zagor, previše im je naivan i djetinjast, i takvo su mišljenje imale već sa 10 godina. Dylan Dog im je već super, a jako su uživala u siročadi. Mojoj ženi i meni se posebno dopala gea. Ima dobrog bonellija ali tu nam ne sada zagor.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12840 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 18/10/2018 : 08:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Zagorologija je vrhunski izraz te Bonelli-ograničenosti. Predlažem da taj naziv zato uzmemo kao zajednički nazivnik za sve boneličare (natanovce, martimistereovce, dilandogovce, teksovce...) Slično kao što je termin 'fašist' prvotno označavao pristalice talijanske Fašističke stranke, a kasnije pristalice desno-totalitarnih pokreta općenito. Time bi se istodobno odala počast Zagoru kao najvoljenijem Bonellijevom junaku u nas.



Prijedlog skroman , ali zato poštujemo valterove upise.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12840 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 18/10/2018 : 08:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by VALTER

Zagorologija je vrhunski izraz te Bonelli-ograničenosti. Predlažem da taj naziv zato uzmemo kao zajednički nazivnik za sve boneličare (natanovce, martimistereovce, dilandogovce, teksovce...) Slično kao što je termin 'fašist' prvotno označavao pristalice talijanske Fašističke stranke, a kasnije pristalice desno-totalitarnih pokreta općenito. Time bi se istodobno odala počast Zagoru kao najvoljenijem Bonellijevom junaku u nas.



O jebote, evo ja sam natanovac i kupujem od LL, a predmalo sam izjavio da imam skoro 200 Fibrinih stripova (i to ne Kena)

Btw, Zagora uopće ne volim.



Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12840 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 18/10/2018 : 08:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

TWD 1-3, Pogrebnik 1-2. Next na listi želja: Eternaut.

quote:
Originally posted by Kerempir

Btw, Zagora uopće ne volim.







Dec rajt reem!
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 18/10/2018 : 10:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch


Kada sam cuo da je film From Hell radjen po stripu i da je taj strip objavljen kod nas, ozario sam se... Vec spremio lovu da ga kupim, pogledao u Darkwoodu koricu, privukla me, nisam mogao da docekam da vidim crtez... A kada sam otvorio, kao da mi je samarcinu neko opalio... Ono je bas from hell crtez... Tako sam se skenjao mozda samo kada sam video VC kolekcionarskog Zagora...

Sta je ovde problem? Crtez mi je uzasno los, nejasan, neprijatan za oko i odbio me od stripa..


Kad kreneš čitat strip, u jednom trenutku shvatiš da bolji crtež ne bi "legao" kao ovaj. Drugim riječima, ovakav crtež najbolje dočarava to viktorijansko doba i prljavi London prepun svega i svačega, a i samoj atmosferi stripa odgovara ovakav crtež.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1582 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 18/10/2018 : 11:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Poirot i ReemCP,
I ja bih mogao pustiti suzu što neki ne vole čudovište iz močvare, transmetropolitan, hitman, tvrđe, zekane, ayu itd da sad ne nabrajam cijeli fibrin opus koji posjedujem.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39310 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/10/2018 : 11:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Korg
Kad kreneš čitat strip, u jednom trenutku shvatiš da bolji crtež ne bi "legao" kao ovaj. Drugim riječima, ovakav crtež najbolje dočarava to viktorijansko doba i prljavi London prepun svega i svačega, a i samoj atmosferi stripa odgovara ovakav crtež.



Tema me zanima, dva puta sam pokusao da citam, i ne ide. Eto toliko mi je odbojno. Nejasan je, pun brljotina, prljav, ne ide mi nikako. Ali ja ispadam imbecil jer ne mogu da svarim crtez. Poredeci crtez Djece kapetana Granta i ovo ne mogu da ne vidim razliku. Eto, samo jedan primer.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29193 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/10/2018 : 12:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ima takvih stripova, ljudi pišu hvalospjeve, uzmem, krenem čitati i nema šanse da bi pročitao do kraja strip npr. (Alvar Mayor, Lilith, Gea, Ratman, Tehnoočevi…), o ukusima se ionako ne raspravlja, ali nazivati nekoga kao što se ovdje naziva, jer čita ovo, a ne ono je uvreda. Sasvim je normalno čitati ono što ti odgovara, kakve ima veze što je to?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/10/2018 : 12:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
To "o ukusima se ne raspravlja" je jedna od najvećih gluposti ikada izrečenih, pretvorena u tobože mudru izreku.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29193 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/10/2018 : 13:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Opet nekome glupost, nekome ok izreka.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1582 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 18/10/2018 : 13:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Naravno da je glupost, upravo na temelju toga biraš svoje društvo, ženu/muža, u kvalitetnim raspravama čak i ako ne promijeniš svoje stavove možeš dobiti i drugačiji pogled na njih, ili ti otvori druge vidike. Naravno, naglasak je na "kvalitetno".
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/10/2018 : 14:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
upravo čitam stanislava lema
mislim da vaše grafičke novele nisu ni do koljena tom dražesnom poljaku :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1582 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 18/10/2018 : 14:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Stanislav Lem ima kakve li ono veze sa stripovima? I to još na forumu o stripovima?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/10/2018 : 14:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
pa kad vrijeđate zagora koji nema veze sa fibrom :D da i ja vrijeđam fibraše

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1582 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 18/10/2018 : 14:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ali čime sam to uvrijedio zagora ako ga ne volim? Ili što ga moja djeca smatraju djetinjastim i dosadnim?

Btw, fibraš bih bio da pasionirano skupljam sve i samo od Fibre, ali ne, kupujem ono što mi se sviđa.

Edited by - Kerempir on 18/10/2018 14:51:03
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/10/2018 : 14:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
samim time što ga ne voliš to je uvreda

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1249 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 19/10/2018 : 16:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
Nabrojao 187 + 60 Ken Parkera (reprint 1-12 i 33-80) + negdje bi trebao biti još jedan Ratman. Moebiusov box sam brojao kao 8 komada. Posle Interlibera bit če preko 200 bez Ken Parkera :)
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/10/2018 : 17:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ma ludi ste vi fibrasi i mi libellusovci...sakupljamo na tone stripova i punimo ormare a mozemo to procitat onlein ili u knjiznicama...
Jedini pravi strip je sc kupljen na kiosku..ostalo je damo tracenje novca..prostora...sakupljanje praha..to ce sve kad tad nase zene i dijeca u kontejnere bacit...tone i tone hc..kolor..delux ce na lomace ili kontejnere..da bar gori u peci pa da se nasi nasljednici ugriju...jok ta sranja kolorna ni ne gore kako treba a i smrde ko vrag
..nije cudno da nas imaju za bolestnike...
Ja bi da crkne libellus i fibra pa da opet zazivimo ko nekad..ko ljudi...
Ja se okrecem sve vise liosku i xve manje me vesele te kolor knjizurine...uzeo bi samo jos kolor Bleka..a ostalo nek ide kvragu.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 19/10/2018 17:27:48
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 19/10/2018 : 17:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Ma ludi ste vi fibrasi i mi libellusovci...sakupljamo na tone stripova i punimo ormare a mozemo to procitat onlein ili u knjiznicama...
Jedini pravi strip je sc kupljen na kiosku..ostalo je damo tracenje novca..prostora...sakupljanje praha..to ce sve kad tad nase zene i dijeca u kontejnere bacit...tone i tone hc..kolor..delux ce na lomace ili kontejnere..da bar gori u peci pa da se nasi nasljednici ugriju...jok ta sranja kolorna ni ne gore kako treba a i smrde ko vrag
..nije cudno da nas imaju za bolestnike...
Ja bi da crkne libellus i fibra pa da opet zazivimo ko nekad..ko ljudi.



Što jest jest. Navukla se bagra na haceraj i glanceraj (dakako, i sam tu spadam ), a upitno je koliko sae uopće i pročita.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/10/2018 : 17:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Ali čime sam to uvrijedio zagora ako ga ne volim? Ili što ga moja djeca smatraju djetinjastim i dosadnim?

Btw, fibraš bih bio da pasionirano skupljam sve i samo od Fibre, ali ne, kupujem ono što mi se sviđa.




ne padaj na njegove fore..iz dosade u životu podbada one kaj se trzaju

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 19/10/2018 17:59:23
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/10/2018 : 18:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Ma ludi ste vi fibrasi i mi libellusovci...sakupljamo na tone stripova i punimo ormare a mozemo to procitat onlein ili u knjiznicama...
Jedini pravi strip je sc kupljen na kiosku..ostalo je damo tracenje novca..prostora...sakupljanje praha..to ce sve kad tad nase zene i dijeca u kontejnere bacit...tone i tone hc..kolor..delux ce na lomace ili kontejnere..da bar gori u peci pa da se nasi nasljednici ugriju...jok ta sranja kolorna ni ne gore kako treba a i smrde ko vrag
..nije cudno da nas imaju za bolestnike...
Ja bi da crkne libellus i fibra pa da opet zazivimo ko nekad..ko ljudi...
Ja se okrecem sve vise liosku i xve manje me vesele te kolor knjizurine...uzeo bi samo jos kolor Bleka..a ostalo nek ide kvragu.



Što se to dogodilo da je najglasniji LL-doguznik (pored notornog Ivanla) radikalno promijenio svoj stav?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/10/2018 : 18:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Teller je valterizovan.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/10/2018 : 19:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja dok ne vidim telerove foto stripova smatram za ultimativnog trolera

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000